Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Z życia wzięte.... (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=32)
-   -   A niech tam...... Cheitanek (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=1657)

Gaga 14-01-2005 21:17

A niech tam...... Cheitanek
 
Raz w zyciu chcialam byc twarda, nie klapac paszcza,wytrzymac i miec tzw. wejscie...
Ale nic z tego...wije mi sie w srodku (robaki? :shock: ), skreca i usilnie wylazi na wierzch...
no a skoro juz wylazlo to niech bedzie...
Tak jest! Zlamalam sie, zlamalam Romka i niedlugo bede lamac Gige....pod koniec lutego zaplanowalismy wykonac trase cos ok 1000 km w sumie, w celu zabrania malego gnojka -Cymbalka...od Margo i Przemka :roll:

Teraz to sie dopiero zacznie ! :twisted:

Decyzja nie wskazuje, zesmy ludzie inteligentni, stateczni i przy zdrowych zmyslach , bo w tym samym czasie wykonujemy wariacka przeprowadzke.
Ale pomyslalam sobie, ze co bedziemy sobie emocje i stresy rozkladac na raty? Bierzemy to wszystko hurtem , jak ktos ma jeszcze jakies pomysly aby nam urozmaicic nowy rok to chetnie poslucham... :wink:

Mam nadzieje, ze za ten ciut ponad miesiac dostane nalezne wszystkim nowym wlascicielom wilczaka oficjalne powitanie na forum od Margo...no cos w stylu " Witamy na forum nowego wilczaka........ i jego wlascicielke Gage, Gaga z reszta stada mieszka ..." ( a co ja bede Margo wyreczac :cheesy: )

leśniczyna 14-01-2005 22:42

hehe jakby nikt o tym nie wiedzial jesli chodzi o Ciebie;P

Ori 14-01-2005 22:52

Gagus tak sie ciesze, wiesz przeciez!!!
wreszcie i TY!
nie Cymbalek to bedzie ale Cudo, Czarus, Cukiereczek :wink:
czy moge byc chrzestna? :mrgreen:

Narvana 14-01-2005 23:17

Fajnie! :mrgreen:
Gratulacje! :mrgreen:
Cymbalek? Hmm A na stare imie to ktory to piesek? (Cheitan, Cerber czy Camio?)

Gaga 14-01-2005 23:43

Quote:

Originally Posted by leśniczyna
hehe jakby nikt o tym nie wiedzial jesli chodzi o Ciebie;P


???? no jak to???? do bardzo do niedawna wcale tak nie mialo byc.....byla opcja sierpniowa albo styczniowa 2006....wiec dla nas to tez siurpriza :cheesy:

Quote:

Originally Posted by Ori
czy moge byc chrzestna?

pytanie ! :lol:

Quote:

Originally Posted by Narvana
Cymbalek? Hmm A na stare imie to ktory to piesek? (Cheitan, Cerber czy Camio?)

Cheitan.
Howgh!

( tylko nie zapytalam czy on jest "czejtan" czy "hej! tam!" :mrgreen:

Narvana 14-01-2005 23:44

Aha Cheitan :wink:
HejTam! Dobre :cheesy:

leśniczyna 14-01-2005 23:47

Re: A niech tam......
 
Quote:

Originally Posted by Gaga
Ale nic z tego...wije mi sie w srodku (robaki? :shock: ), skreca i usilnie wylazi na wierzch...
no a skoro juz wylazlo to niech bedzie...
Tak jest! Zlamalam sie, zlamalam Romka i niedlugo bede lamac Gige....p

? Bierzemy to wszystko hurtem , jak ktos ma jeszcze jakies pomysly aby nam urozmaicic nowy rok to chetnie poslucham... :wink:

o to mi chodziło:))

leśniczyna 14-01-2005 23:48

że szalona jesteś i jak cymbałek to teraz tak ten!:))

Gaga 14-01-2005 23:55

Quote:

Originally Posted by leśniczyna
że szalona jesteś i jak cymbałek to teraz tak ten!:))

Ja???? :shock:
Ja jestem stara baba, z racji wieku nieco zgryzliwa i lubiaca czasem zadymic ( choc coraz rzadziej bo mi na starosc charakter lagodnieje) :mrgreen: , ponadto mam w domu jeszcze starszego i wydawaloby sie baaardzo rozsadnego meza...
Jedyne fiu-bzdziu w tej rodzinie to Giga... :cheesy:

Ale jak widac , szalenstwo nie wybiera i trafia przechodniow......

Ori 15-01-2005 00:02

moze i stara ale jeszcze calkiem niezla :mrgreen:

Sebastian 15-01-2005 00:03

No dobra to skoro ja trzymałem mordę na kłodke a sama puściłas pare to zostaję samozwańczo ojcem chrzestnym :mrgreen:

Gaga 15-01-2005 10:03

Super! Wedle tradycyjnych punktow z kodeksu Rodzicow Chrzestnych na stracie ten mały ma niezła polise zyciowa......ale farciarz!
Normalnie w czepku urodzony :)

Wobec powyzszego, skladam zamowienie w zaprzyjaznionej gorzelni na "catering" :mrgreen: , na poczatek mysle, ze na kwiecien (wystawa w Warszawie)...jakby byla na Sluzewcu to mozemy pic do rana - od naszego zaplanowanego miejsca zamieszkania jest tam rzut beretem wiec mozna dojsc nawet ostro sie zataczajac :mrgreen:

I tak mamy :
Rodzicow
Rodzicow Chrzestnych
Rodzine Zastepcza......kurcze..nawet ja tak nie mam :D

leśniczyna 15-01-2005 12:18

heh.. wiesz.. jak będziesz chciała odpocząć tak dzień, dwa(od cymbałka :motz ) to wysyłaj go do mnie - zaznajomi się ze swoimi pobratymcami wilkami :evil_2

z Peronówki 15-01-2005 12:24

Quote:

Originally Posted by Gaga
Raz w zyciu chcialam byc twarda, nie klapac paszcza,wytrzymac i miec tzw. wejscie...

A my tutaj robilismy zaklady ile wytrzymasz.... 8)

Quote:

Originally Posted by Gaga
Zlamalam sie, zlamalam Romka i niedlugo bede lamac Gige....

To Giga jeszcze nie wie? Oj, to bedzie dla niej "prezent" - pewnie zostanie pierwszym ONem, ktory zamiast gazety kupi w kiosku trutke na szczury, aby szybko pozbyc sie konkurencji do miski... :diablotin

Quote:

Originally Posted by Gaga
Mam nadzieje, ze za ten ciut ponad miesiac dostane nalezne wszystkim nowym wlascicielom wilczaka oficjalne powitanie na forum od Margo...no cos w stylu " Witamy na forum nowego wilczaka........ i jego wlascicielke Gage, Gaga z reszta stada mieszka ..."

OK, masz to jak w banku.... Bedzie prawdziwie polsko, z chlebem i sola... :mrgreen:

Quote:

Originally Posted by Ori
nie Cymbalek to bedzie ale Cudo, Czarus, Cukiereczek

Gaga wybrala sobie Czarcika. Oj bedzie jazda.... :) Mlody narazie udaje, ze co jak co, to co zlego to nie on.... :peace

Quote:

Originally Posted by Gaga
( tylko nie zapytalam czy on jest "czejtan" czy "hej! tam!"

No dla nas to on jest "Szejtan". W sumie tym imieniem zlamalismy zasady, bo nie dosyc mialo brzmiec na "C", to jeszcze bez "Ch". Ale co tam.... nam (czyt. mi) sie podobalo... :)

Quote:

Originally Posted by Gaga
na poczatek mysle, ze na kwiecien (wystawa w Warszawie)...

OK, i tak planowalismy "odwiedziny u rodziny.... :cheesy:

Gaga 15-01-2005 13:24

Quote:

Originally Posted by leśniczyna
heh.. wiesz.. jak będziesz chciała odpocząć tak dzień, dwa(od cymbałka :motz ) to wysyłaj go do mnie - zaznajomi się ze swoimi pobratymcami wilkami :evil_2

heh...na to bym jednak nie liczyla...tam gdzie ja tam moj pies....no chyba ze razem :)

Quote:

Originally Posted by Margo
A my tutaj robilismy zaklady ile wytrzymasz....

:lol: i kto wygral ?( na przyszlosc: w takich sparwach ja bym na siebie nie postawila nawet 10 gr :lol:


Quote:

Originally Posted by Margo
To Giga jeszcze nie wie? Oj, to bedzie dla niej "prezent" - pewnie zostanie pierwszym ONem, ktory zamiast gazety kupi w kiosku trutke na szczury, aby szybko pozbyc sie konkurencji do miski...

A skad wiesz, ze postanowilam nie kupowac drugiej michy?;) Jedna bedzie - po kolei ;)
m.in. z powodu niepelnosprawnosci Gigulca kupujemy klatke, spotkalo sie to co prawda z kompletna dezaprobata znajomego ale nie ma to wplywu na nasza decyzje. Tu nie ma dyskusji, lektura pamietnikow szkodnikow i testy jak sie Giga zachowuje majac innego psa w domu ( zaczepia, przytula sie i bawi) kaze mi kupic dodatkowe wyposazene mieszkania
Jest tez szansa, ze podczas naszej nieobecnosci w domu nie wyeliminuje skutecznie swojego konkurenta do michy :twisted:


Quote:

Originally Posted by Margo
Gaga wybrala sobie Czarcika. Oj bedzie jazda.... Mlody narazie udaje, ze co jak co, to co zlego to nie on....

I na tym wlasnie polega marketing hodowli "Z Peronówki" :twisted: robia taki metlik w glowie, ze jak czlowiek dostanie szczeniaka i bedzie on wygladal i reagowal jak pies to czlowiek sie ucieszy, ze to jednak nie maly grizzly :wink:
( zwlaszcza, ze na ostatnich fotkach taki Cerber - to wypisz-wymaluj niedzwiadek a nie pies)



http://www.zperonowki.com/pics/galle...4-Cerber64.JPG

leśniczyna 15-01-2005 14:07

piękny..

Agnieszka 15-01-2005 20:20

Gaga SUPER! Spełnia się marzenie? ;):)
Nareszcie będziecie mieć Cudność :-)))

Gaga 16-01-2005 00:21

Cudnosci to one sa wszystkie ! Az ciezko odroznic ;)
Teraz nastapilo szalenstwo ze zdjeciami, co chwila pojawiaja sie nowe fotki malych brazowych glisteczek...
Biedna Ali...ciagle ja ciamkaja..... :mrgreen: i jak widac zaczynaja lobuzowac .... :wink:

Rona 16-01-2005 12:52

Quote:

Originally Posted by Gaga
Cudnosci to one sa wszystkie ! Az ciezko odroznic ;)
...i jak widac zaczynaja lobuzowac .... :wink:

Gaga, badzo, bardzo, wręcz ogromnie się cieszę i gratuluję.... Widzisz, moje życzenia świąteczne się spełniły, co prawda tylko połowicznie, bo Narvanej też życzyłam wilczaka, ale skoro to dopiero początek roku.... :)

Teraz będziecie mieli odjazd, a Giga - zadanie bojowe - socjalizować małego i uczyć go dobrych manier.... :) To jest mój główny argument za kupnem wilczaka, ale rodzina nawet nie chce słyszeć... mówią ża Szarej należy się dom SPOKOJNEJ starości... :wink:

Mam nadzieję, że przywieziesz stado na wystawę w czerwcu do K-wa - prorokuję, że mały Cheitan zdobedzie tytuł "Szczenię Roku" (jesli taki istnieje :wink:) zwłaszcza, że bedzie z Peronówki, a nie z W-wy :D (Niektóre Krakusy bywają dziwne pod tym względem :mrgreen: ) Ja w każdym razie będą kibicować ze wszystkich sił... I jak sama pisałaś musisz się spieszyć z wystawami, bo Peronówka gotowa ci go jeszcze odebrać :wink: :cheesy:
A propos, czy wybrałaś już też papugę, czy dostaniesz jakąś z przydziału :mrgreen:

A zmianami się się przejmuj! Jedna więcej, jedna mniej.... Przeprowadzka to jedno z najbardziej twórczych doświadczeń egzystencjanych, daje wielkiego kopa energii, zwłaszcza jak uda się nie wpaść w nerwicę, że wszystko musi być rozpakowane i wyremontowane natychmiast :wink: Na waszym miejscu i tak poczekałabym, aż mały szkodnik podrośnie i przestanie obgryzać przedmioty.

Jestem pewna, że wszystko będzie super :bigok

Gaga 16-01-2005 13:08

Quote:

Originally Posted by Rona
Teraz będziecie mieli odjazd, a Giga - zadanie bojowe - socjalizować małego i uczyć go dobrych manier.... :)

Tiaaa......tego sie wlasnei obawiam, z doswiadczenia wiem, ze psy ucza sie od siebie najmniej pozadanych przez nas umiejetnosci. Jesli i tu zadziala regula to maly blyskawicznie nauczy sie:
spac w lozku
"pomagac" w kuchni
asystowac przy stole
oszukiwac ze KONIECZNIE i NATYCHMIAST musi wyjsc
terroryzowac ze chce sie pobawic

z duzo wiekszym trudem za to zalapie, ze nalezy
przychodzic na wolanie
zatrzymywac sie na zawolanie
nie zjadac kotow
nie zjadac swinstw z trawnikow

:mrgreen:

Quote:

Originally Posted by Rona
Mam nadzieję, że przywieziesz stado na wystawę w czerwcu do K-wa - prorokuję, że mały Cheitan zdobedzie tytuł "Szczenię Roku" (jesli taki istnieje :wink:) zwłaszcza, że bedzie z Peronówki, a nie z W-wy :D (Niektóre Krakusy bywają dziwne pod tym względem :mrgreen: )

Ze stadem to watpie, Giga raczej sie na podroze nie nadaje - zbyt to dla niej meczace...ale z mlodym kto wie?
Jakos tak sie ulozylo, ze mamy w Krakowie pare naprawde super znajomych i patriotyzmy lokalne nie sa brane pod uwage;))
A tytul specjalnie dla Cheitana mozemy wymyslic...zrobimy konkurs poza wystawa i juz:-)
Nawet mam puchar;-))Sama mu przyznam i bedzie ok :D

Quote:

Originally Posted by Rona
A propos, czy wybrałaś już też papugę, czy dostaniesz jakąś z przydziału :mrgreen:


Niestety do samcow papug nie przewidziano....dyskryminacja jakas :(
Ale moge wybierac miedzy kotem a krolikiem...i chyba wybierzemy krolika ( Roman juz sie oblizuje na mysl o pasztecie :mrgreen: )


All times are GMT +2. The time now is 03:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org