Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Sport i szkolenie (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Obedience z wilczakami w tle - Zawody w Warszawie 9.7.2006 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=3951)

Gaga 12-06-2006 22:51

Obedience z wilczakami w tle - Zawody w Warszawie 9.7.2006
 
UWAGA! OGLOSZENIE !!
Podczas warszawskiej wystawy, w niedziele, 9 lipca, na ringu honorowym stadionu Gwardii (tam sie odbywa tegoroczna wystawa) odbeda sie zawody Obedience. Sedziowac ma, wg planu, pan Szczepanski.
Co bedzie roznic te zawody od pozostalych?
1. Rozpoczynaja sie o godzinie 8 rano
2. Zgloszenia sa limitowane (do 20 psow) - wynika to z terenu wystawy i tego, ze na ringu honorowym odbywaja sie po poludniu finaly wystawy.
3. Do zdobycia bedzie PUCHAR DLA NAJLEPIEJ PRACUJACEGO WILCZAKA
Poniewaz wilczakow bedzie, jak sadze, sporo, calkiem niemalo cwiczy i PT i Obedience to mam nadzieje, ze stawka zostanie przez wilczaki zdominowana, w koncu nie co dzien gra idzie o taki puchar? :wink:

Zapraszamy serdecznie a zgloszenia (szyyybkooooo!!!) prosze pzesylac na adres : [email protected] - jakby byly klopoty to do mnie na priv.

Liczymy na wszystkie starsze i mlodsze, pokazmy na wysatwie, ze to co sie mowi o wilczakach to nieprawda!!

Z obowiazku klubowego zamelduja sie :
Dewi
Cheitan

a liczymy na

Balroga
Dragona
Ambera
Varga
Beti
Belit
Barse
Daphne
Bailiffa

kogo jeszcze (wymienilam te, o ktorych wiem na pewno, ze cwicza posluszenstwo ale oczywiscie zapraszamy WSZYTSKIE WILCZAKI :wink: )

pozdrawiam
Gaga

Wyobrazcie sobie co to bedzie za widok! Tyle cwiczacych czw !!!! :sooo_hapy

Gaga 13-06-2006 08:26

Kochani, zapomnialam a to BARDZO WAZNE !Zglaszac sie trzeba szybko (limit) wiec deklarujcie sie juz, najlepiej w tym tygodniu. Na szlifowanie formy mamay jeszcze troche czasu ale decyzje podejmujmy juz!
Do odwaznych swiat nalezy, wiec czekamy

Gaga 13-06-2006 09:29

Tak caly czas mysle, kogo zapomnialam....do glowy przychodzi mi jeszcze warszawska klasa mlodzieezy czyli:
Daimon
Dagan

z dziewczyn Iowa...

Bozenko.. jak Maxiu?

...

Huan 13-06-2006 18:23

Zgłaszam się z Balrogiem na zerówkę :P Mam nadzieję, że ten puchar dla wilczaków to duży będzie :D

Gaga 13-06-2006 18:30

No super! Mamy pierwszego chetnego !! :bigok
Przemek, pusc zgloszenie na podany mail: [email protected]
gdyby bylo cos nie tak to ja chetnie pomoge :)

A pucharek bedzie na pewno taki, ze zmiesci sie w nim nowo narodzony "uzytkowy" szczeniaczek :mrgreen:

Gaga 13-06-2006 19:12

najnowsze wiesci: ze wzgledu na narzucony limit 20 psow, koszt zgloszenia wynosi 40 zl. Puchary sa po jednym na klase, wiec mniej odwaznych osmielam, to ze Amber idzie w wyzszej klasie nie oznacza, ze nie macie szans na pucharek :wink: . Przeciez trudno porownywac starego wyjadacza i debiutantow :)
Prosze zadeklarujcie sie do jutra maks. - potem bedzie za pozno ....

joke 14-06-2006 08:19

a możecie napisać co w 0 ma pies zrobić? na pewno gdzieś już czytałam, ale nie wiem gdzie szukać? może zapiszę Aję, aby podwyższyć statystykę :cheesy: no i zaostrzyć konkurencję oczywiście :cheesy:

wolfin 14-06-2006 08:23

http://www.wolfdog.org/php/modules.p...tid=247&page=1
wszystko co jest potrzebne masz tu :cheesy:

joke 14-06-2006 08:43

Dziękuję Daiva, może być fajna zabawa, kto się zgłasza jeszcze?

wolfin 14-06-2006 08:52

Quote:

Originally Posted by joke
Dziękuję Daiva, może być fajna zabawa, kto się zgłasza jeszcze?

:wink:

Gaga 14-06-2006 08:56

Quote:

Originally Posted by joke
Dziękuję Daiva, może być fajna zabawa, kto się zgłasza jeszcze?

Yuhuuu.... super!! Jola (Kamil?) - wpadnijcie do nas w piatek lub poniedzialek na plac, jestesmy tam od 19 do...21 :) Kolo Promenady - wiecie gdzie :) Zawsze to latwiej pocwiczyc pod czyims okiem...


A kto jest to juz Ci pisze:
klasa "0"
Dewi
Cheitan
Balrog
moze Dagan - i tak ma byc na wystawie (zadebiutuje w mlodziezy :wink: ) a cwiczy posluszenstwo
i dopisuje Iowe.

klasa "1"
Beti

klasa "2"
Amber

czekamy na pozostale wilczaki :)

wolfin 14-06-2006 09:16

Gaga, a my z toba Obedience poczwyczimi w tym weekendzie, kedy spotkami sie, Ok? :wink:

Gaga 14-06-2006 09:22

Daiva - juz sie nie mozemy doczekac :) Juz ide rozstawiac pacholki :wink:

wolfin 14-06-2006 09:32

Quote:

Originally Posted by Gaga
Daiva - juz sie nie mozemy doczekac :) Juz ide rozstawiac pacholki :wink:

spokojne jeszcze mami czas do soboty:))
zobaczyc jakie cirky Harka uprawia na placu szkoleniowym :twisted:

Gaga 14-06-2006 09:37

Quote:

Originally Posted by wolfin
zobaczyc jakie cirky Harka uprawia na placu szkoleniowym :twisted:

Nie sadze aby wieksze nic Cheitan na swojej pierwszej zerowce: podskoki, chodzenie na rownaj z moja reka w jego paszczy oraz skok przez przeszkode z wybiegnieciem poza plac na tyle skutecznie, ze ..wiadomo :mrgreen: Wiec ciezko nas bedzie pobic w tej dziedzinie ale probujcie, probujcie,,,, :cheesy:

wolfin 14-06-2006 09:52

:lol: no w takim razie to tak, bedzie trudno :cheesy:

Agnieszka 14-06-2006 21:59

Varguś poleciał do klasy "0".

Gaga 14-06-2006 22:04

HURRA


Aga! BARDZO BARDZO sie ciesze!! zaczelas cwiczyc w nowej szkole i nalezy Ci sie start w takich zawodach, wsrod "naszych" :D
Masz jak w banku , ze bedziemy Ci GORRRACO kibicowac !

Agnieszka 14-06-2006 22:06

:-))
przygotowywanie do takich zawodów to świetna okazja aby jeszcze bardziej ćwiczyć... 8)
oczywiście bez przesady
no a same zawody na pewno będą ciekawe
a nie wiesz jakie rasy będą jeszcze prócz naszych CsV?

Gaga 14-06-2006 22:10

Biorac pod uwage ilosc wilczakow to juz zdominowaly te zawody :) Na pewno bedzie jeden ON w dwojce... reszta - nie wiem....
Aga - do roboty :0 Ale mozesz po meczu :wink:


All times are GMT +2. The time now is 18:01.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org