Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Wystawy (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   22.01. Będzin (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=21698)

anula 22-01-2012 14:22

22.01. Będzin
 
WIELKIE GRATKI dla Chantalki i Larsiaka :)
(mam nadzieje, ze nie falstartuję :wink:)

Marcin, uwazaj z oblewaniem - jutro trzeba do roboty :lol:

Wonderfull Wolf ES 22-01-2012 14:55

ano gratulacje gratulacje :)!!!

jeszcze tylko 3 cwce i szempion :)

Gaga 22-01-2012 15:14

Brawoooo BIS!

Wonderfull Wolf ES 22-01-2012 16:14

nie zostali na BISy, Marcin zmęczył się bieganiem w kółko:lol:

anula 22-01-2012 16:17

Quote:

Originally Posted by Wonderfull Wolf ES (Bericht 419866)
nie zostali na BISy, Marcin zmęczył się bieganiem w kółko:lol:

O ja cię... :roflmao:roflmao:roflmao

GRABA 22-01-2012 19:05

O ja ciemmmm......... jeszcze człowiek nie wypoczął, a tu już wszystko wiedzą....
Z Larsiaka jestem dumna, chłopak grzeczny i wystawił się świetnie, baaaaa okazało się, że i Marcin i Larsiak biegać potrafią:p Mają CWCa (swojego pierwszego), a Chaaa zakończyła dorosłego (jak nic prezencik dla Agusi na imieniny:)) i przytupnęła go BOBem.
Pierwszy raz chyba odpuściłam finały, ale cieszę się, że mogłam gościć u siebie
Unkowe dziecko i sympatycznego Marcina:)

Gaga 22-01-2012 19:13

Agula- gratulacje! Znaczy-było święto rodzinne:) A jakieś inne dzieciaczki się wystawiały?

anula 22-01-2012 19:16

Quote:

Originally Posted by GRABA (Bericht 419883)
ale cieszę się, że mogłam gościć u siebie
Unkowe dziecko i sympatycznego Marcina:)

sympatyczny pan Marcin z turnusu trzeciego ;)
pucio, pucio 8)

Unkowe dziecko juz przestaje byc dzieckiem 8)
No ale psistojniak z niego jest, to fakt - spośród Warszawskich Spacerowych Wilczaków chyba jeden z najładniejszych (poza moim, oszywiście :lol:) ((no i poza Księciuniem)) (((i poza Jaskierkiem))) ((((i Hachim))))
Wszyscy dopieszczeni, mam nadzieję :lol:

Gaga 22-01-2012 19:32

Ania??? Jakaś naleweczka? Podziel się cooooo? :lol::lol::lol:

anula 22-01-2012 19:39

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 419887)
Ania??? Jakaś naleweczka? Podziel się cooooo? :lol::lol::lol:

Nie, to tylko jedno piwo :)
Robie późny obiad dla rodziny - curry z cieciorka i mango, a piwo to dla kucharza ;-)
Moze glupieję, bo dzisiaj nie mialam spaceru :)

PS. a do Młynarskiego mam słabość, poniewaz moj tata kiedyś grywał u niego w zastępstwie za chorego kontrabasistę

GRABA 22-01-2012 19:43

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 419884)
Agula- gratulacje! Znaczy-było święto rodzinne:) A jakieś inne dzieciaczki się wystawiały?

Dzięki. Naszą hodowlę tylko Larsiak reprezentował.
Baruch WD się nie stawił.
W psiej młodzieżówce półbrat Cha czyli Dark zajął II miejsce (rewelacja charakter - radosny psiak), I miejsce Eskel (chyba dobrze) PD i on też Naj.Junior.
w psiej pośredniej Larsiak- CWC, dosk. I, Zwycięzca
w suczkach:
Czamborowe dziecię, Naj.Baby
w otwartej MY

Bajka 22-01-2012 19:48

GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!:):):)Brawo, brawo szczególnie dla siostrzyczki za skonczenie "szampionatu"!:):)
Graba, masz kompletne wyniki?

jagoda_n 22-01-2012 20:21

Dark w młodzieży ocena doskonała, lokata ll
Bardzo fajne spotkanie, cieszymy się, że Grabę mogliśmy w końcu na żywo poznać :-) i pozostałych oczywiście też ;-) pozdrawiamy!

jack&lars 22-01-2012 20:45

Eskel Wilk z Polskiego Dworu lok1, oc.doskonała, Zw.Mł.
Zostaliśmy na BIS-y i tyle tego było :)
Pozdrawiamy wszystkich

CDaniela 22-01-2012 20:53

Gratulace pro obě moje děti! Chantalku i Darka :Rose

Gaga 22-01-2012 20:54

Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 419888)
Moze glupieję, bo dzisiaj nie mialam spaceru :)

???????a miał być!!!
Wszystko rozumiem i głęboko współczuję :)

jagoda_n 22-01-2012 21:10

Quote:

Originally Posted by CDaniela (Bericht 419897)
Gratulace pro obě moje děti! Chantalku i Darka :Rose

dziękujemy, dziękujemy :-)

Gipson 23-01-2012 00:09

Quote:

Originally Posted by Wonderfull Wolf ES (Bericht 419855)
ano gratulacje gratulacje :)!!!

jeszcze tylko 3 cwce i szempion :)

Quote:

Originally Posted by Wonderfull Wolf ES (Bericht 419866)
nie zostali na BISy, Marcin zmęczył się bieganiem w kółko:lol:

Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 419853)
WIELKIE GRATKI dla Chantalki i Larsiaka :)
(mam nadzieje, ze nie falstartuję :wink:)

Marcin, uwazaj z oblewaniem - jutro trzeba do roboty :lol:

Szybkie te relacje jeszcze się wystawa nie zakończyła a na WF dogu już są gratki :lol: post z 13 koniec wystawy był 18

Osobiście muszę przyznać, że nie wiem jak WF dog lub jak kto woli WD to robi?!?!?! To już nie pierwsza taka sytuacja :D:D:D:D:D:D:D:D:D Cos mi się czuje że w miejsce wystawy jest wysyłany samochód Google z kamerami dookoła i wszystko nagrywa, bo ja jeszcze nie zdążyłem zejść z ringu jak "WY" posty piszecie...

Tak więc po ciężkim i męczącym powrocie do domu i ja mogę się wypowiedzieć.

Na początku chciałem podziękować wszytkim za wspólne towarzystwo i miło spędzony czas. Bardzo się cięszę, że mogliśmy się z Wami spotkać po raz kolejny i poznać TYCH, których nie znaliśmy wcześniej :) Atmosfera jak zawsze rewelacyjna a chwile bezcenne.

Mimo, ze już pochwalono się za mnie, nie mogę odmówić sobie też tej przyjemności.... Oficjalnie potwierdzam, że Larson Dar Wilka rozpoczął właśnie swój dorosły Championat dostając swojego pierwszego CWCa :)
Jestem zadowolony z występu mojego łobuza i mam nadzieję, że częściej będzie ze mną tak wpółpracował na ringu :)

Osobiście jestem wdzięczny sędziemu p. Andrzejowi Tyburczykowi nie tylko za to że dał nam dobry opis, ale również, że nie przegonił mnie 20 razy po ringu krzycząc "SZYBCIEJ" jak to miało miejsce w Radomiu :D:D:D A tak na serio to z mojego amatorskiego punktu widzenia p. Andrzej ma bardzo fajne podejście do psów, osobiście sprawdzał uzębienie oraz cojones, nawiązywał kontakt z psami i nie obniżył nikomu oceny za zbyt wysoko noszony ogon dzięki czemu wątek tej wystawy nie wskoczy do TOP TEN listy WD styczeń i nie będzie aspirował do tytułu największego absurdu oraz nie stanie się symbolem małej wojny. Moja radośc jest tym większa gdyż Lars ogon miał wysoko...

Dziękuję bardzo za gościnę gospodarzy i wpólną wieczerze :)
Niestety nie mam żadnej fotorelacji z występów czego bardzo żałuję, bo nie napatrzyłem się na małą słodką kulkę, która (chyba) debiutowała na wystwie i którą Larsiak usilnie próbował wylizać... Przepraszam... nie umie się zachować, jak pisałem wcześniej - ŁOBUZ.

Jeszcze raz gratuluję wszystkim a najbardziej zwycięzcom.

Gipson 23-01-2012 00:59

Quote:

Originally Posted by Wonderfull Wolf ES (Bericht 419855)
ano gratulacje gratulacje :)!!!

jeszcze tylko 3 cwce i szempion :)

Quote:

Originally Posted by Wonderfull Wolf ES (Bericht 419866)
nie zostali na BISy, Marcin zmęczył się bieganiem w kółko:lol:

Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 419853)
WIELKIE GRATKI dla Chantalki i Larsiaka :)
(mam nadzieje, ze nie falstartuję :wink:)

Marcin, uwazaj z oblewaniem - jutro trzeba do roboty :lol:

Szybkie te relacje jeszcze się wystawa nie zakończyła a na WF dogu już są gratki :lol: post z 13 koniec wystawy był 18

Osobiście muszę przyznać, że nie wiem jak WF dog lub jak kto woli WD to robi?!?!?! To już nie pierwsza taka sytuacja :D:D:D:D:D:D:D:D:D Cos mi się czuje że w miejsce wystawy jest wysyłany samochód Google z kamerami dookoła i wszystko nagrywa, bo ja jeszcze nie zdążyłem zejść z ringu jak "WY" posty piszecie...

Tak więc po ciężkim i męczącym powrocie do domu i ja mogę się wypowiedzieć.

Na początku chciałem podziękować wszytkim za wspólne towarzystwo i miło spędzony czas. Bardzo się cięszę, że mogliśmy się z Wami spotkać po raz kolejny i poznać TYCH, których nie znaliśmy wcześniej :) Atmosfera jak zawsze rewelacyjna a chwile bezcenne.

Mimo, ze już pochwalono się za mnie, nie mogę odmówić sobie też tej przyjemności.... Oficjalnie potwierdzam, że Larson Dar Wilka rozpoczął właśnie swój dorosły Championat dostając swojego pierwszego CWCa :)
Jestem zadowolony z występu mojego łobuza i mam nadzieję, że częściej będzie ze mną tak wpółpracował na ringu :)

Osobiście jestem wdzięczny sędziemu p. Andrzejowi Tyburczykowi nie tylko za to że dał nam dobry opis, ale również, że nie przegonił mnie 20 razy po ringu krzycząc "SZYBCIEJ" jak to miało miejsce w Radomiu :D:D:D A tak na serio to z mojego amatorskiego punktu widzenia p. Andrzej ma bardzo fajne podejście do psów, osobiście sprawdzał uzębienie oraz cojones, nawiązywał kontakt z psami i nie obniżył nikomu oceny za zbyt wysoko noszony ogon dzięki czemu wątek tej wystawy nie wskoczy do TOP TEN listy WD styczeń i nie będzie aspirował do tytułu największego absurdu oraz nie stanie się symbolem małej wojny. Moja radośc jest tym większa gdyż Lars ogon miał wysoko...

Dziękuję bardzo za gościnę gospodarzy i wpólną wieczerze :)
Niestety nie mam żadnej fotorelacji z występów czego bardzo żałuję, bo nie napatrzyłem na małą słodką kulkę, która (chyba) debiutowała na wystwie i którą Larsiak usilnie próbował wylizać... Przepraszam... nie umie się zachować, jak pisałem wcześniej - ŁOBUZ.

anula 23-01-2012 01:02

Marcin, mowilam, uwazaj z piciem, jutro do roboty - posty Ci sie już dublują :roll:


All times are GMT +2. The time now is 17:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org