Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Sport & trénink

Sport & trénink Českoslovenští vlčáci jako pracovní psi - jak cvičit, jak učit nové prvky, informace o soutěžích a zkouškách a výcvikových seminářích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20-10-2004, 22:30   #21
juliana
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 52
Default

Vy jste na tom stejně líp, trasa skončí ve Zdicích a vy sednete na vlak a povezete se domů, ale já s Ellen, bubenicí z naší kapely, která půjde s mým Coddym, pošlapem po vlastních ještě čtyři kiláky do kopce! Zdice jsou totiž pod Koukolovou Horou, na jejímž úpatí stojí naše samota. A vážně uvažuju, že by nás skalní žatecko-křivoklátské mohla mamka večer pohostit něčím výtečným....jak se vám ale bude chtít.

A s mapami já jsem za vodou - kromě povodí střely je používám k trekovým tréninkům na domácím území! :P
juliana jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2004, 09:57   #22
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

zavisse: u jezirek jsem jednou byl v chatkach s krytym zaprazim, tak kdyby nebylo nic lepsiho (krmelec, senik) a pokud tam trefim.. ale jak rikala juliana, u potoka je zima i v lete, takze by mozna bylo lepsi vylezt nekam vys..

marketa: jee, do slovinska jsem se letos o prazdninach chystal na kole se psem, ale nastesti z toho seslo.. pry tam ale ziji vlci, asi tak jako na slovensku..

zavisse: tyrov zas tak z ruky neni, ale je to nedele rano a ne sobota vecer.. a mas asi spatny mapy, me stacily 2 a to jeste jen ctvrtina z kazdy (takze by se to veslo na jednu): ..cyklomapa c. 131: "plzensko - sever" (1 : 75 000) a turisticka c. 12: "okoli prahy, brdy, berounka" (1 : 100 000).. ;oE

juliana: trikrat?? takova skoda papiru!! ..doufam ze se to stalo omylem :o)

zavisse: byl jsem na nocni, ale neboj, poslu ti to co nejdriv!

juliana: tak to my skalni nejsme, kdyz jsme nesli uz ze zatce, tudiz nejsme ani zvani.. :o( ..skoda.. jo a co mate za capellu??

jinak me obchazeji mrakoty, nebot jsem dnes zjistil, ze 6. bych nejspis (ne na 100%) mel byt az do 15:00 v praze na jedne soutezi.. ale asi se spis vykaslu na prahu nez na vylet, protoze me to neustaly presouvani terminu uz nebavi!!

ale aspon uz mam konecne 30.10. volno na trenink crossu..
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2004, 10:57   #23
juliana
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 52
Default

To Charlie:
Budes fakt format, kdyz se vykasles na soutez! Stejne mas u nas restik, jeste jsi nesel dva dny a ja se chci presvedcit, jestli tentokrat opravdu nebudes mizet v dali
Myslim, ze urcite patris mezi ty skalni zatecke, i kdyz jses pridal az v Hredlich :-)
Ptal jses na skupinu: hrajem tradiční irskou, skotskou, bretonskou (podobna renesancni), waleskou a obcas i shetlandskou hudbu, ja na housle+zpev, Ellen na buben+zpev, bracha na fletnu, kamos Chris na akordeon. Chybi nam ted kytara, tak to trochu vazne

To Zavisse: Mam sehnat z duvodu obavy o dogacke zdravi nekolik drevniku a seniku na bivak? :P
juliana jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2004, 11:02   #24
juliana
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 52
Default

Zavisi Vlkodlaku, prosim te, muzes mi dat tady na forum fotku Dizzyna z treku? Je to nefer, Saru a batuzky tu mas, at je tam i muj vlk :-)
Staci, kdyz mi das vedet, jak to udelat. Diky! Juliet
juliana jest offline   Reply With Quote
Old 21-10-2004, 17:47   #25
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

a capella: je mozny vas nekde videt, tedy jeste lepe slyset?? ..fletna zobka nebo pricka, ci oboji? ..kytara el./aku. solo/doprovod/klasika?

zavisse: toho vlka, co mas ve slapanicky i krusnohorsky galerii znam.. jednou se mi snazil vyskrabat oci.. tyden jsem pak vypadal jak ten z angeliky.. goffrey ci jak.. samozrejme jsem si za to mohl sam..

hm, v utery zjistim, jak to vypada se soutezi, jestli se zase trapne zucastnim jen pulky vyletu, coz by bylo o to horsi, ze jsem si ho vymyslel ja a ze se jde z plas, kde mam babicku a kde to znam, a pridal bych se az buhvi kde, protoze me nenapada nic lepsiho, nez ze bysme taky vyrazili z plas a snazili se vas dohonit.. ale to bysme museli jit i v noci.. no uvidime..
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 26-10-2004, 11:08   #26
juliana
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 52
Default

Přesnější informace ke Stezkám jezírek - 6.-7.11.2004

Ahoj vlci a dogtrekkaři,
dívala jsem se na vlaky, kterým bychom měli přizpůsobit sraz. Drobnou oběť časného vstávání vyžaduje sraz v devět, drsnější bude vstávat tak, abychom v Plasích byli v osm. Jenže kvůli světlu mi to připadá lepší. Jste ochotni vstávat i před úsvitem, abychom ušli za den víc?
Vlak ze Žatce jede 5:48 a v Plasích je 7:53, přípoj z Chomutova nevím
Z Prahy bychom museli jet 4:20, v Plzni 6:32, Plasy 7:26.
No, ozvěte se, jestli to podstoupíte
Juliet
juliana jest offline   Reply With Quote
Old 26-10-2004, 13:35   #27
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

pak je tu ještě možnost přijet v pátek do Kaznějova (5 minut vlakem od Plas směr Plzeň) a přespat tam, ať jste z daleka nebo z blízka. je to celé volné patro rodinného domku! ovšem v přízemí se bydlí takže to není zrovna na hlučný mejdan ;o)

pokud si tedy chcete ušetřit to strašlivě brzké vstávání a dospávání ve vlaku (tedy ušetřit spoustu energie pro trek), dejte mi vědět, ať vím, kolik vás bude a kdy kdo dorazíte.. je možné přijet i bez ohlášení, ale to mi musíte buď zavolat (606 443 168) až dorazíte, anebo trefit sami:

z vlakového nádraží rovně na hlavní silnici, po hlavní silnici vpravo z kopce přes koleje až k autobusové zastávce, tam odbočit vlevo kolem restaurace "modrý hrozen", po této silnici přes můstek až na rozcestí u kadeřnictví, tam vlevo z kopce (ne vpravo do kopce), pod kopcem ostrá zatáčka doprava do kopce a hned první ulicí vlevo k lesu, je to ten neomítnutý domek vlevo, bez oplocení, tam kde začíná zámková dlažba..

pěšky je to 15 minut, většinou z kopce, opačným směrem do kopce se to dá stihnout za polovinu, když člověk spěchá na vlak..

charlie + vanda (josefína e.s.)
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 28-10-2004, 16:26   #28
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

juliana: mě to našlo jiný vlaky (hledalas sobotu?):

R 650: Praha hl. 4:20 – Plzeň 6:03 + R 990: Plzeň 6:22 – Plasy 6:57
Os 6823: Jirkov zast. 4:25 – Most 4:41 + Os 7603: Most 4:49 – Plasy 7:39

nebo:

IC 152: Praha hl. 6:15 – Plzeň 7:46 + Os 7602: Plzeň 8:07 – Plasy 8:55
R 420: Jirkov zast. 6:29 – Chomutov 6:36 + R 991: Chomutov 6:53 – Plasy 8:38

přesto, nebo právě proto, dávám přednost přespání v Kaznějově.. nezapomeňte, že letní čas končí už tuto neděli (30. 10.), takže v sobotu 6. 11. slunce vychází 6:58 a zapadá 16:28, v neděli 7. 11. slunce vychází 7:00 a zapadá 16:27, tedy oba dny máme k dispozici 9,5 hodiny + svítání (1 h?) + soumrak (0,5 h?)! v sobotu můžeme vyjít i za tmy, u Plas se nemáme kde ztratit.. ;oE ..i tak budeme potřebovat alespoň 4 – 5 km/h průměrně, tedy i se zastávkami..

poslední páteční vlaky do Kaznějova:

R 856: Praha hl. 20:20 – Plzeň 22:03 + Os 7648: Plzeň 22:43 – Kaznějov 23:22
R 694: Jirkov zast. 17:14 – Chomutov 17:21 + R 993: Chomutov 17:43 – Kaznějov 19:32

mimochodem, ty čísla vlaků jsou funkční odkazy na dráhy spojů, tj. všechny zastávky a časy..
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 28-10-2004, 22:10   #29
juliana
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 52
Default

Tak myslím, že zkusím Kaznějov...no, předběžně se mnou počítej.
a sehnala jsem tento nocleh: (posílám překopírovaný mail o ubytovně ve Skryjích:
Hezký den, zasíláme Vám několik informací ohledně turistické ubytovny ve
Skryjích u Rakovníka.

<>Město Rakovník pronajímá tuto ubytovnu jako celek. Pro uzavření
nájemní smlouvy potřebujeme znát identifikaci nájemce, tj.
1. u fyzické osoby: jméno a příjmení, rodné číslo, číslo OP a adresu
trvalého bydliště,
2. u právnické osoby: IČO, název a sídlo v souladu s údaji ve výpisu z
obchodního rejstříku.

Cena za ubytování je následující: 40,- Kč na osobu a den + 10,- Kč
rekreační poplatek (hradí osoby nad 18 let věku). Po ukončení pobytu
bude nájemci zaslána faktura za spotřebovanou elektřinu (světlo, 2 x
elektrický sporák, 3 x chladnička, bojler).

Vzhledem k tomu, že je nájemné je stanoveno v závislosti na počtu
ubytovaných osob, prosíme o vyplnění ubytovací knihy předem, prosíme o
vyplnění formuláře ubytovací knihy v barevně vyznačených kolonkách.
Povinnost vést ubytovací knihu vyplývá ze zákona o místních poplatcích.

V ubytovně je vybavená kuchyň, sociální zařízení s teplou vodou,
čtyřlůžkové pokoje (lůžkoviny neposkytujeme, spací pytel nutný). V obci
Skryje je prodejna smíšeného zboží, otevřeno je pondělí až neděle 7.00 –
20.00 hod.

V ubytovně není možnost vytápění, v období, které požadujete, může být
již velmi chladno, proto doporučujeme toto období pouze otužilcům.

V příloze Vám zasíláme formulář ubytovací knihy a také provozní řád
ubytovny. Pokud budete mít zájem o ubytování, zašlete zpět, prosím,
vyplněný formulář, podle něhož bude zpracována nájemní smlouva.

S pozdravem

Ing. Eva Kejlová
Vedoucí odboru správy majetku
Městský úřad Rakovník
Husovo nám. 27, 269 18 Rakovník


Bude to asi chtít adresy účastníků, nebo možná jen jednu, pořadatele. To budeš asi ty, Charlie :P
Přepošlu ti mail i s přílohou, návštěvní knihou ubytovny.
Zatím se mějte fajn, a kdo jede 100%, dejte Charliemu vědět! Možná by ale šlo paní Kejlové oznámit nižší počet ubytovaných, třeba jen ty jisté, což jsme zase my čtyři, stará křivoklátská garda
Juliana
juliana jest offline   Reply With Quote
Old 29-10-2004, 07:08   #30
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

hmm, jenže na tu ubytovnu podle provozního řádu nemůžou zvířata.. mohli by být psi venku? kde to je? přímo ve skryjích? jak je to vlastně velký, když to pronajímají jako celek? ..a vůbec, jak jsi to sehnala? :o)

až na ty zvířata to zní dobře, hlavně cena, jen abysme tam stihli dojít.. když tak zkusím sehnat chatku kde jsem už jednou byl, mělo by to být blíž k jezírkům a v přírodě, takže bez problémů se psy..

jo a v Kaznějově máme místa dost, 5 postelí, 2 gauče a spooouuusta místa na zemi ;o)
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 29-10-2004, 10:56   #31
Markéta....
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 6
Default

Já bych byla pro ten Kaznějov. Stávat někdy před čtvrtou se mi moc nechce. Takže se mnou Charlie prosím předběžně počítej.
Markéta
Markéta.... jest offline   Reply With Quote
Old 30-10-2004, 21:02   #32
Zavisse
Junior Member
 
Zavisse's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default

Takže se naše smečka sejde v Kaznějově. Samozřejmě přijedu taky. Ta turistická ubytovna zní celkem gut, ale co se zvěří??? Nedokážu si představit, že Saru uvážu někde v lese a sám si zalezu do nějaké chatky. To víte koňe potřebujou teplé stání. Ale když nebude nic lepšího, tak lepší než spát někde na mezi. Takže jsem pro a zvířata nějak vyřešíme, kdyžtak jim natáhnu plachtu a přivážem je pod ní. Hold budem celou noc poslouchat vití lodní sirény.... No co ať si zvyká.

Tak napište jak jste se rozhodli. Kdyžtak to nějaký sqot jistí

to Juli: Kouknu jestli najdu nějakou použitelnou fotku a upravím jí, ale nahrát si jí musíš sama, je to v nastavení tvého účtu.

To Charlie: mám mapy od EKČT Které jsou 1:50 000 takže jich potřebuju víc. Zato se ale podle nich lépe bloudí

Záviš a Abu-Sara
Zavisse jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2004, 11:58   #33
Jazzinka
Junior Member
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 74
Default

pro Julii: nevím, jestli Ti přišla má sms tak to píšu ještě sem: O víkendu bych hrozně ráda jela. ale jdem v nedeli na ZOPku tak nechci drahouška předtím moc utavit. Ta zkouška měla být v sobotu, tak jsem vás po ní chtěla chytit někde na cestě, ale bohužel byla přehozena. Ach jo, snad zase někdy příště. Vy si to užijte a ať vám vyjde počasí! Zdraví Jana
Jazzinka jest offline   Reply With Quote
Old 02-11-2004, 17:26   #34
juliana
Junior Member
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 52
Default Psí nocleh

To Záviš: Myslím, že psi se dovnitř propašujou, a kdyby ne, Sárka není pes ani omylem, na tu se omezení nevztahuje!!!

Já jsem nemožná... jaká je prosím ta druhá nutná mapa od KČT, jestliže mám Křivoklátsko a Rakovnicko, Brdy a Hořovicko, Okolí Prahy-Západ, Český Kras? Že jsou všechny tyhle v tomto případě nanic?
juliana jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2004, 00:32   #35
Zavisse
Junior Member
 
Zavisse's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default

Tak potřebné mapy EKČT jsou (tak jak po nich půjdem) 31 - Plzeňsko, 30 - Povodí střely (pokud půjdem s Kaznějova rovnou na Liblin a ne přes Plasy, tak nebude potřeba), 33 - Křivoklátsko Rakovnicko, a 34 (Brdy??? Tu nemám) No zkusím si jí opatřit. TakĹže v pátek v Kaznějově. UĹž se na vás těĹĄíme.

V kolik tam budete??? Já pojedu asi aĹž tím pozdějĹĄím vlakem, protoĹže před ním jede jen v 15:36 a ten nemůĹžu stihnout, kdyĹž končím v 15:30. Leda Ĺže bych si zajel firemním autem pro Sáru a bágl a z práce vyrazil dřív. Ale to je taková Sci-fi. No takĹže nejspíĹĄ v půl osmé.

Jinak si asi vĹĄichni opiĹĄte cestu k domku v Kaznějově a Charlie by nám mohl dát číslo popisné.

SákryĹĄ uĹž a je pátek
Zavisse jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2004, 00:35   #36
Zavisse
Junior Member
 
Zavisse's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default

Zachvilku budem nejĹživějĹĄí fórum na wolfdogu V pátek ahoj.
Zavisse jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2004, 09:34   #37
oblivion
Junior Member
 
oblivion's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Plzeň
Posts: 86
Send a message via ICQ to oblivion
Default

když mi řeknete, v kolik kdo přijedete, tak vás můžu já nebo dříve dorazivší na nádraží vyzvednout.. číslo popisný to asi nemá, rozhodně ne instalovaný.. navíc podle popisnejch se hledat nedá, jsou napřeskáčku (hezký slovo)..

můžeme sice jít rovnou z kaznějova, ale se mi to zdálo poněkud nekulturní, v kaznějově nic není a je ošklivej.. plasy jsou na tom o moc líp..

jo a záviši, navrhl jsem juliette změnu cesty kvůli ubytování (dnes sem hodím itinerář) a zahrnul i týřov, ale je to 3 tam a 3 zpět po stejné cestě, což mi neprošlo, prý jedině jako okruh, tedy zpátky jinudy, takže jestli tam opravdu chceš, vymysli to! mě napadá jen tam po žlutý přes luh a zpátky se ztratit v lese přes písky..

jazzinko, myslím, že nebudeš litovat, žes odřekla, zatím to vypadá hodně odvážně.. asi radši vezmu stan, ať zase nespíme jako na křivoklátský petrželi.. sice romantický, ale tak na vyklepání zubní protézy.. i když, úplně by tehdy (23.-24.10.) stačily alespoň spacáky..
oblivion jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2004, 23:27   #38
Zavisse
Junior Member
 
Zavisse's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default

Já ještě nevím v kolik se utrhnu z práce, jedou mi ale jen dva vlaky. Jeden přijede v 17:32 a druhý 19:32. Až budu ve vlaku dám vědět.
Na Týřov určitě, ikdyby sme šli lesem podle kompasu

Huh středa za námi, už se to blíží, už si nosim věci na hromádku. Půlku nemůžu najít, a něco musím opravit. (Teď jsem si vzpoměl že si musim umejt boty, tak jdu na to. )
Zavisse jest offline   Reply With Quote
Old 03-11-2004, 23:45   #39
Zavisse
Junior Member
 
Zavisse's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 21
Default

Nějak se mi tenčí podrážka na botách, dneska neudělaj nic kvalitně. Mám trekovky od Botas a jsou supr, ale mají nějakou americkou podrážku a na patě ji už skoro nemám Podělaní amíci, nic neuměj a do všeho se se*ou. (Nic osobního, to já jen tak globálně )

Něco přes tisíc kiláků a podrážka v tahu. Abych šetřil na nové.
Zavisse jest offline   Reply With Quote
Old 04-11-2004, 14:45   #40
Jazzinka
Junior Member
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 74
Default

to charlie: Tak to me trochu podcenujes, na vandry uz par let jezdim vyhradne bez stanu, ale s pomerne kvalitnim spacakam a i na zimni (lednové) Brdy to zatim vzdy stacilo. Teda je fakt, Ĺže muj zubaty milacek ten spacak v lete ochutnal, takze pristi tyden provedu radeji zatezovej test. Pocasi bych se nebala, to spis tem kilometrum jsem jeste neuvykla
Ale ridim se heslem zazitek nemusi byt dobry, hlavne ze je silny. Takze good luck a nekdy priste
Jazz.
Jazzinka jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org