Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 29-11-2010, 08:37   #21
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Dar galiu pasakyt del auklejimo auklet tikrai iseina, bet as pati jam liaidziu vakyt suny;']ir liaisiu toliau nes as ziuriu as kaip cia pasakius esu lb jau bloga cia bet tie kurie veda sunys be pavadzio ir nesugeba ju prisikviest kai tie prie koju skalija yra geri.... Beje i zmones jis visiskai nereaguoja lauke tik i sunys.Manau kai ateis policija arba kai suniu busiu teisme tik tada manau galima bus teigt kad tikrai esu bloga o db net nesiparinu ir net neimu i sirdy;]]]Geros dienos visiem;]]]
Na žinai, tai, kad kažkas kitas elgiasi blogai, nesuteikia teisės tau taip pat elgtis. Čia iš serijos, jei kažkas mėto šiukšles, tai dar nereiškia, kad ir tau šuns š susirinkt staiga nebereikia. Juo labiau, kad jų šunys viso labo paloja, o taviškis, kaip suprantu, puola jau dantimis.
Asmeniškai aš stengiuosi padaryti iš savo pusės kiek įmanoma - registruoti šunį, vedžioti taip, kad niekam nekliūtų, rinkti š, šypsotis kaimynams, sutvarkyti gėlyną prie laiptinės "papildomiems pliusams". Tada tiesiog niekas nieko negali prikišt man ir mano šuniui. O palaidus šuniukus daug protingiau nuvaryti koja - niekas nieko tau nepasakys jei nuspirsi svetimą šunį į šoną. Bet jei tavo šuo papjaus kitą - daug kartų mažesnį - šunį, dar neduok dieve, matant vaikams, tai sakau - užtampys po teismus. O ir iki šuns konfiskavimo prieit gali. Konfiskavimo visam laikui. Buvo čia pamenu prieš kelis metus tokia situacija. Kaimynai pradėjo rašyt skundus dėl agresyvaus šuns ir...

Beje, turbūt visi vilkšunių augintojai žino, kad daugelyje Europos šalių buvo ar ir tebėra problemų su veislės legalizavimu, taip? Pvz Norvegijoje iki šiol DRAUDŽIAMA auginti vilkšunius. Turint omeny mūsų valdžių polinkį drausti... Jūs nenorit, kad agresyvių veislių sąrašas būtų peržiūrėtas mūsų veislės nenaudai? Aš nenoriu. Todėl stengiuos, kad mano šuo niekam nekliūtų kaip netinkamai besielgiantis

O diržų ir kitokio gėrio turi va čia: http://julius-k9.lt/catalog/index.php?cPath=37_41
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Old 29-11-2010, 08:52   #22
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by vike View Post
Kas be ko, jei pamatai šunį iš anksto šmirinėjantį kažkur, tai problemos nėra nuvest savo šalin, kad nespėtų susidomėt. Bet žinai, būtų tokių įkyruolių, kurie įkandin bėga ir labai intensyviai puola mažylėliai Vaidį tai tokiais atvejais kilsteliu už antkaklio, ir vedu toliau ramiai, bet va kaip tokiu atveju kelis burbančius vilkus reiktų nuvest šalin - nežinau nors dabar prisiminiau, esu taip gi vedus Vaidį su Girium, o Giriui kaip žinia, nei jėgų, nei ūgio tai tikrai netrūksta bet jaučiu, kad tada aš turėjau daugiau jėgų, negu dabar
Vaiva, aš nepamenu tos istorijos, pasakok
Tai jei nepavyksta suvaldyt dviejų, tai vedžioji po vieną. Mes turėjom va vėl grifonus svečiuose, tai aš irgi negaliu išvest viena pati vienu metu ir tų dviejų mažėlių, ir Bruknės - į vieną ranką paimti nepatogu, grifoniukai malasi, šokinėja ir pan., o abiem užimtom rankom eit tai... ką aš žinau... Tai kai jie apsilanko, pavedžioju juos, paskui atskirai pavedžioju Bruknę ir jokios tragedijos.
Beje, dar mintis. Danijoj pernai buvau susitikus su Rolfu ir jo vilkšuniais Uno ir Xtreme (labai gera kompanija ) - tai jis sėkmingai du patinus, kurių vienas tuo metu dar buvo jaunas ir durnas, o kitas jau pasiruošęs visiems duot į kailį, vedžiojo ant ilgo diržo, kurio abiejose pusėse įtaisyta po karabiną. Tai kiek žiūrėjau aš į tą daiktą - labai patogu. Aišku, bet ir šunys auklėti normaliai.
O istorija paprasta - ėjom jau vėlokai (po vidurnakčio) su Brukne per senamiestį, sustojo kompanija, paklausė, kas per šuo, kol pasakojau, įvyko ten kažkoks kažkieno konfliktas... Nors mes su Brukne realiai tik pro šalį ėjom, bet buvom užsipultos, tipo šuo be antsnukio, mes jums policiją kviesim. Nu, sakau, kvieskit. Ir telefonu numerį priminiau. Ir palaukėm su Bruknele policininkų. Jie atvažiavo, jaunuoliai rėkia "tas šuo be antsnukio, jis mus apkandžiojo" (nieko net panašaus nebuvo). Bet policininkų būta protingų - pažiūrėjo jie į ramiai sėdinčią Bruknę, pamatė, kad šeimininkė irgi niekam į atlapus nekimba... ir liepė anai kompanijai skirstytis, kol neišvežė, o mes nuėjom ramiai namo. Net bart negavusios
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Old 29-11-2010, 09:59   #23
Zuvedra
Junior Member
 
Join Date: May 2010
Location: Vilnius
Posts: 39
Default

Quote:
Originally Posted by Vaiva View Post
Jie atvažiavo, jaunuoliai rėkia "tas šuo be antsnukio, jis mus apkandžiojo" (nieko net panašaus nebuvo). Bet policininkų būta protingų - pažiūrėjo jie į ramiai sėdinčią Bruknę, pamatė, kad šeimininkė irgi niekam į atlapus nekimba... ir liepė anai kompanijai skirstytis, kol neišvežė, o mes nuėjom ramiai namo. Net bart negavusios
Bet kokios jus saunuoles, mes irgi su Nabu noresime ta egza islaikyti, tik dar iki jo dirbti ir dirbti
Zuvedra jest offline  
Old 29-11-2010, 10:05   #24
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Zuvedra View Post
Bet kokios jus saunuoles, mes irgi su Nabu noresime ta egza islaikyti, tik dar iki jo dirbti ir dirbti
Tai buvo dar gerooookai iki tokio egzamino atsiradimo - visi šunys tuomet privalėjo būti su antsnukiais Tiesiog policininkai gi irgi žmonės ir nebūtinai puola baudas išrašinėti, juoba, kad mes tikrai labai mandagiai elgėmės, Bruknė buvo su trumpu pavadėliu ir labai kultūringa.
O dirbti daug egzaminui nereikia - jei šuo tikrai leidžiasi glostomas svetimų, nepuola ant kitų šunų, registruokitės ir bandykit O sėdėt su išlaikymu per savaitę galima išmokti.
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Old 29-11-2010, 11:18   #25
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Vaiva nzn kaip tau paiiskint situacija.Hako galiu pasakyt nemegsta kitu sunu bet jis ju neliecia kol jie jo netrukdo.Kitas dalykas as nzn kaip pas kitus kas turi patynus buna bet pas mus Hako eidamas pasivaiksciot gyna savo kale prie kurios nepriliaidzia jokiu sunu tuom manau ir viskas pasakyta.O jai as dar nuspirciau ta maza sunioka tai jis pajaustu kad as jam padedu ir dar labiau puldynetu.Beje tokia situacija pas mus kartojasi ne kekviena diena tiesiog Vike parase kaip jai buvo nutike as atrasiau kaip buna mum ir tiek.Pvz eini su dviem sunym priebega mazas suniokas skalija laksto apie puse metro nuo jusu ir pastoviai kimba bet arti neina tai suo ir uzsiveda ir neiseina nei paslept savo sunu nei ka nes kai prikimba koks taip ir tisiasi visa kelia ir zviegia ten is galo.Na tai as Hako liadziu ji atbaidyt.Ir nesudrasko is tu sunu nieko jiem ten neatsitinka nereikia dramatizuot iki tokiu ivykiu kad ten uzgrauztu ar pan ne iki tiek mes dar pakvaise tiesiog pora kartu pagavo ir pakrate ir tiek.Uztat duoda naudos ir tiem sunym kad jie neprieina ir seimyninkam kad jie juos prisirisa.As geru darbu tikrai nepraktikuoju ir jai man sika tai ir as jiem siku nes kai atsises ant kaklo poto nenukrapstysi.Nes pastebejau kai dydelis suo visi zino kad reikia per kilometra rekt uzdekit antsnuki ir pan , bet matyt nezino kad ir mazus sunys reikia prisirist, ipac tuos mociuciu agresivuosius;]]]]]
Lauryte jest offline  
Old 29-11-2010, 11:31   #26
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Vaiva nzn kaip tau paiiskint situacija.Hako galiu pasakyt nemegsta kitu sunu bet jis ju neliecia kol jie jo netrukdo.Kitas dalykas as nzn kaip pas kitus kas turi patynus buna bet pas mus Hako eidamas pasivaiksciot gyna savo kale prie kurios nepriliaidzia jokiu sunu tuom manau ir viskas pasakyta.O jai as dar nuspirciau ta maza sunioka tai jis pajaustu kad as jam padedu ir dar labiau puldynetu.Beje tokia situacija pas mus kartojasi ne kekviena diena tiesiog Vike parase kaip jai buvo nutike as atrasiau kaip buna mum ir tiek.Pvz eini su dviem sunym priebega mazas suniokas skalija laksto apie puse metro nuo jusu ir pastoviai kimba bet arti neina tai suo ir uzsiveda ir neiseina nei paslept savo sunu nei ka nes kai prikimba koks taip ir tisiasi visa kelia ir zviegia ten is galo.Na tai as Hako liadziu ji atbaidyt.Ir nesudrasko is tu sunu nieko jiem ten neatsitinka nereikia dramatizuot iki tokiu ivykiu kad ten uzgrauztu ar pan ne iki tiek mes dar pakvaise tiesiog pora kartu pagavo ir pakrate ir tiek.Uztat duoda naudos ir tiem sunym kad jie neprieina ir seimyninkam kad jie juos prisirisa.As geru darbu tikrai nepraktikuoju ir jai man sika tai ir as jiem siku nes kai atsises ant kaklo poto nenukrapstysi.Nes pastebejau kai dydelis suo visi zino kad reikia per kilometra rekt uzdekit antsnuki ir pan , bet matyt nezino kad ir mazus sunys reikia prisirist, ipac tuos mociuciu agresivuosius;]]]]]
Na tai uždėk tokį antsnukį, kad nepapurtytų. Kauno parodoj kažkada haskis irgi čichą tik papurtė - čicho nebėra. Taip, aplink mus irgi daug tokių laksto, bet užtenka neleisti šuniui koncentruotis į tą kitą šuniuką - šūktelt, pakeist tempą ir pan.
Beje, apie tą šikimą... O nepagalvoji, kad ir kiti šika tau, nes tu jiems šiki? Ką bendro, beje, turi mandagus elgesys su kaimynais ir kažkoks "sėdimas ant kaklo"?
Turiu lygiai vieną rėkiančią dėl antsnukio kaimynę. Daug daugiau kaimynų Bruknę iš tolo giria, grožisi ir pan. O gyvenam laaabai panašiuose rajonuose.
Ai, diskusija beprasmė. Auuu kažkaip taikliai pastebėjo...
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Old 29-11-2010, 11:44   #27
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by wolfin View Post
K-9 dirzai netokie - nors nesu bandzius siaip
as esu pora suneliu is kojos nuskynus- sadiste plyn - ale kad jie prie mano visu 3 sunu labai izuliai laukuose lindo- teko kerza panaudot, BET ne vienas net nebande griebt norsd Gierka labai nora tam reiske - pasakyta ********!!!!!**** NEGALIMA ir vsio

ai siaip diskusija jo i pievas eina - merginos geriau apie sventes ir sniegus pakalbam
Tu temos pavadinimą paskaityk Labai viskas į temą.
Būtent - paskraidint koja yra viena, o kai spustels kad ir nesmarkiai kokį mažių, kai pradės tampytis vidury kiemo, bobutei infarktas, vaikams trauma visam gyvenimui, šuo į monstrų sąrašą įtrauktas...
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Old 29-11-2010, 11:57   #28
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Na viena bobule maziau nieko tokio;]O vaikai pas mus LT ir taip traumuoti tai dar viena trauma nieko nepakeis;]]]Tokie pas mus ir vaikai cia Naujanuose 4tokai jau ruko tai manau yra ne ta jau mate;]]]
Lauryte jest offline  
Old 29-11-2010, 11:59   #29
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Na viena bobule maziau nieko tokio;]O vaikai pas mus LT ir taip traumuoti tai dar viena trauma nieko nepakeis;]]]Tokie pas mus ir vaikai cia Naujanuose 4tokai jau ruko tai manau yra ne ta jau mate;]]]
Mjo. Net jei tu čia taip juokauji, tai vis tiek trūksta žodžių.
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Old 29-11-2010, 12:02   #30
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Na ka jau cia padarysi;]]]Pas mane Oreoles aplink galva nesimato, sparnu uz nugaros taip pat;]
Lauryte jest offline  
Old 29-11-2010, 12:07   #31
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Laura, sakai nieko nenutinka tiems šuniukams, kai Hako papurto.. džiugu, kad kolkas nenutiko, tačiau dar nereiškia, kad nenutiks. Aš puikiai žinau, kaip po tokių papurtymų lūžta šonkauliai šuniukams.
Nesuprantu, ką tu nori pasakyt, tuo, kad ketvirtokai jau rūko, tai visi blogi vaikai, ir visko matę, tai jiems nieko tokio, matyti, kaip šuniukus kramto. nesvarbu ko jie matę ar ne prieš tai, bet jei hako užpjautų vaiko šuniuką, jo akivaizdoje, tai manau, jog tėvai tau gerai išmaltų veidelį..
Daiva, nuo plaukų? :d kad jų nebūtų?
Galim ir apie sausainius, aš va šiandien kepsiu grybukus, tiksliau mėginsiu juos kept )
vike jest offline  
Old 29-11-2010, 12:10   #32
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Na ka jau cia padarysi;]]]Pas mane Oreoles aplink galva nesimato, sparnu uz nugaros taip pat;]
Na kam tie kraštutinumai? Arba sparnai ir "Oreolė", arba prisišikt iki ausų ir pasakot visiems, kad KITI labiau smirdi?

Vike, o tu turi formelių grybukams? Iš kur gavai?
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Old 29-11-2010, 12:17   #33
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Sakau kad jis ju nepjauna o tik papurto.Ir tai buvo tik pora kartu.Kai jau papjausim ka nors tada galesim pratest diskusija ir uzmetyt mane akmenym;]]]O kol kas pas mus viskas ok ir gyevnam laimingai;]]]
Lauryte jest offline  
Old 29-11-2010, 12:19   #34
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Sakau kad jis ju nepjauna o tik papurto.Ir tai buvo tik pora kartu.Kai jau papjausim ka nors tada galesim pratest diskusija ir uzmetyt mane akmenym;]]]O kol kas pas mus viskas ok ir gyevnam laimingai;]]]
geriau tu to "sadisto" foto duok uzsivedem cia apie ta pati per 5 lapus
__________________
wolfin jest offline  
Old 29-11-2010, 12:21   #35
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Beje mes tiesiog papasakojom kas mum nutiko ir tiek.Bet matau musu forume shneket reikia tik gerus dalykus nes kitu atveju tave visi smerks.Manau kekvienas liks prie savo nuomones ir nieko cia neispesim;]]]
Lauryte jest offline  
Old 29-11-2010, 12:23   #36
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Wolfin cia zinok kas antra suny galima fotkint;]]]kuriem kniedi aplot visus;]
Lauryte jest offline  
Old 29-11-2010, 12:25   #37
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Laura, aš tau sakau - žinau, kaip po tokių papurtymų, ne pjovimų, lūžta šuniukams šonkauliai. negi tu šito nori, leisdama jam purtyt.
Wolfin, tu čia apie kokosų aliejų plaukam?
O grybukus tai ne formelės ten.. o tokia keptuvė, metalinė. iš krikšto mamos pasiėmiau savaitgalį, nes ji vis padaro su glajum saldžiu, o man nepatinka tas glajus, per saldu, tai sakiau pati mėginsiu kept
vike jest offline  
Old 29-11-2010, 12:38   #38
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Beje mes tiesiog papasakojom kas mum nutiko ir tiek.Bet matau musu forume shneket reikia tik gerus dalykus nes kitu atveju tave visi smerks.Manau kekvienas liks prie savo nuomones ir nieko cia neispesim;]]]
Ne, mūsų forume tiesiog kartais jaučiama atsakomybė už veislės veidą. Asmeniškai man labai dažnai tenka išgirst, kad čekai nevaldomi, nekontroliuojami, agresyvūs. Ir ne iš šiaip forumus pasiskaičiusių. Dar bandydavau sakyt, kad tai netiesa, nu bet..

Quote:
Originally Posted by Lauryte View Post
Sakau kad jis ju nepjauna o tik papurto.Ir tai buvo tik pora kartu.Kai jau papjausim ka nors tada galesim pratest diskusija ir uzmetyt mane akmenym;]]]O kol kas pas mus viskas ok ir gyevnam laimingai;]]]
Kai papjaus bus vėlu.
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Old 29-11-2010, 12:52   #39
natali
Junior Member
 
natali's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Location: Vilnius
Posts: 390
Send a message via Skype™ to natali
Default

Vos speju skaityti cia
Tik, na pulkite mane del veisles veido, mes jau papurtem viena misruna vasara...tiesa, jo sonkauliai sveiki liko...
Oh, pulkite Rapsa - jis mane tikrai kadaise papurte...)
ka dar...nezinau...
is anksto pulti Lauros nu nereikia ji tikrai atsakingai rupinasi Hako ir Dzeka...papasakojo tiesiog kelis atvejus ir tiek...tikrai, geriau kepkime sausainius...kad ir musu "pabaisoms" cekams - Vaiva juk zino tokius gurmaniskus receptus))
natali jest offline  
Old 29-11-2010, 12:55   #40
Vaiva
ir Brukne
 
Vaiva's Avatar
 
Join Date: May 2006
Location: Vilnius
Posts: 1,768
Send a message via Skype™ to Vaiva
Default

Quote:
Originally Posted by natali View Post
Vos speju skaityti cia
Tik, na pulkite mane del veisles veido, mes jau papurtem viena misruna vasara...tiesa, jo sonkauliai sveiki liko...
Oh, pulkite Rapsa - jis mane tikrai kadaise papurte...)
ka dar...nezinau...
is anksto pulti Lauros nu nereikia ji tikrai atsakingai rupinasi Hako ir Dzeka...papasakojo tiesiog kelis atvejus ir tiek...tikrai, geriau kepkime sausainius...kad ir musu "pabaisoms" cekams - Vaiva juk zino tokius gurmaniskus receptus))
Na kai Ivju mažių papurtė tu nepareiškei, kad "prisiriškit ir nebus problemų" - vežei pas gydytojus, ėjai šeimininkų atsiprašinėt ir rūpinais visaip. Skirtumas yra, ar ne?
O Rapsas jau prinagrinėtas šiame forume pakankamai - purtė jis ir mane
O sausainių recepto "pabaisoms čekams" iki Kalėdinio "Duok letenos" numerio tai negaliu išduot
__________________
Walkiria Girios dvasia

Vaiva jest offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org