Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Wystawy (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   KWPR Świebodzice 3-4.12 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=21490)

Mistrali 26-11-2011 23:56

KWPR Świebodzice 3-4.12
 
Sędziuje Mirosław Redlicki ;)

PSY

Klasa szczeniąt ( 2 ):

BARUCH Wilczy Duch
EDIE Srdcervac

Klasa młodzieży ( 4 ):

BALDUR Braterstwo Wilczaków
DARK Srdcervac
DINGO Srdecervac
SABNOCK z Peronówki

Klasa championów ( 3 ):

AMORE MIO Srdcervac
FENRIR Braterstwo Wilczaków
GISOTSU Crying Wolf

SUKI

Klasa szczeniąt ( 1 ) :

ELLI Srdcervac

Klasa młodzieży ( 3 ) :

BELLONA Arqeva
??? ( Anna Makielska )
NICOLETTE Bully Royal Club

Elentia 27-11-2011 00:26

Czy po wystawie planowany jest jakiś spacerek może?:rock_3 :)

bo wprawdzie zapisani nie jesteśmy ale chetnie pokibicujemy i spacerku też nie odmówimy :)

tarasbulba 27-11-2011 03:05

PSY
Klasa szczeniat:
BARUCH WILCZY DUCH (Piotr Warmus)

CDaniela 27-11-2011 10:11

Andera Matějíčková - Edie Srdcerváč a Nicolette Bully royal club.

jefta 27-11-2011 14:28

cholera takie rodzinne spotkanie a ja wycofalam Sexy :(

CDaniela 27-11-2011 17:22

Quote:

Originally Posted by jefta (Bericht 414018)
cholera takie rodzinne spotkanie a ja wycofalam Sexy :(

To je škoda ...

Mistrali 27-11-2011 18:43

Dzięki za uzupełnienie :) I do zobaczenia. Mam tylko jeden pociąg do Świebodzic, więc na miejscu będę już o 7:16 :lol:

shaluka 28-11-2011 00:12

My najprawdopodobniej ( niestety tym razem tylko ja z Gisem) od piątku będziemy w Jeleniej Górze. Już się nie mogę doczekać spotkania z syneczkami :twisted:
Mikołaj o nich nie zapomniał ;)

Mistrali 03-12-2011 22:28

I jak tam wystawa :) ? My jednak z przyczyn osobistych nie mogliśmy się pojawić :( Mówi się, że do trzech razy sztuka, więc mam nadzieję, że na następnej wystawie, którą mam w planach, nic już nam nie przeszkodzi się pojawić ;) No więc chwalić się wynikami :rock_3 Ja trzymałam bardzo mocno kciuki za znajomków : Fenrira i Sabnocka :)

tarasbulba 04-12-2011 03:03

Baruch - ocena wybitnie obiecująca, niestety tym razem 2 miejsce

airmatys 04-12-2011 20:02

Sabnock z Peronówki (Sharn)
ocena: dobra
opis:
trochę nieharmonijna głowa, wyraźna kufa i krótka, długi grzbiet, b.długie lędźwie, wysoko noszony ogon, trochę niepewna akcja tyłu, dobra sierść.

lokata: brak
w konkurencji: 3
sędzia: Mirosław Redlicki

nie komentuję


ale
na myśl o Panu ja to mam "wysoko noszony ogon" i ochotę, żeby go dziabnąć

byliśmy potem na cudownym prawie 6 godzinnym spacerze po okolicznych świebodzickich pagórach, łąkach, lasach, połoninach...
...i do tego słońce w pełnej okazałości...
ach... warto było.

pozdrawiamy
Paweł & Sharn

ps
szczególne pozdrowienia dla tych, z którymi mieliśmy przyjemność spotkać się podczas wystawy

anula 04-12-2011 20:28

Pawel... najlepsze na wystawach sa spotkania poza ringiem :p
Sam dobrze wiesz
(moze to byla pomroczność jasna?)
Goraco pozdrawiamy wygranych, ale przegranych jeszcze goręcej :)

GRABA 04-12-2011 20:40

Quote:

Originally Posted by airmatys (Bericht 414619)
Sabnock z Peronówki (Sharn)
ocena: dobra
opis:
trochę nieharmonijna głowa, wyraźna kufa i krótka, długi grzbiet, b.długie lędźwie, wysoko noszony ogon, trochę niepewna akcja tyłu, dobra sierść.

lokata: brak
w konkurencji: 3
sędzia: Mirosław Redlicki

nie komentuję


ale
na myśl o Panu ja to mam "wysoko noszony ogon" i ochotę, żeby go dziabnąć

i to wszystko o tej głowie ?????????????? http://www.wolfdog.org/pics2/2011/6/1307270794-7361209.jpg :shock::shock::shock::shock::shock:

Witek 04-12-2011 20:43

Widać sędzia był twórczy i chciał być orginalny w swoich poglądach i opisach :evil: Pewno nie pierwszy i nie ostatni :roll:
A wszystko za jedyne jakieś 100 zł od łebka :rock_3
Dlatego ja się zastanawiam nad wystawą w Katowicach...

tarasbulba 04-12-2011 20:53

Myślałem,że po nieprzespanej nocy z długim dojazdem na wystawę pojechałeś ,(Paweł),bezpośrednio do domu, a tu 6cio godzinne spacery.
Fakt,że pogoda dopisała, my z Baruchem, na jego"... nieco przesadnie rozstawionych łapach z wyraznym iksem z tyłu..",(cyt. fragment oceny z wystawy),buszowalismy troche w okolicy zamku książ ale bardziej przy ruinach "starego zamku". Naprawdę piękne widoki.

Co do tego iksa to podczas dzisiejszego spaceru diagnoza się potwierdziła :-)
https://picasaweb.google.com/oktawia...61198868219362

Lupusek 04-12-2011 20:59

Quote:

Originally Posted by GRABA (Bericht 414623)
i to wszystko o tej głowie ?????????????? http://www.wolfdog.org/pics2/2011/6/1307270794-7361209.jpg :shock::shock::shock::shock::shock:

Graba, tej głowie to jeszcze można zarzucić brak połowy nosa! 8)

A tak na serio, to sędzia sobie ostro pofolgował. Nie zgadzam się z nim w żadnym punkcie opisu. No i brakuje uzasadnienia obniżenia oceny, bo chyba ocenę dobrą to można dostać przy określonych, konkretnych wadach, a takich u Sharna nie ma.

Fajnie, że przynajmniej spacer mieliście ciekawy :)

GRABA 04-12-2011 21:05

Quote:

Originally Posted by Lupusek (Bericht 414629)
Graba, tej głowie to jeszcze można zarzucić brak połowy nosa! 8)

No dokładnie:p

Piotrek "X", to z tyłu musiały być jak młody stał - to uleczalne jest:p

Gaga 04-12-2011 21:22

Quote:

Originally Posted by Lupusek (Bericht 414629)
Graba, tej głowie to jeszcze można zarzucić brak połowy nosa! 8)

A tak na serio, to sędzia sobie ostro pofolgował. Nie zgadzam się z nim w żadnym punkcie opisu.

A ja mam podejrzenia, że w tym tłoku na hali Paweł zwyczajnie zamienił psa, zwłaszcza że Sharnus postanowił się wystawić jak gwiazda, godnie i bez podskoków:) Albo! Skoro był taki poważny i statyczny:D to wreszcie została ukazana sromotna pomyłka wszystkich dotychczasowych sędziów, którzy właśnie głowę zawsze w opisach wychwalali.:twisted:

ja bym złożyła reklamacje u hodowcy, z opisu to ja nie wiem co to jest, bo na pewno nie wilczak, nawet chyba nie pies:D
Btw z Kielc Sharn przywiózł w opisie dużo zalet pt."harmonijny"...nie, zdecydowanie wystawiany był inny pies;p

GRABA 05-12-2011 07:50

Quote:

Originally Posted by Gaga (Bericht 414634)
A ja mam podejrzenia, że w tym tłoku na hali Paweł zwyczajnie zamienił psa, zwłaszcza że Sharnus postanowił się wystawić jak gwiazda, godnie i bez podskoków:) Albo! Skoro był taki poważny i statyczny:D to wreszcie została ukazana sromotna pomyłka wszystkich dotychczasowych sędziów, którzy właśnie głowę zawsze w opisach wychwalali.:twisted:

Nie sądzę żeby sędziowie wcześniej mylili się co do tej głowy - mowy nie ma!

Grin 05-12-2011 09:26

To norma u tego pana sędziego. Łowca dostał u niego np. bdb (i Tasja ES chyba wtedy też) również za jakieś "dziwne" wady, których naprawdę nikt inny za chiny ludowe nie potrafił się u niego dopatrzyć. ;) I też coś było o nieharmonijności tym razem tyłu do przodu (czy na odwrót). :D :D
On po prostu uczył się sędziować wilczaki na troszkę innym ich typie. ;)


All times are GMT +2. The time now is 18:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org