Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Cluby & nařízení (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   Schůze české pobočky KCHČSV Hostivice 2.10.2004 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=1172)

oblivion 08-10-2004 14:12

Quote:

Originally Posted by Pavel
A nemyslím, že řešením je své příspěvky mazat... Ale myslím, že to Tvou důvěryhodnost nijak neposiluje...

:o] důvěryhodnost osobních názorů? není to nesmysl? ..vrátil jsem je sem jen díky přesunu pod nové téma..

Quote:

Originally Posted by Pavel
Zatím jsem od Tebe, bohužel, nic {sz} nedostal (7.10.2004.19:30 hod.).

no, rozsypal se mi poc., tagze jsem byl offline.. teď když jsem to smazané vrátil, odpověď je v posledním z nich..

Quote:

Originally Posted by Pavel
Také doufám, že budou {kompletní výsledky}, protože jak jsem se ptal již hned po schůzi, byly výsledky docela jednoznačné a myslím, že budeš asi velmi překvapen.

o nic víc než Ty kdybys věděl jaxem hlasoval :o] ..kromě toho jsem sčítání hlasů viděl zblízka, ale moc jsem to nezkoumal..

Quote:

Originally Posted by Pavel
Bohužel nemáme právo publikovat jakékoliv dokumenty, zveřejňované na klubových stránkách, takže ani nejsou přeloženy do jiných jazyků. Takže v tomto případě musíš směřovat svou kritickou poznámku trochu jinam ...

to ano, ale "jste v tom" napůl. neposkytování informací není o nic záslužnější než jednostranné.. já mám bohužel jinou představu o důkazech, vyplývání a odvozování, z matematického hlediska ty vaše krátké přeložené citace oficiálních stanovisek nic neříkají, přesto na nich s klidem stavíte hypotézy, nebo spíš rovnou tvrzení.. když jsem ty články sám překládal, zjistil jsem jak velmi nejednoznačně jsou formulovány, takže závěry z nich prostě dělat nejdou.. tím myslím ani v češtině..


jo a taky bych měl jednu hrubku pro zpestření: v tooltipu tlačítka "www" u každého příspěvku je napsáno "Zobrazit autorovi WWW stránky" :o]

charlie

oblivion 08-10-2004 15:28

Quote:

Originally Posted by Monika
Jen demagog může tak srozumitelný text rozebrat, roztrhat a provést rozbor " co tím chtěl básník říci....."

tak to mám taky jednu demagothickou poznámku: s úctou ke stáří a k autoritám by jsme byli ještě na stromech a už vůbec by tu nebyli ani čsv, ani mutary! tak kdo je tady vlastně "kozervativec" a kdo "liberál"??

a to o spasení zbloudilých oveček je v rozporu s tím, že má každý mluvit sám za sebe! základní pravidlo streetworkerů (sociálních pracovníků) je, že nemůžete a ani nesmíte zachraňovat někoho, kdo o to sám nestojí! klub přece není sekta, kastující na zdravá jádra a na ty zkažená..

ale za nepřítomnosti autora jaksi není o čem..

CDaniela 08-10-2004 15:55

Teda Charlie - ty ses fakt rozjel.Víš,že v reálu na to vůbec nevypadáš? :lol:

oblivion 08-10-2004 16:23

..vím! ;oE

Neny 08-10-2004 20:05

O co tady vůbec jde ? :-) :-)


All times are GMT +2. The time now is 15:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org