Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Overig (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Even voorstellen :))) (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=13299)

mijke 29-01-2010 18:24

Even voorstellen :)))
 
Totaal onverwacht bleek ik ineens eigenaar van een TsW pup te zijn :lol:
En sinds van de week maakt Yazhi hier dus deel uit van de club!

http://www.ursidaestee.wolfdog.org/v...WG%20Yazhi.jpg

Yazhi is een pup van 8 wk met (naar alle waarschijnlijkheid) hypofisaire dwerggroei. :(
Maar vanzelfsprekend is dit pas na nader onderzoek en het testen zeker! (er kunnen meer oorzaken waardoor jonge pups er zo uit zien)
Voorlopig blijft ze in ieder geval even hier, totdat de uitslagen van eerste onderzoeken en tests bekend zijn.

http://www.ursidaestee.wolfdog.org/v...en%20Yazhi.jpg

Na een paar dagen observatie is overduidelijk dat Yazhi qua karakter en gedrag helemaal een echte TsW in mini verpakking is! :rock_3
Vrolijk en nieuwsgierig worden alle nieuwe dingen onderzocht en ook in dr uppie gaat ze steeds op stap om te zien of er wat te beleven valt.

http://www.ursidaestee.wolfdog.org/v...0onderzoek.jpg

Onze Chezka moet normaliter niets van vreemde pups hebben. Maar met Yazhi is ze inmiddels dikke maatjes! Zze kunnen prima samen communiceren en Yazhi "verstaat" alle correcties uitstekend! :rock_3
Met Leo Plukje samen gaat het wat lastiger omdat die geen "heldere taal" naar haar spreekt en niet echt corrigeert. Vandaar dat Plukje regelmatig door Yazhi geterroriseerd wordt en blaffend de benen neemt naar een rustiger plekje in huis. Terwijl de TsW's vaak samen zo te vinden zijn:

http://www.ursidaestee.wolfdog.org/v...et%20Yazhi.jpg

Gisteren is ze voor het eerst naar puppy training geweest. En ook daar liep ze direct als een kleine wervelstorm door de zaal :roll:
Twee oudere (en veel grotere) DH pups werden door het kleine draakje gelijk even moeiteloos op hun rug gelegd. :shock: Maar gelukkig was ze niet iedereen de baas en bleef zij ook rustig liggen na een correctie van een doggy waar ze wel ontzag voor had :)

Er werd dan ook al door mensen gegrapt dat het door haar formaat en het toch wel pittige karakter van de TsW de ideale wolfhond voor bejaarden was! :D

http://www.ursidaestee.wolfdog.org/v...n%20slapen.jpg

jmvdwiel 30-01-2010 01:22

Volgens mij hebben bejaarden een heel dun huidje.. dus die hebben meer aan een chineese naakthond (die tanden vallen er nml binnen no time uit) ;)

Mare gefeliciteerd met je pupsel.. moge het maar een zo groot als mogelijk hondje worden met veel plezier in d'r leventje.

Ik ben erg benieuwd hoe ze d'r IRL uit ziet. Misschien wil Barry ook wel met haar spelen.. hij vind pittige vrouwen wel wat.

Tatti 30-01-2010 09:11

Wat een heerlijk koppie heeft ze zeg, en ik hoop echt dat ze geen lijder is, liever een pupje wat gewoon iets achteraan hang, maar de testen zullen het uitwijzen, ik duim in ieder geval voor jullie.:)

Maar nu moet je mij toch vertellen hoe je zo plots aan een pupje bent gekomen, je hebt mij wel erg nieuwschierig gemaakt 8)

Ik hoop stiekem ook iedere morgen als ik onder kom dat er een pupje bij ligt, maar blijkbaar werkt dat niet :lol:

Gr en veel sterkte met je meisje.
Tatiana

Yvonne van Kessel 30-01-2010 15:44

Wat een schattig beertje! Geniet ervan :p

loco 30-01-2010 16:29

Quote:

Originally Posted by mijke (Bericht 273393)
Totaal onverwacht bleek ik ineens eigenaar van een TsW pup te zijn :lol:

Ik ben er nog niet over uit of ik je er mee moet feliciteren :ehmmm,.........!!!!
Maar Yazhi, doe ik van harte feliciteren met deze kans die ze krijgt ;-).
En ik hoop echt van harte dat het helemaal goed komt met Yazhi ;-).
Groette Martine.

Jolanda 30-01-2010 17:44

Ik ga mij aansluiten bij de vorige spreeksters;
Gefeliciteerd Yazhi met zo'n goede baas!
Je ziet er uit als een dotje, maar hopelijk ben je geen dwerg!
En ik nieuwsgierig? .....O ja! :)

channi 31-01-2010 00:37

Quote:

Originally Posted by mijke (Bericht 273393)
Totaal onverwacht bleek ik ineens eigenaar van een TsW pup te zijn :lol:


van harte gefeliciteerd. jheeeeeeeeeeeeeeeeee.:o
ik hoop zeer dat het niet dwerg groei is maar gewoon een beetje achterstand is.
echt haast nog een bolletje wol.;)
geweldig.

jmvdwiel 31-01-2010 23:16

Ik heb het pittige snoepje van dichtbij mogen bewonderen :love , ze is nog kleiner als dat ik dacht maar laat het kaas niet van d'r brood eten. :)

ELISE 02-02-2010 22:14

Hopelijk een goede uitslag voor Yazhi! Is dit dezelfde pup waar je eerder een oproep voor plaatste?


All times are GMT +2. The time now is 04:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org