Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wychowanie i charakter

Wychowanie i charakter Jak poradzić sobie ze szczeniakiem, najczęstsze problemy z CzW, jak je rozwiązać, ....

 
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-06-2009, 21:52   #1
lukass
Junior Member
 
lukass's Avatar
 
Join Date: May 2009
Location: Międzyrzecz
Posts: 15
Send a message via Skype™ to lukass
Default Wilczakowe talenta

Witam wszystkich!
Przeglądałem forum w poszukiwaniu wątku o zdolnościach wilczaków i ich niezwykłej inteligencji i zdolności obserwacji otoczenia. Jest wątek o szkodach ale jakoś wspólnego o talentach nie znalazłem. Jeśli takowy istnieje proszę mnie poprawić.
Wiem, że to nic szczególnego jeśli chodzi o wilczaki ale od kilku dosłownie dni Murmur przejawia niezwykłą aktywność w uczeniu się otwierania różnych klamek. Drzwi umie otwierać oczywiście już od momentu kiedy tylko zaczął sięgać do ich klamek. Kilka dni temu nauczył się otwierać szafkę pod zlewem (chowamy tam jego przysmaki). Drzwiczki mają sprężny i same się zamykają jeśli za mało zostaną otwarte. Pociesznie to wyglądało kiedy "zaliczał" pierwsze 3 podejścia do ich otwarcia i jakoś nie miałem serca mu przerywać Udało się szybko włączyć kamerę w telefonie i 4 skuteczna próba jest uwieczniona:

http://picasaweb.google.pl/slukass/M...99015437142546

Udało mu się też otworzyć dolną część lodówko-zamrażarki i wyciągnąć zamrożoną wołowinkę ale paparazzi jeszcze tego nie uwiecznił.
Furtka przed domem zamykana na zasuwę też się wczoraj poddała tej mojej bestii. On ma dopiero pół roku...........
I śmieszne to i przerażające zarazem.
Wiem, że psy są mądre...ale wilczaki...brak słów...

Last edited by lukass; 16-06-2009 at 21:56. Reason: błąd merytoryczny :)
lukass jest offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org