Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Wystawy (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Wilczakowa Noc Świętojańska - czyli CACIB Kraków 2013 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=24903)

Bajka 25-03-2013 20:05

Wilczakowa Noc Świętojańska - czyli CACIB Kraków 2013
 
Tak jak w tamtym roku, tak i teraz w Krakowie będziemy mieć w czerwcu (15-16.06) dwie wystawy: Krajówkę I grupy i Miedzynarodówkę.

Fajnie się będzie przy tej okazji spotkać:) Zgodnie z nową świecką tradycją zapraszamy na przenocowanie do nas pomiędzy wystawami:) Zrobimy sobie Wilczakową Noc Świętojańską!:) Co tam, że tydzień wcześniej :) Okazja jest! :) Będzie ognisko (nie będzie Euro2012! hura,hura!), będzie wino z kwiatków takie jak ostatnio ;) Pogodę zamówiłam, paprocie w szklarni obiecały zakwitnąć :) Tylko trzymajcie kciuki, żebyśmy z winem zdążyli, bo nic a nic nie widać wiosny, a do wina trzeba duuuuuużo kwiatków! :)
Zapraszamy serdecznie!:)

jagoda_n 25-03-2013 22:04

my oczywiście jesteśmy po raz drugi bardzo chętni!! zaklepujemy szklarnię :P winko musi się udać, będę trzymać kciuki, było boskie! tylko w tym roku muszę załatwić jakiś knebel na Darka, żeby dał trochę pospać ;-) chyba że ognicho do białego rana? :-)

Gia 25-03-2013 23:26

My też będziemy!!! Nawet jeśli się nie wystawimy, to bankowo będziemy towarzysko w Baśniolandii :) I rezerwuję napój z kwiatków!!!!!!! (choć mam ogromną nadzieję i na własne... 8) )

Wonderfull Wolf ES 26-03-2013 00:34

to się niezła degustacja zapowiada ;) też byśmy chętnie wpadli, ale póki co trudno mi się deklarować, za dużo zmiennych ;)

erendil 27-03-2013 17:39

Ja żałuję,że w tamtym roku mi się nie udało do was dotrzeć i mam nadzieję,że w tym roku się uda także wstępnie zgłaszam się :) (mam nadzieję,że nic w tej sprawie się nie zmieni ;) )

Bajka 28-03-2013 14:35

Aaaaaaaa, Gia, Jagoda, zapomniałam o przepisie! przepraszam! podeślę - tylko zamówicie tą wiosnę szybciej bo nie będzie z czego zrobić:):) Jagoda, szklarnia zaklepana :) Żeby tylko pogoda dopisała:) A Darka wcale nie było słychać:) Paweł, jeśli tylko Wasza najważniejsza Zmienna da radę, to zapraszamy :) Erendil, super, zapraszamy serdecznie:) Bardzo fajnie:) Trzymajcie tylko kciuki za pogodę:)

Kaykolot 28-03-2013 23:17

My też będziemy!!! przecież nie możemy przerwać tak miłej, towarzyskiej i pysznej bajkowej tradycji ;) :)

Bajka 29-03-2013 10:48

Quote:

Originally Posted by Kaykolot (Bericht 452743)
My też będziemy!!! przecież nie możemy przerwać tak miłej, towarzyskiej i pysznej bajkowej tradycji ;) :)

Fajnie!! Zapraszamy!:)

trunksia 06-05-2013 20:39

Ja myślałam, żeby zgłosić Aszczurę, ale ostatecznie się rozmyśliłam... No ale ale, jeśli na noc są jeszcze wolne miejsca to się piszemy :D

makota 06-05-2013 21:53

Kto się przyznaje do biegania w Krakowie w tym roku? :rock_3

anula 06-05-2013 22:40

Quote:

Originally Posted by makota (Bericht 453966)
Kto się przyznaje do biegania w Krakowie w tym roku? :rock_3

Mysle o tym intensywnie, zeby wpasc do KRK w tym czasie...

Louve 06-05-2013 23:25

Chasa już zgłoszona, także my chętne na nocleg, bo gdzieś przenocować się trzeba. :)

netah 07-05-2013 20:26

Się zgłosiliśmy też... jako okoliczni bywalcy.

jagoda_n 09-05-2013 22:43

chyba do jutra zapisy i tańsze opłaty.. my zapisani na 2 wystawy, Dark debiutuje w championach :-)

Bajka 10-05-2013 09:04

Uff… przepraszam, że się nie odzywałam – miałam we środę najważniejszy i ostatni w życiu egzamin, więc ostatnie 2 tygodnie nie wiem jak wygląda świat za oknem. A wczoraj dochodziłam do siebie i jestem dopiero dziś:)Jesteśmy zgłoszeni do Krakowa, mały do maluchów a Lu do szamponów:)
Oczywiście po wystawie bardzo zapraszamy do nas tak jak w tamtym roku, na noc świętojańską z lekkim tygodniowym wyprzedzeniem, ale co tam;) Bez względu na wystawianie czy niewystawianie się na ringu:) Bardzo będzie nam miło! :) Będzie ognisko, paprocie już rosną i obiecały zakwitnąć, a dziś zabieram się za wino z kwiatków jeśli się tylko nie rozpada:) Zobaczymy ile nas będzie i które psy będą się lubić a które mniej, to tak będziemy myśleć o noclegu, a są takie opcje spania na naszej wsi spokojnej wsi wesołej:
- podłoga w domu, ale to zależy ile nas będzie i które psy się lubią :)
- dla amatorów wiejskości stodółka ze słomą – co prawda nie tegoroczną bo za wcześnie, ale miękką:)
- dla amatorów ogrodnictwa – szklarnia obiecana Jagodzie :)
- i oczywiście własne namioty - miejsca na rozbicie mnóstwo:)
Damy radę:) W tamtym roku daliśmy, to damy i w tym :)
Bardzo Was proszę, żebyście wzięli sobie ze sobą śpiwory do spania i coś do podłożenia, bo pewien niewielki pies wygryzł nam malownicze dziury w materacach i mamy ich mniej niż w tamtym roku…
Aha! No i zamówiłam pogodę taką jak ostatnio ;)

erendil 10-05-2013 21:04

Nas niestety nie będzie :/ nie dostałam na czas kasy ehhhh może w przyszłym roku....

anula 10-05-2013 22:42

Quote:

Originally Posted by erendil (Bericht 454148)
Nas niestety nie będzie :/ nie dostałam na czas kasy ehhhh może w przyszłym roku....

termin zgloszen i standardowe oplaty przedluzono do 20. maja

Bajka 11-05-2013 11:55

Quote:

Originally Posted by erendil (Bericht 454148)
Nas niestety nie będzie :/ nie dostałam na czas kasy ehhhh może w przyszłym roku....

szkooooooooda... :( myślałam, że poznam maleństwo, bo plotka głosi, że się Wam stadko powiększyło :)

anula 11-05-2013 17:33

Zapisalam Biesa na niedziele, a niech tam, niech robi za tlo dla wygranych
A przy okazji mam nadzieje na degustacje oslawionego kwiatowego winka :lol:
Oby nasze samochodowe truchło dożyło... Ale jeśli przeżyło 150/h na A4 do Opola, to widac, ze jeszcze sie w nim tli duch walki :twisted: (wyjątkowo udany egzemplarz Kangura 1.2)

Gia 12-05-2013 23:39

Anula jakie 150km/h!!!!!! :rock_3
My też będziemy :) tzn zgłoszenia poszły, ale... ale się okaże - jak zwykle. To u nas sezon zbiorów... no i jedno małe będzie z nami, ale bez szczepienia na wściekliznę, więc muszę pogadać z małżonkiem, czy się pisze na męską imprezkę w domu :twisted: Gotować będzie Kalinka ;-)


All times are GMT +2. The time now is 03:25.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org