Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Žijeme s vlčákem...

Žijeme s vlčákem... Příběhy jako varování pro budoucí majitele ČSV... vše o povaze československých vlčáků

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 07-02-2007, 20:23   #21
Hanka
Senior Member
 
Hanka's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Location: Kadaň
Posts: 1,622
Send a message via ICQ to Hanka Send a message via Skype™ to Hanka
Default

No Kitty, já si myslím, že stejně dopadneš jako skoro všichni- My. Za rok či dva se ti začne rozrůstat smečka, protože jeden vlčák- to je jen půl vlčáka, nemáš šanci vidět, jak se k sobě skvěle chovají a jak to funguje v jejich smečce. Nechceš tu boudu postavit rovnou větší?
Myslím tím především na tvého manžela, protože co nevidět bude stavět boudu další..... No nic, měj se hezky
Hanka jest offline   Reply With Quote
Old 07-02-2007, 22:11   #22
Kitty
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Plzeň-sever
Posts: 28
Default

Ne, ne, ne!!!
jeden pes, vždy jen jeden pes!
Dva jsou smečka a ti loví a vymýšlí 2x více lumpáren! To mi musíte dát za pravdu.
Kitty
Kitty jest offline   Reply With Quote
Old 07-02-2007, 22:20   #23
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Kitty
Ne, ne, ne!!!
jeden pes, vždy jen jeden pes!
Dva jsou smečka a ti loví a vymýšlí 2x více lumpáren! To mi musíte dát za pravdu.
Máš špatné informace. 2 psi to je skutečně smečka a není to 2x tolik problémů ale minimálně 10x tolik .
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 09:07   #24
Jats
Junior Member
 
Jats's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Šumice Brno venkov
Posts: 139
Send a message via ICQ to Jats Send a message via Skype™ to Jats
Default

kitty můj přítel nechtěl žádného psa a máme jednu fenku,měly jsme bígla a teď přicestuje jedno malé škvrně,pravidelně si Petr pročítá wolfdog(z vlastní iniciativy a vlasy mu vstávají hrůzou z obav o novou sedačku a stůlty předchozí sežral doslova bígl) a to je na nemilovníka psů a jednu garsonku docela dost
časem si pořídím možná ještě fenku
stejně chci mít nejmíň tři hafany smečka je dobrá,hezká a naštěstní naše fenka není pes ale srnčí pinč tak je u nás rozrůstání pravděpodobné
Jats jest offline   Reply With Quote
Old 08-02-2007, 22:00   #25
Kitty
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Plzeň-sever
Posts: 28
Default

No, když jsem prohlásila "žádné zvíře nikdy do bytu", netušila jsem, že kocour bude časem spát zásadně v mé posteli. A když se může malý kocour tak roztahovat, tak v případě psa bys se asi stěhovala na gauč. Vždyť já se kvůli kocourovi v noci probudím, když se chci otočit, abych ho nepřimáčkla. Úplný mateřský pudy
Kitty
Kitty jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-2007, 00:34   #26
Jats
Junior Member
 
Jats's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Šumice Brno venkov
Posts: 139
Send a message via ICQ to Jats Send a message via Skype™ to Jats
Default

haha no já mám doma malou srnečku fenečku a u nás je to to samé taky mám lehčí spaní,a přes den to je já a přítel máme peřinu a válíme se a shina má peřinu a oba polštáře a válí se ještě víc a když si dovolím jí něco říct tak si lehne na záda rozcapí nohy a dělá velký oči(ještě větší než má to je co říct a podlije je slzičkama)
no prostě moje miminko(už tří leté
dopadneme obě stejně,obě v rohu gauče se spoustou vysmátých psích a kočočích ksichtů v naší postely na gauči a všude
Jats jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-2007, 10:54   #27
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

Kitty, Jats, vam holky zavidim, my macku mat vnutri nemozeme, lebo tatko je alergik... Ale kedysi som mala jednu naucenu spat na vankusi vedla mna, to som sa nebala ze ju pripucim... Potom som sla studovat do ineho mesta, macku si privlastnila sestra a ako tiez alergik ju preucila na perinu. A ked som bola doma tak som chuderu macku vzdy zhodila z postele. Ale bola to dobra dusa a nikdy sa neurazila...
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-2007, 15:39   #28
Adrian
Junior Member
 
Adrian's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Location: Hostivice
Posts: 264
Default

Jo jo, jeden pes stačí! Takový jsme byli taky. Vydrželo nám to asi rok a něco. A pak ty plíživé vize, a "nezávazné" diskuse jaké by to bylo kdyby... umocňované pozorováním osamělé vlčice v přírodních kulisách. A tak , že tedy Saarlose, protože není dominant atd. Takže složitě políčit za devatero horami a nějaký ten rok šetřit. Zkrátka vzdálené horizonty, to se toho dá naslibovat. A pak otěhotněla jedna naše tajná Čsv favoritka a pak to tedy začalo v hlavách doopravdy šrotovat. S sms o porodu padlo rozhodnutí, ale přece jen tam ještě byl nenápadný prostor pro zpátečku. Ale s prvním setkáním s chlupatými koulemi už je jasné , že žádná cesta zpět není. Nastane jen jediné dilema: kterého?

Ale tohle vyřešil ten nejmenší za nás. Ostatním jsme byli ukradení.
Adrian jest offline   Reply With Quote
Old 09-02-2007, 16:29   #29
Kitty
Junior Member
 
Join Date: Feb 2007
Location: Plzeň-sever
Posts: 28
Default

No, je to krásné! I to čekání na štěňátko a plány atd. Ale všechno stojí peníze a hlavně to chce spoustu času. To mít, tak máme doma zvěřinec. Taky jsme si řekli - 2 koně, víc za žádných okolností! Jenže se jen tak plesklo, že by mohla mít kobylka jednou hříbátko. Vím, že bych ho prodat nemohla, proto nemůžeme klisnu připustit. Ale už mám vybraného hřebce.....
Kitty
Kitty jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org