Go Back   Wolfdog.org forum > DORA

Conversation Between DORA and Marcin L.
Showing Visitor Messages 1 to 6 of 6
  1. Marcin L.
    06-08-2009 09:26
    Marcin L.
    bardzo dziękuję i do zobaczenia . Pozdrawiamy
  2. DORA
    05-08-2009 11:57
    DORA
    Hej ! Co tam u Was ! Napewno powolutku szykujecie się do domku . Nie dziekowałam za spotkanie na forum ale robię to teraz zatem serdeczne dzięki za super wrazenia jakie nam dostarczyliscie , mam nadzieje ze za rok tez sie tam spotkamy a wczesniej jesli tylko bedziecie w Gdyni zapraszamy do nas serdecznie - buziaki dla Was
  3. Marcin L.
    21-04-2009 20:09
    Marcin L.
    no to super Gratulujemy !!! Warto było czekać !!! Raz jeszcze gratulacje !!! Ja zaczne szukać psiura ale muszę poroadzić się mądrych ludzi, żeby był fajny mądry itp. wieć skąd. Z Bariną dzisiaj zrobiliśmy dużo kilometrów i w każdym większym mieśćie po drodze do centrum i 10 minut spacerów. Podpisaliśmy też bardzo ciekawą umowę z Panem, który nazywa się Józef Wilczak i jestem przekonany, że to dzięki kudłatej maskotce. Pozdrawiamy
  4. DORA
    20-04-2009 22:49
    DORA
    Aleee Was wzięło!!! Napewno jeszcze jeden wilczak zagości pod waszymi skrzydłami ? To super ! Sami zobaczycie co to za radośc patrzenia na zabawy dwóch wilczaków na codzień ,mówie Wam że to poezja w najlepszym wydaniu my z Adamem jesteśmy kopnięci na punkcie naszych wariatów a co do wystawy cieszymy się że nie zostaliśmy na darmo bo Jotunek( w domu Zoran ) stanął w bisach na pudle na drugim miejscu a rywalizował z bardzo dużą grupą najróżniejszych psiaków także duma nas rozpiera ogromnie - pozdrawiamy
  5. Marcin L.
    20-04-2009 16:16
    Marcin L.
    Witam,
    dzieki za informacje. Jak Bisy ? Udało się ? Ten preparat to EFA Olie tu znalazłem jak ktoś też chwali http://www.dogomania.pl/forum/f981/efa-olie-134415/ . My też cieszymy się bardzo ze spotkanka. Pozdrawiamy i szukamy drugiego wilczaka.
  6. DORA
    20-04-2009 15:42
    DORA
    Hej Olu i Marcinie !!!! Ale oficjalne przywitanie wyszło ? Sama sie zdziwiłam . tak jak obiecałm podaję nazwę tego preparatu na kleszcze - EXspot sol.a.u.v. - mam prozbę , podajcie nazwę tego preparatu na sierśc co to go Barinka tak lubi , fotki dorzuce niebawem do galerii - było nam bardzo miło Was poznać , pozdrowienia Dorota Adam Jotun i Tajgula

All times are GMT +2. The time now is 23:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org