Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Įvairūs (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=138)
-   -   Pliurpalų tema - prognozuojamas didelis populiarumas :) (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=6897)

Vaiva 25-10-2007 11:49

Pliurpalų tema - prognozuojamas didelis populiarumas :)
 
Quote:

Aš nekalta, nėra pliurpalų temos :oops:
Kaip suprast Vykiui palieki, jugi tu laikais pati teises, ne? :rock_3 Ir ar tikrai tokia maža? (prisimenu kelionę kažkur su wolfin.. gale į jos senąjį opeliuką tilpau su trimis vilkais..)
Bet tai jau kaaaaip fainai 8) (čia aš tyliai tikiuosi, kad atlėksit daba jau iki pajūrio :oops: )
Seniai tokios temos reikėjo. Ne, teisių aš dabar tai nesilaikau, mat darbai yra prispaudę. Be to, Vykis tai vairuot moka, tik popieriuko neturi, jam paprasčiau :) Aš irgi artimiausiu laiku planuoju :)
Mašiniukas - dviejų durų Seat Cordoba, patikėk, tikrai laaabai mažas. na nebent gale sėdi labai liesas mažas žmogutis ir du labai nedideli vilkeliai... Gal tada... (nuo minties ištinka lengvas klaustrofobijos priepuoliukas)

vike 25-10-2007 14:10

Na smagiausia tai, kad jūsų šeimyna telpa ir keliaut daba galėsit :)
Man gėda dab šitoj temoj rašyt, nes jaučiuosi pliurpalas :lol:

Vaiva 25-10-2007 14:44

Quote:

Originally Posted by vike (Bericht 108613)
Na smagiausia tai, kad jūsų šeimyna telpa ir keliaut daba galėsit :)
Man gėda dab šitoj temoj rašyt, nes jaučiuosi pliurpalas :lol:

Tai tu, brangioji, ir esi pliurpalas :) Nėra čia ko gėdytis :)

wolfin 26-10-2007 00:38

jo paziurejau duomenis-na ka gi teks vilkiukstei pateisinti visur talpaus vilko varda :)

na pasigirsim ir mes-praturtejom -t.y. paemem paskola ir turim nauja melyna vel opeli vectra tik si karta universala. :) jau galima laistyt po technikines ir su "blekom".
zodziu sunys tures gera bagaznika, o veliau jauciu ....tradiciskai ir i vidu sukeliaus :lol:

vike 26-10-2007 10:55

Aik jau, padaryk greičiau grotas ir nekeliaus į vidų.. ;)
Mane tai begalo erzina plaukai mašinoje, tik nuo jų nedingsti, nes tenka arba draugės senbernarą pavešt, arba Girių, arba dar ką nors.. tada ir vėl valyt mašiną iškart reik.. :( O Vaidylka tai labai pripratęs važiuot bagažnike, net nenori jis viduj važiuot, jam ten ramu, daug vietos :p

Vaiva 31-10-2007 11:25

Norėčiau su Jumis pasidalinti šunų išstatinėjimo parodoje pradžiamoksliu :) Autorius redakcijai žinomas :D Cituoju:

"...mes žinom, kad geriausios priemonės karšt vikeliams vilną yra lituoklis, atviri laideliai ir diržas, stovės jinai man kaip žvakė ir kailis bus purus pašišiaušęs, žinom mes kaip iš beviltiškų padarų čepionus gamint."

Nėr už ką :D

auuuu 02-11-2007 12:19

o man va....kyla gresme isigyti haske....balta poliarine lape su skirtingom akim ir traumuotu budu.... :roll:

Vaiva 02-11-2007 15:31

O kas jos būdui? Iš kur ta šmaskė? Pasakokite, pasakokite :)

auuuu 02-11-2007 15:46

aj, viena diena klaidziojau po parduotuves dujnes ieskojau ir galvoju va uzeisiu i kika paziuret kas ten per....akropoli radau skunka, tai idomu buvo ka rasiu kikoj prie banginio....ir radau keturis haskius....viena is ju buvo balta balta...su skirtingom akim....netrysko tuo vaikisku susidomejimu ir gyvenimo dziaugsmu (kiek tai imanoma kikinem salygom)....po to akitaa is flora ir fauna forumo papasakojo, kad ta baltoji yra is daugintoju lenkijos....buvom dar kelis kartus nueje...tai pas ja yra labai didele baime visa kam....prieina zmogus prie narva ir ji iskarto nuleidzia galva, ausis, pati susispaudzia....padejau telefona prie narvo, tai viena juodai balta haske prie jo puole nagais ir dantim....o toji sedejo atokiai...net man nuejus nepriejo....tik lojo...matosi, kad nori, kad smalsu, bet va, bijo ir fsio. matyt traumuota gal vaikystej pas tuos daugintojus buvo....va dabar gaudineju spausdima gelbeti ta haskyte ir imti pas save....nors nezinau ar as jau labai geras gelbejimosi ratas jai.... :roll: :)

Vaiva 02-11-2007 15:55

Jamk. Jei tik manai kad gali - jamk. Nes tu bet kuriuo atveju geresnis variantas tokiam šuniui, nei daugelis tų, kurie paprastai perkasi haskius kikoj. (Čia tik viena priežastis, kitų irgi daug ;))

Aš tai šiandien po gėles knisuos - persodinau orchidukus, pasėjau pipiriukų, papurenau šalavijus, kalciamėgėms orchidėjoms daviau kiaušinio lukšto, galvoju, ką čia dar nuveikus. Nagai niežti. Patologija.

auuuu 02-11-2007 16:19

hm....na, gal ir tamstos tiesa....bet....gyvenu bendrabuti..( :) )..puse dienos fakultete praleidziu....kartais daugiau...(gal ir butu galima ten ja vestis ir tarp paskaitu aplankyti kambarelyje uzdaryta, kol as paskaitose..)..dar vienas dalykas....jei ja turesiu, nezinau kada galesiu leisti sau tureti csv....et, pjaunatis...

geles pasisavina kalci is lukstu..?!.. :shock: velnias, reikejo labiau botanika dometis....beje, pipiriukai tai cia tie valgomi..?..gal koki astrus...?...
veiklos pasiulymas: pabegiot su brukne...pradziai dvi desimtis kilometru....manau, kad jai patiktu.... ;) )

Vaiva 02-11-2007 16:27

Quote:

Originally Posted by auuuu (Bericht 109613)
hm....na, gal ir tamstos tiesa....bet....gyvenu bendrabuti..( :) )..puse dienos fakultete praleidziu....kartais daugiau...(gal ir butu galima ten ja vestis ir tarp paskaitu aplankyti kambarelyje uzdaryta, kol as paskaitose..)..dar vienas dalykas....jei ja turesiu, nezinau kada galesiu leisti sau tureti csv....et, pjaunatis...

Mes irgi barake, dviese su Brukne :) Ir irgi šiaip dirbam, kaip manau didžioji dalis šunis auginančių žmonių :) O CsV su haskiu puikiai dera :)


Quote:

geles pasisavina kalci is lukstu..?!.. :shock: velnias, reikejo labiau botanika dometis....beje, pipiriukai tai cia tie valgomi..?..gal koki astrus...?...
veiklos pasiulymas: pabegiot su brukne...pradziai dvi desimtis kilometru....manau, kad jai patiktu.... ;) )
Paphiopedilum'ams rekomenduoja duoti kalcio, vienas iš būdų tipo malto kiaušinio lukšto papilt. Ką aš žinau ar įsisavina :D Aišku, paprastos kreidos geriausiai būtų :roll: Pipiriukai aštrūs ir labai gražūs http://sev.lternet.edu/~jnekola/Heir...lticolor_A.JPG Jei normaliai sudygs, galėsiu pasidalint ;) O Bruknė šiandien jau gavo dėmesio, miega išsidrėbus. Man gėlėms ką nors daryti norisi :)

auuuu 02-11-2007 16:39

et...zinau, kad nelabai pjaunas haskis ir csv....bet nemanau, kad galeciau iskarto du sunis barake auginti....ar su dviem bandyti ieskoti nuomotis po to buto....sunkoka turbut rasti butu....nors...et....drasko cia mane visakokios abejones....ir spaudimai.... :)

o kazin tom gelem netinka kalcio milteliai ar kas ten, kaip sunim kad buna...?...nepamenu tiksliai, bet savajai Princesei tai pamenu, kad kazka panasaus duodavom profilaktiskai kartais....hm....idomu pasidare...
geras! nezinojau, kad pipirai visai grazios geles! :o kiek laiko jie dygsta..?..
va, dar klausimelis iskilo....suo, geles, o dar ir patiems neprosal butu tilpt....nereik persispausti ar cia visi labai draugiskai telpat tam nedideliam kambareli...?... ;)
pamislijau, kad vienintele gele, kuria ciuciutuka auginau buvo...kaktusas... :D

Vaiva 02-11-2007 17:00

Quote:

Originally Posted by auuuu (Bericht 109615)
o kazin tom gelem netinka kalcio milteliai ar kas ten, kaip sunim kad buna...?...nepamenu tiksliai, bet savajai Princesei tai pamenu, kad kazka panasaus duodavom profilaktiskai kartais....hm....idomu pasidare...

Nežinau, gal ir tinka, bet paprastai tos žmonių ir turbūt gyvūnų tabletės su visokiais priedais nereikalingais būna :roll:

Quote:

geras! nezinojau, kad pipirai visai grazios geles! :o kiek laiko jie dygsta..?..
va, dar klausimelis iskilo....suo, geles, o dar ir patiems neprosal butu tilpt....nereik persispausti ar cia visi labai draugiskai telpat tam nedideliam kambareli...?... ;)
pamislijau, kad vienintele gele, kuria ciuciutuka auginau buvo...kaktusas... :D
Pipirai dygsta ir auga greitai, jie dar moka vienu metu žydėti ir skirtingo prinokimo lygio pipiriukus turėti ;)
Kambariukas mūsų 18 kv m, o be mudviejų ir šuns savo laiku gyveno ir dvi nimfos bei iguana, dabar jas pakeitė, hm... pasiflora, vynuogė, granatmdis, alijošius, karpažolė, šalavijas, paleistuvė ir...eee... 18 vazonų su orchidėjomis, ryt dar kokiais trim egzemplioriais turėtų kolekcija pasipildyti :roll: Dar čia telpa sofa, spinta, komoda, šuns narvas, ąžuolinis stalas, knygų lentyna, šaldytuvas bei dviratis. Dar telikas ir suolas :lol: Ir reikalui esant Vikė su Vaidylka nakvynei :lol: Tiki?

auuuu 02-11-2007 17:21

o cia is kur tas toks skirtingo prinokinimo vaisiu pas pipirus prisitaikymas..?..jie nedideli uzauga..?..ilgai zydi, noksta..?..
hm....gerai, daba kas is isvardintu yra pritvirtinta prie lubu...?...nes kitaip - neisivaizduoju kaip ten galima tilpt.... :roll: :shock: :D

Vaiva 02-11-2007 17:37

Quote:

Originally Posted by auuuu (Bericht 109618)
o cia is kur tas toks skirtingo prinokinimo vaisiu pas pipirus prisitaikymas..?..jie nedideli uzauga..?..ilgai zydi, noksta..?..

Nieko nežinau apie pritaikymą, žinau tik kad gražu - gali ilgai džiaugtis gražiu augalu :) Pats augalas nedidelis, o dar jei gerai apgeni, tai išvis kompaktiškas, pipiriukai irgi mažiukai. Kas yra "ilgai" :D

Quote:

hm....gerai, daba kas is isvardintu yra pritvirtinta prie lubu...?...nes kitaip - neisivaizduoju kaip ten galima tilpt.... :roll: :shock: :D
Niekas ant lubų nekaba :) Nors aš labai noriu dekoratyvios sijos visokioms žolėms džiovinti ir gėlėms kabinti (toms orchidėjoms, kurios natūraliai gamtoje auga medžiuose), bet man jos niekas nepadaro :roll: Jaučiu reiks tave kviestis į svečius, trumpai paskaitėlei "gyvenimas barake" :D

auuuu 02-11-2007 18:00

Quote:

Originally Posted by Vaiva (Bericht 109620)
Nieko nežinau apie pritaikymą, žinau tik kad gražu - gali ilgai džiaugtis gražiu augalu :) Pats augalas nedidelis, o dar jei gerai apgeni, tai išvis kompaktiškas, pipiriukai irgi mažiukai. Kas yra "ilgai" :D



Niekas ant lubų nekaba :) Nors aš labai noriu dekoratyvios sijos visokioms žolėms džiovinti ir gėlėms kabinti (toms orchidėjoms, kurios natūraliai gamtoje auga medžiuose), bet man jos niekas nepadaro :roll: Jaučiu reiks tave kviestis į svečius, trumpai paskaitėlei "gyvenimas barake" :D

hm....gal cia pipiras taip prisitaike ilgiau vilioti apvaisintojus savo vaisiais...? :roll: nes jei visus iskart sunokintu, tai butu stiprus, bet trumpas efektas.... :roll:
o kada tu ji geni..?..kuriuo metu laiku...?...
taigi vietoj sijos galima du grazius pagaliokus pritvirtint ir ant ju tinklioka koki reta.....ant tinklioko zoles ir uzmest isdziuti ir priristi galima.... ;) tik va su geliu kabinimu....hm....nors, jei pagaliokai nemenki, tai maznet islaikytu.... :roll: ;)
heh....gal ir neblogai butu.... ;) pas mus trys lovos, du stalai, sienine spinta, kazkoks kambariokes kosmetinis stalelis ant kurio stovi kitos kambariokes komoda, o ant sios - televizorius.... :D ir dar saldytuvas yra....ir trys lentynos....ir jau sunkakoka apsisukt... :D

Vaiva 02-11-2007 18:11

Quote:

Originally Posted by auuuu (Bericht 109621)
hm....gal cia pipiras taip prisitaike ilgiau vilioti apvaisintojus savo vaisiais...? :roll: nes jei visus iskart sunokintu, tai butu stiprus, bet trumpas efektas.... :roll:
o kada tu ji geni..?..kuriuo metu laiku...?...
taigi vietoj sijos galima du grazius pagaliokus pritvirtint ir ant ju tinklioka koki reta.....ant tinklioko zoles ir uzmest isdziuti ir priristi galima.... ;) tik va su geliu kabinimu....hm....nors, jei pagaliokai nemenki, tai maznet islaikytu.... :roll: ;)
heh....gal ir neblogai butu.... ;) pas mus trys lovos, du stalai, sienine spinta, kazkoks kambariokes kosmetinis stalelis ant kurio stovi kitos kambariokes komoda, o ant sios - televizorius.... :D ir dar saldytuvas yra....ir trys lentynos....ir jau sunkakoka apsisukt... :D

Paslaptingi tie pipirai :) Bet juk ir pomidorai ne vienu metu pgal komandą sunokina vaisius, a? :D Ką aš žinau kada geniu - kai kokia šaka išlenda per daug tai ją imu ir nukerpu. Tai pas jus irgi nemažai telpa, o gėlės tai visai nedaug tos vietos teužima ;)

auuuu 02-11-2007 18:36

aga, kazkoki mazai istirti....galetu mokslas daugiau demesio ju biologijai skirti.... :D
hm....o kaip su pomidorais yra - jau nebepamenu.... :(
hm....ryskiai prasimuse su tuo genejimu man dendrologijos praktika.... :D
hm....kazi kas maziau vietos uzima: geles ar akmenys..?..

Vaiva 02-11-2007 19:03

Kadangi Vykis geologas, tai pas mumi ir akmenų yra -jie puikiai dera su gėlėmis. Ypatingai su kaktusiukais - lithopsais ;) Deja, man orchidėjos daug paprastesni ir lengviau suvokiami augalėliai, nei kaktusaiir visokie ten sukulentai ;) http://www.botanik.uni-karlsruhe.de/...Steine%201.jpg rask gėles ;)

auuuu 02-11-2007 19:18

Quote:

Originally Posted by Vaiva (Bericht 109624)
Kadangi Vykis geologas, tai pas mumi ir akmenų yra -jie puikiai dera su gėlėmis. Ypatingai su kaktusiukais - lithopsais ;) Deja, man orchidėjos daug paprastesni ir lengviau suvokiami augalėliai, nei kaktusaiir visokie ten sukulentai ;) http://www.botanik.uni-karlsruhe.de/...Steine%201.jpg rask gėles ;)

heh....pas mane net masinoj akmenu yra....kazkada juokavau, kad jei juos issiimciau, tai masiniukas iskart pakiltu.... :D bet is geologines puses apie juos nieko nezinau....tik va silpnybe tyst akmenis namo ir fsio....man jie paprastesni nei geles.... :D
o toj foto tai geles ten tie rudesni, siek tiek apsirauksleje ir, jei pasitelkus vaizduote, i uzpakalius panasus...?...ko tai pamaniau, kad ten grybai.... :roll: :D

Vaiva 02-11-2007 19:27

Quote:

Originally Posted by auuuu (Bericht 109625)
heh....pas mane net masinoj akmenu yra....kazkada juokavau, kad jei juos issiimciau, tai masiniukas iskart pakiltu.... :D bet is geologines puses apie juos nieko nezinau....tik va silpnybe tyst akmenis namo ir fsio....man jie paprastesni nei geles.... :D
o toj foto tai geles ten tie rudesni, siek tiek apsirauksleje ir, jei pasitelkus vaizduote, i uzpakalius panasus...?...ko tai pamaniau, kad ten grybai.... :roll: :D


Nee, ten lithopsiukai, puikiai dera su akmenimis ;) kada nufotkinsiu savo orchidėjų kampelį, ten irgi akmeniukų pažerta. Vis galvoju kaip faina būtų atsikratyt vazonėlių ir ant medžių augančias orches sukabint ant kokios didelės šakos su kiminais, o ant apsamanojusių akmenų augančias ant jų sutupdyt... :tard

auuuu 02-11-2007 19:45

velnias, kaip tik va tokia viena saka turejau....jauciu butu puikiai tikus....tik va, kad toji saka dingo be zinios.... :(

auuuu 04-11-2007 18:06

na, kadangi pliurpalu tema, tai tada va klausimas i tema....
pamenat pluta..?..mickey mouse ir ne tik suni....kokia jo veisle...?...

Vaiva 04-11-2007 18:55

Quote:

Originally Posted by auuuu (Bericht 109726)
na, kadangi pliurpalu tema, tai tada va klausimas i tema....
pamenat pluta..?..mickey mouse ir ne tik suni....kokia jo veisle...?...

Sodų puikusis :)

auuuu 05-11-2007 00:11

Quote:

Originally Posted by Vaiva (Bericht 109728)
Sodų puikusis :)

taip ir maniau, kad jis bus lietuviskos kilmes..!!.. :D

nesuprantama 06-11-2007 20:32

Dėl akmenų ir man panašiai....
Jai kokį randu įdomų tai ir tempiu namo... tėvai pasiknaisioją po stalčius klausia kam man jų reikia?:lol:
o aš nežinau ką atsakyt šeip gaila išmest ir tiek :roll:

auuuu 08-11-2007 19:10

et, neber haskes....ka padarysi....tikekimes, kad jai bus gerai ten, kur ji atsirado....


p.s. pries laisvas dienas dar buvo...siandien nuejau - likes is keturiu tik vienas haskis....issiaiskinti kada cia ta urbine prekyba buvo pas pardaveja nepavyko....paklausiau kada parduoti atsake: "tai dar yra haskiu mindaugo maksimoj, akropoli."..

nesuprantama 08-11-2007 21:27

Pardavineja juos kaip kokius daiktus...:stupid
Megoi maciau buvo nuolaida vienam haskiui, tam vargsiukui nebuvo net vandens ypilta o liezuvy iskors tupejo....:shock:

Manau tuos haskius pirko vieniem dovanu kiti seip kad per laisvas dienas turetu su kuo uzsiimt...
Nes kas tikrai rimtai sunio nori tai kikose neiesko...

vike 08-11-2007 22:22

Pasitaiko ir tokių, kuriuos galėčiau pavadint puikiais šeimininkais, nors šunį ir pirko Kikoje tik susižavėję išvaizda, deja tai retas atvejis..
Ištiesų džiaugiuosi, jog nusipirko tą haskytę, tikiuosi, jog jai viskas bus gerai, o Auu sulauks sau skirto šunėko ;)

auuuu 09-11-2007 09:52

aga, tikiuos ir as, kad ten jai bus gerai....ir pife ar kur kitur nepamatysim: "parduodam/dovanojam balta haske skirtingu akiu"....
et, laukiu toliau savo suneko....kas belieka.... :roll:

wolfin 09-11-2007 11:04

o tai auuuu ant haskiu patrauke...vilku baidaisi :)
:rock_3

auuuu 09-11-2007 13:36

nea, nesibaidau....tiesiog labai apciuopiamas sunis pasirode....toks tikras....kiek gi galima i nuotraukas ziuret.... ;)

wolfin 09-11-2007 13:52

hmm tai kokia isvada? kada savo vilka turesi?

auuuu 09-11-2007 13:56

isvada - pribrendo reikalas.
tik va, norisi jau tokio paauginto suneko, kad pagal charakteri butu galima issirinkti....ar, greiciau, kad jis issirinktu....nelabai norisi taip pirstu besti i naujagimi ir sakyti: "imu sita"....
wolfin, gali papasakoti kaip ten yra su suniukais..?..kada jie pasirenkami..?..dar negime, ka tik gime ar jau kai isryskeja charakteris..?..

wolfin 09-11-2007 14:20

ziuriu mokink ir mokink :twisted:
CSV YPATYBE ta, kad suniukas turi kuo anksciau iseiti i naujus namus, nes kitaip jis stipresni rysi tures su gauja nei su zmogum gi vilkas cia. jau nuo menesio amziaus pradeda list charakteris ir kol kas tfu tfu apibudindavau gerai, nes suniuka zmonems padedam atsirinkt pagal charakteri o ne isvaizda, nes gi visi jie zavus.

iskeliauja lialiai mazdaug 2 menesiu tad tikrai matosi kas ir kaip, o galimybe stebet visada yra-prasom atvaziuot vaiku augint :) ir bus matyt kas kaip ir t.t.

wolfin 09-11-2007 14:21

p.s. meila brukstelk-duomenu reikia

auuuu 09-11-2007 14:32

o kokio amziaus suniukai parodomi busimiems seimininkams..?..

wolfin 09-11-2007 14:35

nuo pat gimimo :)
meiliuka brukstelk :)

auuuu 09-11-2007 14:46

tai nuo pat gimimo bendrauji su visa vada ir tik po to, apie mesio amziaus mazylius renkiesi kuris tau ir kuriam tu kritai sirdin...?...a taip supratau..?..

brukstelejau...tik nezinau ar ta, ka reik... :)

wolfin 09-11-2007 14:50

aha minti pagavai :) teisingai :)

as tik padedu ir patariu o renkasi tai jau patys zmones :)

auuuu 09-11-2007 15:16

hm....nu pagaliau issiaiskinom.... :)

beje, visus gerai apibudinai..?.. ;)

tiesa, kaip yra su tais suaugusiais, ieskanciais nauju namu....juos dar karta parduoda ar atiduoda, kad tik kas paimtu..?..

vike 11-11-2007 00:54

Na kadangi pliurpalas, tai.. :lol:
negaliu užmigt, bijau, kad neatsikelsiu į parodą važiuot (galėčiau dar porą valandikių pamiegot... ), kaip visad man priešparodinis jaudulys.. nesenai Vaidylką išmaudžiau, ot buvo juoko, kai reikėjo visą sustingusį vilkelį įkelt į vonią, ale kai išsimaudė, tai koks laimingas buvo, visas pasišiaušęs vaikšto 8) tik bijau, kad ryt, kai pradžius kailis, pašukuosiu, ir galutinai neliks poplaukio.. nors ir dabar kaip ir nebėr jau jo.. išsišėrė...
na tas rinkimasis šuniuko biški ne toks, kaip čia aprašėt.. aš gi jau iškart žinojau, kuris maniškis, o gyvai pamačiau jį tik kai jau pasiėmiau :p Bet man limpa, visiškai toks pat kaip aš..
Labai labai laukiam kada Bruknytę pamatysim šiandien :) o dar ir Gierką sutiksim, bus su kuo pasikoliot.. smagumas :lol:
atsiprašau, kad tokia didelė, bet photobucketas sudurniavo, tai nebgaliu įkelt mažesnės.. :/

http://i166.photobucket.com/albums/u...P1020667-1.jpg

wolfin 12-11-2007 11:11

Vike, rinkaisi is dalies vis tiek pati-galejai gi keist jei norejai, as tik pasiuliau ale manau...pataikiau abu labu tokiu :rock_3

Guu 21-11-2007 13:03

"Kikos" tai duoda nesamoniu. Pirma haskius pardavinejo, dabar gi siulo akita pirkt. Akropolio "Kikos" vitrinoj-bunkery selsta viena tokia. Ir kilmes salis - Lietuva... Pamatys koks eilinis Akropolio (tustybes ir kinietisko slamsto sostines) lankytojas, pagalvos "Grazus minkstas zaisliukas, bus vaikams zaidimams" ir nezinodami, kas per veikejas ir kas per veisles charakteris nusipirks suniuka. Ir bus blogai ir jam, ir seimininkams. Ciagi suo ne pradedantiesiems, kiek zinau. "Kiku" savininkams bile tik bapkiu gaut, o suniuku gerove - dzin? Ir dar vargsas skunkas savo 0.5 kvadratinio metro apartamentuose laukia guledamas ir nekrutedamas...ko?... gal pasaulio pabaigos... :cry::cry::cry::evil:

vike 21-11-2007 18:32

Klaipėdoj Akropoly irgi akita yra dabar uždaryta viena pati.. :(
skunkas? siaubas, taigi toks padariukas tikrai ne kiekvienam, kuriam patiks jo graži išvaizda..

Lauryte 22-11-2007 12:32

Del skunso tai joa.Vargsas as ir maciau dar pasiziurejau ar kvepuoja vargsas nes gulejo issitaskes kaip reikalas:(Dar ko lb kazkada norejau tai burunduko ateinu ir ziuriu kad ir tuos vargsus ten parduoda bet kvepuoja jie sunkiai lb manau ilgai neistvers:cry:
Isivaizduoju kaip jiem ten bloga kai nuo ryto iki vakaro i juos ziuri 1000 zmoniu ir kekvienas beldziasi ir krapstosi i ju narvelius kad tik vargsiukai i juos demesi atkreiptu:(
As pro ten praeidama pastoviai garsiai keikiuosiu nes visi gatavi patys pas koki sunioka i narva ilist ir visiskai nemato sunioku liudnu akiu ir kaip jiem ten bloga.
Pykta

auuuu 25-11-2007 14:09

na, mielieji, daba pasakokit, ar baisiai skundzias kaimynai jusu augintiniais..?..

Vaiva 25-11-2007 16:23

Quote:

Originally Posted by auuuu (Bericht 112357)
na, mielieji, daba pasakokit, ar baisiai skundzias kaimynai jusu augintiniais..?..


Nea. Kakai surenkami, šuo visada su pavadžiu, neloja, šeimininkė plačiai šypsosi ir sveikinasi :) Tiesa, apatinė kaimynė yra skundusis, kad Bruknė pakaukia, bet panašu, kad jai tai ne tiek trukdo, kiek... šuniuko gaila...

nesuprantama 25-11-2007 16:40

mumis tj visai nesiskundzia dar kjp tik visiem patinka brendzio "veduokle" :rock_3 Tik mes turib problemu nes zemiau musu gyvena seimos 2 su mazais vaikais kuriu dulis ziauriai nemegsta... tenka antsnukiuka deti...

vike 25-11-2007 23:55

Pas mus Kikoj akitos jau nebėra...
O kaimynai.. nuostabieji kaimynai.. jie nepatenkinti :lol: nes paliktas namuose Vaidis kaukia.

Lauryte 26-11-2007 17:23

Aisku kad nepatenkinti kai du suniukai pastoviai namie koncertuoja kai manes nera ir kai as esu:twisted:Suniukai kersija uz 7dienio ryta kai kaimynai megsta pagrezt ir girti pasibart ir mus visus pazadyna.
Norejau paklaust ar kas nors susidure su problema kai jusu augyntinis lb garsiai ziovoja?Hako nusiziovojimas pereina i kaukyma bet tik rytais:evil:

nesuprantama 26-11-2007 18:50

Ziovauja noredamas atkreipti i save dėmesy...
brendikas ir rytais garsiai zovauja tik jo ziovaujimas nepereina i kaukima...
dar gali ziovaut garsiai kai ko nors bijo, bet nemanau kad hako kiekviena ryta kazko bijo :lol::lol::lol:

Vaiva 22-12-2007 21:48

Vike, tai mes varom birželio 1 d. į Estiją? Jei taip, tai reik murliūkščius iki 12.31 užregint, tai man į LKD vėl... Bandom?

vike 22-12-2007 22:15

Vaivut, kokia kaina? Aš tai aišku, kad noriu, tik.. kaip visada vieną dieną turiu pinigų - kitą jau nebe, paskui vėl iš kur nors randas jų mano piniginėj, bet ir tai neilgam.. šiand va negalėjau nenusipirk dart'o.. man jo nereikėjo, ale.. :lol: tai nežinau, nebent mama duos registracijai, arba registruočiau sausio mėnesį, jau antrine registracijos kaina tada.. :roll: bet manau, kad reik važiuot, m? :)

Vaiva 22-12-2007 22:37

Quote:

Originally Posted by vike (Bericht 115044)
Vaivut, kokia kaina? Aš tai aišku, kad noriu, tik.. kaip visada vieną dieną turiu pinigų - kitą jau nebe, paskui vėl iš kur nors randas jų mano piniginėj, bet ir tai neilgam.. šiand va negalėjau nenusipirk dart'o.. man jo nereikėjo, ale.. :lol: tai nežinau, nebent mama duos registracijai, arba registruočiau sausio mėnesį, jau antrine registracijos kaina tada.. :roll: bet manau, kad reik važiuot, m? :)


25 eurai kol kas. Nėra baisiai daug. Jei ką tai gal aš uždėt galėsiu - užreginst taigi teks turbūt man. Jei LKD dirbs tarpušvenčiu...

vike 22-12-2007 22:43

aha, nedaug kaip ir.. dabar tik va klausimas kaip su LKD darbu.. įtariu, kad gali ir nedirbt :roll: o registruot, tai žinok būtų gerai, kad tu, nes mes gi Kauno klubui priklausom, tai gali būt sudėtinga man užregistruot.. :)

vike 22-12-2007 22:51

o ten kaip viskas duodama? kiekvienai klasei po CAC, ar tik vienam patinui, ir vienai kalei? (gali būt, kad jau klausiau kažkada :lol: bet būtų fainai, jei dar kas varytų su mumis iš vilkelių.. )

Vaiva 22-12-2007 22:53

Quote:

Originally Posted by vike (Bericht 115047)
aha, nedaug kaip ir.. dabar tik va klausimas kaip su LKD darbu.. įtariu, kad gali ir nedirbt :roll: o registruot, tai žinok būtų gerai, kad tu, nes mes gi Kauno klubui priklausom, tai gali būt sudėtinga man užregistruot.. :)


O kaip aš tave į winnerį reginau? :)

vike 22-12-2007 23:10

tep tep, turiu omeny, kad man gali būt sudėtinga mumis užrėgint, nes Klp klube gi gali nesivargint, nes mes ne jų klubui priklausom, tai būt geriau jei tu užregistruotum savo klube :)

Vaiva 22-12-2007 23:23

Quote:

Originally Posted by vike (Bericht 115052)
tep tep, turiu omeny, kad man gali būt sudėtinga mumis užrėgint, nes Klp klube gi gali nesivargint, nes mes ne jų klubui priklausom, tai būt geriau jei tu užregistruotum savo klube :)

Aš ne klube, o kinologų draugijoj registruosiu - kažkaip ten klube reginant kažkokie sudėtingumai būna :roll:

auuuu 24-12-2007 01:27

bimas.lt yra veisliu sarasas pagal fci skirstyma....kai kuriu yra ir nuotraukos....
sarllaosas:
http://www.bimas.lt/veisles_foto.php...tos_eilutes=20
csv:
http://www.bimas.lt/veisles_foto.php...tos_eilutes=30

auuuu 24-12-2007 01:45

tiesa, prie to pacio, dar aptikau mini csv:
http://www.devrolijkeviervoeters.org...taspets09a.jpg
:D

vike 24-12-2007 11:15

mini csv tai gers :lol: kaip visi nebyvenat?
mes su Vaidilu rodos neblogai :) Kūčios.. sninga.. (senai besnigo) kažkaip smagiai nuteikia :) vakar buvom prie jūros, tuščiame pajūryje pasiautėm :) o vėliau įsitikinau, kad šūūūūds mašinoje, kai grotų nėra :lol: nes tenka šuniuką palikt, bo mes ryte išvažiuojam, vakare grįštam, taip ir bastomės visą dieną po Klaipėdą ir aplink ją.. tai ar į parduotuvę užeit, ar dar kur reik, palieki, grįžus randi ką nors smagaus :lol: pavyzdžiui gesintuvą apėstą, ir jau sugadintą, saugos diržus apėstus.. galinių saugos diržų senai nebuvo, ale, priekinių tai man reik :shock: o jis jau ir ten pradėjo graužt suskelis.. bet gal jau poryt gausim suvirintas grotas, vietoj suėsto tinklo, o po švenčių lėksim ieškot saugos diržų naujų..

wolfin 24-12-2007 12:31

CSV lievas, prasiau ju pakeist ale ta pati paliko :twisted:

wolfin 24-12-2007 12:34

Quote:

Originally Posted by vike (Bericht 115147)
mini csv tai gers :lol: kaip visi nebyvenat?
mes su Vaidilu rodos neblogai :) Kūčios.. sninga.. (senai besnigo) kažkaip smagiai nuteikia :) vakar buvom prie jūros, tuščiame pajūryje pasiautėm :) o vėliau įsitikinau, kad šūūūūds mašinoje, kai grotų nėra :lol: nes tenka šuniuką palikt, bo mes ryte išvažiuojam, vakare grįštam, taip ir bastomės visą dieną po Klaipėdą ir aplink ją.. tai ar į parduotuvę užeit, ar dar kur reik, palieki, grįžus randi ką nors smagaus :lol: pavyzdžiui gesintuvą apėstą, ir jau sugadintą, saugos diržus apėstus.. galinių saugos diržų senai nebuvo, ale, priekinių tai man reik :shock: o jis jau ir ten pradėjo graužt suskelis.. bet gal jau poryt gausim suvirintas grotas, vietoj suėsto tinklo, o po švenčių lėksim ieškot saugos diržų naujų..


is savo patirties-varai i savartyna masinu-nu vadinama "srota" ir ieskai konkreciai savo modelio nes kitu netiks, pardese negausi nes niekam ju nereikia, niekas neuzsakineja ir nepardavineja, nes pas visus dirzai laiko ilgiau nei masina :rock_3, po to kai dirzus isims TIK nepaleisk ju kad nesusisuktu i rite nes tada gali mest lauk-neveiks saugos mechanizmas, tad geriau pasiimk protingesni vyra :)

o del vaiducio edimo-pamenam pamenam mano masinos dureles :twisted::rock_3

vike 24-12-2007 12:46

che.. :oops: neprisimink tų durelių savo mašiniuko :lol:
sakė, kad turguj dar būn, ale greičiausiai kad teks skambintis į šrotus, ir ieškot opelio saugos diržų..

auuuu 24-12-2007 13:37

Quote:

Originally Posted by vike (Bericht 115159)
che.. :oops: neprisimink tų durelių savo mašiniuko :lol:
sakė, kad turguj dar būn, ale greičiausiai kad teks skambintis į šrotus, ir ieškot opelio saugos diržų..

mano mazulia turi iki siol priekinius keleivio dirzus susiutus....svarbiausia geri siulai, adata ir geras susiuvimas! ;)


p.s. mini csv ir man patiko....iskart pagalvojau, kad toki sumazinta varianta paprasciau butu barake laikyt.... :D

wolfin 24-12-2007 13:42

tai ten ir ne CSV charakterio charizmos ner

o de dirzu, na kol iki technikines nereik eit gali su siutais but, po to vis tiek teks keist :)

plius nepamirskim del saugumo, siulas ne visada islaikyt gali kaip "cielas" juostos gabalas.

auuuu 24-12-2007 14:22

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 115164)
tai ten ir ne CSV charakterio charizmos ner

o de dirzu, na kol iki technikines nereik eit gali su siutais but, po to vis tiek teks keist :)

plius nepamirskim del saugumo, siulas ne visada islaikyt gali kaip "cielas" juostos gabalas.

zinau, kad ne csv....bet spalvos ir "isdazymas" tai panasus.... ;)
normaliai praeina technikine....o kaproniniai stori siulai ir kelios eiles siuliu darbiniu irgi neblogai laiko...juk ir motociklininko apranga su siulem...o apsaugo.... ;)

auuuu 24-12-2007 14:27

tiesa, dar zinoma viskas priklauso nuo sugrauzimo kiekio, kolybes ir vietos....pas mazulia jis gana zemai susiutas....tai ten ir nelabai matosi...plius, manau, kruvis mazesnis tenka tai vietai saugojimo veiksmo metu....

Vaiva 24-12-2007 14:37

Aš tai be mažosios per šventes :( Ji su Vykiu, o aš pas mama su murkiančia kate ant kelių, kuri visai nepadeda rašyt kompu :)

Beje, www.fci.be prie veislynų pavadinimų jau galima rasti ir Kvepia pelynais :) Tik kažkodėl užrašyta kaip vienas žodis 8) Aiškinsimės 8)

wolfin 24-12-2007 14:53

nuu man per technikine liepe pasikeist, nors siuvinet tikrai gerai moku, jau gi stazas neblogas :rock_3 gyvenimo su tais kandziulninkais :)

na mes tuos vagootsaspits vadinam italu cekoslovakais :lol:

auuuu 24-12-2007 21:33

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 115173)
nuu man per technikine liepe pasikeist, nors siuvinet tikrai gerai moku, jau gi stazas neblogas :rock_3 gyvenimo su tais kandziulninkais :)

na mes tuos vagootsaspits vadinam italu cekoslovakais :lol:

tuomet isvada viena - viskas priklauso nuo "kramtoskes" vietos ir nuotaikos apziurinetojo.... ;)

vike 25-12-2007 11:58

Kiba per tech žiūri diržus? keista...
žodžiu, tikrai patvirtino man šiand, jog turguje yra pirkti saugos diržų, ir kainuoja jie pigiai. taip kad bus proga pasikeisti visus :)
kaip jums Kūčios, bei Kalėdų rytas? aš tai guliu lovoj, kramsnoju, ir galvoju, jog reiktų pasnūduriuot iki pavakario. o vakar tai buvo kažkoks košmaras, dar taip niekada nebuvo..

wolfin 25-12-2007 13:38

Kiba technikins nesi praeidinejusi, taip, tikrina ir tai vienas is punktu kuriu zinok yra labai daug :) susirask savo technikines lapa ir pasiskaityk-toks ruzavas turi but :)

man geros kucios :) dovanu daug gerai pasedejom, sveikinimu gavom is ten net is kur nesitikiejom, zodziu visai neblogai ;-)

Vaiva 25-12-2007 16:43

Aš tai apsirijusi, sėdžiu dar pas mamą, bet jau vakare judu į Vilnių. Ir taip nuolat, kaip Kalėdos, taip Vaiva kur nors trankos, vis nepapuola man ramiai... Ech.

Grįšiu namo ir ryt kepsiu imbierinius sausainius. Smaguma.

nesuprantama 27-12-2007 14:50

Cia gal nelabai i tema, bet ka reiskia pelynais? cia su pelem susija ar kaip?:roll:

Vaiva 27-12-2007 15:53

Na aš suprantu kad šiais laikais žmogus vis labiau ir labiau tolsta nuo gamtos, na bet nežinot pelyno yra keistoka 8) Jis dar vadinamas karčiuoju kiečiu, toks pilkai žalsvas švelniai atrodantis augalas, kuris turi stiprų kvapą ir laaaabai baisų skonį, mažomis dozėmis naudojamas kaip vaistas, didesnėmis gali sukelti haliucinacijas ir visokias negerybes. Liaudies medicinoje naudojami ne tik visokie viralai su pelynu, jis taip pat ir smilkomas. Labai atsparus, puikiai auga net labai nederlingoje žemėje. Lietuvoje pilni laukai ir kopos :) Manau tikrai pelyną žinai ;-)

nesuprantama 27-12-2007 19:27

deje ne ... siais laikais tokiu dalyku biologijos vadovely nera :roll: Na o tokiu zmoniu kaip Jus kur zino visokias zoleles ir t.t. irgi tikrai neperdaugiausia... taigi man vat nera is ko ir pasimokyt :( nors labai noreciau...

auuuu 27-12-2007 21:52

Quote:

Originally Posted by Vaiva (Bericht 115367)
Na aš suprantu kad šiais laikais žmogus vis labiau ir labiau tolsta nuo gamtos, na bet nežinot pelyno yra keistoka 8) Jis dar vadinamas karčiuoju kiečiu, toks pilkai žalsvas švelniai atrodantis augalas, kuris turi stiprų kvapą ir laaaabai baisų skonį, mažomis dozėmis naudojamas kaip vaistas, didesnėmis gali sukelti haliucinacijas ir visokias negerybes. Liaudies medicinoje naudojami ne tik visokie viralai su pelynu, jis taip pat ir smilkomas. Labai atsparus, puikiai auga net labai nederlingoje žemėje. Lietuvoje pilni laukai ir kopos :) Manau tikrai pelyną žinai ;-)

jooo...prisiminiau kaip krimstelejau jo....."karta paragaves - greit gali sustot"... :D

Vaiva 28-12-2007 11:51

Pasijutau kaip bobutėlė sengalvėlė :lol:
Auu, tai gerai kad haliucinacijos neprasidėjo :D

Lauryte 02-01-2008 21:43

Hm paaiskinkit man nesusiprotejusiai kam reikalinga kuprine suniui???Dar nelab zinau apie toki dalyka:cry:

Vaiva 02-01-2008 21:57

Quote:

Originally Posted by Lauryte (Bericht 115967)
Hm paaiskinkit man nesusiprotejusiai kam reikalinga kuprine suniui???Dar nelab zinau apie toki dalyka:cry:

Tam kad labai patogu šeimininkui. Kodėl kelionėse tik aš turiu jos visus daiktus ir maistą ant kupros nešti? Bruknės kuprinė - baisiai saugus rankinukas 8)

http://www.wolfdog.org/drupal/lt/gallery/pic/43378/

vike 02-01-2008 23:23

Vaiva, o tu buvai žadėjus sužinot tiksliau apie K9Julius kupriakus, tai gal jau ką žinai? :) Nes Vari sakė jog iš ManMat siunta dabar bus labai negreit.. o man mano siūta kuprinė nepatink :lol:

Lauryte 03-01-2008 12:04

O kiek toks daiktas mzd kainuoja ir kur galima ji isigyt?

Guu 03-01-2008 15:18

Mastau, mastau vis ir negaliu sumastyti, rasti atsakymo, kuris nuramintu - noriu as butent CsV ar ne. Ta ju destrukcija gasdina... Gal kiti galetu pasidalinti savo mintimis, kodel isigijo butent CsV, o ne kitos veisles ar dvarniaskini suni? Kai kurie jau ta minejo kitose temose, o kiti seimininkai kaip ir kodel?

Vaiva 03-01-2008 15:39

Quote:

Originally Posted by Guu (Bericht 116040)
Mastau, mastau vis ir negaliu sumastyti, rasti atsakymo, kuris nuramintu - noriu as butent CsV ar ne. Ta ju destrukcija gasdina... Gal kiti galetu pasidalinti savo mintimis, kodel isigijo butent CsV, o ne kitos veisles ar dvarniaskini suni? Kai kurie jau ta minejo kitose temose, o kiti seimininkai kaip ir kodel?


Jei abejoji - rinkis kitą veislę. Sąžiningai sakau. Nes paskui gali labai liūdna ir baisu būti. Daug kartų.

Vike, paklausiu tiksliai. Šaiip manau per Kalėdinius CACIBus buvo galima prašytis, bet kad prieš Kalėdas ir kitų išlaidų yra.

Laura, aš tai noriu tokių prašmatnių petnešų (vis tiek pėdsekystei reikės), prie kurių gali būti kabinami krepšiai, tai apie 100 lt man atrodo tas visas daiktas kainuoja. Tik užsakyt reikia. O aš saviškių nepirkau, Daiva D. atidavė :)

vike 03-01-2008 17:36

Būtų neblogai, Vaivut, jei paklaustum :) dėl kainos, tai man rods Manmate brangiau, jei gerai pamenu, ale galiu ir klysti.. O per CACIBus, tai aš net nepagalvojau, nemačiau kuprinių, tai ir pasimiršo visai man..
Dėl veislės pritariu Vaivai, visiškai.. išties nėra lengva kasdien gyvent su vilkšuniu, o dar jei paaiškės, kad tai ne tavo veislė, gali būt ir katastrofa, ne tik kad sunku.. va su Vaidilu, nu išties yra sunku, kartais pagalvoji, kaip kitiems žmonėms paprasta gyvent su šunimis, lengva, nesudaro jie jokių rūpesčių, ir kaip aš to norėčiau, poilsio su šunimi atsipalaidavus (su Vaidžiu tas neįmanoma), ale visgi.. man su kitais bijau, kad būtų per liūdna gyvent, pripratau prie to, kad šuo mąsto..

auuuu 03-01-2008 18:47

na, mastanciu sunu yra ir daugiau....nemanau, kad tai, kad csv masto yra jo isskirtinis bruozas....yra ne viena veisle pasizyminti smegenu funkcijomis.....o ir destrukcija....manau, kad du metai yra tas laikas, kai visi sunys eda, grauzia, lauzo, bando, tiria....matem csv per savaitgali, taciau ten turbut matesi daugiau bendravimo ju tarpusavyje....

Vaiva 03-01-2008 19:37

Quote:

Originally Posted by auuuu (Bericht 116063)
na, mastanciu sunu yra ir daugiau....nemanau, kad tai, kad csv masto yra jo isskirtinis bruozas....yra ne viena veisle pasizyminti smegenu funkcijomis.....o ir destrukcija....manau, kad du metai yra tas laikas, kai visi sunys eda, grauzia, lauzo, bando, tiria....matem csv per savaitgali, taciau ten turbut matesi daugiau bendravimo ju tarpusavyje....

Be jokios abejonės, sakyti, kad tik CsV mąsto tai aišku absurdas. Čia jau su kuom lyginsi. Aš manau kad ir ne destrukcija esminis bruožas - mes po to kai įsigijom narvą, derindami jį su krūviu, visai normaliai tvarkomės. Šiaip aš asmeniškai tai kiekvienam panorusiam CsV pasiūlyčiau LABAI objektyviai pasvarstyti, ar galės suteikti pakankamą fizinį krūvį šiam šuniui. Prisipažinsiu: man vienai su mano darbo grafiku būtų JUODAI sunku suteikti tiek judėjimo, kiek jo reikia Bruknei. Aišku, kuo mažiau šuo juda, tuo mažiau jam reikia, bet... esu įsitikinusi, kad laimingas čekoslovakas - bėgantis čekoslovakas :) "Bėgimu" nevadinu poros valandų pasivaikščiojimo be pavadžio po mišką, net jei šuo ir laksto visą tą laiką. Tai juokas, kaip penkios minutės lėto pasivaikščiojimo žmogui. Jei man reikėtų vienai rūpintis Bruknės krūviu tektų arba keisti darbą, arba atsisakyti VISŲ kitų pomėgių, interesų ir t.t.

wolfin 03-01-2008 19:47

begiot sveika, taciau CSV svarbiau mastymas ir zmogus-kad ir visa diena pralakstes jis nebus tiek patenkintas kiek praleides laika su zmogum.
maniskiai tiek nelaksto ir bedos nemato :)
tad sakyt kad tik kruvio reikia irgi negalima :)
p.s. savo sunimis rupinuosi pati-buvo laikai kai budavau darbe ir po 10 valandu ir nieko bedu nebuvo, uzteko ir suniui ir kitiems laiko.

cia kaip ziuresi :)

Vaiva 03-01-2008 19:54

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 116077)
begiot sveika, taciau CSV svarbiau mastymas ir zmogus-kad ir visa diena pralakstes jis nebus tiek patenkintas kiek praleides laika su zmogum.
maniskiai tiek nelaksto ir bedos nemato :)
tad sakyt kad tik kruvio reikia irgi negalima :)
p.s. savo sunimis rupinuosi pati-buvo laikai kai budavau darbe ir po 10 valandu ir nieko bedu nebuvo, uzteko ir suniui ir kitiems laiko.

cia kaip ziuresi :)

Daiva, bet va Harka ir nenubėgo 40km, kas šiaip keistoka :roll: o ir Gierka gal ramesnis būtų 8) tu po 10 val nebūdavai, bet buvo didelis kiemas ir laikas po darbo bei savaitgaliais (nu ne su draugėm eini kavutės gurkšnot ir ne kryželiu siuvinėt, o pasirūpini gyvūnu). Nelabai supratu, ką reiškia VIEN krūvis, juk tai yra ir užsiėmimas su šunimi, tas bendravimas kurio reikia, nežaidi gi šachmatais su juo ir knygučių nespalvini.

wolfin 03-01-2008 19:58

begiojimas ir SVP du skirtingi dalykai,
sunys deja ne po kiema laksto, o arba uzdaryti arba su manim-jiems tos erdves ir nereikia :)
Gierka-hiperaktyvus is prigimties-begiojimas nepakeis

o kavutes ir siuvinejimus irgi turiu kada daryt.

sakau cia kaip paziuresi :)

vieni dejuos kiti ne

Vaiva 03-01-2008 20:12

Nežinau, Daiva, mano šuo laimingas gulėdamas šalia ant lovos, bet kur kas laimingesnis, kai yra gerai pajudėjęs, kai nerealiu greičiu bėga paskui kamuoliuką/kankorėžį/pagalį, pamato, kad bėgs šalia dviračio, tampydamas pelę (man pompa po 15 min.) ar pan.

O kodėl SVP skirisi nuo bėgimo?

wolfin 03-01-2008 20:20

sakau kiekvienam savo :)
pagalvok kuom skiriasi- begiojimas nuo begimo :) ir manau pati suprasi

auuuu 03-01-2008 20:29

Quote:

Originally Posted by Vaiva (Bericht 116078)
Daiva, bet va Harka ir nenubėgo 40km, kas šiaip keistoka :roll:

na, svp turbut labiau yra isbandymas dviratininkui, o tik ne suniui....

Vaiva 03-01-2008 20:31

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 116084)
sakau kiekvienam savo :)
pagalvok kuom skiriasi- begiojimas nuo begimo :) ir manau pati suprasi

Bet kuriuo atveju tai labai intensyvus fizinis krūvis.

wolfin 03-01-2008 20:32

Quote:

Originally Posted by auuuu (Bericht 116087)
na, svp turbut labiau yra isbandymas dviratininkui, o tik ne suniui....

del ko nenubego as pati zinau ir tai mano, o ne suns kalte :)

auuuu 03-01-2008 20:40

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 116089)
del ko nenubego as pati zinau ir tai mano, o ne suns kalte :)

gal nereikia cia dabar kaltu ieskoti..?..buvo tai buvo...gaila, aisku....vieno suns negalima paleist (na, gal butu ir galima radiosiustuva pritaisius..)...o taip butu kur kas lengviau visiem letesniem ir maziau istvermingiem dvikojam nei csv...


All times are GMT +2. The time now is 00:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org