Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Adopcija (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=139)
-   -   ir panasiems reikia namu (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=16479)

wolfin 11-01-2011 21:16

ir panasiems reikia namu
 
vo ka radom skelbiu.lt
gal kazkam reikia sunelio, panasaus i ceka?

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/esam...-10056742.html

Brigita 12-01-2011 13:42

ale koks panašus. o negali būti mūsų lietuvių patinų vaikas kartais ? :?

auuuu 12-01-2011 14:07

parodžiau broliui, tai gavau velnių....tikėkimės, kad atsiras šeimininkai greitai šiam šuneliui....

wolfin 12-01-2011 15:59

negali nes toj zonoj ne vieno ner - ir siaip priziurimi bernai pas mus.
be to tokiu panasiu gali is laiku is haskiu ir co misrunu gimt

Vaiva 14-01-2011 18:52

Quote:

Originally Posted by Brigita (Bericht 350594)
ale koks panašus. o negali būti mūsų lietuvių patinų vaikas kartais ? :?

Tai kad pas mus lyg šeimininkai pilno proto, saugo patinus nuo atsitiktinio susikergimo... Jei ne dėl bendro padorumo, tai bent dėl lytiškai plintančių ligų, o jų turi ir šunys.

Šiaip tai mane siutina bandymai pripiešti veislę. Dažnai www.gyvunugloba.lt būna tokių "panašių". Ir gerokai, beje, panašesnių :D Bet kuri laika, patiesinta uodega, yra labai panaši į vilkšunį. Jei jau žmogus priglaudžia šunį, jis turėtų tai daryti ne todėl, kad jis į KAŽKĄ "panašus".... :roll: Kažkaip... motyvacija kita turėtų būt...

Lauryte 15-01-2011 09:26

Grazus lb suniukas...Tikiuos kad jam pasiseks rast naujus namus...:p

kaukas 20-01-2011 11:07

Hm, gal ne į tema, bet vis tik Panevėžys, tai kažkodėl pirma pamaniau, kad gal čia dingęs Grėjus? Žioūriu abieju fotkių, nu ir nžn, man panašus, amžius panašus, vietovė ta pati, pasiklydęs???

wolfin 20-01-2011 13:58

nu ne Grejus ten. misankele :) vienam jau beveik metai kitam tik apie 5 menesius.

kaukas 20-01-2011 14:20

Aišku, na sumaišiau. Ale mano neįgudusiai akiai tai panašus į vilką :)

wolfin 20-01-2011 14:21

Quote:

Originally Posted by kaukas (Bericht 352318)
Aišku, na sumaišiau. Ale mano neįgudusiai akiai tai panašus į vilką :)

viskas ok - svarbu mum apie ji parode zmones :) juk is tokiu atveju vienas gali but ir tikras

wolfin 26-01-2011 22:26

gavau zinute
"Sveiki, jau trečią dieną iš eilės prie Gabijos troleibusų žiedo Vilniuje, taip pat prie Gabijos Maximos šalia žiedo matau bėgiojantį į vilką panašų šunį."

gal kas ka mate ar kas ka zino, ar gal kas ten laksto?

kaukas 27-01-2011 12:22

Gaila kad mane uzpuole baisus gripas, tai negaliu nueit pasiziuret, nes ten visai netoli gyvenu. Kiek zinau, gabijos g. gyvena toks senas cekas, arba bent jau i ji labai panasus, bet visada vaiksto su seimininku,be pavadzio, taciau nesitraukia nei per metra. Tai matyt ne tas. Gal greitu metu pasveiksiu, tai reik eit paziuret...

Quote:

Originally Posted by wolfin (Bericht 353613)
gavau zinute
"Sveiki, jau trečią dieną iš eilės prie Gabijos troleibusų žiedo Vilniuje, taip pat prie Gabijos Maximos šalia žiedo matau bėgiojantį į vilką panašų šunį."

gal kas ka mate ar kas ka zino, ar gal kas ten laksto?


wolfin 27-01-2011 15:11

o tas senas tai cia koks? seniausi yra apie 5 metus gyvenantys VLN.
nu mastom, kad cia nelabai cekas ir bus ko gero tik kad panasus :)
ale dekui jei aki kas uzmestu vis idomu

Vaiva 27-01-2011 16:09

Quote:

Originally Posted by kaukas (Bericht 353689)
Gaila kad mane uzpuole baisus gripas, tai negaliu nueit pasiziuret, nes ten visai netoli gyvenu. Kiek zinau, gabijos g. gyvena toks senas cekas, arba bent jau i ji labai panasus, bet visada vaiksto su seimininku,be pavadzio, taciau nesitraukia nei per metra. Tai matyt ne tas. Gal greitu metu pasveiksiu, tai reik eit paziuret...

Seniausi čekai Vilniuje tai Bruknė ir Maja, kurioms pavasarį sueis po 5 metus :roll:

vike 27-01-2011 16:42

Man tai keisčiausia, kad žmonės auginantys čeką galvoja, jog šalia jų gyvena sau senas čekas, ir net neįdomu pakalbint iš kur jis, ar tikrai čekas :roll: Kai auginančių čekoslovakus Lietuvoje dar visgi nedaug tėra, tikėjausi jog visi nors kiek domisi sava veisle..

wolfin 27-01-2011 16:49

ne visi zmones i akis lenda pvz. kaip as :) taip kad visai normalu, jei nezino visu sunu esanciu LT ir ju proteviu ir ttt.

vike 27-01-2011 17:02

Bet žinoti kaip atrodo čekas tai gal reikia, arba kiek jų gyvena tavo gatvėje :shock: nekalbu aš apie jokius protėvius, ar visus lt šunis

wolfin 27-01-2011 17:05

vike, gal tu nepostringauk- as tau duociau kai kuriu ceku pamatyt irgi manau susimautum ir net labai :)

vike 27-01-2011 18:40

Ai, Daiva, nereikia čia kraštutinumų. Vistiek liksiu prie nuomonės, kad čekus turėtų augint žmonės, kuriems nors kiek veislė yra įdomi, ir nekalbu aš apie kažkokius studijavimus protėvių, nu bet žinai, nepažinti dažnai gatvėje matomo šuns, ir nežinoti kad senų čekų Vilniuje paprasčiausia nėra, tai tikrai keista.

wolfin 27-01-2011 18:44

tai va ir nesileisk i krastutinumus :) nes kaip minejau- ir pati neatpazintum, kai kuriu ceku kaip ceku :)

nu apie neaisku suni paaiskejo, turbut tai laikos misanke. ar bent jau tiek galima sprest pagal riesta kaip ziedas uodegele.


All times are GMT +2. The time now is 11:31.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org