![]() |
Vánoční setkání vlků - BRNO
Zveme Vás na již tradiční socializační procházka Vánočním Brnem !! 15.12.2012 - 13.00 - Brno - hlavní nádraží (u Čedoku)
Rádi bychom Vás všechny příznivce vlčích kožíšků pozvali na již 2. Vánoční procházku spojenou se socializací v předvánočním městě Brně. Tato akce se konná již potřetí - první ročník 2010 byl skromný jen pár známých - loni 2011 se nás sešla už pěkná kupa a letos doufám to bude nápodobně. Jedná se o trasu z Hlavního nádraží - Zelný trh - Náměstí Svobody - Moravské náměstí ... a zpět. Loni jsme dělali velmi dobrou reklamu a propagaci ČSV - pojďte se letos připojit znova ! Zahřejeme se medovinkou, svařákem a již tradičním výborným punčem ! Pochutnáme si na Vánočních dobrotách a eventuelně můžeme dokoupit nějaký ten Vánoční dárek... Akce je dobrá, zejména pro mladé psy, štěňata, nadšence a zájemce o plemeno apod.! Tak neváhejte a přijďte mezi nás :-)) http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphoto...18493402_o.jpg |
Zdravím můžu se zeptat jak dlouho akce trvá? Přemýšlíme o účasti a máme to k vám dost daleko tak se raději ptám jestli se akce koná a nějaké info o akci a pokud bude počasí tak dorazíme.
|
Víc info tady: https://www.facebook.com/events/1268...ref=ts&fref=ts
|
Akce se uskuteční! Již tuto sobotu...
Doba trvání cca 2,5-3 hodiny... dle situace, počasí. |
1 Attachment(s)
Společné foto
|
All times are GMT +2. The time now is 19:48. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org