Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Auklėjimas ir charakteris (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=140)
-   -   Mažo vilkiuko auklėjimas (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=3851)

Vaiva 29-05-2006 14:21

Mažo vilkiuko auklėjimas
 
Manau reikalinga tema, nes skirtumų nuo kitų šunų veislių akivaizdžiai daug.
Tikiuos ir kiti Harkos mažylių šeimininkai prisijungs ir pasidalins patirtimi. Na ir ne tik jie, žinoma :)

Žodžiu, bent aš tai jau susidūriau su tuo, jog numestas nuo kėdės krepšys su indais bei įrankiais, nuo kurio trenksmo man tenka gerokai šoktelti, Bruknei nesukelia jokių baimių, tik nuostabą.
Jei daro kažką neleistino, aš ją subaru, griežtai patraukiu nuo draudžiamo daikto, net supurtau, ji vis tiek linksmai šoliuoja atgal ir daro tą patį. Purtyti ir bartis griežčiau?... Nes jai tokie gruboki žaidimai akivaizdžiai teikia daug džiaugsmo...

Vaiva 29-05-2006 14:25

Ir dar. Kai lauke tenka praeiti pro antsuoliuko palei taką sėdinčius žmonės, Bruknė stabteli ir žiūri man į akis, tipo, ar TIKRAI mums reikia pro juos eiti :mrgreen: Bet jei jau sakau kad reikia, tai reikia...

wolfin 30-05-2006 07:47

Nu jo-tipiskas vilkas:
1.zmones- cia jau pagal standarta-kol "kysio" nedave, tol mes ju nepazistam, padeda kasneliai ir zaidimai. taciau reikia prisiminti, kad vilkas niekuomet netaps labradoru, ar panasiu sunimi, kuris pamates nauja zmogu "apsisisiotu" is laimes:)
2. krentantys daiktai, garsai ir suviai: svarbu, kad ant galvos neuzkristu, o visa kita, ejom, nuejom, ir niekas nemaiso.
3.jo vilkas sugeba-"zinau, kad negaliu, bet jei ziuresiu tau i akis, tu paskesi ju zavesy ir as padarysiu tai ko noriu".
mazi suniukai greit pamirsta bausmes ir reikia tuos papurtymus dazniau kaip vilkei pakartoti, ko gero Vaiva cia kol kas bus protingesne tavo iguana :wink: nei kad Brukne, nes jie retkarciais "ijungia oziuka" ir vaidina, kad "tipo nieko nesupratau, o ko norejai?"
p.s. kaip avikailis? gyvas? Vakar MAJA (WALMAJ) isvaziavo ir ji pasirod, taip pat namuose gavo dovanu...avikaili :cheesy:

Hera1 30-05-2006 08:44

labas rytas dideliems ir maziems vilkams! mazyle Maja siuncia kuo nuosirdziausius linkejimus tiesiai is minkstojo avikailio guolio:)

Vaiva 30-05-2006 10:17

Na ir kaip Majai sekas? Namie irgi Maja? Neverkė naktį?

Vaiva 30-05-2006 10:21

Oi, ir, jei ne paslaptis, kuriame Vilniau gale Maja gyvena? Gal sesutėms būtų linksma kada bevaikštant susitikt? Mes tai va šiandien į senamiestį "su reikalais" keliausim :0
oi jus varles keliauninkes :cheesy:

wolfin 30-05-2006 10:23

Quote:

Originally Posted by Vaiva
Oi, ir, jei ne paslaptis, kuriame Vilniau gale Maja gyvena? Gal sesutėms būtų linksma kada bevaikštant susitikt? Mes tai va šiandien į senamiestį "su reikalais" keliausim :0

oi jus varles keliauninkes :cheesy: taip ir toliau :wink:

Hera1 30-05-2006 11:15

verke mazyte nakti ir ryte truputi.. taip gaila buvo palikti, iseinant i darbus :cry:
o gyvenam mes kol kas uzupy, bet jau siandien pradedam pakuotis savo gyvenima i valakampius.

o sesyte rami? neliudi naktimis?

kaip ji jauciasi gatveje/kieme?

Vaiva 30-05-2006 12:04

Naktimis sesytė medžioja, tampo mane už plaukų, kanda į nosį ir kitaip pramogauja, o kai miega, tai miega ramiai, nuo pat pirmos nakties taip. Tik va išeit ir palikt ją vieną kol kas baisu, nes kaukia pabaisa. Gerai kad kaimynai pas mus visokie gamtininkai, tai gal supras...
Lauke normaliai, jei kur toliau nuo kiemo eit ,tai tenka smardukų (džiovinų skrandžių) pagalba naudotis. Autobusai ir mašinos- ok, o va žmonės... nelabai...

Vaiva 30-05-2006 12:05

Hm, mes tai prie vingio parko, Čiurlionio g., tai ne kaimynai akivaizdžiai :mrgreen:

Hera1 30-05-2006 13:21

aha.. vadinasi abi padukusios mergiotes.
o kada sesyte ruosiasi eiti pasivaikscioti i senamiesti? gal galetumem susikoperuoti?

wolfin 30-05-2006 14:02

Saunuoles "tak derzat" :cheesy:

Vaiva 30-05-2006 14:20

Na aš tai va kaip tik galvoju, man į Bernardinų gatvę reikia, tai galvoju, kad Bruknė palaikys man kompaniją :) Na ir smardukų parduotuvėn užsukt :) O kada jums patogu?

Hera1 30-05-2006 14:33

mums butu patogu po sesiu vakare... tie darbai mat...
o kelinta jus ketinat?

Vaiva 30-05-2006 14:40

Hm, mes jau išeidinėjam. Tai gal galim nukelt rytojui? A? Ir aišku pradėt tartis asmeninėmis žinutėmis, neteršt forumo :roll: Arba pirmadieniui. Nes poryt išvažiuojam į artimuosius užsienius, net man baisu, nežinau kaip su Brukne bus...

wolfin 30-05-2006 14:59

Quote:

Originally Posted by Vaiva
Hm, mes jau išeidinėjam. Tai gal galim nukelt rytojui? A? Ir aišku pradėt tartis asmeninėmis žinutėmis, neteršt forumo :roll: Arba pirmadieniui. Nes poryt išvažiuojam į artimuosius užsienius, net man baisu, nežinau kaip su Brukne bus...

Nebajok, viskas bus gerai :cheesy:

Benas 03-06-2006 06:18

Sveiki, cia Widmo (dabartinis Joris) seimininkas raso. Tai va, norejau pasakyt, kad gyvenam labai gerai, kas ryt nuo 5-6 val. pradedam lakstyt lauke(pastebejau, kad jis kol mazas greit pavargsta, bet jei nors kiek sustoji, tai uz akimirkos vel gali begiot iki pasiutimo). Siryt klausemes kaip miske ciulba pauksciai, labai grazu. Pirma diena daviau jam paklausyt jo paties inkstimo iraso, tai sukluso, apibego rata per pieva, zolej savo sesyciu ieskodamas, o paskui pritupe ir ilgai ilgai, tokiu nuostabiu balsu uzstauge, gaila, kad neturejau kameros, tai tik telefonu staugimo pabaiga spejau irasyt.Ant avikailiu nemiegam, kaip jo sesytes, nes kiek pastebejau tai tas avikailis jam ne guolio, o zaislo vaidmeni buvo beatliekas, tai kol visu kailiu nesudraske, paslepem juos iki geresniu laiku.Pirmas dvi naktis beveik nemiegojau, nes jis inksdamas prizadindavo dukryte, o kai jis miegot ruosdavos, tai dukra tada ji tampyt pradedavo, taip pasikeisdami jie ir praduko visa nakti.Taip sutapo, kad kartu su Joriu man atveze labai brangias zuvis i akvariuma, kuriu seniai laukiau, tai dabar nuo vilko prie zuvu lakstau vis ziuredamas ar viskas gerai.Labai megsta kiaulienos kaulus, jie labai pigus ir ant ju siek tiek mesos yra, tai jei reikia, kad atstotu ir duotu trumpam ramybe, numeti i skirtingus kampus kokius tris ir kol visus susiranda ir apgrauzia gali ka nors nuveikt.Dabar kol rasau jis po pasivaikciojimo miega padejes uzpakali ant zmonos galvos,o ji visai nejaucia, juokingai atrodo.Pirma diena kai ji paemiau, tai nuvaziavom i Varenos miskus prie Ulos.Sodinom liepa, mano dukrytei,lakem is Ulos vandeni, buvom netycia ir i upe ikrite,parymojom prie aukuro ir paskui pasidarem fotosesija miske.Gamtoje jis dvigubai graziau atrodo.Kaip naturali dalis.Uz poros savaiciu vel ten vaziuosim, bus draugo vestuves.Tai tiek tam kartui

Vykintas 04-06-2006 17:49

Man tai viena nermu, Benai, dievu vardais suni vadint yra sventvagyste. Cia Vykintas raso, Bruknes eimininkas. Tu reiksmem pasidomek. Net zmogaus nevalia tais vardais kviest, o tu suni vadini.

Benas 05-06-2006 07:57

hm, tavo tiesa.Mes ta varda primetem pagal svente...reiks pakeist.

wolfin 05-06-2006 08:03

aaa tai kaip dabar mano vaikas vadinsis?
but gerai greitai suzinot :cheesy:
ziuriu sauniai cia gyvenat.
mano mazieji per susitikima tai vos namu nesugriove ir kitiems sunims labai jau rimtai aiskino kas cia "vyriausias" :mrgreen:

Benas 05-06-2006 09:34

viskas prizadinau zmona.Pagalvojom ir pavadinom Girium.Gerai skamba, panasiai i buvusi varda.Dabar bus tokia greitakalbe: "geroj girioj geras Girius gera gira lake...".Vyki, gal galetum numest koki savo kontakta, tureciau toki kaip ir prasyma-pasiulyma.

wolfin 05-06-2006 09:45

Quote:

Originally Posted by Benas
viskas prizadinau zmona.Pagalvojom ir pavadinom Girium.Gerai skamba, panasiai i buvusi varda.Dabar bus tokia greitakalbe: "geroj girioj geras Girius gera gira lake...".Vyki, gal galetum numest koki savo kontakta, tureciau toki kaip ir prasyma-pasiulyma.

jo kuo toliau tuo geriau-BRUKNE IR GIRIUS
pats tas mano vaikams.
saunu

Vaiva 05-06-2006 09:51

Benai, puikus vardas :wink:

SJ 05-06-2006 09:52

Cia Majos(Walmaj) Saulius seimininkas raso.Benai jei ne paslaptis kur gyvenat?Kaip supratau vilniuj.tik kurioj vietoj?ir koki emeila palik gal kada reik vilniskiu susitikima daryt?

wolfin 05-06-2006 10:00

Aisku kad vilniskiai turi bendrauti kiek tik galima dazniau.
o as ziuriu ir (tikiuosi kad iseis) kad man teks kuo dazniau i VLN vazinet:)

Benas 05-06-2006 12:43

Gyvenu Fabijoniskese, Gedvydziu 36-3, kvieciu visus vilkiuku augintojus bet kuriuo paros metu, bet kokia proga - vilkus aprodyt, alaus klausimais padiskutuot :roll: , beje, norejau paklaust ar pas visus jie eda sausa pasara?Turiu galimybe jo gaut pigiau, nes toj srity dirbu, bet tas velniukas needa.Uztat gali 6 val. prastaugti prie mesos gabalo padeto ant stalo.

wolfin 05-06-2006 13:12

Quote:

Originally Posted by Benas
Gyvenu Fabijoniskese, Gedvydziu 36-3, kvieciu visus vilkiuku augintojus bet kuriuo paros metu, bet kokia proga - vilkus aprodyt, alaus klausimais padiskutuot :roll: , beje, norejau paklaust ar pas visus jie eda sausa pasara?Turiu galimybe jo gaut pigiau, nes toj srity dirbu, bet tas velniukas needa.Uztat gali 6 val. prastaugti prie mesos gabalo padeto ant stalo.

Benai, koks pasaras? koks pavadinimas? kokios klases?ir po kiek? :roll: o needa aplamai ar tik to, tavo siulyo, o Nutra eda?

eda jie visi ir viska, tik gal geriau atsizvelgt i tai kas yra geriau ir sveikiau, (pamenat sakiau kad turejau "Royal Canin" atsisakyti, nes jiems sudetis netiko), nes nuo mitybos labai priklauso ka uzaugs. (YPAC kol dar suniukas bresta ir vystosi)

Benas 05-06-2006 14:05

super premium klases.Galiu gaut Hills, Pro Plan, 1-st Choice.Dabar kol kas duodu ta Nutra,bet laibai jau is leto ji mazeja.O jei jam kokias koses virt, na pvz. turiu knyga apie dobermanus,tai ten raso, kad galima ir parasyta kiek ko idet(mesos,aliejaus,kruopu ir tt.),gal yra kokie nors duomenys kiek ko jiems reikia per para?Beje,Nutra jis eda labiau jei sumaisau su Pro Plan,bet noreciau, kad daugiau estu.

wolfin 05-06-2006 14:15

Quote:

Originally Posted by Benas
super premium klases.Galiu gaut Hills, Pro Plan, 1-st Choice.Dabar kol kas duodu ta Nutra,bet laibai jau is leto ji mazeja.O jei jam kokias koses virt, na pvz. turiu knyga apie dobermanus,tai ten raso, kad galima ir parasyta kiek ko idet(mesos,aliejaus,kruopu ir tt.),gal yra kokie nors duomenys kiek ko jiems reikia per para?Beje,Nutra jis eda labiau jei sumaisau su Pro Plan,bet noreciau, kad daugiau estu.

STOP
Benai tu mane "gasdini" vilkas, ne zasis, jo kimsti nereikia, jis turi buti "liesas", nes juk tai vilkas, jei maisai su Pro Planu, ir veliau sersi ir jam tai tiks, tai taip ir daryk, tik nekimsk i ji-jis TURI suesti tiek, kiek pats nori.
Vilkas (tikrai gero sudejimo) yra lieknas lengvas, nors ir didelis, tad suniukas pats zino, kike jam reikia maisto.
o kad eda mazai-tai tik rodo, kad paveldejo vilku fiziologija, mazai reikalauja maisto, del to dziaugtis reikia.
mano Harytis sveria 30 kg ir 15 kg maisa sueda per du su trupucio menesio. Tad nereikia noreti, kad mazas 7 kg suniukas estu daug, jei didelis 30 kg tik per du menesius "patvarko" 15 kg.
o del serimo kosemis GRIEZTAI NE, juk buvo apie tai kalbet-tik sausas, geros kokybes jokiu kosiu!!!
duosiu uzduoti: paskaiciuokim kiek per diena reikia koses su visasi butinais priedasi ir kiek tai kainuoja ir kokios darbo sanaudos ir kiek dienos norma "sausiaku" kainuoja.
Zinok, visiems gaunasi vienas rezultatas-sausu serti visais atzvilgiais geriau.

p.s. o po kiek tavo mineti maistai?

Vaiva 05-06-2006 15:36

Bruknė irgi nedaug valgo, gal maždaug rieškutes maistelio per dieną (moteriškas ir gan nedideles rieškutes, ta prasme :mrgreen: ) Na ir dar gauna džiovintų skrandžių, apie porą kasdien - priklausomai nuo to, ką veikiam.
Savaitgalį buvo nudžiovusi nemažą žalios mėsos gabalą (tris naktis miegojom palapinėj, tai nesužiūrėjau, mat bičiuliai kažkaip atvirai tą mėsą laikė, o Bruknė dėl jos iš proto ėjo...), rezultatas - šiandien turim gerokai skystesnį nei įprasta pilvuką... :roll: :(

Benas 05-06-2006 17:39

kaip sau tai galiu ir nemokamai susiorganizuot(viesa paslaptis),o siaip jei noreciau pirkt tai man taikoma 15 proc. nuolaida, tai visgi iseina pigiau nei kt. zooparduotuvese.Pro Plan Puppy 15 kg pas mus kainuoja apie 190 lt, 1-st Choice apie 180 lt atimt 15 proc, va ir kaina.

wolfin 05-06-2006 19:26

Nu Benai galiu pasiulyt ir dar pigiau NUTRA NUGETS as gaunu 15 kg uz 115 LTL,
tokia pati kaina ir Jums Vilniuj butu,
cia man kaip veisejai nuolaidos iseina,
o Nutra harka buvo uzauginta, dabar maitinasi (buvo trumpas nuklydimas i Royali, bet jis NETIKO) ir dabar grizom ir labai dziaugiames
daugiau apie tai yra cia:
http://www.biteplius.lt/lt/2forum.showPosts/440114.161-=(585210497

gera tema.

o del maisto KUO NORIT TUOM MAITINKIT, MANO PRASYMAS, KAIP VAIKU MAMOS-TIK GEROS KOKYBES MAISTAS
(juk mylim savo mazius)

o del viduriuku-maziai per savaitgali irgi visko buvo rade ir siek tiek buvo nuo s---duku edimo pralaisveje (pabandyk 3 partizanus pievoje pagauti :twisted: ) taciau dabar ir vel gerai.

Benas 05-06-2006 20:31

man minetus maistus iseitu nemokamai gaut.Manau,kad nera jie blogi.Atradau,kad Hills'a irgi eda

wolfin 05-06-2006 20:54

Quote:

Originally Posted by Benas
man minetus maistus iseitu nemokamai gaut.Manau,kad nera jie blogi.Atradau,kad Hills'a irgi eda

ooo Hill'sas gerai.
jis laikomas vienu is geriausiu pasaulyje maistu (geriausiu maistu 5-tuke)
p.s. ziuriu, kad Girius uz tai, kad bande sumedzioti triusiuka pats patapo triusiuku bandomuoju :mrgreen:

Benas 05-06-2006 22:27

Pradzioj daviau paragaut visu po kelias granules,kad issiaiskint kuri labiausiai megsta.Na,jei jau taip,tai reikes Hills'u ir serti.Bandymai baigesi.O jam galima duot tuos visokius sausgyslinius kaulus?Nepakenks dantu sukandimui keitimosi metu?Dabar dar neduodu,bet jei galima, tai to gero pas mus netruksta.Beje jis su mano dukra zaislais apsikeite - su savo visai nezaide, o va visokiom lelem galvas grauzti,pats tas.Symantei irgi savi zaislai jau pabode, todel dabar zaidzia su visokiais cypsinciais kamuoliukais. :D

wolfin 06-06-2006 07:19

Quote:

Originally Posted by Benas
Pradzioj daviau paragaut visu po kelias granules,kad issiaiskint kuri labiausiai megsta.Na,jei jau taip,tai reikes Hills'u ir serti.Bandymai baigesi.O jam galima duot tuos visokius sausgyslinius kaulus?Nepakenks dantu sukandimui keitimosi metu?Dabar dar neduodu,bet jei galima, tai to gero pas mus netruksta.Beje jis su mano dukra zaislais apsikeite - su savo visai nezaide, o va visokiom lelem galvas grauzti,pats tas.Symantei irgi savi zaislai jau pabode, todel dabar zaidzia su visokiais cypsinciais kamuoliukais. :D

liuks-del maisto jau aisku, o del sausgysliu-drasiai tik neper daug, tik paskatinimui-pvz kai lieka vienas namuose, kai yra geras, kai atbega, juos geriausia naudoti, auklejimo metu, nes suo supranta, kad ta "skanu smirduka" gauna tik tuomet kai yra geras. Du zuikiai vienu suviu-ir suo laimingas ir auklejimas visu pajegumu pirmyn rieda.

SJ 06-06-2006 07:21

Siandien Majai nelaime atsitiko.ejome pasivaikscioti,kaip visada ji is paskos ejo palei kojas,ir susviete jai protelis man i dzinsus isikabinti,kaip kibo i koja o as tuo metu ejau.isgirdau tik kad pokstelejo kazkas.Ziuriu gi mano Majukui iltis virsutine viena truputi nuluzo!tikiuosi nieko blogo nebus:(
P.S. Vakar leidom ant lovos uzlipti Majai,tai visa nakti ir pramiegojo ramiai iki 4.30 val. Pirmas kartas kai taip ilgai miegam:)

Benas 06-06-2006 08:38

pas mus su Symante jie taip issiduksta,kad visa nakti iki 5 val.,ramiai pramiegam.Bet dabar Symante pas senelius,tai ner kam dukt.Siandien sugalvojo anksciau keltis,o as su tokia uzgaida nenorejau sutikt, todel ryte radau daug visokiu siurprizu ant grindu

wolfin 06-06-2006 08:47

Ale klausima turiu-o jusu visu mazgiai jau vercia seimininkus is lovu, nes nori i lauka?
mano du likuciai jau bando kambaryje nedaryti verziasi i lauka, nors aisku nakti dar slapimo pusle per maza-siek tiek pasisiota buna, bet kakuciai, jau labai retai ir tai max. po 1 per nakti (retkarciais)
o Hera, del ilties nesijaudink, po poros menesiu ar net greiciau pati iskris ir nauja isaugs. O del to ju dantu isikibimo-pas juos tokios ilgos iltys ir smailios, kad kai iskimba, patys nesugeba istraukti :evil: tenka padet.

Hera1 06-06-2006 08:59

Quote:

Originally Posted by wolfin
Ale klausima turiu-o jusu visu mazgiai jau vercia seimininkus is lovu, nes nori i lauka?
mano du likuciai jau bando kambaryje nedaryti verziasi i lauka, nors aisku nakti dar slapimo pusle per maza-siek tiek pasisiota buna, bet kakuciai, jau labai retai ir tai max. po 1 per nakti (retkarciais)
o Hera, del ilties nesijaudink, po poros menesiu ar net greiciau pati iskris ir nauja isaugs. O del to ju dantu isikibimo-pas juos tokios ilgos iltys ir smailios, kad kai iskimba, patys nesugeba istraukti :evil: tenka padet.

na, mazoji Maja, jeigu uzsinori tai staigiai verziasi prie lango, o jei maziau nei per 1 min. nespeji sureaguot, tai gauni priza siurpriza:) ir kazkaip keistai ā€˛maziukoā€ stengiasi prasytis, o su ā€˛dideliuā€ didesnes ir problemos:) ryte buna, dar kad randam visko kur nors paslepta:)
del ilties, aciu, kad nuraminai, nes labai isgyvenom. turesim nauja grazia ilti:)
tik vat kazkaip ji labai megsta kandziotis. ir taip stipriai! o kai megini sudrausminti, tai ji pagauna azarta ir tada jau laikykis:)

Vaiva 06-06-2006 10:08

Tas azartas ir pas mus l. reiškiasi. Ir dar su pastangom kibti į veidą, dėl to tai pykstamės. Vakar Bruknė buvo pakibusi ant mylimo šeimininko ausies ir dailiai pradrėskė iki kremzlės :roll: :twisted: Tai dabar griežčiau ėmėm į tuos šokinėjimus žiūrėt...
Didelio reikalo prašomės, tik spėt reikia batus apsiaut ir išbėgt :mrgreen: O su mažu tai kažkaip keistai, ji lyg žymėtųsi, po mažutytę balutę, bet dažnai daro... Tai nesužiūrėsi, namie nemažai tenka...

Hera1 06-06-2006 10:22

Quote:

Originally Posted by Vaiva
Tas azartas ir pas mus l. reiškiasi. Ir dar su pastangom kibti į veidą, dėl to tai pykstamės. Vakar Bruknė buvo pakibusi ant mylimo šeimininko ausies ir dailiai pradrėskė iki kremzlės :roll: :twisted: Tai dabar griežčiau ėmėm į tuos šokinėjimus žiūrėt...
Didelio reikalo prašomės, tik spėt reikia batus apsiaut ir išbėgt :mrgreen: O su mažu tai kažkaip keistai, ji lyg žymėtųsi, po mažutytę balutę, bet dažnai daro... Tai nesužiūrėsi, namie nemažai tenka...

na taip... ausys, nosis ir rankos - tai pacios megstamiausios veiteles kandziojimams. Kai ji kanda, mes neatsiliekam! Kandam i koja, verciam ant zemes ir ja pacia gainiojam. Taip greiciau nuvargsta ir uzmiega:)
o kai draudi jai ka nors, nepradeda nurzgeti ir rodyti savo nepasitenkinima?:)

SJ 06-06-2006 10:32

Siulau ilgai netempti ir susitikti siandiena visiems susipazinti,o be to ir suniukams bus linksma, kokia 20 val. Mano tel. 8 687 99090,tik reikia vieta susitarti,kokiam miskely ar parkely.Skambinkit,rasykit,tarsimes :D

vike 06-06-2006 11:04

mes tai didelio prasomes i lauka, ir kambary nutinka netycia tik tada kai as uzsisvajoju ir pamirstu, kad reikia i lauka :? o sysia tai mums nutinka kartais :) ypac penkta ryto, jei neiseinam i lauka, tai tada garantija jog pridarysim... :) bet labai nedaug.
pas mane tai nosis biskuteli nuvaryta :lol: sianakt pasistenge mazutelis :mrgreenet kad zinotumet kaip jums pavydim, kad galite bendrauti kartu :( :wink: mes uztat mausim tuoj i kaima pazindintis su gyvuneliais :mrgreen: :wolf :wink:

Vaiva 06-06-2006 11:07

Kai jai draudi, tai viską daro dar kartą su penkiaguba jėga ir azartu. ŽVĖRIS!!! Na, o kai šiaip neleidi, gal ir urzgia truputį, bet kai neleidi piktai, tai griūna aukštielninka l. meili ir glaustos :)

Vaiva 06-06-2006 11:14

Na aš tai siūlyčiau Vingio parke susitikt, be abejonės :cheesy: Tik įdomu ar ten ekologinė nesikabinėja. Jei ką, tai mes juk pirmą kartą :) Nežinojom :roll:

Hera1 06-06-2006 11:52

klausimas:
ka naudojat nuo erkiu ir kitu negerumu?

wolfin 06-06-2006 12:02

Quote:

Originally Posted by Hera
klausimas:
ka naudojat nuo erkiu ir kitu negerumu?

as tai "Frontline", dar bandziau , kai pasienyje dirbau "Preventic", nu siaip vetu reik klaust ka geresnio gal jau yra sukure, nes siaip tai niekas max.nepadeda, deja...

SJ 06-06-2006 12:46

Zodziu taip: siandiena 20 val,renkames Vingio parke,kadangi mes parko gerai nezinom,tai busim prie iejimo i parka ciurlionio gatvej.Benas tikiuosi irgi prisijungs.

wolfin 06-06-2006 12:59

Quote:

Originally Posted by SJ
Zodziu taip: siandiena 20 val,renkames Vingio parke,kadangi mes parko gerai nezinom,tai busim prie iejimo i parka ciurlionio gatvej.Benas tikiuosi irgi prisijungs.

nu sekmes
lauksiu po to ziniu, kaip jums visiems ten sekesi
p.s. mes su mama ir WALDWICO ir WESPER taip pat labai noretume su jumis pasivaikscioti :|

Hera1 06-06-2006 13:15

Quote:

Originally Posted by wolfin
Quote:

Originally Posted by SJ
Zodziu taip: siandiena 20 val,renkames Vingio parke,kadangi mes parko gerai nezinom,tai busim prie iejimo i parka ciurlionio gatvej.Benas tikiuosi irgi prisijungs.

nu sekmes
lauksiu po to ziniu, kaip jums visiems ten sekesi
p.s. mes su mama ir WALDWICO ir WESPER taip pat labai noretume su jumis pasivaikscioti :|

kai tik bus galimybe jum pasirodyti Vilniuj, manau, visi mielai susibegsime :)

Vaiva 06-06-2006 13:26

20 val prie Vingio parko. Tinka :D

wolfin 06-06-2006 13:29

Quote:

Originally Posted by Hera

kai tik bus galimybe jum pasirodyti Vilniuj, manau, visi mielai susibegsime :)


:bigok tai jau savaime suprantama :jumpie , kad tik greiciau :beer , nes kazkas pazadejo dangaus nektaru pavaisinti :cheesy:

Hera1 06-06-2006 13:34

Quote:

Originally Posted by wolfin
Quote:

Originally Posted by Hera

kai tik bus galimybe jum pasirodyti Vilniuj, manau, visi mielai susibegsime :)


:bigok tai jau savaime suprantama :jumpie , kad tik greiciau :beer , nes kazkas pazadejo dangaus nektaru pavaisinti :cheesy:

bet tai kur dabar tas ponas Kazkas prapuole? :ehmmm

SJ 06-06-2006 14:10

Bet jei lis tai atidedam pasivaiksciojimus.nes kazkokie tamsus debesys kaupiasi virs vilniaus.
Dar karta primenu savo tel 8 687 99090.

SJ 06-06-2006 14:11

be to as nuo 17.00 val. negalesiu buti forume

Vaiva 06-06-2006 14:56

Na tie debesys, atrodo, nesikaupia, stovi jau savaitę :roll: Na jei nuspręstumėt neit tai duokit žinot :) Mano nr. 8 625 07742
Nes mums tai šalia, bet kada atbėgt galim.

Benas 06-06-2006 15:38

pasistengsiu pasirodyt.Mums tai su Girium oro salygos neegzistuoja.

Vaiva 06-06-2006 21:50

Na va, susitikimas įvyko, manau, jis buvo naudingas, tikslingas, reikalingas ir labai linksmas. :cheesy: Pasižiūrėjom vieni į kitus, pasilyginom ūgius ir kailiukus, pasipjovėm draugiškai... Reikėtų dažniau :wink:

Benas 06-06-2006 22:23

bent pora kartu i menesi tai tikrai

Hera1 07-06-2006 07:41

Sveiki;

susitikims pavyko! pabendravom, padukom, save parodem ir i kitus paziurejom :)
Maja namo griztant nuluzo ir ramiai miegojo iki pat ryto.
Ir pazadino net ne ji, o zadintuvas! :) vadinasi tikslas pasiektas, reikia dazniau:)
o kaip kiti dalyviai? :)

wolfin 07-06-2006 08:07

Po savaitgalio varzybu ir pokalbio su Rita (sutikusia mus dresuoti), supratau, kad jai REIKIA dar labai daug ka suzinoti apie vilkus, ju charakterio tipus ir normalia elgsena, tipiska jiems, tad ko gero prie tu susibegimu keleta kartu per menesi teks man jungtis ir pradet paciai savo vaikus po truputeli dresuoti, nes vis tik jauciuosi daugokai apie juos zinanti (10 metu praktikos daro savo).(ir bijanti, kad kiti, pradeje taikyti seno tipo dresuros metodus, nepagadintu lialiuku :evil: )
ka jus visi i tai?

com@ 07-06-2006 09:41

Quote:

Originally Posted by Vaiva
Na va, susitikimas įvyko, manau, jis buvo naudingas, tikslingas, reikalingas ir labai linksmas. :cheesy: Pasižiūrėjom vieni į kitus, pasilyginom ūgius ir kailiukus, pasipjovėm draugiškai... Reikėtų dažniau :wink:



Ale kaip mes jums pavydim.... :frown:
Mums cia taip liudna.. :cry:

wolfin 07-06-2006 10:05

Quote:

Originally Posted by com@
Quote:

Originally Posted by Vaiva
Na va, susitikimas įvyko, manau, jis buvo naudingas, tikslingas, reikalingas ir labai linksmas. :cheesy: Pasižiūrėjom vieni į kitus, pasilyginom ūgius ir kailiukus, pasipjovėm draugiškai... Reikėtų dažniau :wink:



Ale kaip mes jums pavydim.... :frown:
Mums cia taip liudna.. :cry:

neliudek juk tau tik apwi 100 km nuo manes arba ju, vat Vikei tai liudna, juk ji Klaipedoje gyvena.
o jei i Vilniu pradeciau vaziuot vaikus mokyti, tai juk ir tave ne taip jau sunku pakeliui prigriebt :wink:

Vaiva 07-06-2006 10:20

Daiva, rašyk knygą lietuvių k. apie CsV dresūrą :shock:

wolfin 07-06-2006 10:22

Quote:

Originally Posted by Vaiva
Daiva, rašyk knygą lietuvių k. apie CsV dresūrą :shock:

nu aciu, uz pasitikejima, tik kad tirazas labai jau mazas gautusi :wink:
pradziai gal tinklapio uzteks-as kazka parasysiu is gyvenimo ,susitikimu su jumis, jus papildysit, pakritikuosit, pasiulymu duosit ir ziurek, turesim savo dresuros vadoveli online :cheesy:

Vaiva 07-06-2006 10:27

Tai bandysim savarankiškai dresuot kai tavęs nebus?

wolfin 07-06-2006 10:42

Quote:

Originally Posted by Vaiva
Tai bandysim savarankiškai dresuot kai tavęs nebus?

nu tai jau jo :cheesy: teks :cheesy:

Vaiva 07-06-2006 11:08

Skaitau www.clickerlessons.com ir negaliu atsigerėt genealiu paprastumu. Eisim klikerio gamintis arba ieškot.

com@ 07-06-2006 14:27

Quote:

Originally Posted by wolfin
Quote:

Originally Posted by com@
Quote:

Originally Posted by Vaiva
Na va, susitikimas įvyko, manau, jis buvo naudingas, tikslingas, reikalingas ir labai linksmas. :cheesy: Pasižiūrėjom vieni į kitus, pasilyginom ūgius ir kailiukus, pasipjovėm draugiškai... Reikėtų dažniau :wink:



Ale kaip mes jums pavydim.... :frown:
Mums cia taip liudna.. :cry:

neliudek juk tau tik apwi 100 km nuo manes arba ju, vat Vikei tai liudna, juk ji Klaipedoje gyvena.
o jei i Vilniu pradeciau vaziuot vaikus mokyti, tai juk ir tave ne taip jau sunku pakeliui prigriebt :wink:

Asiu, asiu :lol:
Laukiu nesulaukiu kada bus tacka pataisyta, tada su Fibka iki pasaulio krasto.. :mrgreen:
Tik gaila niekaip negalim priprasti prie transporto, pastoviai vemiam :(
Gal kokiu vaistu yra sunims? :shock:

Vaiva 07-06-2006 14:32

TIKRAI yra žmonėms, tai gal juos galim ir šunims pritaikyt?..

Benas 07-06-2006 19:55

Girius siandien buvo pas mane i darba atejes, tai aplaize ir truputi apgrauze visas dziovintas kiauliu ausis, bet manau,kad eis ir tokias parduot.Dar jis prikakojo masinu stovejimo aikstelej, o mes kaip pavyzdingi seimininkai viska surinkom,va... 8) ,O as pats esu kilimo is Klaipedos,tai vasara vistiek vaziuosiu pas tevus pabut,galeciau susitikt su Giriaus sesyte,jei ji noretu

wolfin 07-06-2006 19:58

Nu com@ greiciau tacke taisykis ir kaip tavo mintys apie Lazne belohrad?
o Benai KLP gyvena brolis Waidila:) (jei tu apie ji mastei :wink: )

Benas 07-06-2006 20:33

Tai dar geriau,nes mums su Girium labai truksta vyriskos kompanijos.Merginu apsupty gyvenam ir dar vienos laukiames

wolfin 07-06-2006 20:39

Quote:

Originally Posted by Benas
Tai dar geriau,nes mums su Girium labai truksta vyriskos kompanijos.Merginu apsupty gyvenam ir dar vienos laukiames

:beer ooo tai sveikinam :hand mus dar viena mazytis triusiukas namuose :rabit

labai tuom dziaugiames :mrgreen:

vike 07-06-2006 20:55

nu jus ir pavarot :thumbs visai nesenai, net neziuredavau kas lt forume naujo, o dabar tai tik grysk, jau pilna prirasyta! saunuoliai :wink:
beje Daiva nebutina kalbeti tokiom mums skaudziom temom.. :? (kad toli nuo jusu visu gyvenam) ir taip jau beveik apsiasarojam, kai galvojam, jog visi susitinka, o mes turim zaisti su kazkokiais visai nepnasiais i save( jei ka tai Waidila apsoliuciai kitaip zaidzia su kitais sunimis negu su savais vilkiukais). et, nu ka jau darysi :| o del Giriaus galimo atvaziavimo kaip dziaugiames, dziaugiames :cheesy: tikiuosi ir kiti bent retkarciais i pajuri atmauna :D a? :wink:

com@ 07-06-2006 21:11

Quote:

Originally Posted by wolfin
Nu com@ greiciau tacke taisykis ir kaip tavo mintys apie Lazne belohrad?


Sake, kad bus aisku tik kita menesi :scream :banghead :tard

Saulius 08-06-2006 08:12

Sveiki,
Kadangi neturiu jusu el.pastu,tai sukuriau bendra el.pasta www.yahoo.com ir ten atsiunciau kelias susitikimo nuotraukas,kas nores gales paziureti ar atsisiusti. daug nuotrauku isejo susiliejusios tai nedejau.
Emailo duomenys:

ID:vilkiukai Password: wolfdog1

gero ziurejimo:)

P.S. Daiva kiek kartu siunciau tau nuotraukas tai viska grazina ir raso, kad tavo emeilas yra perpildytas:)

wolfin 08-06-2006 08:17

Quote:

Originally Posted by Saulius
Sveiki,
Kadangi neturiu jusu el.pastu,tai sukuriau bendra el.pasta www.yahoo.com ir ten atsiunciau kelias susitikimo nuotraukas,kas nores gales paziureti ar atsisiusti. daug nuotrauku isejo susiliejusios tai nedejau.
Emailo duomenys:

ID:vilkiukai Password: wolfdog1

gero ziurejimo:)

P.S. Daiva kiek kartu siunciau tau nuotraukas tai viska grazina ir raso, kad tavo emeilas yra perpildytas:)

a juodai pasipiktinus tada esu, nes man rodo, kad gerai-speju teks kurt pasta tik nuotraukom gauti :evil: o gal dydis per didelis, geriausia siusti 800x ~800 pikseliu dydzio nuotraukas.

VISIEMS-wolfdoge nuotraukas ideda Margo su broliu Przemku, o kadangi jie labai, labai uzsieme zmones (5 suauge vilkai, firma, parodos), tad jos hm... labai jau veluoja :(
ei o jei atsidaryti galerij pvz fotki.com?
as ten uzsiregistravau ir bandysiu siandien is musu varzybu sudet foto

Saulius 08-06-2006 08:41

gali buti kad as siunciu per dideles nuotraukas: 1600x1200. Be to gal ganetinai daug siunciau apie 6MB.

wolfin 08-06-2006 09:02

Quote:

Originally Posted by Saulius
gali buti kad as siunciu per dideles nuotraukas: 1600x1200. Be to gal ganetinai daug siunciau apie 6MB.

tada jo, nes dazniausiai pasto dydis buna tik iki 5 MB, teks pradet jas idet kazkur-as dabar kankinuosi su tuo fotki.com
kol kas pusetinai bet per kokia valanda gal fotkes ir sudesiu :|

wolfin 08-06-2006 10:06

http://public.fotki.com/wolfin/1_vilkiuku-vilnieci/
:cheesy:

Vaiva 08-06-2006 10:15

Nu jo. Nepagaunamieji :cheesy: :wink:

vike 08-06-2006 18:28

norejau jusu paklausti :D nes idomu ar cia tik pas mumis taip yra, ar nea. kad isejus i lauka jei einame laukais, zolyte tada viskas gerai, laimingas Waidila bega, taciau jei einame asfaltu tada jau beda, nes mazyliukas kiek paeina, ir tuoj nebnori eiti, taciau jei asfalta pakeiciame zole, vel viskas gerai :| net nezinau, gal jo pedutes jautrios pernelyg. tai idomu ar cia tik pas Waidilka ar ir dar pas ka nors taip yra.

Benas 08-06-2006 22:11

nepastebejau tokio dalyko

vike 08-06-2006 22:27

vadinas tik mes cia tokie nemegstantys miesto gatviu... :roll:

Saulius 09-06-2006 06:46

Ir musu Maja per asfalta nelabai megsta vaikscioti.Kaip tik vakar ejau pasivaikscioti,tai Maja paeina truputi ir sedasi,tada pradejau vesti salikele kur yra smelis ir zole,tai be jokiu problemu parejo namo.
Tik problema turiu:) Maja nezmoniskai megsta geles.ipuola i gelyna tiesiai ant geliu ir guli arba uosto,be to einant pasivaikscioti nei vienas didesnes geles ziedas nelieka neapuostytas ir nepakramtytas:)

vike 09-06-2006 07:02

o, tai ir Majai nepatinka :) nes mes tai kai uz namo iseinam ir iskart yra zolyte tai viskas valio, pagaudom kita musu suniuka, kalniukas - jega! o vat kai megianme eiti asfaltu, tai uo toliau tuo labiau nekencia.. dabar uztenka per kiema pereiti, o jau per kita jei man reika eiti, tada jau galiu arba nestis maziu (cia tikiuosi Daiva neperskaitys nes dar kaip visada sakys, kad lepinu... :roll: ) arba greitai zolynelio ieskoti.
o del gelyciu tai nezinau, kazkaip nepasitaike mums ju namie sutikti, nors susitikime tai pamenu, jog visiems PATIKO gelytes :D tai paraguti, tai atsigulti..

wolfin 09-06-2006 07:46

Aha, todel pas mus nebezydi namuose tulpes (nu ir siaip jau nebezydi, bet vaikai padejo joms anksciau nuzydet), o pas Deimante namuose ne tik tulpiu nera bet ir sraiges sumedziotos po musu vizito. :cheesy:

Benas 09-06-2006 08:48

Jei Girius kur nors nebeina, as pradedu begti, tada jis gal bijodamas pasilikt puola vytis.Viena karta buvau nuo jo pasislepes. Tai jis ieskojo ieskojo, o paskui labai gailiai ir ilgai uzstauge,kai pasirodziau dziaugesi,kad net apsislapino.Dabar jis niekur nebeatsilieka

wolfin 09-06-2006 08:59

Quote:

Originally Posted by Benas
Jei Girius kur nors nebeina, as pradedu begti, tada jis gal bijodamas pasilikt puola vytis.Viena karta buvau nuo jo pasislepes. Tai jis ieskojo ieskojo, o paskui labai gailiai ir ilgai uzstauge,kai pasirodziau dziaugesi,kad net apsislapino.Dabar jis niekur nebeatsilieka

is to dziaugsmo psule neatlaike, buna maziukams, nes kai jau dziaugiasi, tai per "visus galus" bega :mrgreen:
o del tokio slepimosi-labai gerai-nes : mokai suni ieskot zmogaus, mokai buti pastabiam, ir mokai reaguoti i pasaukima

p.s. noresi rimciau ji dresuot-pvz zmoniu paieska, pedsekyste?

Benas 09-06-2006 09:28

stengsiuos,kiek kantrybe leis.Dar bandysiu i medziokle su tevu pasiimt.

Benas 09-06-2006 09:46

nerealus zveris(kazkaip suniu jis man nesivadina),ziuriu ir atsiziuret negaliu.Su juo keiciasi visas dienos rezimas,atrandi ko anksciau nepastebejai.Guli ant lovos ir ziuri i mane ir, kiek suprantu, tik mane viena jis pasauly siuo metu taip myli...Jei iseinu i darba,girdziu kaip jis draskosi,kaukia,net zmona negali susitvarkyt,tada ji atsiveza Giriu pas mane i darba, o jis taip is dziaugsmo cypia,kad sueina zmones is kitu parduotuviu paziuret...Tokio istikimo draugo gali ir du gyvenimus nugyvent ir nerast...Turejau anksciau visokiu sunu ir kilmingu ir ne,bet visi jie buvo tikri sunys - kur est duoda, ten ir gerai,kas paglosto tas jau ir draugas,aisku dresura charakteri keicia,bet va, Girius jau dabar jei pamato koki suni ar zmogu,tai bega pas mane ir uz koju pasislepia.Keista siek tiek,kad jis sunu nemegsta ir nezaidzia su jais(tik su tokiu dideliu labradoru zaide),netoli yra gyvunu prieglauda, tai girdisi lojimas,kai arciau prieinam Girius urzgia cypia ir toliau nebenori eiti.

wolfin 09-06-2006 10:05

Girius nuo pat gimimo buvo labai jautrus vaikas, jis kitaip i pasuali ziurejo, ir turbut del to jaucia kas ten toj gyvunu prieglaudoj dedasi ir todel nenori linkt ten eiti. :(
o pratinti, likti viena namuose butina-reikia kad zinotu, jog retkarciais ir be tetes likti tenka.
p.s. gal pamatysiu juos visus kita savaitgali, nes penkt. nusimato lyg tais atvykimas i Vilniu:)

Vaiva 09-06-2006 11:02

Mano mažoji tai šunis mėgsta. Ypač didelius. Kuo didesnis, tuo jai gražiau. Ypač jei patinas. Vakar tiesiogine to žodžio prasme pakibo ant kaklo dideliausiam gauruotam vokiečių aviganiui. Tokia suskydus suskydus visa...Karčius jam tampo, ausytės suskliaustos... :roll: :oops:
O dėl Majos tai ko stebėtis, kad gėles mėgsta- juk vardas gėlę reiškia, a ne? :wink:

Vaiva 09-06-2006 11:04

O dėl slėpimosi... Na kai Bruknė palaida tai visada rodos akies krašteliu stebi saviškius ir niekur nedingsta, ji nėra šunų su kuriais galėtų žaist, tai bėgioja paskui mane (taip ir sportuojam iš vieno aikštelės galo į kitą :mrgreen: ), bet vat ką daryt kai ji mieste užsispiria niekur nebeit?! Juk nepaleisi ir nebėgsi - mašinos aplink... :|

wolfin 09-06-2006 12:08

Su asiliuku asiliskai-juk skaitei apie klikeri-stovi ir ziuri i kita puse, tegul ji ten plesosi, nervinasi, ar siaip kvaili volioja (aisku tik ne viduri gatves) o kai nusiramins-pagirk ir pirmyn tau reikiama kryptimi.
ATSIMINKIM-SUO VISADA EINA TEN KUR NORI JO SEIMININKAS, O NE JIS PATS

Benas 09-06-2006 13:43

Pratint likt viena siek tiek problematiska,as laisvas kas dvi dienas, o siaip tai buna aukle.Zmona laukiasi ir, jei duos Dievai, susilauks,tai dar metus-dvejus namie kazkas bus.

Benas 09-06-2006 13:47

Naujas atradimas: JAUCIU PIMPALAI(dziovinti)! Tai bene labiausiai smirdantis produktas pasaulyje! Namai smirda dveseliena, zmona isvaziavo i Utena, nes ja pykina. O Girius laimingiausias gyvunas Vilniuje, nes jie, pasirodo, jam skaniausi!

Vaiva 09-06-2006 13:54

O kur tų pimpalų gaut?! Kol neturėjau Bruknės visur pardavinėdavo, dabar tik tokius... smulkintus...


All times are GMT +2. The time now is 03:49.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org