Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Videos & photo stories

Videos & photo stories Foto i video blogi....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 06-07-2012, 14:49   #41
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Odkopuje temat, bo u nas wściekłe temperatury (+34 w cieniu), pies strzelił focha na spacery. Ja mu się nie dziwię. Ale dziadek jest mnie w stanie zaskoczyć-na łące pod oknami, po przedwczorajszym gradobiciu stoi woda. Taka po kostki. Czyli można zamoczyć łapy, napić się i tyle. Ale co zrobić gdy słonko przygrzało w główkę, a zwyczajowe chłodzenie polega na nurzaniu owej w wodzie? Tu się dziadkowy czerep nie mieści Można więc się w wodzie wytarzać, później poprawić panierką w piachu...(panierka w lesie również chroni przed komarami)
Po wszystkim bonus ode mnie-prysznic (bo te kilogramy piachu to nic fajnego). No i leżenie pod wiatrakiem....
Na szczęście zaczęło grzmieć, nie mam nic przeciwko kolejnemu oberwaniu chmury
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 06-07-2012, 19:31   #42
Spider
Spiderwolf
 
Spider's Avatar
 
Join Date: Oct 2010
Location: Jasienica
Posts: 360
Default

Witam Ja dzisiaj w drodze do domu zakupiłam w komisie dziecięcym używaną wanienkę niemowlęcą Wanienka pełna wody - sukom radość wychodzi uszami haha . polecam Spiderka & Czakram & Diablica Galicyjski Wilk
Spider jest offline   Reply With Quote
Old 06-07-2012, 21:54   #43
trunksia
Junior Member
 
trunksia's Avatar
 
Join Date: Jun 2012
Location: Pszczyna
Posts: 163
Default

My w niedzielę wyjeżdżamy na oboz agility i obawiam się, że w tym upale nie poćwiczymy za dużo, bo Aszczu kategorycznie odmówi współpracy
trunksia jest offline   Reply With Quote
Old 06-07-2012, 22:02   #44
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by Spider View Post
Witam Ja dzisiaj w drodze do domu zakupiłam w komisie dziecięcym używaną wanienkę niemowlęcą Wanienka pełna wody - sukom radość wychodzi uszami haha . polecam Spiderka & Czakram & Diablica Galicyjski Wilk
Ja tęsknym okiem wodzę po basenikach ustawionych w ogródkach, mogłabym taki co najwyżej postawić na balkonie, tylko nie wiem co by powiedzieli sąsiedzi na okazjonalne, zimne prysznice
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Old 06-07-2012, 22:08   #45
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by Gaga View Post
Ja tęsknym okiem wodzę po basenikach ustawionych w ogródkach, mogłabym taki co najwyżej postawić na balkonie, tylko nie wiem co by powiedzieli sąsiedzi na okazjonalne, zimne prysznice
Zafoliuj balkon
anula jest offline   Reply With Quote
Old 06-07-2012, 22:18   #46
Gaga
VIP Member
 
Gaga's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Los Dientitos
Posts: 6,856
Send Message via Gadu Gadu to Gaga
Default

Quote:
Originally Posted by anula View Post
Zafoliuj balkon
I zrób sobie saunę? I czekaj, aż zalana folia wyschnie? Eeeeee..... trudno, muszę cierpieć za milijony, ja i mój pies
__________________

Hodowca psów to nie funkcja, to nie zawód i nie nazwa hobby - to tytuł i godność. Trzeba na nią zasłużyć i dobrze piastować.
チェイタン。
Gaga jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org