Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Różne

Różne O wszystkim co jest związane z CzW

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22-11-2011, 08:11   #1
netah
ngi dhla
 
netah's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Location: małaPolska
Posts: 321
Default Imiona Wilczych Duchow

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Moje 'maluszki' zgarnęły kolejno:
Barja'il Wilczy Duch lokata I, WO, Best Baby - zauroczyl sedzine swoim przymilnym charakterem jak nic
"BERYL" - take ma meno :-) Wielce Szanowna, pozytywnie zakręcona Pani hodowczyni

AAAAAaaa poza tym po ringu prowadził go nie byle kto... ze mną nie miałby szans :-/
__________________
Surman suuhun

Last edited by netah; 22-11-2011 at 08:13.
netah jest offline   Reply With Quote
Old 22-11-2011, 09:25   #2
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Quote:
Originally Posted by netah View Post
"BERYL" - take ma meno :-) Wielce Szanowna, pozytywnie zakręcona Pani hodowczyni

AAAAAaaa poza tym po ringu prowadził go nie byle kto... ze mną nie miałby szans :-/
Andrzej, ale pisze się imie rodowodowe :P Beryl to go macie w domu. Tak jak w dowodzie mam Agnieszka Renata, ale wołają mnie Aga, Shaluka, Ruda itd. jednakowoż, wszelkie dokumenty muszę wypełniać prawidłowym imieniem, rodowym ;P To się i psiaków tyczy.

Co zaś do Jadzi, to na pewno Barja'il Wilczy Duch vel Beryl, nie miałby takiego super nastawienia do świata i chęci pokazania się z najlepszej strony, bez absolutnie zerowego stresu, z super daniem się obmacać, czy ząbki pokazać, jajeczka ( ok, może nie był wtedy w szczycie radości jednakowoż zachował się na medal bez najmniejszego burknięcia czy uciekania, co zostało docenione przy ocenie). GDYBY właśnie nie pewność i wiara w osobę, swoją przewodniczkę, po drugiej stronie smyczy / ringówki czyli właśnie Jadwigę !!

Naprawde jestem dumna z Was wszystkich moje zakręcone łobuzy i niech Płomienno Włosa się nie martwi, ma wilczaki we krwi


P.S. DZIĘKI WIELKIE! Choć i tak the best było mieć znów weekend dla siebie i psiej rodzinki :-)
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."

Last edited by shaluka; 22-11-2011 at 09:49.
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 24-11-2011, 12:25   #3
netah
ngi dhla
 
netah's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Location: małaPolska
Posts: 321
Default

Quote:
Originally Posted by shaluka View Post
Andrzej, ale pisze się imie rodowodowe :P Beryl to go macie w domu. Tak jak w dowodzie mam Agnieszka Renata, ale wołają mnie Aga, Shaluka, Ruda itd. jednakowoż, wszelkie dokumenty muszę wypełniać prawidłowym imieniem, rodowym ;P To się i psiaków tyczy.
EEEeee... to z całego miotu tylko Bystra Bedadiel jest rodowodowo obojga imion?

Ech... niegodziwy świecie obnażający słabości ludzkie w pełnym rozkwicie ich plugawego jestestwa :-) :-) :-) - poetycka refleksja nad człowieczą ułomnością nie mająca za zadanie nikogo obrazić i nawet za bardzo nie pasująca do wątku.
__________________
Surman suuhun
netah jest offline   Reply With Quote
Old 24-11-2011, 13:52   #4
anija
Junior Member
 
anija's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Lublin
Posts: 226
Send a message via Skype™ to anija
Default

Quote:
Originally Posted by netah View Post
EEEeee... to z całego miotu tylko Bystra Bedadiel jest rodowodowo obojga imion?

Ech... niegodziwy świecie obnażający słabości ludzkie w pełnym rozkwicie ich plugawego jestestwa :-) :-) :-) - poetycka refleksja nad człowieczą ułomnością nie mająca za zadanie nikogo obrazić i nawet za bardzo nie pasująca do wątku.
Jak to się mówi... kto pierwszy ten lepszy ja pierwsza podsunełam imię Bystra zanim Shaluka ustaliła na jaką litrę będą wszystkie imiona. W między czasie zmieniła się trochę stylistyka reszty imion i trzeba było dodać drugie imię Bystrej by pasowała do reszty

Baria'il - w islamskiej tradycji apokaliptycznej, anioł, którego sufi Abu Jazyd spotkał w siódmym niebie. Barja'il okazał się wysoki "na pięćset lat", co oznacza, że jego wzrost jest równy odległości, jaką człowiek może przebyćw ciągu pięciuset lat (dorównywał zatem wzrostem aniołom znanym z mitologii staroperskiej). Barja'il jest wodzem nieprzeliczonych zastępów niebiańskich. Podobnie jak w przypadku propozycji składanych sufiemu w niższych niebiosach (przez anioła Lawida w drugim niebie i anioła Naja'ila w czwartym niebie), Barja'il zaproponował Abu Jazydowi "królestwo żadnym językiem niewypowiedziane", ale ten oparł się próbie przekupstwa, pozostając przez całą podróż niebiańską wierny jedynemu Bogu.

Bedaliel - w traktatach magicznych, anioł wzywany w zaklęciach przeciw demonom.

reszty nie chce mi się już wklejać ;P
__________________
BYSTRA BEDALIEL Wilczy Duch
anija jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2011, 02:48   #5
tarasbulba
Junior Member
 
tarasbulba's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Rybnik
Posts: 84
Default

BARUCH Wilczy Duch

--vel Baru,Baruś, Barnas Babas - w miłych chwilach...............
Baruch ("błogosławiony") - według Apokalipsy Barucha, wódz aniołów strzegących Drzewa Życia. W Biblii Baruch jest uczniem proroka Jeremiasza i domniemanym autorem Księgi Ba druha - przyp. tłum.] itd.

-- vel Koń, Kut..a..fon, Śmierdziel - w tych innych chwilach.........................
W traktatach magicznych Baruch jest jednym z siedmiu diabłów, które opętały siostrę Serafikę z Loudon.
tarasbulba jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2011, 08:07   #6
jagrafka
Junior Member
 
jagrafka's Avatar
 
Join Date: Aug 2011
Posts: 16
Send Message via Gadu Gadu to jagrafka
Default

Baria'il - w islamskiej tradycji apokaliptycznej, anioł, którego sufi Abu Jazyd spotkał w siódmym niebie. Barja'il okazał się wysoki "na pięćset lat"

Jak ten cały mitologiczny czar pryska kiedy weterynarz mówi: to jak on ma na imię? MARIAN????
Wtedy może i wysoki na pięć lat ale...

"...Beryl jest indywidualną bronią samoczynno-samopowtarzalną. Zasada działania oparta o wykorzystanie energii gazów prochowych odprowadzanych przez..." to już zbyt intymne
jagrafka jest offline   Reply With Quote
Old 25-11-2011, 08:57   #7
tarasbulba
Junior Member
 
tarasbulba's Avatar
 
Join Date: Jul 2011
Location: Rybnik
Posts: 84
Default

Quote:
Originally Posted by jagrafka View Post
"...jest indywidualną bronią samoczynno-samopowtarzalną. Zasada działania oparta o wykorzystanie energii gazów prochowych odprowadzanych przez..." to już zbyt intymne
Pewnie dlatego,że są braćmi odkrywam podobne cechy.... przy "odkurzaniu"lasu, ładuje magazynek kulkami różnego kalibru,( sarnie,zajęcze itd.), po czym odpala, zwykle z pewnym opóznieniem i zawsze w kierunku gości lub domowników, energicznie gazy pochodzące jakby z piekła rodem, co potwierdzałoby tą drugą interpretacje imienia Baruch.
tarasbulba jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 07:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org