Wolfdog.org forum

Wolfdog.org forum (http://www.wolfdog.org/forum/index.php)
-   Setkání a cestování (http://www.wolfdog.org/forum/forumdisplay.php?f=112)
-   -   Víkend s ČsV (a nejen s nimi)- Nadějkov 29.-30.5.2004 (http://www.wolfdog.org/forum/showthread.php?t=875)

Pavel 31-05-2004 21:59

Víkend s ČsV (a nejen s nimi)- Nadějkov 29.-30.5.2004
 
Jménem organizátorů, výcvikářů, figurantů a sponzorů bych rád poděkoval všem účastníkům setkání a jejich čtyřnohým kamarádům za krásnou atmosféru, sportovní chování a snahu.
Celý náš tým se snažil seč mohl a přes drobné nedostatky se snad celý víkend podařilo dotáhnout zdárně do konce :D . Brzy se na našich stránkách objeví rozsáhlý článek a fotografie v galerii (pokud někdo máte nějaké pěkné fotky, pošlete je). Ale už teď je možno konstatovat, že se jednalo o jedno z největších výcvikových setkání ČsV (pokud ne vůbec největší).
Celkem se víkendu zúčastnilo 46 psů a z toho 35 ČsV !!!

Pokud se Vám naše akce líbila, můžete se těšit - celý tým se dohodl, že podobný víkend zopakujeme na podzim opět v Nadějkově :fingers1 .

Pavel

Pavel 31-05-2004 22:05

Ještě jsem zapomněl (jsem už docela dost sklerotický, jak se už jistě mnoho z Vás přesvědčilo :D ).
Podle ohlasů přímo na místě bylo vidět, že účast Rudy Desenského byla mnohými z účastníků bohatě využívána ke konzultacím a debatám. Prosili jste mne o kontakt na jeho webové stránky, takže tady je :

http://artemis.erbak.com/

Artemis 02-06-2004 19:22

Bylo to vážně prima
 
Musím říci, že tato akce na mě uděla fakt dobrý dojem, kdybych neměl na neděli tolik práce, určitě bych zůstal. Tato akce byla organizačně na profesionální úrovni, parta lidí byla také bezvadná a činnost bez chyby. V podstatě jsem se přijel jen tak podívat, jak to na vašich akcích chodí a často jsem měl dojem, že nevím kam nebo za kým dřív. Do toho hlídat svobodomyslnou fenku Báju, které tato akce velice prospěla a mohu říci, že vylepšila naše vzájemné vztahy.
Před Pavlem a vámi, jež jste tuto akci zorganizovali musím vážně smeknout. Určitě se rád zase někdy podobné akce zůčastním.

Pavel 02-06-2004 21:19

Rudo, jsem rád, že se Ti naše akce líbila. K jejímu úspěchu jistě přispěla i Tvá účast. Určitě to mohou potvrdit ti, kteří ji využili a probrali s Tebou vše, co je trápilo. Jsem rád, že Báji pobyt v Nadějkově také prospěl (přes její výlety - nebo právě proto :wink: ).
Jinak pár fotek z akce je již v galerii a především už víme termín dalšího nadějkovského víkendu.

Příští výcvikový víkend v Nadějkově se koná 18.-19.9.2004.

Akci opět pořádá IWSC ve spolupráci s SKS TART Lišov a VAMA tremp.

Informace, propozice a termíny přihlášení se objeví v kalendáři akcí během června.


All times are GMT +2. The time now is 16:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2025, Jelsoft Enterprises Ltd.
(c) Wolfdog.org