Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30-01-2013, 12:53   #1
Shadowlands
Junior Member
 
Shadowlands's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: Vidin
Posts: 391
Default Mano baisiausias košmaras

2013 sausio 14 dieną aš gavau žinutę iš UK nuo vieno savo šuniukų šeimininkų (Shadowlands Bulgaria Braveheart), kad jis dabar yra pas jų draugus, kol jie nuspręs kaip toliau elgtis. Ji pasakė, kad šuo parodė agresiją kitam namuose esančiam šuniui. Aš paklausiau jos, kur šiuo metu yra šuo, tačiau atsakymo nesulaukiau. Po dviejų dienų aš sužinojau kad šuo yra su Andre Tanner ( Wolfzone). Aš parašiau jai ir paklausiau, kokia situacija. Ji atsakė, kad šuo parodė agresiją pačią pirmą naktį, nors labai gerai sutarė su dominuojančiu jos kitu patina ( nežinau, kokios veislės) ir su juo gerai sugyveno, nors buvo tikrai agresyvus. Ji taip pat akcentavo, kad jis nerodo jokios neigiamos elgsenos apie kurią kalbėjo “savininkė” bei kad yra iš naujo socializuojamas. Man patiko tai, kad jis turi namus. Tačiau, be to man buvo pasakyta, kad nuo šiol ji yra naujoji savininkė ir naudos šunį savo veisimo programoje ( kryžminimas su vilkų hibridais ir pan. šunimis), minėdama, kad žino mūsų pirminės sutarties sąlygas, tačiau sąmoningai jas ignoruodama. Savaime suprantama, aš nebuvau patenkinta šia situacija. 2013 01 19 aš parašiau buvusiai savininkei, kad pagal sutarties sąlygas, ji turi informuoti Tanner, kad aš atsiūsiu kažką paimti mano šuniuko. Atsakymas buvo aiškus, griežtas “ne” ir man nepavyko su ja susisiekti…
Po to kai Tanner paskelbė nuotraukas jos “naujo čekų patino” Facebook, bei patalpino informaciją apie jį savo tinklapyje, įvardindama reproduktoriumi, mano partneris parašė jai 2013 01 22, kad ji neturi jokios nuosavybės teisės į šunį ir kad jis nori šunį susigrąžinti atgal, ir jei ji to nepadarys, bus kreiptąsi į teismą. Atsakymą gavome iš Ronnie Winder. Ji pareiškė, kad yra bendrasavininkė Braveheart ir ir grąsino, kad bus nemalonumai, jei bandysime jį susigrąžinti atgalios.
Mes nenuleisime rankų, kol jis negrįš pas mus, tačiau norime tai paskelbti viešai, siekdami informuoti kitus veisėjus, kas gali nutikti UK. Aš padariau didžiulę klaidą, vertindama pirmąją savininkę, kuri vėliau perleido jį kitiems. Aš noriu įspėti kiekvieną veisėją, VISADA įdėmiai išnagrinėti esamą situaciją ir įvertinti galimybę siūsti šuniuką į UK, kuomet veislė nėra pripažinta Anglijos kinologų klube, sudarant griežtą sutartį, kurioje atsispindėtų kas yra savininkas, kokios jo teisės ir griežtai paminėti didžiulę finansinę nuobaudą, jei bus atliekami tarprūšiniai ar tarpveisliniai kryžminimai. Sąžiningi būsimi savininkai be dvejonių pasirašys tokią sutartį, kadangi neplanuoja bei negalvoja taip elgtis, tuom nuramindami veisėjus.
Deja UK dar laukia ilgas kelias, kol ji taps stabiliais namais mūsų veislei. Deja, egzistuoja labai daug nesąžiningų žmonių, kurių vienintelis tikslas yra pinigai ir jie šunis įsigyja tik pasipelnymo tikslais. Egzistuoja taip pat ir tikrieji šios veislės gerbėjai, kurie nori viso ko geriausio savo šunims, tad turime siekti remti šiuos žmones, juos vienyti, tuo pačiu saugodami mus pačius ir mūsų šunis.
Shadowlands jest offline   Reply With Quote
Old 31-01-2013, 10:12   #2
Shadowlands
Junior Member
 
Shadowlands's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Location: Vidin
Posts: 391
Default

I would also like to add to this that, until the United Kingdom Kennel Club officially recognises the breed, no progeny born in the UK will be eligible for a pedigree. It makes no difference whether the parents are FCI registered or not. Only pups born AFTER recognition will be able to be registered and recognised.
Shadowlands jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org