Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Sport & trénink

Sport & trénink Českoslovenští vlčáci jako pracovní psi - jak cvičit, jak učit nové prvky, informace o soutěžích a zkouškách a výcvikových seminářích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-10-2010, 14:53   #61
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
Já mám jasno. Váš názor mě až tak nezajímá, sorry.
To je fajn, že se všichni shodnem
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 17-10-2010, 15:48   #62
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
Marianka W. je jen jedna Lenka Dragonari ....

.....Váš názor mě až tak nezajímá, sorry.

Monika
Myslím, že lidé celkem dobře vědí, kdo jsem, ale i tak díky za představení.

Mě váš názor taky nezajímá. Povídá se toho o vás tolik, že už je úplně jedno co z toho o sobě šíříte sama, co přidali jiní a co vzniklo přirozeným procesem deformace informací při předávání. Jediné, co je zjevné, je, že ani jeden z vás se ještě vzájemného ostřelování nenabažil a ostatní z vás mají legraci. Každé téma se tu dřív nebo později zvrhne ve váš vzájemný dialog. V tom je ten folklór a vy jste (oba) jeho směšní herci... Chápu, že je to dobrý způsob, jak udržet svou osobu v povědomí. Negativní reklama je taky reklama. Vaše odborné znalosti a zkušenosti jdou stranou a pro málokoho už mají nějakou hodnotu, protože jste je utopila v jedovaté omáčce arogance. Dobře vám tak.


P.S. Omlouvat se mi fakt nemusíte. Nesejde mi na tom.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 17-10-2010, 16:07   #63
Monika
Junior Member
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 346
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Myslím, že lidé celkem dobře vědí, kdo jsem, ale i tak díky za představení.

Mě váš názor taky nezajímá. Povídá se toho o vás tolik, že už je úplně jedno co z toho o sobě šíříte sama, co přidali jiní a co vzniklo přirozeným procesem deformace informací při předávání. Jediné, co je zjevné, je, že ani jeden z vás se ještě vzájemného ostřelování nenabažil a ostatní z vás mají legraci. Každé téma se tu dřív nebo později zvrhne ve váš vzájemný dialog. V tom je ten folklór a vy jste (oba) jeho směšní herci... Chápu, že je to dobrý způsob, jak udržet svou osobu v povědomí. Negativní reklama je taky reklama. Vaše odborné znalosti a zkušenosti jdou stranou a pro málokoho už mají nějakou hodnotu, protože jste je utopila v jedovaté omáčce arogance. Dobře vám tak.


P.S. Omlouvat se mi fakt nemusíte. Nesejde mi na tom.

Milá Lenko, jestli jste si nevšimla, nerada připomínám, v povědomí mne drží jen a jen moji psi. I Vaše fena je po Good Boyovi z Molu Es a všichni Vaši psi nesou krev Jolly z Molu Es, kromě jedné.......
Nehodlám se tedy s Vámi dohadovat, to je fakt směšné, arogantní jste jen vy sama, zřejmě Vám nic jiného nezbývá.
Jak dlouho ČSV děláte? Kolik jste jich vycvičila, odchovala? Vím, že nic a tak si za 25 let ráda o Vás něco přečtu a počkám si, jak se vše dělá lépe a víc a radostněji..... a nedostat se do řečí. Závist a nenávist jsou mocné čarodějky :0( Jen vydržte a makejte a nepište pořád jen na wolfodog. org. To myslím naprosto vážně!
Hodně zdaru a úspěchů, přeje Lence Dragonári Monika Soukupová
http://www.wolfdogs.cz/
__________________
http://zmolu.vlcak.cz/

Last edited by Monika; 17-10-2010 at 16:20.
Monika jest offline   Reply With Quote
Old 17-10-2010, 16:23   #64
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Já na původu svých psů nic nepopírám a o zkušenostech se nepřu. Vaše pověst toho o vašich odchovech moc nenese. Spíš o jiných vašich aktivitách (nesoudím, co je na nich pravdy - nic mi do toho není). Jestli to je vaše vize - klidně.
Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 08:47   #65
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Kam jsme se poděli, kam jsme se to poděli .... Jak zpívá Nohavica.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 10:40   #66
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by Monika View Post
Milá Lenko, jestli jste si nevšimla, nerada připomínám, v povědomí mne drží jen a jen moji psi. I Vaše fena je po Good Boyovi z Molu Es a všichni Vaši psi nesou krev Jolly z Molu Es, kromě jedné.......
Nehodlám se tedy s Vámi dohadovat, to je fakt směšné, arogantní jste jen vy sama, zřejmě Vám nic jiného nezbývá.
Jak dlouho ČSV děláte? Kolik jste jich vycvičila, odchovala? Vím, že nic a tak si za 25 let ráda o Vás něco přečtu a počkám si, jak se vše dělá lépe a víc a radostněji..... a nedostat se do řečí. Závist a nenávist jsou mocné čarodějky :0( Jen vydržte a makejte a nepište pořád jen na wolfodog. org. To myslím naprosto vážně!
Hodně zdaru a úspěchů, přeje Lence Dragonári Monika Soukupová
http://www.wolfdogs.cz/
Ne že by mi po tom něco bylo, ale v tom množství co sekáte psy aby se to vyplatilo mi přijde vcelku normální, že se některý pes dostane lidem do paměti. Při tom, kolik je ČVček v chovu a kolik jich je "z Molu" by byl skoro zázrak nemít žádného v rodokmenu. To už ale není ani tak zásluha Vaše jako majitelů těch psů.
Vy máte své zásluhy jinde. Začínají posuzováním psů Vámi "oblíbených mjaitelů" na výstavách, pokračují prosazováním Mutar do chovu a končí prakticky zdecimováním některých chovných skupin na úkor vlastního chovu. Dalo by se pokračovat mimo jiné přes likvidaci lidí, kteří začli sami chovat a stali se vám "konkurencí". (Vzhledem k povahovým rysům bych jim všem přál, aby se do povědomí lidí zapsali lépe a výrazněji než Vy).
Slova jako arogance a uražená ješitnost z Vaší klávesnice fakt pobaví. Pokud jste se chtěla představit, pak by to sedělo.
Ano, "dělat" ČSV je ten správný pojem pro "množit pro vlastní slávu a peníze." Jen to chce nazývat věci pravými jmény.
O odchování se s Vámi nikdo přít nemůže. Málokdo je schopen nasekat na jedné feně přes 50 štěňat. To se musí psu udělat čistě z lásky.
Předhazujete Lence výcvik, ale na kolika bitvách jste se svými psy byla? Pravděpodobně nedosahujete stejných kvalit jako třeba Adrian se Šroubem. Ani jistě, jsou lidi kteří dokazují, že se s ČSV cvičit dá (o tom, jak se nadřou nemluvím) a plemeni je to určitě ku prospěchu, ale nemyslím si, že zrovna Vy byste byla zapsána do povědomí lidí jako vynikající výcvikář, ikdyž si na tom jak vidno velmi zakládáte. Vaše zkoušky Vám nikdo neodpáře, ale to je důvod povyšovat se nad někoho kdo je nemá?
Ano závist a nenávist jsou mocné čarodějky. Usmívám se, když vidím, kolik dobrých lidí Vám pomohly dostat zpod vašeho vlivu. A snad to tak bude i nadále. Vy už jste plemenu dala svého dost. A vzala si, co jste potřebovala. Snad už by to mohlo stačit.
Abych nebyl úplně OT, tak Kamila může být ráda, že jednala jak jednala a Vy jste na tom místě naštěstí nebyla. Kdyby ano, věřím radám typu: "Nic nepřiznávej, to už tu bylo u ... a ten taky nepřiznal a vyhrál." A nevyhrát by byla pro CHS z Molu Es velká ostuda.

Snad se dožiju toho, až se za 25 let bude porovnávat, jestli Lenka víc zamakala na výcviku a svých odchovech nebo Vy na svém chování.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 11:10   #67
madonna
cskuklik
 
Join Date: Nov 2007
Location: Kuklík
Posts: 34
Send a message via Skype™ to madonna
Post

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Ne že by mi po tom něco bylo, ale v tom množství co sekáte psy aby se to vyplatilo mi přijde vcelku normální, že se některý pes dostane lidem do paměti. Při tom, kolik je ČVček v chovu a kolik jich je "z Molu" by byl skoro zázrak nemít žádného v rodokmenu. To už ale není ani tak zásluha Vaše jako majitelů těch psů.
Vy máte své zásluhy jinde. Začínají posuzováním psů Vámi "oblíbených mjaitelů" na výstavách, pokračují prosazováním Mutar do chovu a končí prakticky zdecimováním některých chovných skupin na úkor vlastního chovu. Dalo by se pokračovat mimo jiné přes likvidaci lidí, kteří začli sami chovat a stali se vám "konkurencí". (Vzhledem k povahovým rysům bych jim všem přál, aby se do povědomí lidí zapsali lépe a výrazněji než Vy).
Slova jako arogance a uražená ješitnost z Vaší klávesnice fakt pobaví. Pokud jste se chtěla představit, pak by to sedělo.
Ano, "dělat" ČSV je ten správný pojem pro "množit pro vlastní slávu a peníze." Jen to chce nazývat věci pravými jmény.




O odchování se s Vámi nikdo přít nemůže. Málokdo je schopen nasekat na jedné feně přes 50 štěňat. To se musí psu udělat čistě z lásky.
Předhazujete Lence výcvik, ale na kolika bitvách jste se svými psy byla? Pravděpodobně nedosahujete stejných kvalit jako třeba Adrian se Šroubem. Ani jistě, jsou lidi kteří dokazují, že se s ČSV cvičit dá (o tom, jak se nadřou nemluvím) a plemeni je to určitě ku prospěchu, ale nemyslím si, že zrovna Vy byste byla zapsána do povědomí lidí jako vynikající výcvikář, ikdyž si na tom jak vidno velmi zakládáte. Vaše zkoušky Vám nikdo neodpáře, ale to je důvod povyšovat se nad někoho kdo je nemá?
Ano závist a nenávist jsou mocné čarodějky. Usmívám se, když vidím, kolik dobrých lidí Vám pomohly dostat zpod vašeho vlivu. A snad to tak bude i nadále. Vy už jste plemenu dala svého dost. A vzala si, co jste potřebovala. Snad už by to mohlo stačit.
Abych nebyl úplně OT, tak Kamila může být ráda, že jednala jak jednala a Vy jste na tom místě naštěstí nebyla. Kdyby ano, věřím radám typu: "Nic nepřiznávej, to už tu bylo u ... a ten taky nepřiznal a vyhrál." A nevyhrát by byla pro CHS z Molu Es velká ostuda.

Snad se dožiju toho, až se za 25 let bude porovnávat, jestli Lenka víc zamakala na výcviku a svých odchovech nebo Vy na svém chování.

Ach jooo..co Vám ta Monika udělala?Já to nechápu,jak můžete hodnotit a odsuzovat někoho ským jste nemluvil?koho dobře neznáte,tyhle internetové diskuze jsou fakt pro nesebevědomé labily jako jste Vy..jo a Vy jste jistě odborník přes Čsv,že všemu náramě rozumíte.Kde berete tu drzost odsuzovat dlouholeté chovatele díky nímž můžeme mít tyto krásné psi,až odchováte štěňátka,uděláte se psem zkoušku nebo alespon ukážete na výstavě tak pak tu můžete soudit a kritizovatzatím jste malé nic které jen popíjí pivo a blábolí rozumy,které zaslechl od někoho jiného!Předpokládám že psycholog taky nejste,že hned dokážete vyhodnotit povahu člověka aniž byste ho kdy viděl,je to jen Vaše ubohost,nenávist a zlost-je mi z Vás zle!

Jarka
www.cskuklik.cz
madonna jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 11:31   #68
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Quote:
Originally Posted by madonna View Post
Ach jooo..co Vám ta Monika udělala?Já to nechápu,jak můžete hodnotit a odsuzovat někoho ským jste nemluvil?koho dobře neznáte,tyhle internetové diskuze jsou fakt pro nesebevědomé labily jako jste Vy..jo a Vy jste jistě odborník přes Čsv,že všemu náramě rozumíte.Kde berete tu drzost odsuzovat dlouholeté chovatele díky nímž můžeme mít tyto krásné psi,až odchováte štěňátka,uděláte se psem zkoušku nebo alespon ukážete na výstavě tak pak tu můžete soudit a kritizovatzatím jste malé nic které jen popíjí pivo a blábolí rozumy,které zaslechl od někoho jiného!Předpokládám že psycholog taky nejste,že hned dokážete vyhodnotit povahu člověka aniž byste ho kdy viděl,je to jen Vaše ubohost,nenávist a zlost-je mi z Vás zle!

Jarka
www.cskuklik.cz
Nevýrazný, tichý, nejspíš lehce zakomplexovaný, tak si vybere cíl, do něhož když bude rejpat, je velká šance že se někdo přidá a konečně ho začne dav poslouchat. Lidi stejně zatrpklí, nevýrazní, s pocitem méněcennosti. Spraví si sebevědomí tím, že se pustí do silného jedince. A od klávesnice to natřou celému světu a vyřvou pravdu všem do očí. Takto na mě působí autor příspěvku, kterého samozřejmě neznám, jen si hraju na amatérského psychologa. Protože k tak nenávistnému příspěvku, jaký zde předvedl, se nic jiného říct nedá.
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 11:32   #69
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
Nevýrazný, tichý, nejspíš lehce zakomplexovaný, tak si vybere cíl, do něhož když bude rejpat, je velká šance že se někdo přidá a konečně ho začne dav poslouchat. Lidi stejně zatrpklí, nevýrazní, s pocitem méněcennosti. Spraví si sebevědomí tím, že se pustí do silného jedince. A od klávesnice to natřou celému světu a vyřvou pravdu všem do očí. Takto na mě působí autor příspěvku, kterého samozřejmě neznám, jen si hraju na amatérského psychologa. Protože k tak nenávistnému příspěvku, jaký zde předvedl, se nic jiného říct nedá.
Pardon, to patřilo příspěvku Underteakra.
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 11:34   #70
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by madonna View Post
Ach jooo..co Vám ta Monika udělala?Já to nechápu,jak můžete hodnotit a odsuzovat někoho ským jste nemluvil?koho dobře neznáte,tyhle internetové diskuze jsou fakt pro nesebevědomé labily jako jste Vy..jo a Vy jste jistě odborník přes Čsv,že všemu náramě rozumíte.Kde berete tu drzost odsuzovat dlouholeté chovatele díky nímž můžeme mít tyto krásné psi,až odchováte štěňátka,uděláte se psem zkoušku nebo alespon ukážete na výstavě tak pak tu můžete soudit a kritizovatzatím jste malé nic které jen popíjí pivo a blábolí rozumy,které zaslechl od někoho jiného!Předpokládám že psycholog taky nejste,že hned dokážete vyhodnotit povahu člověka aniž byste ho kdy viděl,je to jen Vaše ubohost,nenávist a zlost-je mi z Vás zle!

Jarka
www.cskuklik.cz
Jarko, tohle jsem přesně potřeboval. Nemusíte mi vykat, nemám to rád. Mně neudělala nic, ale je fajn bavit se s lidmi, kteří se dostali zpod jejích křídel a začli se na věci okolo ČVček koukat trošku jinak. Mluvil jsem s paní inženýrkou krátce, taky jsem komunikoval přes mail a můj názor to nějak nezměnilo. Nezlobte se, ale s paní inženýrkou jsem toho namluvil víc než Vy se mnou, abyste mohla posuzovat moje sebevědomí. Pokud se po přečtení tohoto tématu jedinej člověk chytne za nos a bude si na paní inženýrku aspoň dávat pozor, bude to jedině plus.
Já jsem se někdy považoval za odborníka? Nemyslím, jen mám na věc vlastní názor a že se Vám nelíbí je špatně? Drzost odsuzovat dlouholeté chovatele? Ale za co proboha? Za to, že dlouhá léta chovají nebo za to, jak se chovají? To jsou dlouholetí chovatelé nedotknutelní?
Soudíte taky lidi podle toho kolik odchovají štěňat a kolik mají zkoušek? Dělal jste to taky když jste ani jedno neměla? Psa jsem na jedné výstavě měl, vyhověl jsem chovatelům a dál je to pro mě zbytečně drahá záležitost. Priority se psem mám jinde.
Asi vás zklamu, ale paní inženýrku jsem už párkrát viděl a nemusím být psycholog, abych měl na lidi odhad. Nemít někoho rád pro to, jak se chová a co dělá je ubohost? To je mi potom mého ubohého chování líto.
Pokud je Vám zle, tak doporučuju navštívit lékaře nebo by možná stačilo navštívit optiku a růžové brýle vyměnit za čiré. O tom bych se ale bavil až se vaše plány nebudou shodovat s chovatelským záměrem paní inženýrky.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 11:42   #71
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
Nevýrazný, tichý, nejspíš lehce zakomplexovaný, tak si vybere cíl, do něhož když bude rejpat, je velká šance že se někdo přidá a konečně ho začne dav poslouchat. Lidi stejně zatrpklí, nevýrazní, s pocitem méněcennosti. Spraví si sebevědomí tím, že se pustí do silného jedince. A od klávesnice to natřou celému světu a vyřvou pravdu všem do očí. Takto na mě působí autor příspěvku, kterého samozřejmě neznám, jen si hraju na amatérského psychologa. Protože k tak nenávistnému příspěvku, jaký zde předvedl, se nic jiného říct nedá.
Dobrej psychologickej rozbor, ale myslím, že lehce mimo mísu. Budu rád, když se mi na nějaké akci ČSV představíte a můžem si o tom jaký jsem promluvit. Váš názor je myslím dost závislý na tom, kdo je Vaším chovatelem. To je vcelku normální, ale může se to i měnit.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 11:56   #72
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
Nevýrazný, tichý, nejspíš lehce zakomplexovaný, tak si vybere cíl, do něhož když bude rejpat, je velká šance že se někdo přidá a konečně ho začne dav poslouchat. Lidi stejně zatrpklí, nevýrazní, s pocitem méněcennosti. Spraví si sebevědomí tím, že se pustí do silného jedince.
Tady si dovolím malou technickou poznámku: Romana znám už nějakej čas a rozhodně není nevýrazný, tichý a nejspíš ani zakomplexovaný. Je to docela výrazná osobnost, kterej říká názor i v reálu, nejen přes písmenka.
Ale bohužel se opravdu mezi lidmi s čsv najdou tací, co zakomplexovaní jsou a silácké řeči vedou jen přes písmenka, rádi rejpou do všeho a všech, přesto že nic nedokázali.
A do očí také neřeknou nic. Roman mezi takové nepatří. Párkrát sme se taky chytli kvůli jistému člověku a nemáme stejný názor, ale kdyby jo, byla by to velká nuda.

PS: Je ochotný k člověku přijít a do očí se omluvit. Toho je schopný málo kdo.

PPS: k debatě o paní inženýrce Soukupové se nevyjadřuji. Také mám fenu po 2 Molácích a nedám na ně dopustit. Jsem za ní vděčná, bez paní Soukupové by nebyla
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 12:53   #73
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Roman je férový kluk, díky kterému pár ČSV našlo nový domov a nemuselo zůstat v útulku a nezajímá ho, zda mají PP. Pokaždé se snaží, píše meily, rozesílá fotky, obvolává. Dělá to z vás každý?
__________________
Jiřina

http://www.arqeva.cz
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 13:41   #74
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Zvrtlo se to tady neskutečně a nebudu se radějini nijak konkrétně vyjadřovat, jen k Romanovi - je to čistá chovem a intrikami nedotčená duše, která co na srdci, to na jazyku. Nemyslím, že by nebyl schopen říci z očí do očí co si myslí. Stejně tak nechápu, proč by měl být zakomplexovaný jen proto, že napsal veřejně svůj názor.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 13:50   #75
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Díky vám za to, co tu čtu, protože třeba rok a půl zpátky...
Nicméně já tady v tom tématu končím, protože už jsme někde úplně jinde. Přeju Kamile, aby jí Ohnivák těch pár pamlsků ještě pořádně vynahradil a pořád jim to spolu klapalo.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 13:52   #76
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Díky vám za to, co tu čtu, protože třeba rok a půl zpátky...
to jsi plácnul takový neskutečný nesmysl.... ale za ten ses
omluvil
__________________
Jiřina

http://www.arqeva.cz
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 14:13   #77
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Quote:
Originally Posted by CDaniela View Post
k Romanovi - je to čistá chovem a intrikami nedotčená duše, která co na srdci, to na jazyku. Nemyslím, že by nebyl schopen říci z očí do očí co si myslí. Stejně tak nechápu, proč by měl být zakomplexovaný jen proto, že napsal veřejně svůj názor.
Děkuji. Toto je přesně modelová reakce o vztahovačnosti, která se vleče celým fórem. Nikde v příspěvku nezaznělo, že Roman je zakomplexovaný, já ho osobně neznám-komentovala jsem pouze,jak na mě působí jeho příspěvek na jehož základě jsem si představila profil člověka, co ho asi mohl psát. A následně se řeší jaký je Roman. Paralela-Eva Rocco nikde nepsala, že by se v Jevišovicích dávaly pamlsky-pouze napsala "víme jak probíhají zkoušky v Jevišovicích" - o pamlscích a podvodech nepsala nic-bouřlivé reakce mi připomínají rčení o potrefené huse. Další příklad vztahovačnosti, některé nejmenované osoby začaly chorobně nenávidět Moniku pro to, že na jedné výstavě pronesla cosi o hrůzách, které vyhrály. Majitelé si to vztáhli na své dokonalé překrásné psíky, které jim ta zlá Soukupová pohaněla. Nedokážou pochopit profesionální deformaci rozhodčí, která výstavu prožívá a vidí nedostatky, které nijak nesnižujou kvalitu psa. Nebo by aspoň neměli, rozhodně ne v očích majitele. Pro každého by měl být jeho pes nejkrásnější a nejlepší. Jak pravila jedna paní velmi trefně-jedná se pouze o volbu miss. Tak laskavě všichni vychladněte, přestaňte brát výstavy jako hon za titulama a zdroj vzájemné rivality, závisti a nenávisti, přejte si úspěchy, rozdejchejte "neúspěchy" a hlavně mějte rádi svoje psy bez výhrad a třeba pak přijde den, že se na výstavu budem těšit jako na místo setkání s lidmi, co mají stejné zájmy. Ale ten den je bohužel asi celkem daleko.

Last edited by Vlkodlak; 18-10-2010 at 14:15.
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 14:30   #78
RadeKKK
http://www.arqeva.cz/
 
RadeKKK's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Zakšín - Doksy
Posts: 389
Default

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
Další příklad vztahovačnosti, některé nejmenované osoby začaly chorobně nenávidět Moniku pro to, že na jedné výstavě pronesla cosi o hrůzách, které vyhrály. Majitelé si to vztáhli na své dokonalé překrásné psíky, které jim ta zlá Soukupová pohaněla. Nedokážou pochopit profesionální deformaci rozhodčí, která výstavu prožívá a vidí nedostatky, které nijak nesnižujou kvalitu psa.
Zrovna toto mi profesionální nepřipadá. Jak by bylo Vám, kdyby to někdo řekl o Vaší feně? ( a nemusíte přemýšlet, o mém psovi to nebylo, mě je Monika zrovna jako Vám párkrát předvedla) . Máte ji úplně stejně nejkrásnější a dokonalou jako my všichni ostatní.
__________________
Jiřina

http://www.arqeva.cz
RadeKKK jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 14:42   #79
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Vlkodlak View Post
Děkuji. Toto je přesně modelová reakce o vztahovačnosti, která se vleče celým fórem. Nikde v příspěvku nezaznělo, že Roman je zakomplexovaný
Tak to pak pardon, to asi blbě chápu nebo neumím číst ...
Vaše citace
Nevýrazný, tichý, nejspíš lehce zakomplexovaný, tak si vybere cíl, do něhož když bude rejpat, je velká šance že se někdo přidá a konečně ho začne dav poslouchat. Lidi stejně zatrpklí, nevýrazní, s pocitem méněcennosti. Spraví si sebevědomí tím, že se pustí do silného jedince. A od klávesnice to natřou celému světu a vyřvou pravdu všem do očí. Takto na mě působí autor příspěvku, kterého samozřejmě neznám, jen si hraju na amatérského psychologa. Protože k tak nenávistnému příspěvku, jaký zde předvedl, se nic jiného říct nedá.
Ok, chápu to tedy tak že člověk o kterém se takto vyjadřujete, vlastně dle vás takový vůbec není ))
Není. Znám ho osobně, sice nijak extra zvlášť, ale je to myslím na dnešní poměry opravdu hodnej kluk.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 18-10-2010, 14:42   #80
Vlkodlak
Junior Member
 
Vlkodlak's Avatar
 
Join Date: Nov 2008
Location: Třeboň
Posts: 207
Default

Quote:
Originally Posted by RadeKKK View Post
Zrovna toto mi profesionální nepřipadá. Jak by bylo Vám, kdyby to někdo řekl o Vaší feně? ( a nemusíte přemýšlet, o mém psovi to nebylo, mě je Monika zrovna jako Vám párkrát předvedla) . Máte ji úplně stejně nejkrásnější a dokonalou jako my všichni ostatní.
Když se teda ptáte (v reálu si tykáme, možná si mě s někým pletete, mě Monika psy nikdy nepředváděla-mám Yperitku), jak by mi bylo: Pokud to řekne člověk, kterýho neznám, tak tomu nebudu věnovat pozornost, případně pokud to řekne extrémně hnusně a bude mi nesympatickej si řeknu něco o blbcovi co moc žere výstavy a řeší si ego a pustim to z hlavy. Pokud to řekne někdo koho znám, nebo bude působit zasvěceně, tak se ráda poučim,co má můj pes za nedostatky, protože na exteriér nemám vytrénované oko. Jen tak na okraj, první věta Moniky při setkání neni obvykle ahoj, ale "ty máš zase tlustýho psa"). Navrhuju všem diskutujícím včetně sebe se na celé odpoledne odmlčet a čas ušetřený nepsaním na forum věnovat zpytování svědomí, jestli se takhle opravdu k sobě chceme vzájemně chovat, zapomenout na starý i nový přátelství, závidět si čí pes je chlupatější a nebo mít radost, že se vidíme a šedivci se vyřádí. Začnu jako první a odmlčím se.
Vlkodlak jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org