Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Spotkania i podróże (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=31)
-   -   IX. Spotkanie właścicieli CzW & VII. Memoriał Hokiego - 27-29.08.2010 Późna (PL) (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=14971)

z Peronówki 08-08-2010 01:33

IX. Spotkanie właścicieli CzW & VII. Memoriał Hokiego - 27-29.08.2010 Późna (PL)
 
Wczesniej nie pisalam, bo widze, ze spotkanie wpisalo sie Wam juz na stale w kalendarze i przypomina csie nie trzeba.... :) Co oczywiscie BARDZO cieszy...
Ale temat kiedys trzeba zalozyc... ;)

Nowe informacje sa w starym miejscu, czyli tutaj:
http://www.wolfdog.org/pol/events/168.html

Poniewaz tym razem zapowiada sie wyjatkowo duzo osob, ktore jak dotad u nas nie byly, wiec jeszcze raz:

Co gwarantujemy? To co moze oferowac obecnie najwieksze spotkanie jakie organizowane jest w Europie: mozliwosc spotkania setki wlascicieli i psow z Polski, Niemiec, Rosji, Francji, Czech, Slowacji, Litwy i Holandii i spedzenia kilku milych dni w ich gronie.... :D

A teraz powtorka kilku spraw technicznych:

1) Osoby bez wilczakow tez sa mile widziane. Szczegolnie te, ktore planuja zakup psa tej rasy... Bo tyle CzW w jednym miejscu nieczesto sie widzi... a te czasem zapominaja nawet o wersji demo... 8)

2) Wlascicieli innych ras tez serdecznie zapraszamy... oczywiscie z psami. :bigok

3) Co do spania to nastawiajcie sie prosze na namioty, przyczepy i campery. Dostepna jest tez wersja agroturystyczna, czyli spanie na sianie (psy tez sie da zabrac do gory)... A zainteresowanych rezerwacja pokoju w hotelu (czyt. w cywilizowanych warunkach, ale kilkanascie km od Poznej) prosze o kontakt...

4) Jedzenie i picie zapewnione (piwo przyjedzie oczywiscie z Czech, Slowacji i Niemiec). Nigdy niczego u nas nie brakowalo, ale jesli macie dostep do potraw regionalnych, lub jesli pani domu (ew. pan domu) slynie z jakies potrawy to nie powiem.... chetnie wszyscy skosztujemy... :ffod lub :beerchug2

5) Pamietajcie, ze sobotni Memorial jest obowiazkowy... nawet wlasciciele szczeniat sie nie wymigaja... ;) Chetnym psy wypozyczymy....:twisted:

6) Co do bonitacji to sedziowac bedzie Daiva Rimaityte (Litwa). Dlaczego zmiana? Czesc wlascicieli przypomniala nam stara zasade spotkania, ze sedzia oceniajacy bonitacje mial sie zmieniac, aby kazdy mial mozliwosc poddania psa ocenie wiekszej ilosci specow od rasy... Wielu ich nie ma - moze trzech, moze czterech. Ale bedziemy sie starac, abyscie mieli szanse poznac kazdego z nich (a oni nasze psy). :fingers1

7) Do przegladu podejsc moga szczeniaki i psy od 6 mies.... Kazdy dostanie karte z dokladnym opisem i ocena.. A opis od takiego sedziego to calkiem cos innego niz ocena na wystawie... ;) Bonitacje moga zaliczac psy od 18 mies. Tu sprawa jest inna - pies jest dokladnie mierzony. Jednym z elementow jest tez test charakteru (reakcja na strzal i atak pozoranta).

8 ) W wolnym czasie przygotowane bedzie szkolenie - nie zapomnijcie np o aporcie, smyczy szkoleniowej. No i rzeczach do tropienia (kto bedzie w stanie rano wstac, ale WARTO)...

9) Jedzenie wegetarianskie tez bedzie (tym razem "schowane" w wyznaczonym miejscu, aby nie znikalo jako pierwsze)... I postaramy sie, zeby bylo go sporo.... Tzn dla tych, ktorzy lubia cos poza ciastami... ;)

10) Nie zapomnijcie o jakis sposobach na przechowanie psa - uwiazany na smyczy zostanie na miejscu jakies 10 sek... ;) Wiec przydadza sie stickouty, czy lancuchy... ;)

11) Bedzie troche spotkan rodzinnych, wiec nie zapomnijcie aparatow (i duzych zestawow baterii). Fotki mozemy wypalac na miejscu...

12) Komputerowcy bez obaw - na calym terenie bedzie dostepny darmowy internet....

13) Jak ktos nie ma dojazdu LUB ma wlasnie wolne miejsce w aucie to niech sie zglosi, zeby nie bylo tak, ze ktos chcial, a nie dojechal... ;)

14) zglaszac mozna sie emailem ([email protected]), PW lub na inne sposoby... Prosze napisac ile przyjedzie osob, ile psow, no i zglosic jesli jakis bedzie przystepowal do bonitacji, czy przegladu mlodych... Tak, zebysmy mogli orientacyjnie dokonac zakupow i rozplanowac program w czasie... :)

15) serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH wilczakowcow... Spotkanie organizowane jest dla kazdego wlasciciela CzW i KAZDEJ hodowli, bez wzgledu na pochodzenie psa, czy wyznanie i sympatie jego wlasciciela....

16) jak zwykle jeszcze cos mi sie przypomni... ale to za tydzien - teraz spadam na oboz...

z Peronówki 08-08-2010 01:38

Aha, jeszcze jedno - to bedzie historyczne spotkanie, bo po raz ostatni w tradycyjnej formie... Za rok czekaja Was zmiany... :) Ale to w swoim czasie... ;)

Miru 08-08-2010 06:39

Heh to u mnie bedzie problem z dojazdem dlatego pytam już teraz ,kto będzie jechał przez Zieloną tak między 21.00 a 22.00 i mógłby mnie zgarnąć z pkp :??

Witek 08-08-2010 10:43

My mamy w planach wybrać się po raz pierwszy :) I możemy kogoś zgarnąć ze śląska, bądź z trasy Pszczyna- Późna, ale niestety kogoś bez psa lub kogoś z własną klatką i wtedy buras będzie w przyczepie. Niestety z Aszczurem nie da się normalnie podróżować w towarzystwie, bo ona ma prostą życiową zasadę niezależną od okoliczności " albo się bawimy albo wpie...nicz"...

I mam pytanko do Margo, czy Astarte lepiej zrobić bonitację czy przegląd młodych jeszcze? Bo akurat w Późnej będzie dwa dni po skończeniu 18 miesiąca.

z Peronówki 08-08-2010 11:04

Quote:

Originally Posted by trunksia&witgor (Bericht 318898)
I mam pytanko do Margo, czy Astarte lepiej zrobić bonitację czy przegląd młodych jeszcze? Bo akurat w Późnej będzie dwa dni po skończeniu 18 miesiąca.

Ale nie ma problemu, aby zrobic jedno i drugie... ;) Astarte wiek bedzie miala, wyglada juz dorosle, test charakteru znacie...

Ja polecam miksa - stawicie sie na przeglad mlodych (jest pierwszy), a po nim mozecie sie zdecydowac i podejsc tez do "doroslej" bonitacji...

Louve 08-08-2010 12:31

Chciałabym wpaść w Rescem, ale... brak transportu. Więc stąd też pytanie - kto zabierze jedną osobę + psa? Okolice Częstochowy. Młodemu zrobiłabym chętnie przegląd młodych :)

Karina 08-08-2010 13:33

Szkoda, że raczej nie damy rady wpaść... Ale za rok na pewno :) !

Aga B. 08-08-2010 17:50

My będziemy na pewno całą rodzinną tzn. : 6 osób i 1,5 psa:lol:
Co do bonitacji to jeszcze nie wiemy, jak zwykle wyjdzie wszystko w praniu, bo szajba póki co nadaje się jedynie na przegląd młodych:rock_3

Miru 08-08-2010 18:46

No teraz wiem wiecej , czy jedzie ktoś z Wrocławia kto miałby miejsce dla jednej osoby? Ewentualnie w planach opcja pierwsza z możliwością dojazdu do Gubina???

btd 08-08-2010 21:10

Tam teraz to jest chyba powodz no nie?

Margo pisala jeszcze przed nadejsciem fali, ze w '98 u niej bylo ok, ale kurde, mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze. Margo daj znac jak bedziesz mogla czy jest ok u Ciebie.

Miru 08-08-2010 21:25

A wiesz ze nie wiem??:?

Grin 09-08-2010 08:04

Quote:

Originally Posted by btd (Bericht 318983)
Tam teraz to jest chyba powodz no nie?

Margo pisala jeszcze przed nadejsciem fali, ze w '98 u niej bylo ok, ale kurde, mam nadzieje ze teraz bedzie dobrze. Margo daj znac jak bedziesz mogla czy jest ok u Ciebie.

No właśnie też o tym pomyślałam, gdy wczoraj będąc u rodziców widzieliśmy w TV tragedię Bogatyni.
Ale wczoraj mówili też, że na Nysie jeszcze fali nie ma i nie było to pewne, że będzie, więc być może (oby) u Margo wszystko jest OK.
W każdym razie niefajnie się to poskładało; tu wyjazd do Havranowa, i w tym samym czasie takie wieści... :(

jefta 09-08-2010 12:01

chyba wieczorem miała dojść fala do Gubina. Trzymamy kciuki by była już niższa i niegroźna :|

Rybka 09-08-2010 18:34

Quote:

Originally Posted by jefta (Bericht 319045)
chyba wieczorem miała dojść fala do Gubina. Trzymamy kciuki by była już niższa i niegroźna :|

Wczoraj po południu Margo wyjechała, ponieważ czekała na informacje dotyczące fali powodziowej. Napisała mi, że w Późnej raczej będzie ok ale w Turowie przerwało wały przeciwpowodziowe.
Tyle wiem...

Miru 09-08-2010 19:23

Na stronie Gubina pisze ze fala ma dojść wieczorem i podobno stan wody ma byc cos koło 590 cm...:|

Dariasek 10-08-2010 15:59

Chciałabym wpaść z Vuko ale też mam problem z dojazdem,może z trójmiasta ktoś będzie jechał i znajdzie się jedno wolne miejsce+pies,nie wiem też czy robić bonitacje czy tylko przegląd młodych,młody ma osiem miesięcy:)

Louve 10-08-2010 16:07

Quote:

Originally Posted by Dariasek (Bericht 319151)
nie wiem też czy robić bonitacje czy tylko przegląd młodych,młody ma osiem miesięcy:)

Na bonitację jest jeszcze za młody, ona dopiero od 18 miesięcy ;)

Gia 10-08-2010 19:42

My przyjedziemy niezależnie od stanu popowodziowego. Najwyżej będziemy pomagać sprzątać :)

Miru 10-08-2010 19:56

...:heul mam pytanie , czy ktos chciałby się zlitować i wziąć z wrocaka kalekę (czyt.mnie) i ewentualnie kule...:sadCyberM??

Gaga 10-08-2010 21:53

Dzizas! Kobieto co Ci się stało? Skakałaś z kamienia Dwernika czy co? :(

Gia 11-08-2010 00:09

Miru my Cię nie zmieścimy :( Zabieramy już Marchenckiego, a nasz namiot i tak zajmuje prawie całe tylne siedzenie :(

Miru 11-08-2010 08:10

Nie gorzej , małe wyłamanie przed przeszkodą i ja głupia na siłę sie ratowałam i noge w kolanie skreciłam :( ech...

Człowiek głupi i doświadczony wie lepiej, a nie będzie słuchał trenera...

Anna 11-08-2010 09:36

witaj,

jestem z niemiec ale mam uropl w tym czasie i chce przy jechac.
Mozesz mi podacie dokladny adress?

mam nadzieje ze nie mam za duzo blad.

Dzieki

Ania

Gaga 11-08-2010 10:08

A, znaczy Ty wzięłaś przeszkodę a koń nie? :D A trzeba się było wcześniej umówić :P

Miru 11-08-2010 10:23

No dokładnie , tak to jest jak się nie dogadasz;-), i na przyszłość pamiętać ,,nie brać nowego ,na jazdę bez ogłowia'':roll:

Konia nowego*

Rybka 11-08-2010 10:55

Ale wyjazd nadal aktualny?
Nie martw się- nie będziesz jedyną "laską z laską" :)
A co do przeszkód to... dwa żebra i torebki stawowe w prawej dłoni :twisted:
Bo siano było za słone...

Miru 11-08-2010 11:02

No prawda,w domu się ze mnie śmieją ,,jak się połamać to do pary'' ,wiesz czemu:lol:

marchencki 12-08-2010 10:30

Na forum Gazety Lubuskiej ludzie napisali, że Późna się obroniła przed powodzią. Wg informacji od nich woda zatrzymała się niecały metr od zabudowań. :)

Witek 12-08-2010 11:21

Wow, no to całe szczęście....

Gia 12-08-2010 12:56

Ufffff... świetne wieści ;)

Gaga 12-08-2010 13:19

Nasi zachodni sąsiedzi oferują na forum przywiezienie ze sobą worków z piaskiem, jakby co (tfu! tfu!)

Narvana 15-08-2010 12:53

My standardowo bedziemy, ale to juz Margo wie :)

igienator 19-08-2010 20:33

Potwierdzam obecność Łódź Terror Squad czyli ja, kason oskar i grejs, przelew powinien jutro rano dojść, w zależności od różnych eliksirów itd ;)

chabow 19-08-2010 22:05

My też będziemy :D
Czy jeszcze jakieś cwane wilki mają w planach zawitać do Późnej?:)

Dumel 21-08-2010 23:26

No to jeszcze my się piszemy, wilk sztuk raz i ludź sztuk trzy :D

sssmok 22-08-2010 09:39

Ja na razie szukam transportu...
JESLI bedziemy, to w tym roku wyjatkowo tylko ja i Strzyga - bez reszty stada dwunoznego i czterolapnego, no i po raz pierwszy bez bigosu :cry:

Miru 22-08-2010 09:53

Jak to nie będzie bigosu??:( nawet ze śliwkami ??

Rybka 22-08-2010 15:21

Quote:

Originally Posted by sssmok (Bericht 320326)
no i po raz pierwszy bez bigosu :cry:

A mi Miru powiedziała wczoraj w tajemnicy, że najbardziej na spotkaniu nie może się doczekać... bigosu ze śliwkami :twisted:

Miru 22-08-2010 15:35

W tajemnicy:nono

Rybka 22-08-2010 15:43

Widzisz jaka ze mnie pepla? :twisted::twisted::twisted:
Jak przeczytałam, że bigosu nie będzie od razu pomyślałam o Tobie :)

sssmok 22-08-2010 16:05

Chyba, ze bede robic na szybko juz w Poznej - Margo zna tajne skladniki :D

chabow 22-08-2010 19:06

A teraz inna beczka!

Przygotowania!!

http://1.1.1.4/bmi/images49.fotosik....d8bc03db7f.jpg

Rybka 23-08-2010 19:37

Czy w tym roku ktoś szykuje jakieś atrakcje (lampiony, shisha, turniej golfa)? Bo ja cały czas myślę co by tu spakować :)

Narvana 23-08-2010 20:18

Ja organizuje mecz rugby :)
Mam pilke, to biore, zrobi sie mecz Polska-Caly Swiat :)
Sheesha na pewno tez bedzie...

God Of War 23-08-2010 20:51

Oby noga pozwolila mi zagrac :) a zreszta - zrobi sie opatrunek i jechana hehehehe :>

Bajka 23-08-2010 21:00

Quote:

Originally Posted by Miru (Bericht 319214)
No dokładnie , tak to jest jak się nie dogadasz;-), i na przyszłość pamiętać ,,nie brać nowego ,na jazdę bez ogłowia'':roll:

Konia nowego*

I tak macie dobrze, bo w ogóle będziecie... ja się dzisiaj dowiedziałam,że my nie będziemy (Margo,nawet nie komentuj...) bo słomę zwozimy dla kopytnych w weekend! Bo przez powódź i kataklizmy, piepszone żniwa są teraz a nie w pierwszej połowie sierpnia! grrrrrrrrrrrrrrrrr... :huh

Będziemy o Was wszystkich ciepło myśleć kurde machając widłami i układając kostki w stodole! :eviltongue

Miru 23-08-2010 21:06

O matko współczuje , ale nam tez dowaliło bo zwoziliśmy mokrą, takie wiatry u nas teraz są że nawet plandeki pozrywało i wszystko szlak trafił.

A co do osób połamanych ty trzeba jakiś klub założyć, ja już bez szyny ale i tak jeszcze nogi nie czuje i cza z kulą chodzić

z Peronówki 23-08-2010 21:36

Nie mam kiedy pisac, wiec bedzie na szybko, ale konkretnie:

1) Poznej nie zalalo. Jest cala tak ja byla. Nie musicie brac lodek, chyba ze Bols.
2) Sa komary. Cala masa... Wiec warto zabrac (rozne) srodki odstraszajace...
3) Powiekszylismy metraz hoteliku "na sianie"...
4) Wichury tez nas oszczedzily - stracilismy tylko dwa drzewka... Akurat takie, ze plakac po nich nie bedziemy...
5) Sa grzyby i to calkiem sporo... ;)

Quote:

Originally Posted by sssmok (Bericht 320351)
Chyba, ze bede robic na szybko juz w Poznej - Margo zna tajne skladniki :D

Jasne, przygotujemy co trzeba. Zrobisz w piatek jak przyjedziesz.... :D Wymigac sie nie dasz rady.... 8)

Quote:

Originally Posted by Aga Wó. (Bericht 320571)
Będziemy o Was wszystkich ciepło myśleć kurde machając widłami i układając kostki w stodole! :eviltongue

Bedziemy cieplo Was spominac przy szklaneczce "niewidomoczego" :D


PS. Siano zwozilismy wczoraj w nocy. Wyrobilismy sie przed burza. ;)

jefta 23-08-2010 21:44

a ja siedzę nad mapą i kombinuję czy dam radę chociaż na chwilkę wpaść. chociaż przy moim szczęściu to może być ciężko dwa razy po 400km w półtorej doby :|

p.s. kiszonka lepsza niż siano i jej deszcze nie straszne

Ana 23-08-2010 21:48

Witam,

Mam wielką prośbę do osób jadących z Warszawy do Późnej - bardzo potrzebuje przekazać kilka rzeczy (nic dużego, więc nie zajmie wiele miejsca w samochodzie;)) dla Martine z Holadii (właścicielka Anomada Dębowa Sfora). W związku z tym czy istnieje możliwość przekazaniu ich komuś z Was? Będę bardzo wdzięczna za pomoc i kontakt.
Pozdrawiam,
Ania

z Peronówki 23-08-2010 21:59

Quote:

Originally Posted by jefta (Bericht 320580)
a ja siedzę nad mapą i kombinuję czy dam radę chociaż na chwilkę wpaść. chociaż przy moim szczęściu to może być ciężko dwa razy po 400km w półtorej doby :|

Dasz rade!!! Ja taka trase (2x800) zrobilam w sobote. I jeszcze sie wieczorem zalapalam na ognisko... ;)

Quote:

Originally Posted by jefta (Bericht 320580)
p.s. kiszonka lepsza niż siano i jej deszcze nie straszne

Siano jest dla kur i krolikow, wiec byloby...trudno... ;)

Quote:

Originally Posted by chabow (Bericht 320148)
Czy jeszcze jakieś cwane wilki mają w planach zawitać do Późnej?:)

Beda sami hodowcy.... Wiec jest szansa na familiade :)

Witek 23-08-2010 22:06

Quote:

Originally Posted by z Peronówki (Bericht 320578)
3) Powiekszylismy metraz hoteliku "na sianie"...

I Bogu dzięki! Nas znajomi wystawili z przyczepą i już miałam wizję spania w samochodzie a tego nie cierpię...

Miru 23-08-2010 22:07

U tych drani kiszonka nie przejdzie, w jakis dziwny sposób już od pół roku jest be , lucerna tak ale tylko z granulatem.

sssmok 23-08-2010 23:58

Quote:

Originally Posted by z Peronówki (Bericht 320578)
Jasne, przygotujemy co trzeba. Zrobisz w piatek jak przyjedziesz.... :D Wymigac sie nie dasz rady.... 8)

No wlasnie widze. Oficjalnie poddaje sie - bedzie bigos ;-)

DORA 24-08-2010 07:59

Ha.... ales Sssmoku bigosu narobila z tym bigosem.
My tradycyjnie bedziemy z cala nasza familia i z tatarem z pstraga.
Mamy nadzieje ze nic sie nie wydarzy,typu podtopienia bo ostatnio jakos woda nas zaczela lubic :);)

Gia 24-08-2010 08:33

Margo, pamiętaj, że od zeszłego roku mamy rezerwację na sianko ;)

z Peronówki 24-08-2010 09:13

Quote:

Originally Posted by Gia (Bericht 320605)
Margo, pamiętaj, że od zeszłego roku mamy rezerwację na sianko ;)

Oczywiscie pamietamy - wiesz, ze macie tam dozywotnia rezerwacje... ;)

Gia 24-08-2010 09:41

Super!!!! ;) Przyjedziemy w piątek, a w nocy dojedzie także znajoma z borderem, ale oni śpią w namiocie ;)

sssmok 24-08-2010 10:40

Hmmm.. sianko.
W sumie moglabym przetestowac w tym roku, jesli nie macie nic przeciwko :D
Chociaz slyszalam, ze maja byc jakies nowe apartamentowce :D

Gia 24-08-2010 11:05

Spoko, spoko, tylko uwaga, bo to królestwo Kalinki :rock_3

z Peronówki 24-08-2010 12:18

Zrobilam male wstepne podliczenie, aby wiedziec na ile osob robic zakupy. No i w chwili obecnej mamy 95 zgloszen z Polski, Czech, Slowacji, Niemiec, Holandii, Litwy, Wloch, Hiszpanii i Szwecji. Naliczylismy ponad 70 CzW, ale bedzie tez sporo innych ras)... Liczba ta jeszcze wzrosnie, bo nie liczylismy dzieci. A jest rowniez spora grupka ludzi, ktore kombinuja jak sie dostac do nas (urwac z pracy) i takze takich, ktorzy wpadna jedynie na jeden dzien.
W tym roku powitamy wiele nowych osob w naszym gronie. Czesc z nich dopiero planuje zakup wilczaka, wiec prosimy drogie CzW o NIE wlaczanie trybu "demo"!! :rock_3

Przemek langose przetestowal i jutro zaczyna robic ciasto, wiec beda... :rock_3

z Peronówki 24-08-2010 12:23

Jeszcze jedna sprawa - w tym roku w Poznej bedzie jedyna mozliwosc, aby zrobic w Polsce przeglad mlodych i bonitacje (niestety w Osiecznej nie udalo sie jej zorganizowac z powodu braku chetnych - moze za rok uda sie ich zrobic wiecej). W kazdym razie u nas oczywiscie jest i nadal mozna sie zglosic - najlepiej aby chetni pisali o tym juz teraz, bysmy mogli jak najszybciej wypisac wiekszosc papierow... Bardzo nam to ulatwia prace... :)

Gaga 24-08-2010 12:29

Quote:

Originally Posted by z Peronówki (Bericht 320659)
W tym roku powitamy wiele nowych osob w naszym gronie. Czesc z nich dopiero planuje zakup wilczaka, wiec prosimy drogie CzW o NIE wlaczanie trybu "demo"!! :rock_3

Wypuść im stadko królików, to może wyłączą demo:)

z Peronówki 24-08-2010 12:38

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 320663)
Wypuść im stadko królików, to może wyłączą demo:)

Nie ma glupich! Nie dam im mozliwosci przechwalac sie, ze sa lepsze i szybsze od chartow... ;) Wiesz, ze Bure wszystko potrafia obrocic na swoja korzysc... :evil::rock_3:lol:

Gaga 24-08-2010 13:22

Quote:

Originally Posted by z Peronówki (Bericht 320667)
Nie ma glupich! Nie dam im mozliwosci przechwalac sie, ze sa lepsze i szybsze od chartow... ;) Wiesz, ze Bure wszystko potrafia obrocic na swoja korzysc... :evil::rock_3:lol:

Biorąc pod uwagę, że na jednym z ostatnich wyścigów chartów za sztucznym zającem, tylko jeden zboczył trasy i pogonił prawdziwego (który wpadł na tor) to na pewno mogą pokazać, że są inteligentniejsze:)

Pozostaje jedynie ogłosić "zapoznającym się z wilczakami", że to co widzą, to jest wersja demo i nie należy wierzyć pozorom :D

wolfin 24-08-2010 13:22

Quote:

Originally Posted by DORA (Bericht 320602)
Ha.... ales Sssmoku bigosu narobila z tym bigosem.
My tradycyjnie bedziemy z cala nasza familia i z tatarem z pstraga.
Mamy nadzieje ze nic sie nie wydarzy,typu podtopienia bo ostatnio jakos woda nas zaczela lubic :);)

mdaaaa, to ja bede na 100000 % :)

moze w tym roku borsc litewski chlodny bedzie, nie obiecuje ale... moze :)
Gosia dla VIP'ow w tym roku znowu bierzemi gore :) bo ja to VIP'em bede :) - nalepki mami VIP/owe (wies o co chodzi :rock_3)

Elentia 24-08-2010 13:54

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 320680)
Pozostaje jedynie ogłosić "zapoznającym się z wilczakami", że to co widzą, to jest wersja demo i nie należy wierzyć pozorom :D

No ja mam nadzieję w końcu zobaczyć wszystko co "najgorsze" ;) już się doczekać nie mogę :D jeśli w Późnej nie zrezygnuje z wilczaka to już chyba nigdy :rock_3

sssmok 24-08-2010 14:45

Quote:

Originally Posted by Elentia (Bericht 320693)
...jeśli w Późnej nie zrezygnuje z wilczaka...

Buhahahahaha - no to juz po Tobie.
W Poznej nie da sie zrezygnowac z wilczaka, mozna tylko mocniej oszalec...

Dora, ale mi narobilas smaka tym tatarem :)

igienator 24-08-2010 15:18

A ja z takim skromnym pytaniem - Dałoby radę w czwartek popołudniu załatwić podwózkę z Gubina? Poprzednio na PKS czekałem 3 godziny i trochę się nam to dłużyło ;) Byłby ktoś tak miły i naszych łódzkich trzech pancernych i psa podrzucił? Bo ja przez ten rok dalej nie zrobiłem prawka i jadę tak jak ostatnio, skazany na łaskę i niełaskę PKP i PKS ;)

sssmok 24-08-2010 15:54

Quote:

Originally Posted by igienator (Bericht 320700)
A ja z takim skromnym pytaniem - Dałoby radę w czwartek popołudniu załatwić podwózkę z Gubina? Poprzednio na PKS czekałem 3 godziny i trochę się nam to dłużyło ;) Byłby ktoś tak miły i naszych łódzkich trzech pancernych i psa podrzucił? Bo ja przez ten rok dalej nie zrobiłem prawka i jadę tak jak ostatnio, skazany na łaskę i niełaskę PKP i PKS ;)

Ja mam ten sam problem :P
Bede w Gubinie w czwartek kolo 13-14 - 1 osoba + pies.
Ile jest z Gubina do Poznej na piechote?

igienator 24-08-2010 15:59

Quote:

Originally Posted by sssmok (Bericht 320711)
Ja mam ten sam problem :P
Bede w Gubinie w czwartek kolo 13-14 - 1 osoba + pies.
Ile jest z Gubina do Poznej na piechote?

15,5 km. 3 godziny zapierdzielania, ale spoko w sumie można by uderzyć ;) Ja w Gubinie będę w zależności jak pks z zielonej mnie przywiezie, w razie czego to dzwoń ;)

z Peronówki 24-08-2010 16:17

Quote:

Originally Posted by igienator (Bericht 320700)
A ja z takim skromnym pytaniem - Dałoby radę w czwartek popołudniu załatwić podwózkę z Gubina?

By sie dalo :rock_3 (to samo z Toba sssmoku) - tylko musze wiedziec kiedy bedziecie... Pamietajcie tylko aby nie dzwonic (wiecie jak jest z siecia, a teraz chyba sie jeszcze i niemiecki maszt utopil, bo ledwo co lapie) - wyslicie smsa jak bedziecie wiedziec o ktorej bedziecie na miejscu.

marchencki 24-08-2010 16:55

Będę. 8) Niestety w tym roku bez tytoniu do shishki. ;) Za to wezmę jajko do rugby, bo jedno może być z mało przy takiej ilości psich kłów. :rock_3

P.S.
Quote:

mamy 95 zgloszen z Polski, Czech, Slowacji, Niemiec, Holandii, Litwy, Wloch, Hiszpanii i Szwecji.
Reprezentacja Portugalii też będzie. 8)

Narvana 24-08-2010 17:24

Mysle, ze bedziemy grali bez psow w rugby 8)

Elentia 24-08-2010 18:23

Quote:

Originally Posted by z Peronówki (Bericht 320717)
Pamietajcie tylko aby nie dzwonic (wiecie jak jest z siecia, a teraz chyba sie jeszcze i niemiecki maszt utopil, bo ledwo co lapie) - wyslicie smsa jak bedziecie wiedziec o ktorej bedziecie na miejscu.

Rozumiem, że jeśli się pogubimy w drodze to nie ma sensu dzwonić ;) bo my mamy talent do mylenia dróg ;) czyli jakby co to mam okolicznych pytać gdzie mieszka TA banda wilków :P

z Peronówki 24-08-2010 18:33

Quote:

Originally Posted by Elentia (Bericht 320739)
Rozumiem, że jeśli się pogubimy w drodze to nie ma sensu dzwonić ;) bo my mamy talent do mylenia dróg ;) czyli jakby co to mam okolicznych pytać gdzie mieszka TA banda wilków :P

Bande wilkow beda znali... ;)
Niestety z siecia rzeczywiscie jest problem - jak co to bede probowala oddzwaniac na smsy. A na wszelki wypadek wrzucam jeszcze dokladniejszy opis jak sie do nas dostac:
http://www.zperonowki.com/html/pol-adres.html

Skrzat&Bow 24-08-2010 20:02

Ja i Chewbacca tez bedziemy ze swiezo uwędzonymi pstragami, co to dzis jeszcze w stawie pływają:) Mam nadzieje ze przetrwaja ....ostatnio moj pies został przylapany na stołowce siedzacy na ławie chłeptajacy zupę prosto z wazy.....no comments


Jak zwykle ruszamy chyba konwojem, prawda Dora, Szasztin?:)

Narvana 24-08-2010 20:15

My przywieziemy ogorasy prosto z dzialeczki, bez chemikaliow itd :)
Nie wiem co z nimi zrobimy, ale moze jak nie do jakiegos dania, to zdadza sie pewnie na sniadaniowe kanapki :)

Witek 24-08-2010 22:02

Jeśli są braki sziszowe to my możemy zabrać jedną dużą plus tytoń i wągliki :)

Gia 24-08-2010 22:45

Krzysiek, zapomniałam Ci napisać, że mamy dla Ciebie miejsce na piątek ;)

No i Margo.... planujemy podejść do bonitacji... ale na miejscu się okaże, czy podejdziemy, w zależności jak ona będzie wyglądać i w jakim humorze będzie suka...

No i jak ktoś chce zobaczyć wersję demo wilczaka na codzień to zapraszam do zapoznania się z Kalutkiem 8)

Miru 24-08-2010 22:48

Nie omieszkam sprawdzić ;-)

DanielZ 24-08-2010 22:49

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 320680)
Biorąc pod uwagę, że na jednym z ostatnich wyścigów chartów za sztucznym zającem, tylko jeden zboczył trasy i pogonił prawdziwego (który wpadł na tor) to na pewno mogą pokazać, że są inteligentniejsze:)

Pozostaje jedynie ogłosić "zapoznającym się z wilczakami", że to co widzą, to jest wersja demo i nie należy wierzyć pozorom

Wilczaki w wersji demo :D pryszcz, zobaczymy kiedy właścicielom wyłączy się wersja demo :evil::all_coholic(brakuje mi kilka emotikonek :) )jak to przyszli właściciele przeżyją to nic ich nie zniechęci .

z Peronówki 24-08-2010 22:55

Quote:

Originally Posted by marchencki (Bericht 320726)
Reprezentacja Portugalii też będzie. 8)

Zgadza sie - nalezy mu sie zloty medal za wytrwalosc... Mam nadzieje, ze choc w tym roku obedzie sie bez niespodzianek i bedzie mial mily SPOKOJNY weekend... ;)

marchencki 24-08-2010 23:59

Quote:

Originally Posted by z Peronówki (Bericht 320786)
Zgadza sie - nalezy mu sie zloty medal za wytrwalosc... Mam nadzieje, ze choc w tym roku obedzie sie bez niespodzianek i bedzie mial mily SPOKOJNY weekend... ;)

Tak... tylko czy weekend w Późnej może być spokojny?:lol:

z Peronówki 25-08-2010 00:48

Quote:

Originally Posted by DanielZ (Bericht 320784)
Wilczaki w wersji demo :D pryszcz, zobaczymy kiedy właścicielom wyłączy się wersja demo :evil::all_coholic(brakuje mi kilka emotikonek :) )jak to przyszli właściciele przeżyją to nic ich nie zniechęci .

Twierdzisz, ze tym razem Rusalki powinny tanczyc gdzies w ukryciu? 8) No i co w takim razie z obiecanym Slowakom konkursem Mokrego Podkoszulka? O Ardalowych Zawodach w paleniu papieru toaletowego juz nawet nie wspomne.... :rock_3 :lol:

Quote:

Originally Posted by marchencki (Bericht 320793)
Tak... tylko czy weekend w Późnej może być spokojny?:lol:

Chodzilo mi wylacznie o spokoj ducha...8) Choc przy tylu sziszach to juz nawet o to sie nie martwie... :rock_3

DanielZ 25-08-2010 19:59

Quote:

Originally Posted by z Peronówki (Bericht 320797)
Twierdzisz, ze tym razem Rusalki powinny tanczyc gdzies w ukryciu? 8) No i co w takim razie z obiecanym Slowakom konkursem Mokrego Podkoszulka? O Ardalowych Zawodach w paleniu papieru toaletowego juz nawet nie wspomne.... :rock_3 :lol:



Chodzilo mi wylacznie o spokoj ducha...8) Choc przy tylu sziszach to juz nawet o to sie nie martwie... :rock_3

Czy będzie z nami MEDYK bo chyba w tym roku bez niego się nie obejdzie biorąc pod uwagę turniej Rugby :) i jeszcze parę innych konkurencji.

Rybka 25-08-2010 22:11

Weterynarz może być? :twisted::twisted::twisted:

DORA 25-08-2010 22:32

:roll: Hmmm..... moze byc , pod warunkiem ze ma zaliczony egzamin z szycia.
Jakby co to na miejscu podpowiemy , mamy male doswiadczenie z Havranova:rock_3:lol::lol::lol:

God Of War 25-08-2010 22:51

Taaa... WY macie ;-) Chociaz z drugiej strony - wole byc szyty, niz mi maja te szwy zdejmowac :D Wtedy przynajmniej nic nie czulem :D

szasztin 26-08-2010 07:46

NO TO jeszcze 7 h w pracy ....... i kilka godzin w podrózy i WITAJ PÓŹNA!!!!
:twisted::daysmile:happy:PROXY:rolleyes::beer:ylsu per:stupido:cool3:gunsfiring:chaos:beerchug2:drink a:bussi:kill:WTF:bolt

Manu 26-08-2010 07:54

My w tym roku przyjedziemy niestety dopiero w piątek wieczorem...

I już wczoraj bigos zrobiłam, dziś będzie się przegryzał - całkiem duuuży garnek dla amatorów mojego bigosu :rock_3

Miru 26-08-2010 08:02

Ja już dziś wyruszam ,jak na razie na Rzeszów , ale jutro...Więc do zobaczenia w Póznej 8):thumbs:chaos:beerchug2:drinka duzo bigosu:ffod

Skrzat&Bow 26-08-2010 15:37

My tez sie szykujemy, jade jeszcze tylko zakupic cos na komary bo slyszalam ze straszliwie rypia...;-)

DanielZ 26-08-2010 19:59

Quote:

Originally Posted by Manu (Bericht 320931)
My w tym roku przyjedziemy niestety dopiero w piątek wieczorem...

I już wczoraj bigos zrobiłam, dziś będzie się przegryzał - całkiem duuuży garnek dla amatorów mojego bigosu :rock_3

Tylko niech Waldek gitarę weźmie bo mnie się nie zmieśći :(

z Peronówki 26-08-2010 21:44

No to spieszcie sie... bo my wlasnie otwieramy poznienski sezon... ;)

Louve 26-08-2010 22:00

Ha, ja i Resco spakowani, rano w drogę :D

Psicholog 27-08-2010 00:47

Witam. Czy sprzęt do "gryzienia" zabrać ?

z Peronówki 27-08-2010 02:23

Quote:

Originally Posted by Psicholog (Bericht 321071)
Witam. Czy sprzęt do "gryzienia" zabrać ?

Jesli da rade to OCZYWISCIE!!! :)

jacekjg 27-08-2010 10:58

Witam bedziemy w Gubine miedzy 14-15 mozemy zbrac 2-3 osoby tel 606735823 Jacek

jefta 27-08-2010 13:42

ale mi smaka robicie :x mozliwosc mojego przyjazdu cienko wygląda :cry:



Margo masz jakiegoś wypróbowanego tapicera i szklarza w okolicy :roll:


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org