Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Wystawy (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   CACIB Kielce 13.11.10 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=15895)

jefta 04-11-2010 00:34

CACIB Kielce 13.11.10
 
sędziuje Jerzy Olszewski; zaczynamy o 10.00

jest już staweczka:
pies, baby -
CELEB JANTAROWA WATAHA
pies, modzieży
WÓDZ CWANY WILK
ACRITER Wilcza Saga
pies, pośrednia
DHUN Wilk z Polskiego Dworu
Crying Wolf GISOTSU
pies, otwarta
BALOUN Galicyjski Wilk
pies, championów
CZAMBOR z Vlciho dubu
DECLAN Wilk z Polskiego Dworu
CVAKO OD STARKEJ
suka, młodzieży
CALL ME SEXY Srdcervac
suka, pośrednia
BEA Jantarowa Wataha
DERVLA Wilk z polskiego Dworu
suka, otwarta
BALTA JANTAROWA WATAHA
LAHATIEL Girios Dvasia
TASJA Eden severu
suka, championów
BETI WILK Z POLSKIEGO DWORU
BELIT Wilk z Polskiego Dworu

Gia 04-11-2010 01:12

DECLAN w Championach?? ;)
Wiem, że ma Młodzieżowy Championat Polski i Węgier, ale sądziłam, że na dorosły jeszcze za wcześnie ;)

jefta 04-11-2010 09:10

z tego co kojarzę to ma też dorosły Węgierski.

Galicja 04-11-2010 10:28

Stawka dość duża, ale to chyba już standard w Polsce :) Ja cały czas obmyślam plan jak dojadę na wystawę, bo samochód nadal mam zepsuty! :evil:

Witek 04-11-2010 11:21

Ja po zeszłorocznych Kielcach- ichniejszej wystawie stanowczo mówię NIE. Może jeśli relacje z tegorocznej będą dobre to wybierzemy się w przyszłym roku....

Galicja 04-11-2010 11:24

Quote:

Originally Posted by trunksia&witgor (Bericht 335864)
Ja po zeszłorocznych Kielcach- ichniejszej wystawie stanowczo mówię NIE. Może jeśli relacje z tegorocznej będą dobre to wybierzemy się w przyszłym roku....

A co było nie tak? Lepiej wiedzieć wcześniej :) Zwłaszcza że numerek musze odebrać na miejscu.

Grin 04-11-2010 11:28

Quote:

Originally Posted by Galicja (Bericht 335865)
A co było nie tak? Lepiej wiedzieć wcześniej :) Zwłaszcza że numerek musze odebrać na miejscu.

Głównie chyba to, że wilczaki miały akurat ring w części hali, gdzie najwidoczniej nie zdążyli ułożyć podłogi.
Efektem był wszechogarniający, duszący, biały pył; pokrywający nasze ubrania i futra wilczaków grubą warstwą.
Może przez rok udało im się skończyć.
Z tego co pamiętam długo czekaliśmy na rozpoczęcie oceniania, bo pani sędzia przyszła na ring sporo po czasie. Ale to niekoniecznie sprawa organizacji.

Galicja 04-11-2010 11:31

Mam nadzieję że naprawili, ja np bylam raz w Katowicach w Spodku i od tego czasu tam się nie zgłaszam.

Witek 04-11-2010 11:35

Plus parking z niebotyczną opłatą chyba 40 zł (ale dokładnie nie pamiętam) i brakiem możliwości zaparkowania gdzie indziej, bo prócz hali jest droga i nie ma nic....

Grin 04-11-2010 11:40

Quote:

Originally Posted by trunksia&witgor (Bericht 335878)
Plus parking z niebotyczną opłatą chyba 40 zł (ale dokładnie nie pamiętam) i brakiem możliwości zaparkowania gdzie indziej, bo prócz hali jest droga i nie ma nic....

Cóż, ale tam przynajmniej parking był wielki i wygodny; a weź np. Kraków, gdzie opłata też była niebotyczna, a miejsc było na tyle mało, że panowie parkingowi kazali parkować w miejscach porośniętych trawą. Po południu zawitała tam nieoceniona, słynna krakowska Straż Miejska i skasowała wystawców dodatkową opłatą za... parkowanie w niedozwolonym miejscu... najdroższy parking wystawowy świata...

Witek 04-11-2010 11:42

Quote:

Originally Posted by Grin (Bericht 335880)
Cóż, ale tam przynajmniej parking był wielki i wygodny; a weź np. Kraków, gdzie opłata też była niebotyczna, a miejsc było na tyle mało, że panowie parkingowi kazali parkować w miejscach porośniętych trawą. Po południu zawitała tam nieoceniona, słynna krakowska Straż Miejska i skasowała wystawców dodatkową opłatą za... parkowanie w niedozwolonym miejscu... najdroższy parking wystawowy świata...

OMG... To dobrze, że do Krakowa też się nie wybraliśmy :twisted: Ale nie wiem kogo bym tam bardziej udusiła, parkingowych, straż, czy organizatorów...

Galicja 04-11-2010 11:54

Quote:

Originally Posted by trunksia&witgor (Bericht 335878)
Plus parking z niebotyczną opłatą chyba 40 zł (



:shock:
Aż mi słów brakło.

Gia 04-11-2010 13:16

Quote:

Originally Posted by Gia (Bericht 335827)
DECLAN w Championach?? ;)
Wiem, że ma Młodzieżowy Championat Polski i Węgier, ale sądziłam, że na dorosły jeszcze za wcześnie ;)

Nie wiedziałam, że ma dorosły węgierski ;)
Ale to wyjaśnia dlaczego w klasie championów ;)

Bajka 04-11-2010 19:59

Quote:

Originally Posted by trunksia&witgor (Bericht 335881)
OMG... To dobrze, że do Krakowa też się nie wybraliśmy :twisted: Ale nie wiem kogo bym tam bardziej udusiła, parkingowych, straż, czy organizatorów...

A ja tylko tak na przyszłość powiem co do krakowskiej wystawy, że po drugiej stronie drogi, na przeciwko AWF-u gdzie jest wystawa, jest teren parku technologicznego i tam parkingi były całkiem puste i bezpłatne.:)Może się takie info za rok przyda;)
EDIT:
Chyba,że w tym samym czasie będzie znowu Piknik Lotniczy,to wtedy wszystko wszędzie będzie zapchane:/

GRABA 04-11-2010 20:03

Hej!
No ja w tym roku niespodzianki nie zrobię - prawdę pisząc, to zapuściłam się "środkowo"-ringowo w tym roku:roll:

Ale kciukam mocno za siostrzyczkę:p
Udanej wystawki wszystkim życzę:)

Kamoszka 04-11-2010 23:34

Quote:

Originally Posted by trunksia&witgor (Bericht 335878)
Plus parking z niebotyczną opłatą chyba 40 zł

W Poznaniu jest 50zł x 2 dni co daje cene 100 za parking!!!
I to chyba rekord jeśli chodzi o Polskę. A pozostawia naprawdę wiele wiele do życzenia.
Co do Kielc-też już się tam nie wybierzemy. Raz, że mamy w pamięci brak organizacji, syf, pył i ślisko jak cholera (Ola zaliczyła wywrotkę na pyle i podarła spodnie na kolanach jak i same kolana), dwa że trochę daleko. Chyba się starzejemy...:p
No ale trzymamy kciuki za znanych i lubianych:p

anetawron 05-11-2010 09:25

A to ciekawe co piszecie, my byliśmy chyba 3 lata temu i Kielce pozostawiły bardzo pozytywne wrażenie... tylko parking miał maleńkie trawniczki a moje psiaki potrzebują krzczków na kupę 8) Miejsca było dużo, ringi były spore a do dookoła wykładzina do biegania. Ciekawe jak będzie w tym roku.

Quote:

Ja cały czas obmyślam plan jak dojadę na wystawę, bo samochód nadal mam zepsuty! :evil:
Magda mam nadzieję, że będziesz bo chciałam Ci zająć z pół godzinki na pogawędkę ;)

Witek 05-11-2010 10:05

Quote:

Originally Posted by anetawron (Bericht 336049)
A to ciekawe co piszecie, my byliśmy chyba 3 lata temu i Kielce pozostawiły bardzo pozytywne wrażenie... tylko parking miał maleńkie trawniczki a moje psiaki potrzebują krzczków na kupę 8)


W zeszłym roku na każdym mini trawniczku była tabliczka zakaz wyprowadzania psów :D W zamian wystawiono piaskownice z tabliczką toaleta dla psów. A większość psów obchodziło to miejsce z niesmakiem :D Pocieszające było to, że nie było kar za łamanie zakazu sikania na trawniczkach :D

Galicja 05-11-2010 10:08

Quote:

Originally Posted by anetawron (Bericht 336049)
Magda mam nadzieję, że będziesz bo chciałam Ci zająć z pół godzinki na pogawędkę ;)

Być to ja po prostu MUSZE ;)
Wystaw nie lubię , (ale od czasu do czasu psy przewietrzyć po ringu trzeba.) natomiast pogawędki, kawa, plotki :) jak najbardziej :)

jefta 09-11-2010 16:18

parking 30 zł, więc troszkę lepiej

http://www.targikielce.pl/index.html...&s=info_zwiedz

macie jakieś potwiedzenia :?


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org