Go Back   Wolfdog.org forum > Česky > ČSV v nouzi

ČSV v nouzi ČSV hledající nový domov: psi s průkazem původu, ale také psi, co jako vlčáci vypadají, kteří na své nové pány čekají v útulcích...

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17-07-2007, 12:21   #1
Tinta76
Junior Member
 
Join Date: Nov 2004
Location: Dolní Podluží
Posts: 34
Send a message via ICQ to Tinta76
Default čévéčko v útulku v Krásné Hoře - Oran z Litavské kotliny

V útulku v Krásné Hoře je čsv s PP Oran z Litavské kotliny
http://www.domovpsu.cz/vyberte-si-pe...html?obr_id=39

Tinta76 jest offline   Reply With Quote
Old 30-10-2007, 07:27   #2
Artemis
Junior Member
 
Artemis's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Location: Vysočina
Posts: 30
Default

Vzhledem k tomu, že se Orana v útulku začali bát, skončil u mne. Jeho problém byl s rozmazleností a nekontrolovatelnou samolibostí, kdy hned skákal drsně do obličeje, pokud nebylo po jeho a nešlo při tom jen o drobné škrábanečky. Tři dny po tom, co jsem ho z útulku přivezl, se začal se mnou kamarádit a už vidí dál než na špičku svého nosu, dokonce akceptuje i lidi kolem mne a chová se k nim přátelsky. Je u mne od 9.října.
Jestliže o něj někdo projeví zájem, musí mít náturu stejnou jako je Oranova, tudíž člověk naprosto důsledný a spravedlivý "drsoň", který si nenechá nic líbit a ví dobře, co chce. Není možnost si ho odvézt hned. Minimálně několik týdnů je potřeba s tímto psem pracovat pod mým dohledem, kdy si ohlídám povahu potencionálního zájemce, aby odpovídala parametrům tohoto psa. Oran umí být dokonalý mazlivý andílek, ale i pořádný ďáblík. Prostě je to čévéčko, chytrý kluk, co vidí do lidí. Silou se s ním dělat nedá, rozmazlováním také ne, jenom suverenitou a rozumem.
__________________
Rudolf Desenský - Artemis
www.psycholog-psu.com
Artemis jest offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org