Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   TsW in nood (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=103)
-   -   verloren gelopen twh ! (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=16080)

of_Mercedes_Dream 23-11-2010 12:34

verloren gelopen twh !
 
Heusden (bij Gent , Belgie) is sinds gisterenochtend Goofy of mercedes dream ontsnapt. Dat durft hij nog wel eens maar komt altijd snel terug, behalve nu.
Het is een reu van 70cm met chip 056098100260478, geen tatouage, geboren op 11 november 2007.
Politie, asielen en databank zijn verwittigd.
Hij zou één x gesignaleerd zijn op 8 km.
Ik heb eigenaar gevraagd om het slaaplaken met zijn geur bij te houden om eventueel een speurhond te helpen zoeken.
Mijn beste speurder is nu net bevallen.
Eigenaar is Danie D'Hondt Bastenakkerstraat 8 9070 Heusden tel 0032 (0)92522178 0032(0)476396334 email: [email protected].
Alle hulp is welkom.
Patrick

Xhrista 23-11-2010 22:51

Verdorie Patrick,niet weer hé.

Zal kijken of ik iets kan doen.

Gr. Christa

of_Mercedes_Dream 24-11-2010 09:54

Hallo,
Sven en Inge zijn gisteren gaan speuren naar Goofy maar spijtig genoeg zonder resultaat. Ze hebben sporen gevonden en ook doodgebeten kippen. Dit kan alleen maar bevestigen dat Goofy nog leeft.
Patrick

Psykii 24-11-2010 14:20

Deze morgen zat Goofy in de Palingstraat in Destelbergen, zeker door 4 mensen gespot en niemand die iets gemeld heeft op het moment zelf. Aan huisnummer 78 heeft hij in iemand zijn tuin geslapen en die persoon heeft me deze morgen pas verwittigd als hij al weg was, heb daar 4u rondgereden maar niks gezien...Hij mankt aan voorpoot en is zeer schuw, laat zich niet pakken.

wolfwoman-stefanie 24-11-2010 16:39

Baasjes heel veel sterkte !!

Ik heb deze berichten ook op enkele Belgische forums geplaatst.

of_Mercedes_Dream 24-11-2010 16:54

Quote:

Originally Posted by Psykii (Bericht 339783)
Deze morgen zat Goofy in de Palingstraat in Destelbergen, zeker door 4 mensen gespot en niemand die iets gemeld heeft op het moment zelf. Aan huisnummer 78 heeft hij in iemand zijn tuin geslapen en die persoon heeft me deze morgen pas verwittigd als hij al weg was, heb daar 4u rondgereden maar niks gezien...Hij mankt aan voorpoot en is zeer schuw, laat zich niet pakken.


Het belangrijkste is dat Goofy nog leeft. Waarschijnlijk is hij aan het panikeren of heeft hij iets slecht ervaren waardoor hij nu teruggetrokken is.
Positief blijven !
Patrick

wolfwoman-stefanie 24-11-2010 18:27

http://img529.imageshack.us/img529/8...4262365kq2.jpg

Azazel 24-11-2010 18:33

Ik hoop dat Goofy ondanks de spelfout (wolfhond)... snel gevonden word. :candle

bobpeletier 24-11-2010 20:46

Veel sterkte

wolfwoman-stefanie 25-11-2010 13:03

en..nog iets gehoord of gezien ??

Psykii 25-11-2010 14:10

Heb deze morgen vanaf 7u in de omgeving gezeten waar hij al 2 ochtenden op rij is gezien, maar het mocht niet baten...
Daarnet telefoon gehad van iemand die hem gisteren middag nog zag.
Dat was vlakbij de brug van de snelweg in Destelbergen, ik weet dus niet of hij terug die brug heeft overgestoken en dan richting Laarne/Beervelde van waar hij maandag kwam, ofwel de steenweg heeft overgestoken richting Damvalei (natuurgebied)
Hopelijk blijft hij in de buurt want veel mensen zijn daar nu al op de hoogte.
Volgens de laatste melding liep hij normaal op 4 poten en mankte niet.
Vandaag is hij nog niet gezien :(

Psykii 25-11-2010 17:03

4 dagen bloed,zweet en tranen maar kheb mijn Goofytjen terug gevonden!!!!
Door een flyer in een slager heeft iemand hem herkend en mij direct gebeld.
Ik was net op weg naar die buurt dus was er snel bij en heb hem kunnen pakken :)
Zijn voorpoot is gekwetst (misschien breuk), sebiet bij de dierenarts maar tkomt wel goed met hem!

Aan iedereen die geholpen heeft mijn eeuwige dank!

Xhrista 25-11-2010 17:06

Hartstikke fijn.Verwen hem maar lekker en hopelijk geneest de breuk snel .en meteen schrikdraad langs je omheining,zodat hij niet meer weg kan.

Zal het meteen even op de andere sites gaan melden.

Gr. Christa

wolfwoman-stefanie 25-11-2010 17:10

WOW...GEWELDIG NIEUWS !!

http://i293.photobucket.com/albums/m...ardag-0131.gif

of_Mercedes_Dream 25-11-2010 17:50

JOEPIE JOEPIE JOEPIE JOEPIE !!!!!

Geef hem een dikke knuffel...

gr
Patrick

jmvdwiel 25-11-2010 18:29

Helemaal goed dat hij weer terug is, ik hoop dat het pootje mee gaat vallen, verwen hem maar extra de komende dagen

groetjes Judith

Willy 25-11-2010 18:54

Dat is nu eens goed nieuws.

Willy

mijke 25-11-2010 23:28

Wat hartstikke fijn dat jij terug is! :)

Nu kunnen jij en hij vannacht gelukkig weer eens relaxt gaan slapen!

Smokey 26-11-2010 01:16

Wat een geweldig nieuws dat hij weer terug is :)

Jolanda 26-11-2010 10:03

Echt heerlijk dat hij weer terug is! Kan je je weer wat ontspannen.
Sterkte met de poot.

Psykii 26-11-2010 11:43

Goofy zijn gewricht aan voorpoot is op 2 plaatsen gebroken.
Momenteel wordt hij geopereerd, er zal een spilletje geplaatst worden.
De operatie heeft wel een prijskaartje van 1200€ :(
Hij zal 4-5weken revalidatie nodig hebben!

wolfwoman-stefanie 26-11-2010 12:07

Hopelijk lukt de operatie goed,
en gaat het revalideren voorspoedig, :Rose

Phoe...das wel een stevig prijskaartje...:blowingup

Sterkte !!

s_naesen 26-11-2010 18:00

Quote:

Originally Posted by Psykii (Bericht 340494)
Goofy zijn gewricht aan voorpoot is op 2 plaatsen gebroken.
Momenteel wordt hij geopereerd, er zal een spilletje geplaatst worden.
De operatie heeft wel een prijskaartje van 1200€ :(
Hij zal 4-5weken revalidatie nodig hebben!

Ik vermoed dat het prijskaartje niet kan opwegen tegen het feit dat je hond terecht is, en dat jullie terug samen plezier kunnen maken.

Ik ben zeer blij dat hij terecht is!
Dikke knuffel aan de grote wolf!

bobpeletier 26-11-2010 20:47

Wat goed dat ie weer terug is.
Ja 1200 euro is veel geld maar ik zou het betalen zonder er over na te denken.

Mischien is een honden verzekering in de toekomst iets.
Dat heeft ons al veel geld gescheeld de afgelope jaren.

trekte met de poot verder.

gr bob

Psykii 26-11-2010 23:50

Twas veel complexer dan eerst gedacht volgens de foto's.
Gewricht is op 3 plaatsen gebroken, zitten nu 3 plaatjes in en een hoop vijzen.
Hij moet 6 weken revalideren met verband en spalk.
1200€ was al veel te laag ingeschat, de operatie,medicatie en nazorg zal rond de 2000€ liggen :shock:
Ondertussen heeft ook iemand gebeld die het accident gehoord heeft.
Hij is wel degelijk omver gereden door een auto maandag middag.
Politie is er bij geweest en die klootzakken hebben mij niks laten weten van die melding! Nog een melding van dinsdag hebben ze ook niet doorgegeven...

Xhrista 26-11-2010 23:56

Politie is je beste vriend,maar niet die van je hond.
Dat is echt balen zeg.
Hopelijk komt die poot goed .Veel geld zeg voor een operatie.Ze weten toch wel van prijzen tegenwoordig.

Gr. Christa

Azazel 27-11-2010 10:37

Laat ik voorop stellen dat ik het fijn vind dat je hond weer terecht is.

Maar om nou te stellen dat de politie klootzakken zijn omdat ze een melding niet aan jou doorgegeven hebben???? Hallo... die politie heeft wel wat beters te doen dan elke melding aan jou terug te koppelen... Ik snap dat je hond voor jou de hoogste prio heeft, maar dat zal anders liggen voor de politie. Die zullen denken bij elke ontsnapte hond... daar heb je weer zo'n hondeneigenaar die zijn hond niet in de gaten houd en laat ontsnappen. Volgende keer dus gewoon je hond wat beter in de gaten houden, hoef je mensen in een publieke functie ook niet meer uit te maken voor klootzakken.

Hoop dat Goofy snel zal herstellen.

Gr,
Barry

Psykii 27-11-2010 13:10

Quote:

Originally Posted by Azazel (Bericht 340792)
Laat ik voorop stellen dat ik het fijn vind dat je hond weer terecht is.

Maar om nou te stellen dat de politie klootzakken zijn omdat ze een melding niet aan jou doorgegeven hebben???? Hallo... die politie heeft wel wat beters te doen dan elke melding aan jou terug te koppelen... Ik snap dat je hond voor jou de hoogste prio heeft, maar dat zal anders liggen voor de politie. Die zullen denken bij elke ontsnapte hond... daar heb je weer zo'n hondeneigenaar die zijn hond niet in de gaten houd en laat ontsnappen. Volgende keer dus gewoon je hond wat beter in de gaten houden, hoef je mensen in een publieke functie ook niet meer uit te maken voor klootzakken.

Hoop dat Goofy snel zal herstellen.

Gr,
Barry

Ten eerste hebben ze zeker 3 meldingen in 2 verschillende zones niet doorgegeven. Ik doe een melding die in het 'systeem' staat dus dat wordt automatisch terug gekoppeld volgens hun, als je zoiets zegt dan moet je er u ook aan houden.
Ten tweede zijn ze ter plaatste gekomen bij het ongeval om alles vast te stellen want die kerel had ook schade aan zijn auto.
Ik heb zelf nog eens gebeld de dag erna om toch eens te vragen of ze geen meldingen gekregen hebben, dan doen ze niet eens de moeite om het na te kijken 'omdat ik in het systeem zit', goed systeem dat ze hebben precies.
Die tamzakken gunnen u nog geen 5min om de meldingen eens te overlopen en dat kan eenvoudig gebeuren door het onthaal, jij gaat hier beweren dat die wat beters te doen hebben dan mensen goed te informeren?
Door hun laksheid wordt die persoon die in de wagen zat ook gedupeerd want mijn familiale verzekering zou zijn schade vergoeden.
Ga maar op een ander de politie hun kont gaan likken, ik heb reden genoeg om ze klootzakken te noemen.
Ik heb nogaltijd niet mijn poort laten openstaan of gezegd dat hij een wandeling mocht gaan doen zonder mij hé. Ik heb al enorm werk verricht om mijn tuin van 3000m² zo goed mogelijk af te sluiten.
Denk int vervolg effe na voor je commentaar gaat spuwen als je niet eens van de situatie afweet.

Azazel 27-11-2010 16:12

take a break... have a kit-kat... :roll:

Tatti 30-11-2010 18:38

Gelukkig dat Goofy weer fijn bij jullie is8), en mbt DA kosten heb ik ook vaak het gevoel als ik hoor wat mensen moeten betalen dat sommige DA's hun geboorte jaar er in % bij tellen:(.

Mbt de politie houd ik mijn mond, anders heeft Mijke uren werk om alles te verwijderen, en op een hele lieve man na die bij de politie werkt en ook een Tsjech heeft, passen ze bij mij allemaal in het zelfde bootje "ambtenaren in functie" 1 houd de stoel warm en 2 anderen kijken of hij/zij dit goed doet.:twisted:

Gr
Tatiana

Puma 30-11-2010 19:50

Goed einde toch aan een minder leuk verhaal.

Overigens bevreemdt het mij wel, dat de politie niet gebeld heeft bij het ongeluk. ook ivm de verzekering, kan mij voorstellen, dat de tegenpartij, die Goofy heeft aangereden, ook schade wil verhalen? In dat geval zou je al helemaal verwachten, dat de politie de eigenaar van de hond opspoort?

Nogmaals, goed te lezen, dat goofy terecht is en ik hoop dat hij voorspoedig revalideert!:)


All times are GMT +2. The time now is 05:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org