Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Sport i szkolenie (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=26)
-   -   Oboz szkoleniowy - Lazne Belohrad 07.2012 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=21336)

z Peronówki 12-08-2012 14:14

Quote:

Originally Posted by avgrunn (Bericht 436551)
A o najmlodszym to sie zapomnialo?

Uciekl najwazniejszy czlonek naszej Grupy Mocnego Uderzenia....:rock_3 Juz go dodalam do spisu :)

avgrunn 12-08-2012 16:13

Quote:

Originally Posted by z Peronówki (Bericht 436553)
Uciekl najwazniejszy czlonek naszej Grupy Mocnego Uderzenia....:rock_3 Juz go dodalam do spisu :)

No wlasnie :lol:
My juz w domu, oboz byl super, kto nie byl niech zaluje. Duzo rad, duzo ciekawych informacji, no i szkolenie tez super. Zdjec malo ale wrzuce niedlugo jak odkopie kompa i sie ogarne, czekamy na fotki z tygryskiem :)

Urcio pozdrawia wszystkie piekne panny, mam nadzieje ze niedlugo je znow spotka w Poznej.

Rodzice jak zobaczyli Urcia to stwierdzili ze sie zmienil i nie wiedza czy zmeznial czy schudl ;) Troche sie obawialam reakcji Urcia na nasze pozostale psy ale Urcio przywital sie radosnie i wciaz czuje respekt przed suka, wiec wszystko po staremu :)

anula 12-08-2012 16:47

A dlaczego Jotun paradował w koszulku? Plecki sobie spiekł, czy co?

Gia 12-08-2012 17:13

Zoranek się skaleczył tuż przed wyjazdem na obóz i nosił koszulkę, żeby osłonić ranę :) Ale szwy już zdjęte i chłopak śmiga :)

Anula, a gdzie Ty widzisz fotki, że wiesz, że był w koszulce??

avgrunn 12-08-2012 17:36

Quote:

Originally Posted by Gia (Bericht 436562)

Anula, a gdzie Ty widzisz fotki, że wiesz, że był w koszulce??

Chyba u Urciowego na blogu, ktory aktualizuje w tempie zolwia ;)

anula 12-08-2012 19:07

Ano wlasnie u Urciowego na blogu :lol:

DORA 12-08-2012 20:21

My tez sie meldujemy .
Pralka wlaczona ,psiury nakarmione,my padnieci na pysk ale WARTO BYŁO!!!!
Dzieki wszystkim za super spedzony czas,dobre rady i wspolna ciezka prace w grupie uderzeniowej:)
Zoranski na obóz jechal z szwami i przyszytym tamponem, a mimo to dawal dzielnie rade na szkoleniu jakby nic mu nie było.
A Gia niech sie pochwali wynikiem zdanego egzaminu Kalinki bo jest czym:rock_3
Pozdrawiamy i do zobaczenia w Póznej :)

anula 12-08-2012 20:26

Quote:

Originally Posted by DORA (Bericht 436568)
Zoranski na obóz jechal z szwami i przyszytym tamponem, a mimo to dawal dzielnie rade na szkoleniu jakby nic mu nie było.

No to ladne skaleczenie, jesli byly szwy i tampon :cry:. Mam nadzieje, ze tatuś zagoi sie szybciutko!
Gratulacje dla wszystkich dzielnych uczestnikow!

avgrunn 12-08-2012 20:46

Quote:

Originally Posted by anula (Bericht 436569)
No to ladne skaleczenie, jesli byly szwy i tampon :cry:. Mam nadzieje, ze tatuś zagoi sie szybciutko!
Gratulacje dla wszystkich dzielnych uczestnikow!

Spokojnie Biesowy tatus ma sie dobrze, wszystko zagoilo sie bardzo ladnie i szybko, za chwile nie bedzie nawet widac.


Kalinka dala niezlego czadu na egzaminach, ale Tajgulinka tez byla super, siostry K pokazaly klase :p

DORA 12-08-2012 22:14

Anula dzieki za troske:kiss_2Tatunio Biesowy zagojony prawie, jeszcze tylko strupek musi odpasc i bedzie psistojny jak dawniej a... i oczywiscie futerko musi tez odrosnac:rock_3

avgrunn 13-08-2012 11:23

Aha, bo jak ktos jeszcze chcialby ta pilke niebieska co Urciowy ma to tu jest link: http://www.karusek.com.pl/produkt.ph...d=6114&cat=339

Gia 13-08-2012 12:50

Hihihi wszyscy daliśmy czadu, dowiadując się wieczorem we wtorek, że w środę rano zdajemy egzamin :twisted: A ja po prostu miałam najgłodniejszego psa :rock_3

Ale co fakt to fakt... siostry K wymiotły 8)

avgrunn 13-08-2012 13:09

Quote:

Originally Posted by Gia (Bericht 436600)
A ja po prostu miałam najgłodniejszego psa :rock_3

stanowczo za duzo skromnosci ;)

erendil 13-08-2012 15:28

Ta piłeczka była super, do listy należy mi dopisać także smycze :) z dożywotnią gwarancją lupine, korki na mokrą trawę na obronę, pałka odstraszająca obce psy ze "sportowego militarnego", łańcuszek, łańcuch, igły i nici ;) i szelki julius też dobre na obronę :)

erendil 13-08-2012 16:07

Quote:

Originally Posted by z Peronówki (Bericht 436533)
Mala prosba - jesli macie fotki to wrzucajcie je na Wolfdoga (http://www.wolfdog.org/site/pl/gallery/cat/0/2/1602) - ciezko sie ich szuka po roznych serwisach.... A jak wiadomo czesc z nas "nie zyje"... ;)

A miały być w szkoleniach a nie w spotkaniach, ale mniejsza z tym ja ju,ż wrzuciłam (albo raczej myślałam,że wrzucam)30 zdjęć a fotek pod tym linkiem nie ma... hmmm robię coś źle? Mniejszy rozmiar ma być?

avgrunn 13-08-2012 17:15

Quote:

Originally Posted by erendil (Bericht 436611)
Ta piłeczka była super, do listy należy mi dopisać także smycze :) z dożywotnią gwarancją lupine, korki na mokrą trawę na obronę, pałka odstraszająca obce psy ze "sportowego militarnego", łańcuszek, łańcuch, igły i nici ;) i szelki julius też dobre na obronę :)

do tego kratka na okno by nie zdychac w domku z goraca a by pies sie nie wydostal, zaslonka na prysznic, , a palka to pamietac zeby byla gietka.


Kilka zdjec wyslalam rowniez z ZOO i juz sa, tylko ze ja zmniejszylam wielkosc zdjec.
Mam nadzieje ze dobrze oznaczylam psy


mam jeszcze kilka fajnych zdjec, ktore robila corka pozoranta, ale skoro oni maja to wszystko gdzies wrzucic to moze sobie daruje dodanie

sssmok 13-08-2012 18:55

Gratulacje dla wszystkich!!! :D

Mam nadzieje, ze w przyszlym roku uda nam sie w koncu dojechac - zal, ze w tym roku sie nie udalo, a planowalismy juz dlugo :P

avgrunn 13-08-2012 20:57

Fajnie by bylo gdybyscie na przyszli rok dotarli, my jesli nie stanie nic na przeszkodzie tez bedziemy, tym razem jednak sie przygotujemy na egzaminy bo za duzo stresow by tak znow na spontanie.

avgrunn 13-08-2012 22:11

Erendil, fajne zdjecia, szczegolnie z ogniska.
Popodpisywalam czesc zdjec, mam nadzieje ze nikt nie bedzie zly ale tak sie troche rozpedzilam, tylko nie pamietam jak sie nazywa sunia Vaclava i ten pies Panstwa od wilkow

z Peronówki 13-08-2012 22:33

Quote:

Originally Posted by avgrunn (Bericht 436626)
tylko nie pamietam jak sie nazywa sunia Vaclava i ten pies Panstwa od wilkow

Vaclav ma Tare z Litavské kotliny, a pani Andrlova psa Ruby Passo del Lupo.


All times are GMT +2. The time now is 10:37.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org