Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Spotkania i podróże (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=31)
-   -   Gdzie i kiedy mozna spotkać inne wilczaki w 2010. (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=13161)

szasztin 14-01-2010 08:38

Gdzie i kiedy mozna spotkać inne wilczaki w 2010.
 
Mamy juz od kilku dni 2010 rok warto zatem dotrzymać obietnicy i załozyć temat o planach spotkaniowych i wyjazdowych na ten rok.
Kilka interesujacych dat juz sie pokazało zatem do dzieła:

Nasze plany i jednocześnie zaproszenia:

- 1-3 maj - Kaszuby - okolice Wdzydz Kiszewskich - nieformalna i
"nieoficjalna" majówka - wkrótce dla chętnych więcej informacji:)

- 7-15.08 - Słowacki Obóz Wilczakowy - nasz stały punkt programu:)

- 27-29.08 Spotkanie w Późnej.

Resztę podam jak tylko plany wyklarują sie na tyle że będzeimy znali daty.


Znana jest też data Festiwalu Wikingów na Wolinie : 6-8 sierpnia 2010 - niestety my w tym czasie będziemy łazić po słowackich górach i sączyć piwko.

Liczę na Kamoszkę i Marcina L. i na ich informacje o inscenizacjach. Sama chętnie na jakieś sie wybiorę.

Czekam na następne plany, informacje i daty!!

wolfin 14-01-2010 14:14

dodam :) 2010 06 05-06 LITWA :) - Ty wies o co chodzi reszta bedzie informowana odzielne :) 8)

szasztin 14-01-2010 15:03

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 269599)
dodam :) 2010 06 05-06 LITWA :) - Ty wies o co chodzi reszta bedzie informowana odzielne :) 8)

Wiem wiem , ale.... to jest długi weekend - u nas 3.06 jest Boże Ciało i wolny dzień, potem piątek też wolny i weekend też.
Nam sie plany zmieniły. Jedziemy w zupełnie przeciwnym kierunku.

Ale może zobaczymy sie na obozie słowackim:)

wolfin 14-01-2010 15:15

Quote:

Originally Posted by szasztin (Bericht 269617)
Wiem wiem , ale.... to jest długi weekend - u nas 3.06 jest Boże Ciało i wolny dzień, potem piątek też wolny i weekend też.
Nam sie plany zmieniły. Jedziemy w zupełnie przeciwnym kierunku.

Ale może zobaczymy sie na obozie słowackim:)

no cos :) to za rok czekami :twisted:

GRABA 14-01-2010 19:53

Quote:

Originally Posted by szasztin (Bericht 269519)
Mamy juz od kilku dni 2010 rok warto zatem dotrzymać obietnicy i załozyć temat o planach spotkaniowych i wyjazdowych na ten rok.

Świetnie szasztin:p Prawdę pisząc, to czekałam czy będziesz pamiętała. Wielki plus na Twoje konto, bo uwielbiam ludzi "słownych":p

My do czerwca zajęci jesteśmy - ale mam nadzieję, że wakacyjne miesiące wypełnię jakimiś fajnymi wyjazdami.

shaluka 14-01-2010 20:03

No my już zazdroscimy, ale w tym pozytywnym znaczeniu ;)
Nas na bank nie bedzie na obozach, bo mi wypada wtedy specjalny termin.
Ale kto wie, moze już na Wolin uda nam sie wywac.
Piszcie, piszcie o wszelkich spotkaniach milo byloby sie na jakies wyrwać ;)

Karina 14-01-2010 20:12

a my na razie w planach mamy pod koniec maja Ogrodzieniec i Wolin, czyli same historyczne imprezy :) a ta majówka brzmi interesująco 8) ...

szasztin 14-01-2010 20:39

Quote:

Originally Posted by Karina (Bericht 269760)
a my na razie w planach mamy pod koniec maja Ogrodzieniec i Wolin, czyli same historyczne imprezy :) a ta majówka brzmi interesująco 8) ...

Na majówkę zapraszam!!! Tak jak pisałam wszyscy mile, niezobowiązująco widziani!!
W marcu dam namiary !!

Nam Wolin odpada - ale Karine napisz coś o Ogrodzieńcu ?? Kiedy , co i jak? Może sie tam spotkamy!!

szasztin 14-01-2010 20:41

Quote:

Originally Posted by GRABA (Bericht 269752)
My do czerwca zajęci jesteśmy - ale mam nadzieję, że wakacyjne miesiące wypełnię jakimiś fajnymi wyjazdami.

W wakacje będzie dużo wystaw ale i tez duzo możliwości do spotkania po a wystawami.
My jesteśmy otwarci na propozycje!! I czekamy. A jak cos sami znajdziemy to damy znać!
Graba - zapraszam na majówkę!!

szasztin 14-01-2010 20:50

Mam znalzałam:

22 - 23 maja - VII Najazd Barbarzyńców. Festyn wczesnego średniowiecza. OGRODZIENIEC

stronka: http://www.zamek-ogrodzieniec.pl/kategorie/kalendarz

Może sie pojawimy???

DanielZ 14-01-2010 21:41

Brak planu to najlepszy plan - czyli w tym roku idziemy na żywioł :) .
Na pewno 1-2 maj Łódzka wystawa.

Louve 14-01-2010 21:51

Hm.. ja powoli układam plany. Chętnie wpadnie na czeski obóz wakacyjny, o ile Cora nie będzie szalała z cieczką w tym czasie - teraz po szczeniakach nic nie wiadomo.
Muszę przyznać, że historyczne imprezy bardzo mnie ciekawią, to i tam postaram się zajrzeć.
Wystawy z Corą odpadają do czasu, kiedy schudnie i obrośnie futrem. Chociaż... ona i tak ich nie lubi, wiec jeśli już gdzieś będę to z małym.
Mimo wszystko preferujemy spotkania i tym podobne imprezy. :)

Marcin L. 14-01-2010 23:13

Imprezę ogrodzieniecką robię już od 7 lat, my tam jesteśmy już cały tydzień przed imprezą. Więc jak ktoś ma ochotę to dajcie znać, tereny superaste no i ogólnie tam jest fajny klimat mogę załatwić jakąś propsią chatę. Kto chce przyjechać piszcie do mnie załatwię wejściówki na imprezę.

w czerwcu będzie w Kaliszu jedna z większych imprez historycznych w tym roku ale nawiązanie do czasów rzymskich.

szasztin 15-01-2010 08:34

Quote:

Originally Posted by Marcin L. (Bericht 269791)
Imprezę ogrodzieniecką robię już od 7 lat, my tam jesteśmy już cały tydzień przed imprezą. Więc jak ktoś ma ochotę to dajcie znać, tereny superaste no i ogólnie tam jest fajny klimat mogę załatwić jakąś propsią chatę. Kto chce przyjechać piszcie do mnie załatwię wejściówki na imprezę.

w czerwcu będzie w Kaliszu jedna z większych imprez historycznych w tym roku ale nawiązanie do czasów rzymskich.

SUPER! My damy Ci znać - I mamy nadzieję na spotkanie!

Czekamy tez na inne informacje!!

Galicja 15-01-2010 11:59

My mieliśmy zgryz z Galicyjskim bo było ono zawsze połączone z wystawą w Krakowie, w tym roku ZK zrobił nam psikusa i wystawę przeniósł na wrzesień. Jak na razie termin Galicyjskiego to ostatni weekend czerwca, miejsce Pcim :) schronisko kudłacze :)

A plany nasze.... obóz na Słowacji taaak, mam plan zostawić wszystkie Kudery w domu i ruszyć sama z Inti, To jest mój plan:) i byłoby miło wpaść do Póżnej

Louve 15-01-2010 18:03

Quote:

Originally Posted by Marcin L. (Bericht 269791)
Imprezę ogrodzieniecką robię już od 7 lat, my tam jesteśmy już cały tydzień przed imprezą. Więc jak ktoś ma ochotę to dajcie znać, tereny superaste no i ogólnie tam jest fajny klimat mogę załatwić jakąś propsią chatę. Kto chce przyjechać piszcie do mnie załatwię wejściówki na imprezę. .

Ooo tak, w Ogrodzieńcu na 99.9% będziemy, bo to całkiem blisko ;)

GRABA 15-01-2010 18:42

Quote:

Originally Posted by szasztin (Bericht 269765)
Graba - zapraszam na majówkę!!

U nas z majówką będzie tak, że jak się uda mężowi załatwić wszystkie dni wolne, to wyruszymy. Dziękuję:p

Quote:

Originally Posted by Marcin L. (Bericht 269791)
Imprezę ogrodzieniecką robię już od 7 lat, my tam jesteśmy już cały tydzień przed imprezą. Więc jak ktoś ma ochotę to dajcie znać, tereny superaste no i ogólnie tam jest fajny klimat mogę załatwić jakąś propsią chatę. Kto chce przyjechać piszcie do mnie załatwię wejściówki na imprezę.

Tam są dwa dni? To w jeden dzień wpadniemy:p, bo blisko.
Quote:

Originally Posted by magdalena (Bericht 269878)
A plany nasze.... obóz na Słowacji taaak, mam plan zostawić wszystkie Kudery w domu i ruszyć sama z Inti, To jest mój plan:) i byłoby miło wpaść do Póżnej

:shock::shock:Madzia...... masz jakąś nianię w zapasie? - hehe

Galicja 15-01-2010 18:59

Quote:

Originally Posted by GRABA (Bericht 270033)

:shock::shock:Madzia...... masz jakąś nianię w zapasie? - hehe

Nie :) Kuder będzie miał swoje 5 min z dziećmi, skoro teraz się po kursach rozpycha tygodniami to musi za nimi zatęsknić :))

Marcin L. 15-01-2010 19:13

"Tam są dwa dni? To w jeden dzień wpadniemy:p, bo blisko."

tak 2 dni - scenariusz ma w tym roku nawiązywać do 1010 lecia Zjazdu Gnieźnieńskiego - no i tworzymy w tym roku coś na kształt konfrontacji sztuka walki różnych narodów, ekipy 5 osobowe z Polski, Czech, Rosji, Włoch, Białorusi, Litwy i Ukrainy będą w różne sposoby walczyć o tytuł najbardziej walecznego narodu. Walczyć będą o srebrną buławę, którą co roku na organizowanych przez nas imprezach ekipa z danego kraju będzie mogła utrzymać albo oddać innemu narodowi ...

Proponuje zawitać w sobotę, bo wtedy na imprezach najwięcej się dzieje zawsze.

Pozdrawiamy i zapraszamy serdecznie - może zrobimy jakiś element imprezy z wykorzystaniem i prezentacja naszych psiaków. Jak się okaże, że będzie dużo chętnych wilczakowców to ustawimy jakiś wielki namiot historyczny i zrobimy tam wilczakową bazę z browarkami itp.

Narvana 15-01-2010 20:56

My myslimy o Polach Grunwaldzkich, zeby pojechac na bitwe, daleko nie jest.
Myslimy tez o Wolinie. Ale jak dobrze pojdzie, to jedziemy na Slowacje na oboz. A jesli nie, to prawdopodobnie Wolin :)

Aha, jeszcze gdyby ktos chcial-w lutym (11-14) robimy wypad na Mazury.
Wieksza ekipa. Wiec jesli ktos chce, zapraszam na priva do mnie, albo szasztin ;)


All times are GMT +2. The time now is 22:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org