Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Różne (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Stronka dla wilczaka (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=25052)

Wercyngetoryks 20-06-2013 10:01

Stronka dla wilczaka
 
Zapraszam do odwiedzin!!!

makota 20-06-2013 11:19

Widziałam, że stronkę umieściłaś też na tym wątku: http://www.wolfdog.org/forum/showthr...829#post455829

Nowa, Cherrinkowa hodowla wilczaków?

Wercyngetoryks 20-06-2013 17:36

Jak mała podrośnie i będzie hodowlana to tak :)

makota 20-06-2013 19:14

Wow, szybka decyzja...

wildheart 20-06-2013 20:00

czy ja wiem czy szybka? :P
Niektórzy mają taką decyzję/chęć/marzenie (żeby hodować)
jeszcze zanim wezmą psa ;)

z Peronówki 20-06-2013 20:14

Quote:

Originally Posted by Wercyngetoryks (Bericht 455830)
ZAPRASZAM DO ODWIEDZIN!!!

http://www.unterwolfen.com/

Hej, mala wskazowka - na forum bezposrednire reklamy sa zakazane. Tym bardziej wielokrotne. Mod jak nic niedlugo je wykasuje... Mam tip: wrzuc sobie link do hodowli do podpisu... :p

Wercyngetoryks 20-06-2013 22:38

Quote:

Originally Posted by z Peronówki (Bericht 455864)
Hej, mala wskazowka - na forum bezposrednire reklamy sa zakazane. Tym bardziej wielokrotne. Mod jak nic niedlugo je wykasuje... Mam tip: wrzuc sobie link do hodowli do podpisu... :p

Dzięki! Ale i tak co ja tu reklamuję? Swoja stronkę - non profit.

Ale dzięki! Zapamiętam :)

Wercyngetoryks 20-06-2013 22:39

Quote:

Originally Posted by wildheart (Bericht 455860)
czy ja wiem czy szybka? :P
Niektórzy mają taką decyzję/chęć/marzenie (żeby hodować)
jeszcze zanim wezmą psa ;)

Bo dokładnie tak było! :)

makota 21-06-2013 10:14

Quote:

Originally Posted by wildheart (Bericht 455860)
czy ja wiem czy szybka? :P
Niektórzy mają taką decyzję/chęć/marzenie (żeby hodować)
jeszcze zanim wezmą psa ;)


Ja to rozumiem ;) Ale między marzeniami, a oficjalnym realizowaniem tego marzenia jest przepaść ;)

Edit: Tzn. - oficjalne podejmowanie decyzji i pierwszych kroków jeszcze zanim pozna się rasę, którą chce się hodować to jest odwaga... wow...

Wercyngetoryks 21-06-2013 10:40

Quote:

Originally Posted by makota (Bericht 455882)
Ja to rozumiem ;) Ale między marzeniami, a oficjalnym realizowaniem tego marzenia jest przepaść ;)

Edit: Tzn. - oficjalne podejmowanie decyzji i pierwszych kroków jeszcze zanim pozna się rasę, którą chce się hodować to jest odwaga... wow...

Czy ja wiem, czy odwaga?
Trochę już dawniej studiowałam o Wilczakach, potem od Ewy dowiedziałam się mnóstwa rzeczy. Po drodze robiłam kurs Trenerski, a teraz kurs asystencki w Związku. To się akurat poduczę, a rasę poznam dogłębniej. Jeszcze jakieś 2 lata przed nami!

makota 21-06-2013 10:47

Quote:

Originally Posted by Wercyngetoryks (Bericht 455885)
Czy ja wiem, czy odwaga?
Trochę już dawniej studiowałam o Wilczakach, potem od Ewy dowiedziałam się mnóstwa rzeczy. Po drodze robiłam kurs Trenerski, a teraz kurs asystencki w Związku. To się akurat poduczę, a rasę poznam dogłębniej. Jeszcze jakieś 2 lata przed nami!

W to nie wątpię, czasu macie jeszcze sporo ;-)
Ale dopiero wspólne życie zweryfikuje, czy wilczak "to jest to" :)
Wiele osób uwielbia swoje wilczaki, ale nie ukrywa, że na następnego się już nie zdecydują, bo to nie dla nich :lol: Nie dla każdego jest to strzał w dziesiątkę ;-)
Dlatego wydaje mi się, że decyzja mimo wszystko szybka :D

Gia 21-06-2013 11:58

Decyzja co prawda szybka, ale ani tam zapowiedzi miotów, a są tacy którzy umieszczają zapowiedź miotu kiedy suka ma 3 miesiące :rock_3 (nie w wilczakach ;) ), ani jeszcze nie wiadomo czy suczka będzie hodowlana :lol:

Po prostu adres jest już docelowy i z bloga nie trzeba będzie się przenosić na stronkę hodowli kiedyś tam.

A kursy Asia to kropla w morzu, praktyka wszystko zweryfikuje i trzymam kciuki, żebyś "wsiąknęła" ;-) a jeśli kiedyś zaczniesz hodować to oby z głową i ambitnie :twisted:

A tymczasem trzymam kciuki za Cherrinkę i bawcie, wychowujcie się dobrze!! :)

Shyboy 21-06-2013 13:28

Quote:

Originally Posted by Gia (Bericht 455890)
Decyzja co prawda szybka, ale ani tam zapowiedzi miotów, a są tacy którzy umieszczają zapowiedź miotu kiedy suka ma 3 miesiące :rock_3 (nie w wilczakach ;) ), ani jeszcze nie wiadomo czy suczka będzie hodowlana :lol:

W wilczakach też były takie kwiatki :twisted:

makota 21-06-2013 14:45

Quote:

Originally Posted by Gia (Bericht 455890)
Decyzja co prawda szybka, ale ani tam zapowiedzi miotów, a są tacy którzy umieszczają zapowiedź miotu kiedy suka ma 3 miesiące :rock_3 (nie w wilczakach ;) ), ani jeszcze nie wiadomo czy suczka będzie hodowlana :lol:


Hahah, nawet nie wiem co napisać :lol:

netah 23-06-2013 07:20

Quote:

Originally Posted by Wercyngetoryks (Bericht 455885)
Czy ja wiem, czy odwaga?
Trochę już dawniej studiowałam o Wilczakach, potem od Ewy dowiedziałam się mnóstwa rzeczy. Po drodze robiłam kurs Trenerski, a teraz kurs asystencki w Związku. To się akurat poduczę, a rasę poznam dogłębniej. Jeszcze jakieś 2 lata przed nami!

Jak ten świat teraz szybko prze do przodu. Dawniej czekało się do pierwszej cieczki :-)))))
Pozdrowienia dla sąsiadki.

Wercyngetoryks 24-06-2013 11:13

Quote:

Originally Posted by netah (Bericht 455972)
Jak ten świat teraz szybko prze do przodu. Dawniej czekało się do pierwszej cieczki :-)))))
Pozdrowienia dla sąsiadki.

No, patrz! A tu przed cieczką będzie :shiny Taki cud natury :lol:

Pozdrawiamy i my!

Wercyngetoryks 24-06-2013 11:15

Quote:

Originally Posted by Gia (Bericht 455890)
Decyzja co prawda szybka, ale ani tam zapowiedzi miotów, a są tacy którzy umieszczają zapowiedź miotu kiedy suka ma 3 miesiące :rock_3 (nie w wilczakach ;) ), ani jeszcze nie wiadomo czy suczka będzie hodowlana :lol:

Po prostu adres jest już docelowy i z bloga nie trzeba będzie się przenosić na stronkę hodowli kiedyś tam.

A kursy Asia to kropla w morzu, praktyka wszystko zweryfikuje i trzymam kciuki, żebyś "wsiąknęła" ;-) a jeśli kiedyś zaczniesz hodować to oby z głową i ambitnie :twisted:

A tymczasem trzymam kciuki za Cherrinkę i bawcie, wychowujcie się dobrze!! :)

Owszem, kropla w morzu, ale od czegoś się zawsze zaczyna. Trochę teorii w praktyce się przydaje :)

Dziękujemy, bawimy się dobrze!


All times are GMT +2. The time now is 23:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org