Go Back   Wolfdog.org forum > Polski > Wystawy

Wystawy Nasze sukcesy wystawowe, jak przygotować CzW, jak wystawiać....

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11-02-2011, 23:55   #21
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by Gia View Post
Ale będzie wesoło, tyle wilczaków
he he
Biorac przyklad z Pawła zglosilam Biesiaka do młodzieży.
Nie obiecując sobie wiele, liczę na ciekawe spotkania towarzyskie
A poza tym dobrze się składa, bo do Katowic prosta droga, nie ma potrzeby kombinowania noclegu, i oby tylko moje samochodowe truchełko nie spłatało mi figla
zatem do zo w duzym (i mam nadzieje sympatycznym) gronie psich oszołomów
anula jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 00:01   #22
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
Mam świadomość, że mogę zadawać durne pytania, ale skąd wiadomo ile będzie wilczaków, w sensie można do gdzieś sprawdzić ?
To chyba Wasza pierwsza wystawa?? Więc pytaj o co wlezie Choćby nawet mnie, bo ja jestem psychol wystawowy

Będzie można sprawdzić stawki, ale na krótko przed wystawą. Widzę, że dużo nas będzie, bo oprócz starych wyjadaczy, pojawi się sporo nowych psów, choćby Wonderka czy Bies A w Katowicach zawsze całkiem sporo wilczaków było
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 00:06   #23
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Anula, Paweł, Gipson - Katowice czekają na Was

Sprytne ludki szukają po stronkach, w celu info o zgł. psach.

Nie ma co jednak na to patrzeć, pojawicie się, a debiutantów w Katowicach będzie dużo - bankowo możecie liczyć na wsparcie/kicowanie innych i nie ważne czy zdobędziecie najlepsze - ważne czy będziecie potrafili naprawiać błędy z tej wystawki * o ile rzecz jasna uznacie, że takowe będą - no a na krytykę osobistą zawsze możecie liczyć (nooo o ile uszy słyszeć będą chciały).
Bardzo się na Was cieszę
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 00:07   #24
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by Gia View Post
To chyba Wasza pierwsza wystawa?? Więc pytaj o co wlezie Choćby nawet mnie, bo ja jestem psychol wystawowy

Będzie można sprawdzić stawki, ale na krótko przed wystawą. Widzę, że dużo nas będzie, bo oprócz starych wyjadaczy, pojawi się sporo nowych psów, choćby Wonderka czy Bies A w Katowicach zawsze całkiem sporo wilczaków było
sporo o wystawianiu bylo w artykulach tutaj, ale w zwiazku z obumarciem czesci WD mozna te texty teraz znalezc na stronie zperonowki. Rzecz, która mnie przeraża, to KĄPIEL!!! Bies lubi być brudny i śmierdzieć...
anula jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 00:11   #25
anula
czuły barbarzyńca
 
anula's Avatar
 
Join Date: May 2010
Location: miastowieś S-łomianki
Posts: 1,859
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
Anula, Paweł, Gipson - Katowice czekają na Was

Sprytne ludki szukają po stronkach, w celu info o zgł. psach.

Nie ma co jednak na to patrzeć, pojawicie się, a debiutantów w Katowicach będzie dużo - bankowo możecie liczyć na wsparcie/kicowanie innych i nie ważne czy zdobędziecie najlepsze - ważne czy będziecie potrafili naprawiać błędy z tej wystawki * o ile rzecz jasna uznacie, że takowe będą - no a na krytykę osobistą zawsze możecie liczyć (nooo o ile uszy słyszeć będą chciały).
Bardzo się na Was cieszę
Niektorzy podobno ustawiają kamery na statywach, filmują, a potem opluwają filmowane obiekty w sieci
Zawsze jednak mozna sobie właczyc filtr przeciwplujny
anula jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 00:13   #26
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Quote:
Originally Posted by anula View Post
sporo o wystawianiu bylo w artykulach tutaj, ale w zwiazku z obumarciem czesci WD mozna te texty teraz znalezc na stronie zperonowki. Rzecz, która mnie przeraża, to KĄPIEL!!! Bies lubi być brudny i śmierdzieć...
Haha, to uważaj żeby kąpiel nie okazała się niepotrzebna...
Unka w Brnie czyściocha i starczyło żebym przed halą zagadała się z kumpelą, a ta już ufajdana ................ *pip, nie piszę w czym (wato jest mieć ręczniczek w plecaku, lub mój patent - chusteczki nawilżane dla dzieci)
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 00:15   #27
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Quote:
Originally Posted by anula View Post
Niektorzy podobno ustawiają kamery na statywach, filmują, a potem opluwają filmowane obiekty w sieci
Zawsze jednak mozna sobie właczyc filtr przeciwplujny
Też taki mam - hehe, więc jeśli trzeba, to i o kamerce nie zapomnę
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 00:23   #28
GRABA
Senior Member
 
GRABA's Avatar
 
Join Date: Sep 2008
Location: Sosnowiec
Posts: 1,687
Default

Dobra, wojna na chusteczki trwa poza WD - zatem nie macie szans na WALKI
__________________

http://darwilka.blogspot.com/

GRABA jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 00:35   #29
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
Dobra, wojna na chusteczki trwa poza WD - zatem nie macie szans na WALKI
Oj trwa co było pierwsze: jajko czy kura
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 11:12   #30
Witek
Plessowy wilczak
 
Witek's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Location: Pszczyna
Posts: 1,200
Default

Quote:
Originally Posted by GRABA View Post
Dobra, wojna na chusteczki trwa poza WD - zatem nie macie szans na WALKI
Dokładnie Ja co wystawa liczę na jakieś rękoczyny czy walki w kisielu ale niestety ....
__________________
OBERSCHLESIEN IST MEIN LIEBES HEIMATLAND
Witek jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 12:13   #31
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Quote:
Originally Posted by Gia View Post
To chyba Wasza pierwsza wystawa?? Więc pytaj o co wlezie Choćby nawet mnie, bo ja jestem psychol wystawowy
Tak, to pierwsza ostatni raz w spodku byłem na ozzfest więc tym razem mam nadzieję, że nie będzie gorzej
No i wykorzystując Twoją gotowość :
- czy ringówka jest konieczna, czy nie? czy lepiej wystawiaj w ringówce i jeśli tak, to jakiej? plastikowa, sznurkowa, itp.?
- jakich figur uczyć Wondery? i czy wszystkie mają być po mojej wewnętrznej?
- czy mogę ewentualnie psa motywować do "prezentowania się" za pomocą smaka ukrytego w dłoni, czy to dyskwalifikacją grozi???

uffff.... póki co, to tyle pytań mi przychodzi do głowy
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 12:18   #32
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Quote:
Originally Posted by trunksia&witgor View Post
Ja co wystawa liczę na jakieś rękoczyny czy walki w kisielu ale niestety ....
Może poziom motywacji do działania nie przewyższa poziomu frustracji, w związku z czym trzeba ludzi odpowiednio zmotywować... nie wiem przegrany/ana kłania się przed psem wygranego/ej, czy cuż... Jak będzie klub to może jakaś nagroda pinienżna się uściubi
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 15:05   #33
jefta
Call Me Sexy Srdcervac
 
jefta's Avatar
 
Join Date: Dec 2007
Location: Wroclaw
Posts: 1,233
Send a message via Skype™ to jefta Send Message via Gadu Gadu to jefta
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
Tak, to pierwsza ostatni raz w spodku byłem na ozzfest więc tym razem mam nadzieję, że nie będzie gorzej
No i wykorzystując Twoją gotowość :
- czy ringówka jest konieczna, czy nie? czy lepiej wystawiaj w ringówce i jeśli tak, to jakiej? plastikowa, sznurkowa, itp.?
- jakich figur uczyć Wondery? i czy wszystkie mają być po mojej wewnętrznej?
- czy mogę ewentualnie psa motywować do "prezentowania się" za pomocą smaka ukrytego w dłoni, czy to dyskwalifikacją grozi???

uffff.... póki co, to tyle pytań mi przychodzi do głowy
1. tak na wystawach w Polsce przyjął się już taki standart elegancji i skoro sędzia jest w garniturze to pies na ringówce materiał nie ma znaczenia jak komu wygodnie ważny jest kolor-max zbliżony do koloru siersci.
2. stania i biegania, to nie konkurs wystawcow zeby jakis fikusnych figur wymagali. wszystkie robisz tak zeby pies byl po stronie sędziego, czyli zwykle po wewnetrznej,
3. tak mozesz miec jedzenie i zabawki nie hałasujace
__________________
jefta jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 19:28   #34
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

jefta dzięki śliczne !!!!!!!

a więc kolejny rzut pytań :
- co muszę mieć ze sobą, żeby wejść - książeczkę z aktualnymi szczepieniami, wydrukowane zgłoszenie, przelew, legitymacje ZKwP, ale czy coś jeszcze - rodowód ???
- czy sucza musi być w kagańcu?
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 19:45   #35
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Wonderfull Wolf ES View Post
jefta dzięki śliczne !!!!!!!

a więc kolejny rzut pytań :
- co muszę mieć ze sobą, żeby wejść - książeczkę z aktualnymi szczepieniami, wydrukowane zgłoszenie, przelew, legitymacje ZKwP, ale czy coś jeszcze - rodowód ???
- czy sucza musi być w kagańcu?
Przy wejściu na teren wystawy musisz pokazać książeczkę z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie i mieć numerek, który przeważnie przychodzi pocztą. Jeśli nie dojdzie, to odbierasz go w sekretariacie wystawy na podstawie dokumentu wpłaty. Kaganiec nie jest konieczny, chyba że sama uznasz, że potrzebny

Tu masz link do wystawowego A-Z http://www.zperonowki.com/site/pl/taxonomy/term/42
Wiem, że artykuły Margo wielu pomogły w przygotowaniach do pierwszej wystawy.
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 20:08   #36
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Rona dzięki serdeczne!
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 20:26   #37
Narvana
love and terror
 
Narvana's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Location: Twardogóra/Gdańsk
Posts: 3,861
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
Przy wejściu na teren wystawy musisz pokazać książeczkę z aktualnym szczepieniem przeciwko wściekliźnie i mieć numerek
Zgloszenie przy wejsciu. Numerka sie nie pokazuje
__________________
Pozdrawiam
Marzena&Trejsi&Pirat&Garuda
Narvana jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 21:43   #38
Gia
K-Lee Family
 
Gia's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Location: Wrocław
Posts: 2,400
Send a message via Skype™ to Gia Send Message via Gadu Gadu to Gia
Default

No to się spóźniłam ze swoją gotowością
Co do ringówki, to ja polecam skórzaną, dość cienką Nie tnie tak paluchów jakby pies jednak pociągnął Na dalszym etapie żmijka, ale to już spory wydatek, więc na to na razie nie namawiam Skórkowa brązowa ringówka jest ok, ale jak nie chcesz lub nie masz, wystarczy jakakolwiek, byle nie czerwona, żółta, fioletowa - ma się jak najmniej rzucać w oczy

Uczysz tylko spokojnego stania i biegania w kłusie, tak, żeby suka nie skakała zabawowo do ręki

Żarcie możesz mieć, i jeśli Wondera jest żerna to polecam jak najbardziej. Ja najczęściej mam, choć już sporadycznie kali je w ringu dostaje Jeśli sucz woli zabawkę, to miej zabawkę, tylko żeby nie dostała głupawki zabawowej

Pocztą przed wystawą ZK wysyła potwierdzenie przyjęcia psa na wystawę. Z tym potwierdzeniem przychodzi też numerek, jeśli zrobisz wcześniej wpłatę (jeśli płacisz na miejscu, to numerek odbierasz w sekretariacie). Na potwierdzeniu masz napisane, czy wpłata uregulowana, jeśli jest zrobiona, a mimo to na potwierdzeniu masz napisane, że brak wpłaty - to bierzesz ze sobą potwierdzenie zrobienia przelewu. Na potwierdzenie za darmo wchodzi pies i jedna osoba, więc jeśli jedziesz z osobą towarzyszącą, to ona będzie musiała kupić bilet wstępu. Przy wejściu będą także sprawdzać paszport/książeczkę zdrowia z aktualnym szczepieniem psa przeciwko wściekliznie. Kagańce na wystawie noszą tylko psy, którym nie ufają ich właściciele I to chyba tyle
__________________

Gia, K-lee Vornja z Peronówki & Gran Rosa Amiga Atropa Bella Donna...
Gia jest offline   Reply With Quote
Old 12-02-2011, 23:29   #39
Rona
Distinguished Member
 
Rona's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Location: Kraków
Posts: 3,509
Default

Quote:
Originally Posted by Narvana View Post
Zgloszenie przy wejsciu. Numerka sie nie pokazuje
... ale trzeba go albo mieć albo zdobyć przed wejściem na ring

Mnie natomiast nurtuje coś innego! Kiedy przy stoisku w Zakopanem nie widząc zastosowania katalogu, podziękowałam za niego, ku mojemu zdziwieniu odezwał się chór wystawców z kolejki pytających czy mogą zabrać nasz egzemplarz. Czy ktoś mógłby mnie oświecić do czego ów katalog służy i po co komu więcej niż jedna sztuka?
__________________

Rona jest offline   Reply With Quote
Old 13-02-2011, 01:42   #40
Wonderfull Wolf ES
Senior Member
 
Wonderfull Wolf ES's Avatar
 
Join Date: Feb 2010
Location: Warszawa
Posts: 1,337
Default

Quote:
Originally Posted by Gia View Post
No to się spóźniłam ze swoją gotowością
Co do ringówki, to ja polecam skórzaną, dość cienką Nie tnie tak paluchów jakby pies jednak pociągnął Na dalszym etapie żmijka, ale to już spory wydatek, więc na to na razie nie namawiam Skórkowa brązowa ringówka jest ok, ale jak nie chcesz lub nie masz, wystarczy jakakolwiek, byle nie czerwona, żółta, fioletowa - ma się jak najmniej rzucać w oczy

Uczysz tylko spokojnego stania i biegania w kłusie, tak, żeby suka nie skakała zabawowo do ręki

Żarcie możesz mieć, i jeśli Wondera jest żerna to polecam jak najbardziej. Ja najczęściej mam, choć już sporadycznie kali je w ringu dostaje Jeśli sucz woli zabawkę, to miej zabawkę, tylko żeby nie dostała głupawki zabawowej

Pocztą przed wystawą ZK wysyła potwierdzenie przyjęcia psa na wystawę. Z tym potwierdzeniem przychodzi też numerek, jeśli zrobisz wcześniej wpłatę (jeśli płacisz na miejscu, to numerek odbierasz w sekretariacie). Na potwierdzeniu masz napisane, czy wpłata uregulowana, jeśli jest zrobiona, a mimo to na potwierdzeniu masz napisane, że brak wpłaty - to bierzesz ze sobą potwierdzenie zrobienia przelewu. Na potwierdzenie za darmo wchodzi pies i jedna osoba, więc jeśli jedziesz z osobą towarzyszącą, to ona będzie musiała kupić bilet wstępu. Przy wejściu będą także sprawdzać paszport/książeczkę zdrowia z aktualnym szczepieniem psa przeciwko wściekliznie. Kagańce na wystawie noszą tylko psy, którym nie ufają ich właściciele I to chyba tyle

Spoko, do wystawy więcej niż miesiąc dzięki śliczne za wyczerpującą odpowiedź jakoś się połapiemy w tym wszystkim
Wonderfull Wolf ES jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org