Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Wystawy (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=25)
-   -   Chorzów 11.09 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=20740)

Witek 16-08-2011 20:15

Chorzów 11.09
 
Wybiera się ktoś?
Prócz Mistrali z Baldurem, którzy mają tak blisko, że wstyd nie jechać ;)

Galicja 16-08-2011 22:24

ups , my...tylko muszę sprawszic do kiedy są zgłoszenia

Mistrali 17-08-2011 01:20

Ja tym razem będę z oboma moimi psiskami :lol: Baldur będzie biegał w młodzieży, a Tamlin w championach :) Mam tylko nadzieję, że sędziowanie wilczaków i husky nie pokryje się w czasie :?

Bajka 17-08-2011 08:56

A nas tym razem w Chorzowie niet:/ Będzie za to w pośredniej Graba z Chantalką, tylko się coś Graba zalogować nie może dlatego sama nie napisała.
Bawcie się dobrze:)Trzymam kciuki za dobrą pogodę:)!

Witek 17-08-2011 09:21

Quote:

Originally Posted by Bajka (Bericht 399666)
A nas tym razem w Chorzowie niet:/ Będzie za to w pośredniej Graba z Chantalką, tylko się coś Graba zalogować nie może dlatego sama nie napisała.
Bawcie się dobrze:)Trzymam kciuki za dobrą pogodę:)!

Szkoda, że Was nie będzie, szczególnie, że to koniec sezonu wstawowego (przynajmniej dla nas).
No ale mam nadzieję, że te kciuki pomogą, bo drugiej wystawy w ulewie nie zniosę, ale na pewno przyjedziemy odpowiednio wcześnie :rock_3

Spider 17-08-2011 21:46

zgłoszenia są do 28.08 więć jak mi sie uda sucz zgłosić to do ...zobaczenia:p

Witek 17-08-2011 22:03

Quote:

Originally Posted by Spider (Bericht 399776)
zgłoszenia są do 28.08 więć jak mi sie uda sucz zgłosić to do ...zobaczenia:p

Quote:

Originally Posted by Galicja (Bericht 399634)
ups , my...tylko muszę sprawszic do kiedy są zgłoszenia


Super, super, super :D Proszę sprawdzać i się zapisywać :D Mam dalej braki socjalne ;P:twisted:

Bajka 18-08-2011 14:23

Quote:

Originally Posted by trunksia&witgor (Bericht 399671)
Szkoda, że Was nie będzie, szczególnie, że to koniec sezonu wstawowego (przynajmniej dla nas).
No ale mam nadzieję, że te kciuki pomogą, bo drugiej wystawy w ulewie nie zniosę, ale na pewno przyjedziemy odpowiednio wcześnie :rock_3

No...:( My też żałujemy... Chcąc nie chcąc (zdecydowanie nie chcąc) musimy trochę przystopować z wyjazdami w najbliższym czasie :/ Ale kciuki i tak będziemy trzymać:)Aaaa.... no i pogodę Wam zamówiłam;)

GRABA 19-08-2011 19:29

Quote:

Originally Posted by Bajka (Bericht 399666)
A nas tym razem w Chorzowie niet:/ Będzie za to w pośredniej Graba z Chantalką, tylko się coś Graba zalogować nie może dlatego sama nie napisała.
Bawcie się dobrze:)Trzymam kciuki za dobrą pogodę:)!

Dzięki Aga, już mogę:) - z telefonu się nie da:(
Quote:

Originally Posted by Mistrali (Bericht 399651)
Ja tym razem będę z oboma moimi psiskami :lol: Baldur będzie biegał w młodzieży, a Tamlin w championach :) Mam tylko nadzieję, że sędziowanie wilczaków i husky nie pokryje się w czasie :?

ooo mam nadzieję poznać pana Tamalina:)
Quote:

Originally Posted by Spider (Bericht 399776)
zgłoszenia są do 28.08 więć jak mi sie uda sucz zgłosić to do ...zobaczenia:p

zgłaszaj szybciutko!!! - do miłego:)

Spider 22-08-2011 20:13

Hejka:p tak więc w zk kasę zgarnęły przemiłe panie i nie pozostaje nam nic tylko pokować burą od auta i śmigać na spotkanie z Wami:cool3Do zobaczenia ...... Pozdro Spiderka

Mistrali 03-09-2011 23:21

Jest już plan sędziowania i spis wystawców :)

RING 14 : sędzia Anna Pulikowska-Klimonda

PSY :

Klasa młodzieży
26. BALDUR Braterstwo Wilczaków

SUKI :

Klasa młodzieży
27. CZAKRAM Galicyjski Wilk

Klasa pośrednia
28. CRYING PRINCESS CHANTAL Srdcervac

Klasa otwarta
29. ASTARTE Lupus Ardor

Spider 11-09-2011 13:50

No i my już jesteśmy w domu:)Tak więc Czakram Galicyjski Wilk ocena doskonała z ładnym opisem:12mieś suka o ładnej głowie,prawidłowej proporcji ciało,bursztynowym oku ,prawidłowe kątowanie kończyn przednich i tylnich,dobra akcja kończyn w ruchu. Tym wg mnie ładnym opisem ukończyliśmy Młodzieżowy Championat Polski :thumbs:thumbs:thumbs.Reszta niech sie sama chwali.... :rock_3 Gratulacje dla wszystkich.Spiderka

Mistrali 11-09-2011 18:13

My dopiero teraz dotarliśmy do domu ;)
Baldur pierwszy raz biegał w młodzieży, i wybiegał : ocena doskonała, lokata I, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOB i ... IV BOG :grosscool:grosscool:grosscool
Gratuluję wszystkim, szczególnie Czakram ukończenia championatu :):)

GRABA 11-09-2011 18:59

Gratki wielkie - szczególnie za ukończony Mł.Ch:)

Dla mnie ringi "zbyt małe" hehe - jak nic muszę biegać w okularach słonecznych. Chantalka złotko, CWC, Zwycięzca:)

Zostałyśmy kibicować Baldurowi - brawooo:)

GRABA 11-09-2011 19:37

A jak nazywała się sędzina, która nas oceniała, :puppy_dog_eyes:puppy_dog_eyes:puppy_dog_eyes

W karcie mam Pulikowska-Klimonda, a przecież oceniała jakaś na G...., bo była zmiana w ostatniej chwili. Co to była za kobieta w tym ringu i czemu podpis mam innej osoby:shock:

Witek 11-09-2011 20:20

My właśnie też wróciliśmy do domu :) Dziękujemy Madziu za super gościnę i przepraszamy za wredotę burą :P

Co do wystawy to dostaliśmy komplement jakich mało a mianowicie to, że Aszczu jest za drobno koścista :lol: I że przydało by jej się więcej masy :D A sucz przytyta jak się patrzy :) Natomiast jak wspomniałam Pani Sędzi, że Aszczu ćwiczy agility i DT to stwierdziła, że to taki typ użytkowy jest, ale i tak powinna być masywniejsza :lol:

Jedyne nad czym ubolewam, to to, że Aszczu dała plamę podczas wystawiania :( Samemu biec nie chciała a w porównaniu ciągnęła do innych :evil: Ale cóż, nie zawsze musi być różowo :P

Niemniej jednak gratulacje dla wszystkich :) Do zobaczenia znów!

Spider 11-09-2011 20:27

Bardzo nam było miło, zapraszamy ... Aszczu wredna nie jest:lol:.Napiszcie proszę opisy Mistrali i Graba:lol: Miło było dzięki wielkie za spotkanie i do zobaczyska........ Spiderka

GRABA 11-09-2011 20:36

u mnie w zasadzie standard:roll::
20-mies. suczka, głowa typ. dla rasy, zgryz nożycowy, prawidł. proporcje ciała, prawidł. kąt. kończyn przednich i tylnych, wydajny ruch.



Podpisano Anna Pulikowska-Klimonda

Moje pytanie czy to była ta sędzina?
Bo jeżeli było wg tej rozpiski tj. zmiana sędziny na panią G......, to czy te karty ocen są ważne?

Witek 11-09-2011 20:56

I ja gratuluje wygranym i dziekuje za miłe spotkanie. Niestety musze wrzucić pare ale do ogródka...:) chciałbym wiedzieć na jakiej podstawie są wybierani sędziowie do oceniania poszczególnych ras (to pytanie kieruje do działaczy związkowych i powaznych hodowców), bo coraz częściej odnosze wrażenie że sędziowie kompletnie nie mają pojęcia co oceniają (leniom nawet sie nie che wzorca przeczytać przed ocenianiem) i jak słysze ich wywody przy ocenie to normalnie nóż sie w kapsie otwiera. Niestety to była moja ostatnia wystawa, może jak u nas znajda się prawdziwi sędziowie od wilczaków a nie od onków i chartów to znów sie pojawie:) a narazie to życze wszystkim powodzenia w loterii wystawowej.
To pisałem ja Witek

Gaga 11-09-2011 21:42

Witek, mamy coraz więcej nowych sędziów, a grupa I zawiera tez wilczaki. Bywa, że mniej wprawne oko nie dostrzeże tego, co powinno, przymknie się na to, co nie powinno. No, ale trening czyni mistrza, gdzieś muszą zdobywać doświadczenie. Z drugiej strony, czasem ci nowi sa bardziej otwarci niż starzy wyjadacze. Sędzia z warszawskiej jest typowym ONKarzem, pytanie (retoryczne) czy taki "stary wyga" jest w stanie wyjść poza swoją rasę. Do tego dochodzą osobiste upodobania, które nawet w ramach wzorca-wpływają na końcowe oceny i wybory.
Dlatego każda wystawa to nowe emocje:)

Gratulacje, dla młodego młodzieńca przede wszystkim:)


All times are GMT +2. The time now is 05:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org