Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Sport i szkolenie (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Adventure Racing 2010 ( IV Galicyjskie Wilczaków Spotkanie) (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=14300)

Galicja 18-05-2010 13:24

Adventure Racing 2010 ( IV Galicyjskie Wilczaków Spotkanie)
 
W bieżącym roku postanowiliśmy zmienić nieco formułę Spotkania Galicyjskiego. Poprzednia, czyli jej brak, zdopingowała nas do wymyślenia czegoś nowego, i tak po wielu nieprzespanych nocach narodził się pomysł. W 2010 roku Spotkanie Galicyjskie odbędzie się w dniach 24-26 września w Dolinie Będkowskiej, w otoczeniu Jury Krakowsko-Częstochowskiej wraz z Mistrzostwami Polski w Adventure Racing. Równoległa impreza, czyli Wolfdog Adventure Racing będzie pierwszą polską edycją zawodów w stylu Pro Evolution Contest. Program imprezy obejmie m.in. bieg z psem na dystansie 10 lub 21 km na zamkniętej i zabezpieczonej trasie, wykonywanie zadań na punktach kontrolnych ( zadania dla psów wykonywane wspólnie z ludźmi i dla ludzi wykonywane wspólnie z psami takie jak tor agility, wspinaczka, zjazdy i tyrolki, strzelanie itp.). W planie także pokazy Jednostki Ratowniczo-Poszukiwawczej PSP, przejażdżki quadami, ognisko, grill itp. Wszyscy chętni którzy nie będą czuli się na siłach wystartować w pełnej trasie, będą mogli spróbować swoich umiejętności na poszczególnych punktach trasy. Będzie także możliwość startu w równoległych zawodach Adventure Racing bez psa. Impreza nasza będzie zorganizowana dzięki nieocenionej pomocy i współpracy z Jurajską Izbą Gospodarczą, Jura Moto Sport, Jednostką Ratowniczo-Poszukiwawczą z psami Państwowej Straży Pożarnej i wielu innych. Dokładne informacje ukażą się na naszej stronie, stronie Jurajskiej Izby Gospodarczej oraz maratonypolskie.pl. Nocleg będzie w schronisku lub na polu namiotowym. Na miejscu wygodny parking. Możliwy jest też nieskomplikowany dojazd PKP. ZAPRASZAMY!!! Dla zachęty link do relacji z zeszłorocznej imprezy, wtedy jeszcze mistrzostw Małopolski:

http://www.maratonypolskie.pl/mp_ind...on=2&code=1834

Andrzej Kuder

Grin 18-05-2010 13:35

Hm, propozycja wygląda ciekawie bez dwóch zdań, szkoda troszkę że terminem pokrywa się z ostatnimi zawodami o Puchar Polski w dogtrekkingu w Olsztynie. Niektórzy mogą mieć ciężki orzech do zgryzienia, co wybrać, tym bardziej że po tych zawodach zostanie ogłoszona ostatecznia klasyfikacja itd.
W każdym razie gratuluję pomysłu i chęci podjęcia się organizacji. :)

szasztin 18-05-2010 14:00

Pomysł ŚWIETNY!!! Planowalismy na przyszły rok jechać do Niemiec a tu u nas też cos zaczyna sie dziać:)
Niestety w tym roku - po raz pierwszy nie planowaliśmy przyjazdu na Galicyjskie :( :bigcry2:bigcry2 . Cały czerwiec mamy tak zaplanowany ze nie damy rady. Ale za rok postaramy się!!!

Grin 18-05-2010 14:14

Quote:

Originally Posted by szasztin (Bericht 301337)
Cały czerwiec mamy tak zaplanowany ze nie damy rady.

To jest we wrześniu. ;-)

szasztin 18-05-2010 14:20

Quote:

Originally Posted by Grin (Bericht 301340)
To jest we wrześniu. ;-)

No ja jestem GAPA :) taka we 100% . Ale w tym terminie wracamy z naszego dłuuuuugiego urlopu z wilczakami:) i nie ma szans na nawet na pól dnia wolnego .
Tak czy inaczej nie damy rady!

wolfin 18-05-2010 14:55

ooo klasss :) i na moje urodziny :) trzeba pomyslec :)

Narvana 18-05-2010 17:35

Aleeeeeeeeeeeee! Wow, Magda, jestem pelna podziwu!
Kurcze, korci mnie strasznie! Ale... czemu to teraz tak daleko! :dontknow :( Watpie, zeby udalo sie pojechac :heul

Witek 18-05-2010 19:06

My napewno sie pokarzemy, nie przepuścimy takiej zabawy:lol:

Louve 18-05-2010 19:47

My również postaramy się stawić :)

Galicja 18-05-2010 19:58

Quote:

Originally Posted by Grin (Bericht 301334)
Hm, propozycja wygląda ciekawie bez dwóch zdań, szkoda troszkę że terminem pokrywa się z ostatnimi zawodami o Puchar Polski w dogtrekkingu w Olsztynie. Niektórzy mogą mieć ciężki orzech do zgryzienia, co wybrać, tym bardziej że po tych zawodach zostanie ogłoszona ostatecznia klasyfikacja itd.
W każdym razie gratuluję pomysłu i chęci podjęcia się organizacji. :)

Niestety termin nie zależał do końca od nas, sami nie bylibyśmy w stanie zrealizować takiego przedsięwzięcia, łącznie z opieką medyczną, zapewnieniem obsługi punktów, gastronomią (chyba że przy wspinaczce stał by Tomek, a rozpalanie ognisk powierzylibyśmy Adzie ;) )
A dlaczego piszemy juz teraz o tym? Bo rozważaliśmy dwa warianty, "zwykłe" Galicyjskie w czerwcu i "przygodowe" we wrześniu. Udało nam się porozumieć z JIG na tyle że jesteśmy pewni tego że uda nam się zorganizować wrześniowe, dlatego juz teraz zapraszamy :)

Gia 18-05-2010 20:53

Magda na nas możecie liczyć ;) Przemek zachwycony, wpisujemy do grafiku, miejmy nadzieję, że nie wypadnie w tym czasie nic "zawodowego"... :)

Przemek wystartuje z Kalinką na te 10 km (na dłuższe dystanse niestety nie może, dlatego odpadł nam dogtrekking...)

sssmok 18-05-2010 21:55

Quote:

Originally Posted by Narvana (Bericht 301386)
Aleeeeeeeeeeeee! Wow, Magda, jestem pelna podziwu!
Kurcze, korci mnie strasznie! Ale... czemu to teraz tak daleko! :dontknow :( Watpie, zeby udalo sie pojechac :heul

Zawsze mozecie dojechac do nas, a potem juz razem ;)
My na 99,99% bedziemy ;)

Narvana 18-05-2010 22:32

Czyli znow droga z jak ostatnio "z Twardej do Krakowa przez Wawe" :twisted:
OK, teraz to wyglada lepiej-pomyslimy finansowo, jak bedziemy stac po obozie jesli pojedziemy. Dzieki za propozycje :)

szasztin 19-05-2010 07:25

Buuuuuuuu a my nie damy rady....Buuuuuuu:bigcry2:bigcry2

Palpatine 19-05-2010 09:18

Rewelacyjny pomysł! Postaramy się dotrzeć. Jako organizatorzy będziecie zapewne w Polsce pionierami takiej imprezy, może warto pomyśleć, nad tym, aby na stałe wpisać ją do kalendarza.

Grin 19-05-2010 09:51

Quote:

Originally Posted by Galicja (Bericht 301431)
Niestety termin nie zależał do końca od nas, sami nie bylibyśmy w stanie zrealizować takiego przedsięwzięcia, łącznie z opieką medyczną, zapewnieniem obsługi punktów, gastronomią (chyba że przy wspinaczce stał by Tomek, a rozpalanie ognisk powierzylibyśmy Adzie ;) )

Jasne, że przy tak szeroko zakrojonym przedsięwzięciu nie wszystko zależy jedynie od Was. :)
Nawet jeśli nam się nie uda dotrzeć, będziemy mocno trzymać kciuki, aby wszystko wypaliło w 100 proc. i żeby taka impreza wpisała się na stałe w kalendarz polskich wilczakowych wydarzeń. (zwłaszcza że my mamy w tamte strony bardzo blisko :D )

Witek 19-05-2010 10:08

A ja mam pytanie techniczne, może za dalece wybiegające w przyszłość, ale co tam :) Czy będzie kategoria a'la rodzinna? Znaczy czy będę mogła startować z Witkiem? Bo elementy na trasie związane z psem musiałabym wykonywać ja (np. agility) a elementy związane z czynnikiem ludzkim Witek. Np. obawiam się, że w najlepszym wypadku podczas strzelania mogłabym kogoś zranić... Nie mówiąc już o tym, że nigdy w życiu się nie wspinałam.

Narvana 19-05-2010 11:09

Quote:

Originally Posted by trunksia&witgor (Bericht 301521)
Np. obawiam się, że w najlepszym wypadku podczas strzelania mogłabym kogoś zranić... Nie mówiąc już o tym, że nigdy w życiu się nie wspinałam.

ja tez nie i w zyciu nie oddalabym takiej przyjemnosci komus 8)
Nigdy nie wiadomo, czy bedzie kolejna mozliwosc na takie atrakcje...

Witek 19-05-2010 11:21

Quote:

Originally Posted by Narvana (Bericht 301539)
ja tez nie i w zyciu nie oddalabym takiej przyjemnosci komus 8)
Nigdy nie wiadomo, czy bedzie kolejna mozliwosc na takie atrakcje...

Nie widzę przyjemności w zastrzeleniu własnego psa z łuku ;)

Narvana 19-05-2010 11:22

eee tam, az takiej tragedii na pewno nie ma :)


All times are GMT +2. The time now is 16:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org