Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > Tisk, televize a reklamy

Tisk, televize a reklamy Českoslovenští vlčáci v médiích, reklamě, videoklipech a televizi (kde hrají vlky nebo sami sebe). Články a programy o tomto plemeni...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16-03-2010, 19:48   #101
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Quote:
Originally Posted by Alissea View Post
takže mi psal redaktor ze světa psů a otisknou Adrianovo uvedení na pravou míru a zároveň je možnost napsat nějaký článek ze života s čsv
Proboha jak toto lze pochopit jinak, než jsem popsala já??? Umím si to vysvětlit jedině tak, že má někdo "černo před očima" z rozčilení a opravdu není schopen správně číst a vnímat význam slov a vět.... (s někým takovým se ale dosti těžko věcně diskutuje, promiňte mi to, paní Daušová)
__________________

Helenasotis jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-2010, 19:52   #102
Zuzana
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by Marianka.W View Post
Luculdo, souhlasím s tebou (i s Honzou). Psovod je zodpovědný za svého psa, stejně jako rodiče za děti, řidič za auto, atd. Chtěla jsem vyjádřit svoje přesvědčení, že ačkoliv je pes jen zvíře, jsou psi, na které je opravdu možné se absolutně spolehnout a věřit jim. Já svým psům věřím bohužel to, že jakmile budou mít příležitost, vyvedou nějakou lumpárnu. ( , ) Proto chodí zásadně na vodítku, pravda, bez náhubku - nadělali by s ním víc škody než bez něj. Vím, že si tím potenciálně komplikuju život.
Akeenaha nějaký pátek znám a jsem si jistá, že Adrian neriskoval zdraví žádného člověka, natož dítěte. To ale neplatí pro psy, k těm se chová jako ke psům. Když pes nerespektuje jasný signál, dostane za uši. (O tragičnosti majitelů "myší" a jejich výchově nemá cenu se bavit.)

Můžeme tady donekonečna polemizovat, jestli bylo správné nechat psy krmit se na veřejném prostoru, ale mám pocit, že téhle diskuzi uniká jeden podstatný argument, a to, že Adrianův pes toho vodícího vůbec NENAPADL. Aspoň o tom není žádný důkaz.
Nutná přítomnost policie, mnoho svědků, odvoz vodícího psa sanitou a 4 stehy na jeho uchu, tvrzení zcela přímé účastnice Yzengrin o "zamručení" a v jejím vidění "lehkém ohnání" psa p. Adriana po psu vodícím a fotodokumentace Vám jsou málo?
Zuzana jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-2010, 19:56   #103
Zuzana
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by yzengrin View Post
Ano, to je přesně to, na co několikrát poukazuji v reakci na paní Daušovou. Majitel projížděl celkem těsně kolem nás-jinak by se pes nemohl ani přiblížit natolik, aby to Akeenahovi vadilo. Ale jak píšeš, rozhodně neproběhlo žádné napadení, vodicí pes rozhodně nezakvičel a neodskočil. Snad nejsme také slepí a ještě k tomu hluší, abychom si toho nevšimli...
Pokud by to bylo tak, jak zde prezentuje paní Daušová - pokud vše viděli atd. proč nezakročili hned..?!
Sorry, ale když zde tvrdíte, že nejste ani slepí ani hluší a přitom jste viděla neexistující invalidní vozík, jací tedy jste? A kudy měl asi p. Primák jít, než po veřejné cestě? Nemohl tušit, že zde "zakopne" o směčku krmících se psů.
Zuzana jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-2010, 20:02   #104
Zuzana
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by Undertaker View Post
Paní Daušová, Solveig Vám úmyslně zvýraznila slovo STÁNEK. Hádejte proč. Chcete říct, že stánek řezníků, kteří darovali kosti byl fiktivní? To, že se uchylujete ke slovíčkaření má pro mě jedinou koncovku. Není už kde brát pravdivé informace, že? Psala jste cosi o důkazních materiálech, tak proč je raši nepředložíte?
Ne stánek se zabíjačkou rozhodně fiktivní nebyl, ale v žádném případě nestál uprostřed parkové cesty.
A Vám připadá, že je málo důkazů? Nehodlám se opakovat, mnohé důkazy zde již byly uvedeny, další jsou určeny na zcela jiný level, než je tato diskuze, ale asi nejlepším důkazem je tvrzení přímé účastnice, samotné Yzengrin.
Zuzana jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-2010, 20:06   #105
Zuzana
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by yzengrin View Post
Jo, to je přesně ono. Osobně si myslím (teď se mi to kecá), že ty kosti se měly nechat na jiné místo a čas....tak či onak, podle mého, jak jsem tam byla (a proto jsme z toho byli také tak překvapeni a zaskočeni) k napadení nedošlo.
Ale, ale, slečno, nějak si zase nevidíte do klávesnice? Ale pardon, ono přece prokousnuté ucho pro Vás nic neznamená, to je banalita, vy uznáváte pouze ukousnutou nohu, že. Alespoň tak jste to psala. A dle Vás lehké ohnání, které skončí na veterině, pro Vás samozřejmě není napadením.
Zuzana jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-2010, 20:13   #106
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Quote:
Originally Posted by Zuzana
Jo, takže když mně sl. Šuterová osočí, že lžu, a to opakovaně, to je v pořádku? Ona sama si mnohokrát ve svém dlouhém příspěvku a zejm. pak v kontextu s jejími dalšími příspěvky protiřečí, a to je také v pořádku? Můj první příspěvek byl velmi slušný, ovšem urážet a napadat nenechám ani sebe, ani organizaci, ani postižené lidi. P. Adrian napíše, mj. takovou „perlu“, jakou je výrok o retardaci nevidomého a nad tím jste se ani Vy, ani nikdo další z účastníků také ani nepodivili ani nepohoršili. To považujete také za normální a slušné jednání. Domnívám se, že toto hodně svědčí o úrovni zdejších pisatelů. Jak jsem zjistila, samozřejmě se to netýká všech, zde ale diskutovat na slušné a pravdivé úrovni nemá smysl, zde mnozí rozumí pouze podobným výrazům, jaké používají sami.
Bohužel píšete opravdu poněkud zmateně (mám na mysli formu - editaci příspěvků), takže své odpovědi vkládáte do citovaného textu, navíc nějakým pidifontem, takže jsou zcela nečitelné...

Já se právě pozastavuji nad tím, proč děláte sama to, co na druhých kritizujete? Od někoho, kdo se snaží stavět do pozice člověka sociálně a morálně na výši (z hlediska zodpovědnosti, humanity, empatií atd.) je to značně zarážející....
Jinak Vaše odpověď byla bohužel dosti předvídatelná (škoda, že jste mě "nezklamala") a říká se tomu racionalizace (podobně si třeba kuřáci zdůvodňují, proč ještě dnes budou kouřit a přestanou až zítra...)

Jak jsem napsala výše - v mnohém bych se s Vámi shodla, ale jako člověk na mě svým vystupováním působíte velmi nesympaticky.

Helena Hubáčková

PS: To, že hodnotím právě Váš projev, je zcela logické - Vy jste ten, kdo sem přišel kázat pravdu a morálku. Navíc není mou povinností se vyjadřovat ke každému příspěvku v tomto vlákně - ani já na takové věci nemám čas. Navíc bych to mnohdy nepovažovala ani za přínosné. Což pravděpodobně asi stejně nelze říct ani o mých příspěvcích na Vaši adresu. Pravděpodobně - ztráta času... I když vlastně ne - Vaše reakce mi alespoň pomohly udělat si jasno v některých názorech...
__________________

Helenasotis jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-2010, 20:14   #107
Zuzana
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by yzengrin View Post
No to jo. Neřeknu, kdyby si přisadil své opravdu jen Adrian, ale milý Helppes to žene značně zaujatě již od začátku a to co tady paní Daušová napsala, už je opravdu vrchol.
A jakým právem by si mohl p. Adrian "přisazovat" a zástupce organizace, která pomáhá lidem s postižením, by se jich nesměla zastat? Ovšem každý nezaujatý člověk musí vnímat vyjadřování názorů a postojů Vašich a p. Adriana vůči těžce postiženým lidem a jejich psům, jako vrchol lidské zrůdnosti.
Zuzana jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-2010, 20:20   #108
CDaniela
http://www.srdcervac.wbs.
 
CDaniela's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Location: Unhošť - Nouzov
Posts: 1,313
Default

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
Jak jsem již jednou uvedla, ve "psím světě" se pohybuji již 36 let, tedy ještě v době, kdy jsme ani netušili, že nějaká granulovaná strava pro psy existuje. Mohu tedy celkem dobře porovnávat výhody i nevýhody krmení psů průmyslovou stravou a tzv. metodou BARF. Ale to je opravdu jiné téma.
Úplně OT, ale nemohu si pomoci
Také už něco pamatuji. Krmení psů za bývalého režimu má s dnešními možnostmi, co se potřebných surovin pro BARF metodu týče, pramálo společného.
__________________
Daniela

CDaniela jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-2010, 20:49   #109
hybl
Junior Member
 
Join Date: Apr 2005
Location: Tvorovice
Posts: 19
Send a message via ICQ to hybl Send a message via Skype™ to hybl
Default

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
A jakým právem by si mohl p. Adrian "přisazovat" a zástupce organizace, která pomáhá lidem s postižením, by se jich nesměla zastat? Ovšem každý nezaujatý člověk musí vnímat vyjadřování názorů a postojů Vašich a p. Adriana vůči těžce postiženým lidem a jejich psům, jako vrchol lidské zrůdnosti.
tak takovou reakci přesně čekám jak dojdou důkazy, děkuji jdu zvracet a své psy utratit
ať žije tahle sociální republika
hybl jest offline   Reply With Quote
Old 16-03-2010, 20:54   #110
hybl
Junior Member
 
Join Date: Apr 2005
Location: Tvorovice
Posts: 19
Send a message via ICQ to hybl Send a message via Skype™ to hybl
Default

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
A jakým právem by si mohl p. Adrian "přisazovat" a zástupce organizace, která pomáhá lidem s postižením, by se jich nesměla zastat? Ovšem každý nezaujatý člověk musí vnímat vyjadřování názorů a postojů Vašich a p. Adriana vůči těžce postiženým lidem a jejich psům, jako vrchol lidské zrůdnosti.

jdu se zastřelit a své psy utratit!!! čekal jsem celkem dlouho, kdy dojde na srdceryvné (smazáno adminem) .... (blející smajlík)

Last edited by Pavel; 17-03-2010 at 09:22.
hybl jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-2010, 01:43   #111
Iva
Junior Member
 
Join Date: Mar 2010
Posts: 1
Default

Můžete mi vysvětlit, co to tady je za fanantismus a sektářství k plemenu československých vlčáků? Ani po dvaceti letech se necítím být nějaký kynologický odborník. Ale několik ČSV jsem poznal. Vždy, podtrhuji - vždy- se jednalo o zákeřná, nevyrovnaná, agresivní a podlá zvířata, napadající ostatní pejsky v parcích. Pokud si vzpomínám, šlo o jakýsi bolševický experiment, kterak získat krvežíznivé nukleární bestie k ochraně našeho klidného spánku před narušiteli hranic našeho komunistického ráje. Původce tohoto fantasmagorického nápadu prý byl nedávno ale za cosi v kynologii vyznamenán a tenhle podivný agresivní zákeřný psí-vlčí mutant přežívá dál. Bohužel. Možná se ale mýlím, možná je to jenom tím, že toho mutanta chovají takoví lidé, jako jste Vy tady, kteří prohlašují, že nejvíce nebezpečným psem je labrador a další plky na zvracení.
Iva jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-2010, 08:27   #112
mellorn
Member
 
mellorn's Avatar
 
Join Date: Jan 2008
Location: Prague
Posts: 523
Default

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
A jakým právem by si mohl p. Adrian "přisazovat" a zástupce organizace, která pomáhá lidem s postižením, by se jich nesměla zastat? Ovšem každý nezaujatý člověk musí vnímat vyjadřování názorů a postojů Vašich a p. Adriana vůči těžce postiženým lidem a jejich psům, jako vrchol lidské zrůdnosti.
ocividne mame kazdy na to,co je vrchol lidske zrudnosti jiny nazor.
mellorn jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-2010, 09:32   #113
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
Nezlobte se, ale uveřejňovat kontakty či adresy lidí bez jejich souhlasu nemáme oprávnění a jednalo by se o porušení zákona na ochranu osobnosti.
Asi mluvíme každý jiným jazykem. Já jsem nepsal o zveřejňování nějakých jmen a adres. Psal jsem o zveřejnění dokumentů, které jste zmínila.

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
Máte na mysli toho bázlivě útočícího čsv, ke kterému se přiblížilo 10timěsíční štěně NO (mimochodem nikoli moje, ale mé kolegyně, což je to nejméně podstatné a žádného jiného vodícího NO jsme v té době prokazatelně ve výcviku neměli), které bylo připravováno na výcvik vodícího psa a bylo málem pokousáno tímto hysterickým čsv?
No tak teď jste tomu dala korunu. Ano mám na mysli toho klidně pod přístřeškem ležícího psa, kterého Váš NO napadl. Nevím, jak byl NO starý, ale byl to pes, se kterým jste předváděli práci vodících psů. K Vaší smůle tam bylo okolo plno lidí, kteří to vše viděli a z nichž většina byla překvapena, stejně jako já.

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
Ano máte pravdu, že jsme požadovali, aby do připravené dráhy nevstupovali další psi ani volně nepobíhali.
To opět není pravda. Požadovali jste, aby psi nebyli ani na vodítkách za páskou. Psi museli jít dále od diváků nebo do kotců.

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
Ne z důvodu rušení, ale právě z důvodu obav, aby naši hodní a mladí psi nebyli napadeni.
Kdybyste tam dala smajlík, tak bych tuto větu pochopil. Pokud ji skutečně myslíte vážně, pak je vše jasné. "Naši hodní a mladí psi" se myslím stane často citovaným ironickým spojením.

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
A to, co píšete o ukázce mondioringu je už tedy naprostý nesmysl, protože při předvádění prvků obrany, by pouze blázen vyžadoval přítomnost dalších, volně pobíhajících psů.

Proč pořád mluvíte o volně pobíhajících psech ? Žádní takoví tam nebyli a abi by nikoho nenapadlo při prezentacích tam nějaké pustit. S majitelkou feny BO, která tam mondioring předváděla se moc dobře znám. A proto jsem se jí speciálně ptal, zda při její prezentaci můžeme vyndat psy z kotců. Ona mi na to doslova odpověděla "jasně, čím více rušivých podnětů, tím lépe". A také jsme bez problémů se psy, kteří pochopitelně na figuranza čtěkali, stáli za páskou a fenka předvedla bezproblémové zákusy aniž by si okolí jakkoliv všímala.

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
Nechápu, proč útočíte právě na mou osobu, ale budiž, myslím, že vím, s kým si právě píši a tedy chápu. Že jsem zastánkyní práce s korekčními obojky je celkem známá věc a také se jí netajím. Ovšem Vy s největší pravděpodobností netušíte, jak lze s takovýmto obojkem pracovat a využít jeho potenciál i v pozitivních metodách, u hluchých psů apod., takže pro Vás je zřejmě přirozené zde na tuto metodu poukazovat jako na něco špatného. Pokud byste se ovšem o práci s korekčním obojkem chtěl dozvědět něco více, můžete se zůčastnit některé z přednášek či seminářů o této pomůcce, které pořádá mnoho mých kolegů v rámci celé ČR.
Ani já nejsem fanatický odpůrce korekčních pomůcek při výcviku a výchově. Ale u Vás jsem s nimi viděl štěňata, jejichž věk ještě zdaleka neodpovídal jejich používání a která zcela zjevně nebyla hluchá ani jinak postižená. Je mi jasné, že snahou je psa vycvičit v co nejkratším čase a tedy tyto pomůcky jsou dobrým "urychlovačem", ale právě s tímhle způsobem výcviku osobně nesouhlasím.

Quote:
Originally Posted by Zuzana View Post
Kdybyste dokázal koukat na věci reálně, tak máte zážitky s námi celkem hezké a kdybyste byl ještě k tomu pozorný, mohl jste se něco i přiučit. Vaše škoda.
Nevím jak jsem měl jinak reálně nahlížet na to, co jste předvedli na cvičáku v Hloubětíně a to, co jsem viděl u Vás. Myslím, že jsem právě věci viděl zcela reálně a udělal jsem si vlastní obrázek. Helppes je pro mne uzavřená kapitola a nikdy jsem své zážitky s ním nikde nepublikoval. Tady jsem pouze poznamenal své osobní zkušenosti, které jsem nerozváděl. Až Vaše reakce mne donutila oba případy popsat.


Quote:
Originally Posted by Iva View Post
Můžete mi vysvětlit, co to tady je za fanantismus a sektářství k plemenu československých vlčáků? ...
Myslím, že prvním fanatickým příspěvkem v téhle diskuzi je právě ten Váš. Jak si každý může přečíst, nikdo tady československé vlčáky nevynáší do nebe ani je neidealizuje. Stejně jako u všech plemen, jsou v populaci jedinci dominantnější i submisivnější. A stejně jako u ostatních plemen, jsou majitelé zodpovědní i naprostí ignoranti.
Další z Vašeho příspěvku snad sluší jen přejít mlčením ...

Last edited by Pavel; 17-03-2010 at 11:22.
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-2010, 09:36   #114
Pavel
Moderator
 
Pavel's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 2,190
Send a message via Skype™ to Pavel
Default

Upozorňuji všechny diskutující, že necháváme toto fórum otevřené, ale nebudeme tolerovat vulgarity a sprosté osobní útoky. Pro ně také byli dočasně někteří z diskutujících zablokováni.
Takže diskuze ano, ale v mezích alespoň základní slušnosti !!!
Pavel jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-2010, 11:01   #115
saschia
Member
 
saschia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Bratislava
Posts: 936
Send a message via Skype™ to saschia
Default

Quote:
Originally Posted by Iva View Post
Pokud si vzpomínám, šlo o jakýsi bolševický experiment, kterak získat krvežíznivé nukleární bestie k ochraně našeho klidného spánku před narušiteli hranic našeho komunistického ráje. Původce tohoto fantasmagorického nápadu prý byl nedávno ale za cosi v kynologii vyznamenán a tenhle podivný agresivní zákeřný psí-vlčí mutant přežívá dál. Bohužel. Možná se ale mýlím, možná je to jenom tím, že toho mutanta chovají takoví lidé, jako jste Vy tady, kteří prohlašují, že nejvíce nebezpečným psem je labrador a další plky na zvracení.
Eeeee? Prosim? Vlci mutant? Nuklearne bestie? Nemali by ste citat tolko brakovej sci-fi. Alebo to mate z filmov?
__________________
Saschia
(Sasa Zahradnikova)
http://www.chiens-loup-tchecoslovaqu...ei-et-damon.ws
saschia jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-2010, 11:07   #116
Helenasotis
Junior Member
 
Helenasotis's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Location: Zdiby
Posts: 333
Default

Quote:
Originally Posted by Iva View Post
Můžete mi vysvětlit, co to tady je za fanantismus a sektářství k plemenu československých vlčáků? Ani po dvaceti letech se necítím být nějaký kynologický odborník. Ale několik ČSV jsem poznal. Vždy, podtrhuji - vždy- se jednalo o zákeřná, nevyrovnaná, agresivní a podlá zvířata, napadající ostatní pejsky v parcích. Pokud si vzpomínám, šlo o jakýsi bolševický experiment, kterak získat krvežíznivé nukleární bestie k ochraně našeho klidného spánku před narušiteli hranic našeho komunistického ráje. Původce tohoto fantasmagorického nápadu prý byl nedávno ale za cosi v kynologii vyznamenán a tenhle podivný agresivní zákeřný psí-vlčí mutant přežívá dál. Bohužel. Možná se ale mýlím, možná je to jenom tím, že toho mutanta chovají takoví lidé, jako jste Vy tady, kteří prohlašují, že nejvíce nebezpečným psem je labrador a další plky na zvracení.
Paní Ivana Šustrová nám právě předvedla reprezentativního zástupce mírumilovných majitelů mírumilovných labradorů. A rovněž to, že jakákoli spojitost mezi Helppes či lidí na něj napojených (jak jinak by se asi paní Šustrová dozvěděla o této diskuzi?) a předpojatostí vůči plemeni československý vlčák je absolutním nesmyslem....

Děkujeme, paní Šustrová
__________________

Helenasotis jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-2010, 11:17   #117
Marianka.W
Šungmánitu-ha Khoyáke
 
Marianka.W's Avatar
 
Join Date: Apr 2008
Location: Kovčín
Posts: 777
Default

Marianka.W jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-2010, 11:47   #118
navajo21
Junior Member
 
navajo21's Avatar
 
Join Date: Jan 2009
Location: Pardubice
Posts: 16
Send a message via ICQ to navajo21
Default

Quote:
Originally Posted by Iva View Post
Můžete mi vysvětlit, co to tady je za fanantismus a sektářství k plemenu československých vlčáků? Ani po dvaceti letech se necítím být nějaký kynologický odborník. Ale několik ČSV jsem poznal. Vždy, podtrhuji - vždy- se jednalo o zákeřná, nevyrovnaná, agresivní a podlá zvířata, napadající ostatní pejsky v parcích. Pokud si vzpomínám, šlo o jakýsi bolševický experiment, kterak získat krvežíznivé nukleární bestie k ochraně našeho klidného spánku před narušiteli hranic našeho komunistického ráje. Původce tohoto fantasmagorického nápadu prý byl nedávno ale za cosi v kynologii vyznamenán a tenhle podivný agresivní zákeřný psí-vlčí mutant přežívá dál. Bohužel. Možná se ale mýlím, možná je to jenom tím, že toho mutanta chovají takoví lidé, jako jste Vy tady, kteří prohlašují, že nejvíce nebezpečným psem je labrador a další plky na zvracení.

Tohle je už opravdu jen k smíchu!
Alespoň jsem se dozvěděl co mám doma za zákeřnou, nevyrovnanou, agresivní, podlou, zmutovanou, nukleární, bolševickou, malé hodné psíky napadající bestii.

Pokud jsem na něco z výčtu těchto zaujatých blábolů zapomněl, tak se paní/slečně Ivě omlouvám
navajo21 jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-2010, 12:11   #119
sdivokoukrvi
Member
 
Join Date: Aug 2008
Posts: 674
Default

I já děkuji za upřesnění co mám doma. Musím na to ještě upozornit našeho 5 letého člena rodiny a taky sousedovic vašíka, kterýmu sou 2roky a Aryu milují oba. Snad to vezmou v potaz a zaříděj se podle toho.
sdivokoukrvi jest offline   Reply With Quote
Old 17-03-2010, 12:12   #120
JIM
Junior Member
 
JIM's Avatar
 
Join Date: Dec 2009
Location: Praha
Posts: 117
Default

Celou diskuzi jsem nečetl, přijde mi zbytečné trávit čas takovou, poněkud zbytečnou činností. Přesto tleskám slečně/paní Ivě, vaše klasifikace mě vážně pobavila.
Ihned vezmu svou zákeřnou, nevyrovnanou, agresivní, podlou, krvežíznivou, nukleární bestii do parku, aby jsme si roztrhali nějakého toho pejska.
JIM jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org