Go Back   Wolfdog.org forum > Lietuviu > Įvairūs

Įvairūs Apie viską, kas susiję su CSV

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15-09-2007, 12:00   #1
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default Noriu info

Labas, esu naujas sio forumo narys. Mano loginas ir avataras, siame forume gali atrodyti keistai, taciau as juos naudoju visuose forumuosa, tad nutariau nieko nekeisti.
Tai va, nezinau nuo ko pradeti, bet pabandysiu trumpai papasakoti apie tai kodel cia uzsiregistravau: Sunys myliu kaip ir visi kiti cia susirinke, bet priesingai nei kiti cia esantys, siuo metu keturkojo draugo neturiu, gal jau kokius 6 metus. Pries tai turejau vokieciu avigani, tiksliau misruna, t.y. vokietuka maisyta su Rytu europos aviganiu. kas kiek nors pazistat sias veisles, suprasit apie ka as sneku. Beje, buvo jis ne "cebrak", bet vilko atspalvio, tiksliau ne pilkas, bet i ruduma. Kitaip tariant buvo labai grazus suo. Be viso to, jis buvo labai protingas. zinau, kiekvienas seimininkas apie savo suni sakys kad jis protingas, bet tai buvo ne tik mano nuomone. Komandas vykde is pirmo karto, na kartais is antro . Buvo labai zaismingas, viskuo domejuosi, bet kur rasdavo pramoga... Bet, isgyveno tik 10 metu... Man tai buvo didele trauma...
Apie Aruna (toks jo vardas buvo) tiek, o apie vilkus, domiuosi jais nuo mazens, nepraleidziu nei vienos laidos apie juos. Kai su seima nueinam i Kauno ZOO, tai zmona traukia prie bezdzioniu, o as stoviu prie vilku. Vaikas tik laksto tarp mudvieju, bet jam irgi labiau vilkai nei bezdziones
Viena is priezasciu kodel neturiu suns, tai ta, kad bijau, jog nerasiu tokio protingo, kaip mano amzinatilsis vilkiukas...
Visad norejau tik Vokietuko, bet stabde tai, kad jie turi tam tikra kvapa, kas man nelabai patinka...
Sia vasara buvom trumpam nuvyke i Palanga, ten paleide vaikus i 3D kina, su zmona laukem ant suoliuko. Staiga musu akis uzkliuvo uz mazo vilkiuko, kuri uz pavadelio laike maza mergaite. Nors esu palyginus gerai susipazines su sunu veislem, jame as izvelgiau tik vilka, t.y. tikra laukini vilka. Tas suniukas mus taip sudomino, kad nutarem prieiti prie mergaites ir paklausti kas tai per veisle. Suniukas is tikro elgesi kaip vilkas!!! Jis nepuole laizytis, kaip bet kuris kitas, o nepatikliai pasitrauke!!! Is mergaites suzinojom kad tai CSV, ir kad jam 3 men. Pasak jos, jai ji padovanojo drauge. Mergaite leido ji paglostyti ir mes greit radom su juo bendra kalba. Kailiukas buvo labai svelnus, priesingai nei Vokieciu, kas idomu ar ir pas vyresnius jis islieka toks pats? Nuejus, negalejau niekaip ismesti is galvos to vilkiuko, tad einant vel pro sali, as dar karta prie jo priejau
Gryzus namo, zmona isnarse interneta, jieskodama info apie sia veisle. Taip ir atsiduriau siame forume. Na mano prisistatymas ir taip per ilgas, tikiuos tuom nieko cia neizeisiu, tiesiog noriu kad suprastumet kodel pradejau dometis sia veisle. Noriu tokio draugo namie, bet dar iskyla klausimu i kurius ir prasysiu atsakymo:
1 Knygose, seniau teko skaityti kad kergiant vokieti su vilku, tas paveldejo bailumo, kaip yra is tiesu?
2 Kokios ju neigiamos svybes?
3 Nezinau kaip paklausti, taciau lyginant su vokieciu, ar lengvai pasiduoda apmokomi? ( nemegstu zodzio dresura )
Priimsiu kiekviena info, iskarto dekingas...

Last edited by vilkas; 15-09-2007 at 12:02.
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2007, 14:11   #2
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Nu matau nieko cia nera tai galiu padet atsakyt.Turiu toki padara ir jokio bailumo pvz jis neturi tik vietoj draugyshko laiziako daznai megsta isegt i ranka bet draugyshkai.
Ka galiu pasakyt apie dresura tai pasiduoda pakankamai gerai bet visvien tai ne suo ir prie jo reik prieit kitaip nei prie shuns nes sis padariukstis turi charakteri ir savo asmenybe va kame yra reikalas.Nes jis yra lb mastantys ir begalo uzsispyres del to kartais ji reik palauzt
Pvz jie neparsiduoda del zaisliuko,ir neskalina taip pashele kaip VA
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2007, 14:12   #3
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Neigiamu savybiu kol kas as tai neisradau tik ta kad nuo stalo nuvogia viska nors ir stalas butu 4m auskcio jam nusispjautO seip super zarazos
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2007, 15:29   #4
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

sakai kad ne suo, bet gal gali konkreciau, kuom tai pasireiskia? Apie sunu dresura ismanau gerai, bet net truputi prisibijau kad CSV tai ne suo, bijau kad gal nemokeciau jo dresiruoti.

Last edited by vilkas; 15-09-2007 at 16:18.
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2007, 16:25   #5
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=5441
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2007, 17:39   #6
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Visų pirma tai yra šuo mano manymu tik turintis nemažai vilkiškų savybių..
pamėginsiu atsakyt į tavo klausimus, nors patirties pas mane nedaug, turiu tokį padarą dar tik pusantrų metų..
bailumas.. gal kiti ir prieštaraus man, bet jis yra, nedažnai, tačiau kartais pas maniškį jis tikrai pasireiškia ir gana smarkiai. (bet gal aš kažką netaip padariau auklėdama..)
neigiamos savybės.. - net nežinau, tai ir vėlgi gal priklauso nuo auklėjimo. maniškis kandžiojasi ir tai daro net nežinau kaip pasakyt.. isteriškai? va , kad ir dabar kažkodėl pradėjo nemėgti vaikų, nors anksčiau jam vaikai buvo viskas, galėdavo su juo daryti ką nori, dabar - kiekvieną kart priėjus vaikams man baisu. savarankiškumas kartais pernelyg rodos didelis, na ir žmonėms su kuriais bendrauju (turi kitų veislių šunis) atrodo jog viena iš jo neigiamų savybių yra tai, jog jam neįdomu ilgai žaist su šunimis ar kita veikla, rodos dzingt jam galvon šauna kokia tais mintis ir nueina tiesiai vienas pats, savais reikalais.
Paklusnumas dresuojant - net nežinau, aš neužsiimu nuolatine dresūra, mums gerai kaip yra, tačiau man rodos nebus taip, kad po komandos ims ir darys, kažkaip nėra tokio baisingo noro įtikti šeimininkui, nenori - nedaro.. o jei nenori tai ir nesudominsi, žaisliukai ir skaniukai nelimpa.. bet galbūt įmanoma ir kitaip, nesu puiki šeimininkė.
kažkaip įdomu ir net keista kas ten per mergaitė, kuriai padovanojo.. kažkokia nesąmonė
vike jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2007, 17:54   #7
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

matyti vilka zoo sode tai viena

po to, neaisku kiek ten buvo tikras vilksunis, kadangi LT esantys sunys yra po mano "globa".

del charakterio, nekeisciau i nieka kita as su jais jau 10 metu auginu 6 metus turiu du turesiu ir trecia

del dresuros-reikia tartis, cia tau ne tas sutverimas, kuriam galima vadovauti, cia PARTNERIS.

del bailumo-kaip issiauginsi taip ir turesi, nes jiems privaloma GRIEZTA socializacija ankstyvame amziuje, kuri daznai tesiasi ir visa jo likusi gyvenima.

kas dar domina-prasom klauskit, jei ka visada kvieciam susitikt ir pabendraut akis i aki


pagarbiai
vilksuniu pradininke LT
wolfin ir jos gauja
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2007, 19:24   #8
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Na kad matyti vilka ZOO, tai tikrai kas kita, tai as puikiai suprantu, o del mergaites, as del to ir papasakojau, nes maniaiu kad sitam forume tikrai zinos kas ji. Sake kad CZV su dokumentais...
Perskaiciau kita forumo tema, kur cia man buvo pateikes "auuuu", tai padariau kai kurias isvadas: Zuo zaismingas ir viskuom domisi. ar as klystu? tai tikrai man patinka, nors betvarkes namie niekas nemegsta. Mano amzinatilsis vokietukas irgi taip elgesi, zinoma visa gyvenima megdavo ka nors dantyse laikyti. Nemuno saloje, kur ji vedziodavau, budavo priristi medelei, tai jis atsistojas ant dvieju letenu nukasdavo virvute ir paemes uz virsutines pagalio dalies, ji traukdavo tol, kol jis nuluzdavo. Taip gaudavo "pagaliuka" . Sakysit kad tai chuliganizmas? Taip pritariu, bet ko neleisi savo numyletiniui, zinoma svarbiausiai neperzengti ribos...
Del to kad tai nesarginis suo suprantu, bet ar jis is tu kurie gintu seimininka? Ar nedetu jis i kojas?
Kiek skaiciau si ir kitus forumus, tai suprantu kad jus norite atbaidyti dauguma zmoniu kurie nori isigyti CZV. Zinot, as pritariu jums, nes negaliu pakesti kai kazkas nusiperka gyvuna, bet pamates kad jis nera tik zaisliukas, paaugines ji atiduoda, ar tiesiog isvaro is namu. Kaune yra sunu prieglauda, kur pilna tokiu benamiu, todel dar karta pakartosiu, pritariu jums...
Ir dar viena supratau, paskaites si foruma, kad CZV pagal charakteri kazkuo primena ciau-ciau. Tikiuosi nieko tuom neizeidziau. As tik bandau isprovokuoti pokalbi kad uzgincytumete tai...
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2007, 19:38   #9
wolfin
Moderator
 
wolfin's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Where the wolf lives
Posts: 6,095
Send a message via ICQ to wolfin Send a message via Skype™ to wolfin
Default

matai ciau ciau gyvena savo pasaulyje o vilkas gyvena zmoniu pasaulyje

na koks ten vilkas gal ir zinotume jei daugiau duomenu butu, nes kol kas siek tiek per mazai informacijos, o gal bent jau to suns varda paklauset?

na su vilku nuobodziaut neis -niekada
jis visada ka nors prisigalvos, o ismones kaip pas vaika, nera nerakinamu spinteliu duru langu tad jam ir protines veiklos reikia, netinka laikyti voljere it koki sargini suni, o del seimininko apsaugos-jei busti seima-saugos, jei tik vadovausit....gal pasiust ant triju raidziu-jie tai sugeba
__________________
wolfin jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2007, 20:07   #10
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Na, del mergaites, tai man tikrai neidomu kas ji, tiesiog jei ne ji, nebuciau suzinojas kas tai CZW. Yiesiog tik pavydas sueme, kad jai kazkas toki miela padareli padovanojo Juokauju...
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2007, 20:12   #11
auuuu
Junior Member
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 377
Default

Quote:
Originally Posted by vilkas View Post
Na, del mergaites, tai man tikrai neidomu kas ji, tiesiog jei ne ji, nebuciau suzinojas kas tai CZW. Yiesiog tik pavydas sueme, kad jai kazkas toki miela padareli padovanojo Juokauju...
na, tamstai gali buti neidomu kas ji, o va mum tai labai idomu kas ji, o tiksliau - jos sunis kas yra toks....nes, turbut nesumeluosiu, kad visi lietuvoje esantys csv yra zinomi cia esantiems....
auuuu jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2007, 20:32   #12
giedrë
Junior Member
 
giedrë's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Vilnius
Posts: 148
Default

[quote=vilkas;104778]Labas, esu naujas sio forumo narys. Mano loginas ir avataras, siame forume gali atrodyti keistai, taciau as juos naudoju visuose forumuosa, tad nutariau nieko nekeisti.
Tai va, nezinau nuo ko pradeti, bet pabandysiu trumpai papasakoti apie tai kodel cia uzsiregistravau: Sunys myliu kaip ir visi kiti cia susirinke, bet priesingai nei kiti cia esantys, siuo metu keturkojo draugo neturiu, gal jau kokius 6 metus. Pries tai turejau vokieciu avigani, tiksliau misruna, t.y. vokietuka maisyta su Rytu europos aviganiu. kas kiek nors pazistat sias veisles, suprasit apie ka as sneku. Beje, buvo jis ne "cebrak", bet vilko atspalvio, tiksliau ne pilkas, bet i ruduma. Kitaip tariant buvo labai grazus suo. Be viso to, jis buvo labai protingas. zinau, kiekvienas seimininkas apie savo suni sakys kad jis protingas, bet tai buvo ne tik mano nuomone. Komandas vykde is pirmo karto, na kartais is antro . Buvo labai zaismingas, viskuo domejuosi, bet kur rasdavo pramoga... Bet, isgyveno tik 10 metu... Man tai buvo didele trauma...
Apie Aruna (toks jo vardas buvo) tiek, o apie vilkus, domiuosi jais nuo mazens, nepraleidziu nei vienos laidos apie juos. Kai su seima nueinam i Kauno ZOO, tai zmona traukia prie bezdzioniu, o as stoviu prie vilku. Vaikas tik laksto tarp mudvieju, bet jam irgi labiau vilkai nei bezdziones
Viena is priezasciu kodel neturiu suns, tai ta, kad bijau, jog nerasiu tokio protingo, kaip mano amzinatilsis vilkiukas...
Visad norejau tik Vokietuko, bet stabde tai, kad jie turi tam tikra kvapa, kas man nelabai patinka...
Sia vasara buvom trumpam nuvyke i Palanga, ten paleide vaikus i 3D kina, su zmona laukem ant suoliuko. Staiga musu akis uzkliuvo uz mazo vilkiuko, kuri uz pavadelio laike maza mergaite. Nors esu palyginus gerai susipazines su sunu veislem, jame as izvelgiau tik vilka, t.y. tikra laukini vilka. Tas suniukas mus taip sudomino, kad nutarem prieiti prie mergaites ir paklausti kas tai per veisle. Suniukas is tikro elgesi kaip vilkas!!! Jis nepuole laizytis, kaip bet kuris kitas, o nepatikliai pasitrauke!!! Is mergaites suzinojom kad tai CSV, ir kad jam 3 men. Pasak jos, jai ji padovanojo drauge. Mergaite leido ji paglostyti ir mes greit radom su juo bendra kalba. Kailiukas buvo labai svelnus, priesingai nei Vokieciu, kas idomu ar ir pas vyresnius jis islieka toks pats? Nuejus, negalejau niekaip ismesti is galvos to vilkiuko, tad einant vel pro sali, as dar karta prie jo priejau

Jeigu buvote rugpjucio menesio siek tiek po vidurio, vadinasi matet mano mergaite (vilkiuke), kuri laike mano pussesere siaip sekite ju gyvenima, rinkites info, susitikime su musu jau beveik isteigto klubo prezidente ir daug suzinosite.
giedrë jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2007, 21:00   #13
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Na taip, buvom rugpjucio menesi, ir ji kazka minejo apie pusesere, tad manau kad issiaiskinom ka buvom sutike. Beje, vilkiuke, nuostabi, jei ne ji, taip iki siol nebuciau suzinojas kas tas CZW.
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2007, 21:32   #14
Asta
Junior Member
 
Asta's Avatar
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 181
Send a message via Skype™ to Asta
Default

Aš šitą grožį ir vriediną turiu dar tik du mėnesius Auga šeimoj, yra 2m dukrytė dar. Dėl sargumo - šeimos narius saugo, net ir 4mėn šunelis. Pvz. saugojo dukrytę nuo sargo vieno Giruliuose: atsistojo tarp dukrytės ir vyro, nepasitiki žmogum, burzgia, bet ir nebėga, sukasi tarp jų. Kai einam kur nors visi keturi, labai nervuojasi kai kas nors atsilieka, jeigu būna paleista - bėga prie atsilikusio (dažniausiai tai būna vaikas). Jai labai svarbu, kad šeima būtų kartu ir labai liūdi likusi viena. Prie manęs kitų šunų neprileidžia kai būnam aikštelėje. Mokosi lengvai, ir ką reikia, ir ko nereikia Ir teritoriją šiek tiek saugo, pvz, įlipus kam nors ne iš šeimos narių į mašiną - suloja. Kažkur Vike buvo aprašiusi, kaip Vaidila ją gynė nuo užpuolikų, nors nebuvo tam specialiai ruoštas.
Mumi papuolė labai gero būdo kalytė (tfu tfu tfu) Tai bloga galiu pasakyti tiek, kad labai gudri vagilė, jai tiesiog sportinis azartas ką nors nukniaukt nuo stalo, net jei ką tik sukirto pusę vištos. Be galo kantri, ypač su vaiku, meili, rami (kiek tai įmanoma vilkšuniui), nejautri skausmui. Išvis charakteris įdomus, nebūtų vriedna, turbūt nemylėčiau taip Vaikšto visur paskui, kaip šešėlis. Ir dabar šalia manęs guli, prieš tai patikrinus, ar nėra ko nors skanaus ant stalo virtuvėj
Kiekvienas vilkiukas šiek tiek kitoks. Ką galiu pažadėt - ramybės namuose tikrai sumažės, o jeigu namuose ramu - reiškia kur nors ramiai ir tyliai graužia... šeimininko tapkę (man jau ketvirtą porą baigia sugraužt, kad ir kaip stengiuosi saugot ).
__________________
http://public.fotki.com/Iarila/
Asta jest offline   Reply With Quote
Old 15-09-2007, 22:09   #15
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Nuotraukose maciau kad megsta pasipliuskenti? Maniskis jei tik leisdavau, tai is vandens neislisdavo, net nardyt mego, sugebedavo akmenys is dugno traukti, su visokiais garsais, burzgimu cypimu ir kaukimu, sumaisytu i viena Kaip prisimenu, ir sypsena veide atsiranda ir kazko graudu pasidaro...
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 16-09-2007, 10:21   #16
giedrë
Junior Member
 
giedrë's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Location: Vilnius
Posts: 148
Default

Quote:
Originally Posted by vilkas View Post
Nuotraukose maciau kad megsta pasipliuskenti? Maniskis jei tik leisdavau, tai is vandens neislisdavo, net nardyt mego, sugebedavo akmenys is dugno traukti, su visokiais garsais, burzgimu cypimu ir kaukimu, sumaisytu i viena Kaip prisimenu, ir sypsena veide atsiranda ir kazko graudu pasidaro...
Del Palangos tai mano pussesere minejo, kad ne vieni zmones buvo prieje, kad uzsienieciai su suniu fotografavosi ir kt. Idomu sutikti forume bent viena ju.
Su sios veisles suns pasipliuskenimu buna visaip, kadangi mes su vyru labai megstame maudytis, matyt suo is musu ta pati pereme Kiti vieni labiau megsta kiti is viso i vandeni nenori eiti, mes net po dusu su malonumu jau prausiames.
Mija tai visiska priesingybe Astos mazylei: kaip tik vogti nuo stalo nelabai vagia, laukia kol patys duosime, taciau bando dominuoti pries kitus sunis (ypac didesnius uz ja), tad baisu, kad i kaili per daug negautume. Tfu tfu ftu musiske nieko negrauzia, buvo, kad paragavo kelis daiktus, bet be zalos ir jos nedomina, turi savo zaislu, su mumis paduksta.
Reikia labai daug judeti su jais: kelias valandas vaiksciojame po miskus, laukus, vyras ne viena km bega su ja irgi kas ryta (arba vakara). Tad jei linke daug sportuoti, daug judeti, kas zino gal ir tinkama toks suo jusu seimai.
Kad is tebint II vada matyti, kad kiekvienas mazylis kitoks, su savu charakteriu (musiske pvz. vaiksto takeliais ir i krumus eina paskui broli, kai tik sis ismina keliuka), broliukas irgi pradeda is Mijos takeliu vaikscioti mokintis.
Bet be ju gyvenimas butu toks liudnas;
einu ziureti ka veikia mazoji, nes 5 min tyla prognozuoja, kad kazka sugalvojo nuveikti

iki
giedrë jest offline   Reply With Quote
Old 16-09-2007, 15:15   #17
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Maudynės tai manajam gėėris, ir nardo
O dėl to nenuobodžiavimo namie, tai ką aš žinau.. jau ne vienas mėnuo, kai namuose nieko daugiau neveikia tik miega va ir dabar parėjau, pasidžiaugė, pasimylavo, palakstė su bambaliu ir atėjo atsigult.. ir taip gulės iki pat nakties, pakol eisim į lauką.
Dėl šeimininko gynimo, tai taip, bet kokiu atveju gali nukentėti ir draugai mane stumtelėję, ar ką nors panašaus padarę, nes tai dažniausiai priima Vaidilka kaip manęs mušimą.
Galima ir man klausimą? Kodėl tu nebenori įsigyt vokiečio, ar rytų europos aviganio? kokia priežastis to, kad ieškai ne tokios pat veislės šuns, o vilkšunio?
vike jest offline   Reply With Quote
Old 16-09-2007, 16:32   #18
vilkas
Junior Member
 
vilkas's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 30
Default

Na kaip jau minejau, vokieciu aviganis turi tam tikra kvapa(net ir labai priziurint), kas tikrai nelabai gundo. Zinoma ji turint namie pats to nejauti, tiesiog pripranti. Tai viena is priezasciu. Kita vertus, kiek girdejau CSV nelabai loja, o tai tikrai privalumas bute. Kita priezastis ta, kad kaip jau minejau labai zaviuosi vilkais, o be to tai veisle kur sukryzmintas VA ir vilkas, tuo labiau karpatu ( su zmona megstam kalnus ), todel manau kad tai pasirinkimas kaip tik man... Na zinoma taip isduodu veisle kuria visad zavejausi, bet pripazinkit, pastaruoju metu VA lietuvoj tapo veisiami, neatsizvelgiant i ju protinius sugebejimus. Didele "meskos paslauga" cia padare filmas apie "Rexa". Bet taip galima diskutuoti be galo, tiesiog siuo atveju noretusi is arciau susipazinti su CZV. Apie dauguma veisliu esu is praktikos susidares nuomone (bendras sunu vedziojimas, klubai, bendros treniruotes), ir kiekvienas turi savu minusu ir pliusu, o CZV mates tik Palangoje, ir per "YouTube", todel kaip jau minejau noretusi is arciau juos pazinti, nes nors ir labai cia visi issamiai paskoja, taciau tik paciam matant gali susidaryti tikra nuomone. Bet as manau kad tai kaip tik dar labiau mane sugundytu tureti CZW...

Last edited by vilkas; 16-09-2007 at 16:34.
vilkas jest offline   Reply With Quote
Old 16-09-2007, 16:51   #19
vike
Member
 
Join Date: Jan 2005
Location: Klaipėda
Posts: 672
Send a message via Skype™ to vike
Default

Tai man rodos be problemų galėtum susipažint su vilkšuniais, pabendraut jei yra noras. O iš kokios tu miesto? (jei nemaišau tavęs su vieno forumo dalyviu, tai tu iš žemaitijos? )
vike jest offline   Reply With Quote
Old 16-09-2007, 17:00   #20
Lauryte
Junior Member
 
Lauryte's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Location: Vilnius
Posts: 368
Send a message via Skype™ to Lauryte
Default

Patikek ir sitie padarai turi kvapa nes manau jis ne nuo priziurejimo priklauso o no to kad jis yra tankus ir jo daug ir visu smarviu ir nesvarumu tikrai neissiurbsi is joPas mane mishrune velnias zino kokia tai nuo jos pvz ner kvapo nes dvornia su trumpu minkshtu kailiu tai jokios smarves o vilkius tai kvepia nors ir plaunu bet ibegdamas i buta paduoda suniena.O seip is kur esi?Nes galima vln juk surengt susitikima neparke
Lauryte jest offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org