Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Různé

Různé Vše o československých vlčácích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 13-02-2016, 20:43   #1
JuliaK
Junior Member
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 3
Default Otázka k Novoveska Lucie (chovatelská stanice Eden Severu).

Otázka k Novoveska Lucie (chovatelská stanice Eden Severu). Byl prodán štěně Elza Jr. Eden Severu, v Kazachstánu? Nebo byla prodána pouze rodokmen , štěně nebyl? Má chovatelská stanice Eden Severu pověst? Nebo u toho chovatelské stanice pověst ne? nebo Olga koupila rodokmen u Novoveska Lucie pro nelegální vyřízení mé štěně? Jsem se zeptala na tuto otázku Novoveska Lucie na Facebook . To ignorovala, nereagoval. Co je nevhodné.
Já jsem z Moskvy. Jsem Majitel dvou psů plemene. Psi byli přivezeny z Čech. V roce 2014 se u našich psů se rodí štěňata. Jedno štěně kupuje Olga Saileva, veterinární lékař ,ona z Alma-Ata , Kazachstán. Štěně fenka, přezdívka Amira,byla prodána smlouvou o prodeji, s určitými podmínkami. V roce 2014 v Kazachstánu se prodává štěně Quark z chovatelské stanice Od Uhoste. Kupující štěně-Olga Saileva. Nová majitelka štěněte rodokmen na štěně v Rusku nedělala. Že je v rozporu se zákonem. Z její strany bylo porušení smlouvy, podle níž se koupil štěně u mě. Později jsem zjistil následující. V roce 2014 v Kazachstánu se prodává ještě jedna fenka z chovatelské stanice Elza Jr. Eden Severu. Novoveska Lucie město Liberec. O mém štěně neexistuje žádná informace. Obracím se chovatelů z České Republiky. Pokud chcete dobrý život štěně, pak se neprodávají štěňata v Kazachstánu. Ptám se omluvit vám za překlad. Po formální žádost do Unie pes trenéři Kazachstánu, s vysvětlení tohoto problému.
JuliaK jest offline   Reply With Quote
Old 20-02-2016, 00:26   #2
Edenseveru
Junior Member
 
Join Date: Sep 2003
Location: Liberec
Posts: 185
Default

1, nikdy jsem od vás žádnou poštu nedostala a absolutně netuším kdo jste !!!!
2, vaše zpráva mě uráží a špiní moje jméno a mojí chovatelskou stanici !!!
A požaduji omluvu !!!
3, fena Elza jr. Eden severu je oficiálně a legálně exportována do Kazachstánu. Má vystavený oficiální Export Pedigree a vše je uděláno podle pravidel.
Elzu jr. jsem osobně dovezla na letiště a naložila do letadla.
Letěla společně se štěnětem Quark od Uhoste ( každý ve svém boxu).
Transport zařizovala chs od Uhoste a nová majitelka Olga zařídila lidský doprovod štěňat z Prahy do Alma-Ata.
Štěňata doletěla v pořádku a převzetí mám potvrzené emailem s fotkama.

absolutně nevím co máte za problém ???!!!
Lucie Novoveská chs Eden severu
Edenseveru jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org