Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Setkání a cestování

Setkání a cestování Velká a malá - oficiální a soukromá.. Jak a kam cestovat s vlčákem...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 29-10-2009, 13:35   #1
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default Dovolená s vlčáky 21-23.5.2010

Pro milovníky zimy a ČSV tu mám nabídku, která se jistě nedá odmítnout V únoru chystáme týdenní dovolenou na chatě v Jeseníkách. Jedná se o chatu pro 8-10 lidí, zatím je nás 5 a 6 hafanů. Chata má oplocenou zahradu a psi můžou i dovnitř. Náplní by byl mimo procházek i pokus o mushing. Bližší info tady, na ICQ nebo pošlete soukromou zprávu a já pošlu telefon.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 01-11-2009, 03:10   #2
Marek
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Mohelnice
Posts: 19
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Pro milovníky zimy a ČSV tu mám nabídku, která se jistě nedá odmítnout V únoru chystáme týdenní dovolenou na chatě v Jeseníkách. Jedná se o chatu pro 8-10 lidí, zatím je nás 5 a 6 hafanů. Chata má oplocenou zahradu a psi můžou i dovnitř. Náplní by byl mimo procházek i pokus o mushing. Bližší info tady, na ICQ nebo pošlete soukromou zprávu a já pošlu telefon.
jestli potřebuješ saně, tak ti je zajistím. Rád bych se přidal, ale nedokážu ti to ted potvrdit na 100%. Možná bych i mohl znásilnit i nějakéhu mushera aby nám poradil
Marek jest offline   Reply With Quote
Old 01-11-2009, 13:57   #3
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Pro milovníky zimy a ČSV tu mám nabídku, která se jistě nedá odmítnout V únoru chystáme týdenní dovolenou na chatě v Jeseníkách. Jedná se o chatu pro 8-10 lidí, zatím je nás 5 a 6 hafanů. Chata má oplocenou zahradu a psi můžou i dovnitř. Náplní by byl mimo procházek i pokus o mushing. Bližší info tady, na ICQ nebo pošlete soukromou zprávu a já pošlu telefon.
..nějaké to bližší info by to chtělo, jak jsem psala..
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 01-11-2009, 23:07   #4
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by Marek View Post
jestli potřebuješ saně, tak ti je zajistím. Rád bych se přidal, ale nedokážu ti to ted potvrdit na 100%. Možná bych i mohl znásilnit i nějakéhu mushera aby nám poradil
Díky za nabídku, to by nám určitě pomohlo a tvoje přítomnost bude vítaná ikdyby saně nebyly. Zatím se dost lidí vyjádřilo neurčitě, takže každá osoba dobrá. Musher by byl fajn, ale chtělo by to aby měl taky zkušenosti s čivavama, tady totiž nefunguje "dám mu postroj, řeknu běž a on táhne".
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 01-11-2009, 23:10   #5
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by yzengrin View Post
..nějaké to bližší info by to chtělo, jak jsem psala..
Jasně, takže bližší info: Termín 13-20.2. 2010, strava vlastní (předpokládám, že společná. Chatu mám rezervovanou v Koutech nad Desnou, ale ještě jsem neplatil zálohu, takže pokud nás bude víc, můžu kouknout ještě po něčem větším. Stejně ale předpokládám, že se to vykrystalizuje na nějakých 8-10 lidí, takže nebude potřeba. Co dál bys chtěla vědět?
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2009, 08:51   #6
yzengrin
Member
 
yzengrin's Avatar
 
Join Date: May 2008
Location: CZ
Posts: 543
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Jasně, takže bližší info: Termín 13-20.2. 2010, strava vlastní (předpokládám, že společná. Chatu mám rezervovanou v Koutech nad Desnou, ale ještě jsem neplatil zálohu, takže pokud nás bude víc, můžu kouknout ještě po něčem větším. Stejně ale předpokládám, že se to vykrystalizuje na nějakých 8-10 lidí, takže nebude potřeba. Co dál bys chtěla vědět?
Cenu:-) Dosti podstatná informace pro mě
Kolik je tam místností...aby se tam ty naše obludky nesežrali. Nechtěla bych dovču trávit permanentním hlídáním a okřikováním psa..
yzengrin jest offline   Reply With Quote
Old 05-11-2009, 14:37   #7
Argus
Junior Member
 
Argus's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 17
Send a message via ICQ to Argus
Default

Taky se tedy jeste oficialne prihlasujem tady -- dva lidi + dva vlkoidi (Argus a Annie).
Argus jest offline   Reply With Quote
Old 06-11-2009, 18:27   #8
Marek
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Mohelnice
Posts: 19
Default

zdarec, tak jsem to skonzultoval v práci a rád bych se taky ofiko přihlásil na dovču. Arda Jantarowa Wataha + 1 kus doprovod.
Marek jest offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009, 10:44   #9
Helis
Junior Member
 
Helis's Avatar
 
Join Date: Apr 2009
Location: Radomyšl, Kostelní 4, 387 31
Posts: 21
Default

Nazdárek, jestli by vám mezi sebou nevadil jeden "cizinec" a vlčisko, moc rádi bychom se s Firouškem přidali
Helis jest offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009, 15:00   #10
Marek
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Mohelnice
Posts: 19
Default

samo že budeš vítáná, ale Kápo zájezdu je někdo jinej
Marek jest offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009, 17:09   #11
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Tak fajn, prozatím je nás dost. Kouknu ještě po nějaké větší chatě, ale pochybuju, že něco najdu, takže počítám s vámi a kdyby někdo nakonec nejel, tak ještě dáme šanci někomu, kdo by se rozmyslel na poslední chvíli.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009, 17:49   #12
Marek
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Mohelnice
Posts: 19
Default

zdarec, saně jsem dneska koupil od strejdu za pětikilo, jezdil s něma s hasky. No není to nejnovější model, ale za tu cenu? Jen budu mít problém je dostat na tu chatu, mám nemocné auto.
Marek jest offline   Reply With Quote
Old 07-11-2009, 18:03   #13
Marek
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Mohelnice
Posts: 19
Default

budeš chtít nějakou zálohu na tu chajdu? Psal jsi že něco musíš platit.
Marek jest offline   Reply With Quote
Old 08-11-2009, 13:15   #14
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Marku promiň mi to, je to hnusné když jsi sehnal saně, ale když se jich budeš potřebovat zbavit, někdo je od tebe určitě koupí (případně odkoupíme my). Po včerejší zkušenosti chválím Ardu, super feňule, ale s tebou si nedokážu fajn dovolenou představit. Ožrat za půl hodiny se dokážu taky, ale abych někomu provokoval psa a když chytne rukáv tak ho řezal vodítkem, to bych si vážně nedovolil. Chci si dovolenou užít a ne koukat na to, jak můj pes trpí.
Promiň Ahoj
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 09-11-2009, 00:20   #15
Beruska
Junior Member
 
Beruska's Avatar
 
Join Date: Jul 2008
Posts: 47
Send a message via ICQ to Beruska Send a message via Skype™ to Beruska
Default

No nevím jestli se s náma počítá, ale když jsme z rodiny,tak snad jo. Takže hlásím, že pokud nebudeme mít ještě kupu kofolek,tak razíme dvě vlčice (Beru a Taru)a dva páníčci. A tahání samozřejmě budeme trénovat už předem, abychom si mohli pak dát závody na bobech
Beruska jest offline   Reply With Quote
Old 09-11-2009, 11:12   #16
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Perfekt Jirka řikal, že vám to nevyjde asi na celou dobu, ale kyby ano, nějak to uděláme.
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 00:57   #17
Marek
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Mohelnice
Posts: 19
Default

Romane, uvědom si prosím co tu píšeš. Na sračky neodpovídám, ale bylo mi řečeno abych se bránil, tak OK. 1. jsi pil RUM se mnou, i když jsi byl v práci.
2. Akon mně začal kousat bez důvodu a třikrát jsem ti to slušně říkal, abys s tím něco udělal, bez odezvy. Když mně to jeho kousání začalo fakt bolet, tak jsem ho praštil vodítkem přes prdel s tím že to nesmí. Nedělej z toho zase kauzu a a to co jsi napsal si s tebou osobně vyřídím, jak tě uvidím.
Marek jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 01:04   #18
Marek
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Mohelnice
Posts: 19
Default

žádné saně ti nikdy neprodám, ti jen jěště naložím na paštiku
Marek jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 09:14   #19
Undertaker
Member
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 695
Default

Quote:
Originally Posted by Marek View Post
Romane, uvědom si prosím co tu píšeš. Na sračky neodpovídám, ale bylo mi řečeno abych se bránil, tak OK. 1. jsi pil RUM se mnou, i když jsi byl v práci.
2. Akon mně začal kousat bez důvodu a třikrát jsem ti to slušně říkal, abys s tím něco udělal, bez odezvy. Když mně to jeho kousání začalo fakt bolet, tak jsem ho praštil vodítkem přes prdel s tím že to nesmí. Nedělej z toho zase kauzu a a to co jsi napsal si s tebou osobně vyřídím, jak tě uvidím.
Nepopírám že sem se toho rumu napil, ale rozhodně se potom nechoval tak jak ses choval ty. Akkona sem jednou brzdil a když sis nedal pokoj, nechal sem ho a čekal kdy odejdeš. Jestli jsi ho praštil vodítkem jednou, tak se vrať na základní školu. Žádnou kauzu z toho nedělám, jen píšu proč tě tam nechci a jestli jsi kupoval saně kvůli nám tak je mi to líto, ale to je naprosto všechno. V Mohelnici budu dneska, v neděli, pondělí a úterý, tak jestli přijdeš střízlivej, tak se mi (spíš psovi) můžeš dojít omluvit
Undertaker jest offline   Reply With Quote
Old 13-11-2009, 17:12   #20
Marek
Junior Member
 
Join Date: Oct 2009
Location: Mohelnice
Posts: 19
Default

saně jsem si koupil pro sebe a ardu+ její kamarádi. O víkendu jsme s ardou na závodech, pak se klidně můžu stavit, jen mám problém, no nevím jestli bych ti za ty sračky co tu píšeš o mně neměl něco politicky vysvětlit?
Marek jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:21.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org