Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Įvairūs (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=138)
-   -   Pliurpalų tema - prognozuojamas didelis populiarumas :) (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=6897)

auuuu 07-07-2011 09:54

na ką, aptingot visi nuo karščių..?..
norėjau paklaust, ar turit, vilniečiai, kokius periodinius susibėgimus gal..?..

wolfin 07-07-2011 21:39

nu ka, Paryziuje vyksta pasauline sunu paroda o mes sedim namuose, nes ... Kuti vis tik jau yra pagrindiniame ju web site nes atstovauja CSV veisle. Zodziu suo pats save garsina :)))

wolfin 20-07-2011 16:30

mieleji mano, kas vaiksciosit po parodas - nesusidekit su hendlerytem - zinokit taip bus saugiau ir jum ir sunim :) as va is geros valios sutikau duot suni ringe isstatyt-nu negi gaila, kad mergaite ratuka apibegs.. tai dabar esu ivelta i tokia galinga nesamone, kad no comments.

Taip kad jei kas is nepazistamu niolikmeciu prasys ceka isstatyt ringe ar hendleriuose, geriau nesutikit. patariu nuosirdziai.

Vaiva 20-07-2011 16:32

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 395929)
mieleji mano, kas vaiksciosit po parodas - nesusidekit su hendlerytem - zinokit taip bus saugiau ir jum ir sunim :) as va is geros valios sutikau duot suni ringe isstatyt-nu negi gaila, kad mergaite ratuka apibegs.. tai dabar esu ivelta i tokia galinga nesamone, kad no comments.

Taip kad jei kas is nepazistamu niolikmeciu prasys ceka isstatyt ringe ar hendleriuose, geriau nesutikit. patariu nuosirdziai.

Vava... Aš vis dar nesulaukiu, kada Bru nuotrauką iš savo psl išims...

wolfin 20-07-2011 16:36

Quote:

Originally Posted by Vaiva (Bericht 395930)
Vava... Aš vis dar nesulaukiu, kada Bru nuotrauką iš savo psl išims...

as daba to paprasiau :))) paziuresim

Guu 22-07-2011 17:10

Tai ir cekaviems parašykit, kas čia per istorija. Ar didelis vilkas mažą hendleriukę suvalgė, ar atvirkščiai?

wolfin 22-07-2011 17:15

Quote:

Originally Posted by Guu (Bericht 396375)
Tai ir cekaviems parašykit, kas čia per istorija. Ar didelis vilkas mažą hendleriukę suvalgė, ar atvirkščiai?

greiciau hendleriuke suvalgyt bande ir vilkus ir mane, ir ... net ziaurokai. zodziu ne spaudai - kada nors papasakosiu kai susimatysim, bo dabar visas FB uzia del sito reikalo o as visai " meilius" emailus apie suzlugdytas svajones ir smeizta gaunu :)

wolfin 01-08-2011 11:44

pabuvojom Rusijoj .. nuu kelione verta aukso plunksnos, bet jos aprasyti neimanoma, reikia sudalyvauti - zodziu visko buvo ir linksmybiu ir nuotykiu ir autokatastrofu.
musu ekipa visa sveika ir gyva grizo namo -ir nuo siol su Stefiko paskutiniu CACIB Kuti yra INT CH, RU ir RF CH. dar mielai pabazarinom su Stefiku po ringo isgyre ziauriai Kutkos charakteri ir judesi ir sako "kazka ji man primena begdama" - sakau gi mamka bega taip pat. zodziu smagi paroda, ty. ne pati paroda bo tokio neorganizuotumo dar nesu macius (negauti sertifikatai - ir as neturiu vieno is ju, nedalinti prizai, sukeisti ringai be iskabintos informacijos, sukeisti ringu laikai, bestas velavo TIK beveik 4 valandas), bet zmones - he he puse ju lietuviai, ir neblogas oras - o pranasavo lietu, ir pati kompanija buvo liuks.

tai va :) tiek tu ziniu :)

Vaiva 01-08-2011 11:46

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 397972)
pabuvojom Rusijoj .. nuu kelione verta aukso plunksnos, bet jos aprasyti neimanoma, reikia sudalyvauti - zodziu visko buvo ir linksmybiu ir nuotykiu ir autokatastrofu.
musu ekipa visa sveika ir gyva grizo namo -ir nuo siol su Stefiko paskutiniu CACIB Kuti yra INT CH, RU ir RF CH. dar mielai pabazarinom su Stefiku po ringo isgyre ziauriai Kutkos charakteri ir judesi ir sako "kazka ji man primena begdama" - sakau gi mamka bega taip pat. zodziu smagi paroda, ty. ne pati paroda bo tokio neorganizuotumo dar nesu macius (negauti sertifikatai - ir as neturiu vieno is ju, nedalinti prizai, sukeisti ringai be iskabintos informacijos, sukeisti ringu laikai, bestas velavo TIK beveik 4 valandas), bet zmones - he he puse ju lietuviai, ir neblogas oras - o pranasavo lietu, ir pati kompanija buvo liuks.

tai va :) tiek tu ziniu :)

Oo, super, o kiek čekų buvo išvis?

wolfin 01-08-2011 11:49

o kiek ju rusyne yra - nulis gi :)
bet seniai jau nervinausi pries ringa :))) - ai Stefikas man veisimo rekomendacija dave :) bo rado pas Kuti du trukumukus - rudokas akis ir ... ilogka uodega :) o charakteri gyre non stop nors ta padla sugebejo ji apurgzt viena karta. na as supranti ji, kai jis pamato ceka su temperamentu ir charakteriu o ne mieganti grazuoli ar bailu kaip prancuzu - aisku kad dziaugsmas sirdi. :)

Vaiva 01-08-2011 12:04

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 397974)
o kiek ju rusyne yra - nulis gi :)
bet seniai jau nervinausi pries ringa :))) - ai Stefikas man veisimo rekomendacija dave :) bo rado pas Kuti du trukumukus - rudokas akis ir ... ilogka uodega :) o charakteri gyre non stop nors ta padla sugebejo ji apurgzt viena karta. na as supranti ji, kai jis pamato ceka su temperamentu ir charakteriu o ne mieganti grazuoli ar bailu kaip prancuzu - aisku kad dziaugsmas sirdi. :)

Tai viena Kuti dalyvavo? Ar dar ką vežeis? Nu ir Rusyne jau yra gi vienas kitas... Kuriam mieste buvot?

wolfin 01-08-2011 12:07

si savaitgali gi SK stovykla su klubine paroda- irgi labai linksmais rezultatais :)- tai dalis ju ten isvaziave. Nu o kur mes leksim toli - I Kaliningrada - ale va Stefiks cia buvo - tai dziaugiaus, nes jei jau moket biesines babkes uz viska tai bent teisejas ok, o ne koks rusiukas VA mylintis

Vaiva 03-08-2011 09:30

Gera naujiena visiems miestų/butų gyventojams iš "Pifo" :)

Kauno m. apylinkės teismas nusprendė, kad Kauno bei kitos šalies savivaldybės, skirdamos baudas už gyvūno laikymą bute be kaimyno sutikimo, pažeidžia Lietuvos Respublikos įstatymus, nes šios baudos prieštarauja tiek LR Konstitucijai, tiek LR Civiliniam kodeksui, todėl negali būti taikomos. Taip pat šia nutartimi buvo panaikinta Kauno miesto savivaldybės skirta 400 Lt bauda kaunietei G. Prekšaitienei už dviejų šunų laikymą jos bute, neturint vienos kaimynės sutikimo.

Kaip teigė Gyvūnų gerovės tarnybos „PIFAS“ direktorė bei projekto „Gyvūnų apsaugos fondas“ vadovė Brigita Kymantaitė, savivaldybės turėtų atsakingiau kurti taisykles ir atidžiau įvertinti tai, ką nori apriboti. „Nors pati taisyklė tiesiogiai neriboja asmens teisės įsigyti ir laikyti gyvūną, tačiau sukuria situaciją, kurioje norintis įsigyti ir laikyti gyvūną asmuo tampa priklausomas nuo kaimyno malonės. Todėl bet kokie savivaldybės draudimai turi būti logiški ir teisėti, o ne sukurti neturint jokio pagrįstumo ir aiškumo“, – teigė B Kymantaitė.

Gegužės 24 d. į gyvūnų gerovės tarnybą „PIFAS“ kreipėsi Kauno gyventoja Gražina Prekšaitienė, kuriai Kauno miesto savivaldybės administracinė komisija paskyrė antrą kartą baudą už tai, kad bute laikydama 2 šunis, ji neturi vienos iš trijų kaimynų sutikimo. Pirmą kartą kaunietei buvo skirta 20 Lt bauda, o kai kaimynė antra kartą paskundė, Kauno m. savivaldybė skyrė jau 400 Lt baudą, grasindama, kad trečią kartą gyvūnus konfiskuos.

Paprašius paaiškinti, kodėl Vilniaus savivaldybės daugiabučių namų gyventojai gali laikyti šunis savo butuose be gretimų butų gyventojų sutikimo, o Kauno savivaldybės gyventojai – ne, Kauno m. savivaldybes komisijos nariai nubaustai moteriai pasiūlė savo asmenine sąskaita kreiptis į teismą dėl sukurtų taisyklių išaiškinimo, nes patys nežinojo kaip jas paaiškinti. Į pagalbą pasitelkusi teisininką, moteris Kauno miesto apylinkės teismui birželio pradžioje surašė skundą ir paprašė išsiaiškinti Kauno savivaldybės taisyklių pagrįstumą ir baudos skyrimo teisėtumą.

Šiuo metu 15-oje Lietuvos savivaldybių Gyvūnų laikymo taisyklėse dar yra įtrauktas punktas, numatantis, kad „pradėti laikyti šunį ar katę daugiabučiame name galima tik gavus kaimynų, kurių butai ribojasi sienomis, lubomis ir grindimis, raštišką sutikimą“. Tokiu būdu bausdamos gyventojus, savivaldybės tai daro neteisėtai ir pažeisdamos galiojančius LR įstatymus.

2009 m. Gyvūnų gerovės tarnyba "PIFAS" oficialiu raštu kreipėsi į Vilniaus ir Kauno savivaldybių merus prašydama panaikinti Gyvūnų laikymo Kauno ir Vilniaus miestuose taisyklėse numatytą reikalavimą, jog pradėti laikyti šunį ar katę daugiabučiame name galima tik gavus buto kaimynų ar visos laiptinės gyventojų raštišką sutikimą. Teisininkų teigimu, minėtas Gyvūnų laikymo mieste taisyklių punktas yra netiesioginis teisių ribojimas ir yra neproporcingas reguliavimui keliamiems tikslams ir yra neteisėtas, kadangi asmens teisė laikyti gyvūną yra ribojama gyvūno savininkui dar nepažeidus tos teisės naudojimosi sąlygų. Netrukus Vilniaus miesto savivaldybė panaikino šį punktą Gyvūnų laikymo taisyklėse.

Guu 02-11-2011 11:07

Ko taip tylu "Girios dvasioje"? Lyg neturėtumėt jokių cypsinčių ir krutančių pilkų naujienų.

wolfin 03-11-2011 22:21

Quote:

Originally Posted by Guu (Bericht 410849)
Ko taip tylu "Girios dvasioje"? Lyg neturėtumėt jokių cypsinčių ir krutančių pilkų naujienų.

nu augam :)

Guu 04-11-2011 10:41

Nu kas per skupumas! Prašom bent statistiką pateikti - kiek pupų, kiek žirnių, kaip Kuti laikos, kaip Harka reaguoja į nesavus mažius.
Negi viskas bendravimas snukiaknygėn persikėlė?

Deividas 06-12-2011 10:11

Sveiki. Siaip gal info. nesusijusi su vilksuniais, bet situacija, kad radau priklydele Jagterjere. Likimo akistata su siuo padareliu ivyko Pilaiteje, Nadruvos g. Jeigu kartais kazkokia info praslystu pro ausis, kad kazkam dingo Jagterjero kalyte, tai duokit zinia tel.: 8 604 25932 (Butu gerai, kad atsirastu seimininkas, nes mano orentacija gali keistis i bloga - prades patikti Jagai. ;) )
Is anksto dekui.

vike 06-12-2011 19:26

2 Attachment(s)
Uoj, Deivi, šuniuks namo pėdino sau ramiai, o tu tik čiupt jį pas save.. :lol: daba jau gausi laikyt, niek nebus :rock_3
Va gi noriu pasirodyt naują daiktą kokį gavau :lol: Gaila neina iš intiko gražesnių foto įkelt, nu tiksliau eina, bet bišk tinginius esu, o kadangi reikia parsisiųsti, sumažinti, tai.. :lol: Žiauriai faini padėkliukai puodžiukams :)

Deividas 06-12-2011 21:11

Nu, bandysiu kryzmint su vilksuniu. Gal kas paskolinsit? Darysiu nauja veisle. ;-)

Deividas 06-12-2011 21:12

Cia viskas kas is Vaidulio po pumciaus liko?;-)

vike 06-12-2011 21:33

taip, pumsė į skutelius Vaiduką, va ir matai kas gavos :rock_3
okey, Deivi, skolinu aš tau šunį bandymams, tik viena sąlygą - gausi augint ir Vaidį, ir jagę, ir jų vaikus :lol: a tinka?

auuuu 08-12-2011 04:08

nu ir išklotinė....pirmoj nuotraukoj net pagailo - it kokio empire state building prispaustas vargšas....vike, išduok paslaptį ar čia spec pristatymas ar viešai prieinamas daiktas..?..

vike 08-12-2011 15:20

Na nežinau kaip ten su tuo viešai prieinamumu :roll: čia spec man padarė vilkioką ir dar varliukes tokias žavias :) o šiaip tai jie atkeliavo pas mane iš Kukuruku šalies :D http://kukuruku.blogas.lt/apie tu man rods buvai prieš kelis metus kai vyko csv varžybos, tai gal pameni dalyvavo iš Klaipėdos tokia pitbuliukė, tai va čia jos šeimininkės sutvėrimai pas mane dabar gyvena :D

auuuu 08-12-2011 17:59

ar čia tina - ta, kuri uždusina belaižydama..?.. :)
dėkui už nuorodą....supratau, kad rytų kultūra skverbiasi su kaupu....o gal čia tas panašumas su protėvių dvasia, kurią užgožė krikščionybė, susišaukia....anyway, nukrypimas....išklotinės gražios....gal pataikysiu ant kokios mugės....arba reiks sesės prašyt, kad pasidairytų kokioj mugėj kažko gražiai įdomiai praktiško....

beje, kaip pum-pumsė..?..

vike 08-12-2011 18:20

Toni :) tokia ryža laižūnė :p
Pumsė gerai.. deja jau zoo sėdi, vien dėl savo pačios saugumo ;( nes namie jau bandydavo šokt ant aukštesnių spintelių, o jai šuolis žemyn tai jau reikštų galinių letenų traumas ir vėl ilgus gijimus. Tai dabar zoo tokia surimtėjus visa, ištiesų jau tą dieną kai išvežt reikėjo, lyg nujausdama, buvo tokia visa rimta, pasimetus, be jokių dūkimų :) Vaiva kaip tik buvo atvarius, tai aš ją prigasdinau, jog pasiruoštų atakoms, pumos šuoliams ant nugaros, o atvažiavo, ir Taiga kaip tyčia visa surimtėjus :) tai ir kaime dabar tokia sėdi, vaikštinėja, murkia kai atvažiuoju, glaustosi, bet tokia rami, rami.. o namie kas per bardakai jau buvo, neidavo nuramint, dūkdavo, šokinėdavo, dėl to ir išvežiau, kad nesusitraumuotų.. Auuu, tai kada atvažiuosi aplankyt? :rock_3

auuuu 09-12-2011 18:10

aha, ta pati "pasilenkatsiklaupkpadarykbetką,kadpažemėtum,ne snepasiekunuprausttavesavoliežuviu".... :D
a beje, a bus galima kada kokį pasakojimą išgirst apie tai, kas liko už kadro..?..nes laidą mačiau, bet kažkaip mažoka man ten buvo tų keturgalūninių....ar čia kokį susitarimą pasirašėt, kad tai, kas už kadro, tas tik tiem, kas už kadro..?..
a beje, kaip taiga į persikraustymą reagavo ir išsiskyrimą..?..gi ten, kaip suprantu, sofkutės neturi....ar turi..?..ir kaip nauji kaimynai jai atrodo..?..pro šalį einančios lamos nepriverčia seilės varvėt..?.. :)
ooooj, vike....kada aplankyt.....? ech....nu nežinau kada aplankyt.... :( a į narvą pas taigą bus galima įeit..?.. :D šiaip ar taip, turbūt norint paniūrkyt mažą jauną "katytę" reiks eit pasigaut ką kalnuose.... :D
(ot kaip paprasta....tik pasakyk, kad bus galima pasigrumt ar paglostyt kokį gyvūnėlį ir pusę pasaulio jau nebekliūtis..... :D )

vike 09-12-2011 21:07

o ką tu nori išgirst kas liko už kadro? mažai aktės, nes ji nelabai tesirodė iš tiesų..
o dėl gyvenimo ne namie, tai gana normaliai iš tiesų ji reaguoja, maniau šokinės, blaškysis norėdama bendravimo, bet ne, sėdi sau rami, išdidi :) šiaip džiaugiuosi, kad nepanikuoja, ramiai liūdi tik :D o kaimynų tai nekokių ten ji ir teturi, nes ne lauke gyvena, o viduj, šildomose patalpose, nes neištvertų dar šios žiemos Taigoša kieme būdama, ir su sąnariais iškart būtų dar bėdų. Nors šiandien tai jau žiaaaauriai knietėjo išsivest į kiemą padūkt sniege, tačiau dar savaitėlę noriu palaukt, nes vėl šlubuoja truputį..
ir kas čia pas tave per klausimai, ar galima bus į narvą pas ją :lol: AIŠKU, kad galima, nes ji labai rami, ir meili, ir nedidukė dar, nors tas nedidukė, tai.. šiand nešiau ant rankų keliasdešimt metrų, tai ohoho pasijautė.. :) nors jei ji būtų ir nerami, žinau, kad tavęs tas neišgasdintų :lol: oo, beje, Auuu, tai kur tu dabar, kuriam pasaulio krašte gyveni? :roll:

auuuu 10-12-2011 13:40

tai kodėl nesirodė..?..kameros elektromagnetinis laukas atstumenčiai veikė..?..ar čia tas surimtėjimas prieš kraustymąsi taip pasireiškė..?..
nu va, atsisakei ir įžeidei jos bepradedantį vystytis šuniškumą.... :) tai dabar nereikia nei bendravimo, nei blaškytis.... :)
o kas jai su sąnariais..?..įgimtos ar įgytos problemos..?..
beje, dėl tos "nedidukė" - kiek jai laiko dabar..?..įtariu kokia keturiasdešimt kilogramų turėtų sverti....
nuuuu....vikeee....tai dabar jau reiks kažkaip susispaust dar labiau ir bandyt atlėkt kažkaip į tą pajūrį.... :) aišku, tai, kad rami ir meili ji yra šioks toks trūkumas, nes su neramia būtų šiek tiek įdomiau, nu bet vis tiek....sunkiai prisimenu, kad dar kada tekę būtų kišti nosį prie katininio.... :D
aš dar kol kas ten pat, bet artėju prie "kur dievas duos" etapo....o kadangi tarp manęs ir dievo skirtumas tik tas, kad mano egzistavimas - įrodytas faktas, tai..... :D
beje, visada prašom į svečius.... ;)

Deividas 25-12-2011 13:22

http://www.youtube.com/watch?v=FHBHHFUVpAc
Su Sv. Kaledom hebra ;-)

wolfin 25-12-2011 13:39

su sventom :) visus irgi :) http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...09077299_n.jpg

auuuu 27-12-2011 13:15

su.
kai saka, sniego ir šalčio jumi.... ;)
http://rutube.ru/tracks/2025795.html...1f515189028ff7

auuuu 27-08-2012 19:30

pasirodo visai pamiršau kokie čekai dydeli....a jūs visi tokie..?..nes kažkaip mija pasirodė baisiai dydelė po tiek laiko....

AisteM 27-08-2012 20:44

Atika mažutė :) jei kyla baimė dideliem čekam, laisvai galima niurkyt maniškę :D maža, kompaktiška ir didelė gėrietė :) kaskart, kai susitinkam su kitais, Atika atrodo kaip paaugliukė. Kiti tikrai atrodo dideli.

auuuu 27-08-2012 21:25

baimės tai nekyla, ale nustebimas tai kažkaip buvo... :) sutarėm - užsirašau į niurkymą..(..kaži kiek jūsiškė ištemps mano niurkymo....paprastai visus šunis sugebu užknist.... :D )..man pora savaičių kaip minimum bus laaabai karštos, tai nežinau ar pavyks kur šviesiu paros metu ištrūkti, bet galim bandyt tiktis kadu.... ;)

AisteM 28-08-2012 11:38

Laisvai :) mes grįžtam iš Margo ir esam daugiau mažiau laisvos :) gali parašyt man: 862595114 ir sutarsim :)

auuuu 25-10-2012 18:43

Quote:

Originally Posted by AisteM (Bericht 437422)
Laisvai :) mes grįžtam iš Margo ir esam daugiau mažiau laisvos :) gali parašyt man: 862595114 ir sutarsim :)

koma. per darbus visai nėr laiko pasiūlyt susitikt.... :(

auuuu 30-01-2013 11:34

Paskaita "Vilkas mitologijoje ir realybėje"


Vasario 13d., trečiadienį, 18.00 Vilniaus universiteto Gamtos mokslų fakultete vyks paskaita, kurios metu galėsite sužinoti koks buvo vilko vaidmuo baltų kultūroje bei kokie yra ir kas yra žinoma apie realiai gyvenančius vilkus (socialinė struktūra, biologija ir panašiai).


Paskaitos auditorija bus patikslinta


Paskaitą skaitys:
Rolandas Petkevičius, Gamtotyros draugijos „Gyva“ vadovas, etnologas
Raimondas Cekanavičius

AisteM 30-01-2013 12:00

O, kaip įdomu. O registracijos/mokesčio nėra? Galima taip va ateiti ir tiek?

auuuu 30-01-2013 15:23

jap, ateini, išsirenki patinkančią vietą, atsisėdi, išklausai ir pradedi klausinėti.... :)

AisteM 30-01-2013 15:34

Super. Reiks būtinai sudalyvaut.

auuuu 30-01-2013 16:54

ir draugų pasiimk.... :) kuo daugiau žmonių žinos apie realius vilkus, tuo mažiau kils nesusipratimų.... ;)

auuuu 06-02-2013 13:58

paskaitos auditorija: J.Dagio (http://www.gf.vu.lt/lt/pastatu-issidestymas - I korpusas, Mikrobiologijos ir biotechnologijos katedra, įėjimas iš lauko pusės praėjus pro centrinį įėjimą ir kirtus skersai centrinius rūmus iš vidaus)


All times are GMT +2. The time now is 19:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org