Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Wychowanie i charakter (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=29)
-   -   "Posr*lo" nam psa... (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=25635)

Zbój 06-04-2015 16:12

"Posr*lo" nam psa...
 
Witam.
Loki wpadł ostatnio na nowy pomysł.
Zaczął robić kupę w domu. Bez żadnej krępacji, półroczny pies robi kupę przy ludziach, normalną, nie jakąś luźną. Przez pół roku nie było przypadków kupy w domu prócz dwóch "wypadków" których konsystencja usprawiedliwiała zdarzenie. Natomiast w ciągu tych świąt były 3 przypadki, normalnej konsystencji.
Spotkał się ktoś z Was z czymś takim? Nawet nie mam pojęcia jak to interpretować...
Mógł być trochę przeżarty, ale nie sygnalizował potrzeby w żaden sposób, każdy z wypadków był mniej niż godzinę po spacerze. :roll:
Z góry przepraszam za nazwę tematu, ale to jedyne adekwatne określenie jakie mi przychodzi do głowy.

Puchatek 08-04-2015 19:41

Zastanówcie się:
-jak mocno się przejadł;
-czy mieliście gości i on wtedy poszedł "w odstawkę" /co zaowocowało wrednymi fochami/;
-w którym konkretnie miejscu nawalił?
Oczywiście to już sprawy nie cofnie, ale może naprowadzi Was na przyczyny tej ostentacji. ;)

Zbój 08-04-2015 20:34

Udało mu się wyżebrać dodatkowe smaczki przy stole i dostał jedna dodatkowa kość po posiłku - nie wydaje mi się, żeby było to nadmiernie dużo.
Domowników nowych za 3 razem było sporo, wszyscy znani mu wcześniej. Ale w pierwsze 2 tylko moja matka, którą już zna. Ale nie poszedł w odstawkę - wręcz przeciwnie, miał więcej uwagi niż zwykle. Po pierwsze, z naszej strony, ze względu na skaczące powitania, po drugie - wszyscy się nim interesowali, jak to szczeniakiem.
Miejsce... Cóż, za każdym razem był to sam środek centralnego pomieszczenia, 2 razy u nas i raz w gościach. Nie to, że przy drzwiach, tylko teatralnie na samym środku.
Po świętach, w domowym zaciszu, znów jest czystym psem. Także mam wrażenie, że w tym był ukryty przekaz, tylko nie jestem w stanie go zrozumieć.

Predator 08-04-2015 23:58

Quote:

Originally Posted by Zbój (Bericht 462931)
Ale nie poszedł w odstawkę - wręcz przeciwnie, miał więcej uwagi niż zwykle.

Quote:

Originally Posted by Zbój (Bericht 462931)
Miejsce... Cóż, za każdym razem był to sam środek centralnego pomieszczenia, 2 razy u nas i raz w gościach. Nie to, że przy drzwiach, tylko teatralnie na samym środku.

Quote:

Originally Posted by Zbój (Bericht 462931)
Także mam wrażenie, że w tym był ukryty przekaz, tylko nie jestem w stanie go zrozumieć.

:D no jak to nie możesz zrozumieć ;) Wilczak po prostu posr*ł się ze szczęścia, a chcąc dalej pozostać w centrum uwagi przy ogromnej ich bezczelności postanowił wzmocnić przekaz waląc na samym środku ;)

ps. mogę tylko przeprosić że mój post jest niemerytoryczny - mam nadzieje że wybaczysz... a tak już zupełnie poważnie niezłego bezczela masz...

Pozdrawiam ;)

Puchatek 09-04-2015 11:53

Quote:

Originally Posted by Predator (Bericht 462932)
:D no jak to nie możesz zrozumieć ;) Wilczak po prostu posr*ł się ze szczęścia, a chcąc dalej pozostać w centrum uwagi przy ogromnej ich bezczelności postanowił wzmocnić przekaz waląc na samym środku ;)
ps. mogę tylko przeprosić że mój post jest niemerytoryczny - mam nadzieje że wybaczysz... a tak już zupełnie poważnie niezłego bezczela masz...

:thumbs

Cóż.... pozostaje kochać filozując głęboko:

http://demotywatory.pl/4480363/Moze-i-nasra-na-podloge

Zbój 09-04-2015 22:24

@Predator: Tak, zauważyliśmy już tą bezczelność. Ale jak tu nie kochać tego charakterku. Po prostu chciałbym zrozumieć co się stało. Wydaje się, że przeszło.
@Bura: Miałem nadzieje, że jak już dojdzie do tego wieku, iż rosnące zęby stałe przestaną uciskać mózg i wreszcie i ten organ zostanie ukrwiony to nie będzie mnie aż tak zaskakiwał. A jednak. Nawet nic nie będę mówił na temat pokory :P

Piter 10-04-2015 11:53

Quote:

Originally Posted by Zbój (Bericht 462945)
..................to nie będzie mnie aż tak zaskakiwał............


Ha ha HA:p:p:p:p;-):twisted:
do końca życia Twego lub wilczaka będzie zaskakiwał .
Mnie ostatnio zaskoczył .......... w lesie .Spojrzał na sarenkę i podbiegł po wołowinkę . szok . i zdziwienie

netah 12-04-2015 21:19

Quote:

Originally Posted by Piter (Bericht 462948)
Mnie ostatnio zaskoczył .......... w lesie .Spojrzał na sarenkę i podbiegł po wołowinkę . szok . i zdziwienie

Po prostu mierzył siły na zamiary... wołowinka była bliżej... i nie trzeba się było nabiegać :-)

Ps. Wieści z lasu... lochy się już oprosiły.

radena 14-04-2015 23:06

Quote:

Originally Posted by Zbój (Bericht 462945)
Miałem nadzieje, że jak już dojdzie do tego wieku, iż rosnące zęby stałe przestaną uciskać mózg i wreszcie i ten organ zostanie ukrwiony .....

Buahahahaha :D Jak już zęby przestaną uciskać to zamiast krwi w naczyniach będzie już wyłącznie testosteron :D nie liczyłabym na "luzik" w tym czasie ;)


All times are GMT +2. The time now is 18:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org