Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Różne

Różne O wszystkim co jest związane z CzW

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 04-10-2007, 20:11   #21
konek
Member
 
konek's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bystrzejowice
Posts: 712
Send a message via Skype™ to konek
Default

Ronka popieram. No Elu teraz lolej na to aby mnie zaatakować, bo też nie podoba mi się Twój sarkazm.
Twoje zdjęcia Elu bardzo ciekawe i jakże inaczej by się oglądało i podziwiało gdyby nie ta ironia, której już jest wystarczająco. I to nie jest tylko moje zdania. Wrzuć mnie więc Elu do znajomych królika jak Ci to pomaga w lepszym samopoczuciu. Każda dyskusja jest dobra, która coś wnosi, Ty Elu nie wniosłaś nic pomimo ciągle nowych tytułów tematów. Może i czytać można by to wszystko z zainteresowaniem gdyby nie brakowało czegoś co ja nazywam klasą.
__________________
http://henrykowka.wolfdog.org/
konek jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 20:12   #22
shaluka
Wilczy Duch
 
shaluka's Avatar
 
Join Date: May 2007
Location: Sulejów
Posts: 1,439
Send a message via ICQ to shaluka Send a message via Skype™ to shaluka
Default

Konek mam nadzieje ze przyślą pelna relacje i dokumentacje fotograficzna
Bo kto wie,jak wkoncu skoncze to prawko(nareszcie znalazlam czas by sie zapisac) to zamierzam pojezdzic troche za granice i sama przekonac sie jak to jest na tamtych wystawach... bo poznalam juz troszke slowackie i czeskie,ale nie mam zamiaru z nich zrezygnowac,jednakze nie zaszkodzi rozszerzyc horyzonty i wowczas stwierdzic czy warto tam jezdzic..
__________________

"...Brak ci tchu i na oślep uciekasz, Wsiąka krew w biały śnieg, czarny piach, Nauczyłeś się dziś od człowieka: Życia chęć jest silniejsza niż strach."
shaluka jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 21:20   #23
Sariel
Junior Member
 
Join Date: Oct 2005
Location: bbbb
Posts: 192
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
"Enough is enough" - jak mówią Anglicy!

Czy ktoś mógłby mnie poinformować czy na forum istnieje opcja banowania osób których postów nie mamy ochoty czytać? Jeśli istnieje, będę wdzięczna za instrukcję jak jej używać.
EJ , Fajnie się czyta. W końcu jest demokracja, nie ma cenzury itp. Zawsze można to poddać analizie !
Sariel jest offline   Reply With Quote
Old 04-10-2007, 22:03   #24
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by panodfiony View Post
EJ , Fajnie się czyta. W końcu jest demokracja, nie ma cenzury itp. Zawsze można to poddać analizie !
Jak lubisz - to czytaj, analizuj...przecież nikt Ci nie broni Gdy pogrzebiesz w starych wątkach znajdziesz więcej takich "zadym"! Miłego czytania i wesołej analizy życzę... Tylko nie przesiąknij czasem paranoją po tej lekturze, bo jeszcze byś potem miłą Fionkę zaraził, a szkoda suki!

A mnie się udało założyć "ignora" i mam od razu lepszą atmosferę na forum, ha!

Last edited by Rona; 04-10-2007 at 22:09.
Rona jest offline   Reply With Quote
Old 05-10-2007, 10:57   #25
szasztin
Senior Member
 
szasztin's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Location: Sopot
Posts: 1,787
Default

Quote:
Originally Posted by Rona
"Enough is enough" - jak mówią Anglicy!
hehe, dobre
a ja slyszalem, ze czasem to nawet mawiaja:
"How About A Nice Cup Of Shut The F**k Up"
ale to juz chyba amerykanie

Wiekszosc z nas ma taki swoj "kubeczek", bez ktorego ciezko nam funkcjonowac stadnie.
Ja np bez porannego kubeczka kawki bywam nieznosny
Imbus bez porannego biegania rowniez bywa BARDZO nieznosny....szczegolnie dla sasiadow
Jeszcze innym brakuje np sexu...ale coz... grunt to zaspokajac swoje potrzeby i zyc w harmonii z innymi.

Ok, pedze na kawke co zreszta polecam wszystkim...poza tym ktorym polecam herbatke z melisy

Aha chcialem sie pochwalic, ze mam najladniejszy kubeczek w calej firmie
i zawsze pije dobra zagraniczna kawe w nim! ;P

To bylem znowu ja Slawek
szasztin jest offline   Reply With Quote
Old 07-10-2007, 11:04   #26
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by szasztin View Post
... grunt to zaspokajac swoje potrzeby i zyc w harmonii z innymi.
Otóż to, otóż to....święte słowa, Sławku!

Na priva od jakiegoś czasu "koleguję się" z pewnym zagranicznym hodowcą wilczaków (NB z kraju pochodzenia rasy), który nie jest zachwycony speronówkami i bynajmniej tego nie ukrywa. Od czasu do czasu dyskutujemy sobie na skypie - wymieniamy opinie, argumenty na temat psów i innych, niekoniecznie psich czy wolfodgowych spraw- bo w końcu ileż można . Czasem się zgadzamy, częściej - nie, ale mimo to bardzo się lubimy i nawzajem szanujemy swoje (odmienne) poglądy i preferencje. Dzieje się tak, bo nasze dyskusje są uczciwe - czasem potrafimy dać sie przekonać racjonalnymi argumentami i przyznać rację, a czasem bez emocji i wrogości drugiej strony pozostać przy swoim zdaniu. Choćby dlatego, że de gustibus non est disputandum a relacje z innymi ludźmi niekoniecznie muszą przypominać te z piaskownicy czy z Sejmu.

Zapewniam, że tak też można, zwłaszcza gdy się CHCE i ma się dystans do siebie!

Last edited by Rona; 07-10-2007 at 11:35.
Rona jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 08:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org