Thread: Bijt-incident
View Single Post
Old 26-10-2007, 20:52   #6
Joswolf
Member
 
Join Date: Jun 2006
Posts: 757
Default

Had naar af kunnen lopen Bert. Wat bezielt zo'n jochie om bij honden over het hek te klimmen. Geluk bij een ongeluk dat je het zag. Zo zie je maar, een ongeluk zit in een klein hoekje.
Moet er niet aan denken als hier iemand over het hek klimt. Er zijn zelfs gekken die in de dierentuin snacht's roofdieren pesten, of knuffelen. Zo werd vorig jaar een vrouw door een Cheeta dood geknuffeld.
Maar wanneer een kind tussen de koeien plat gelopen wordt ontstaat geen hetze tegen koeien. Bij wolfhonden of wolven wel. Dat is ons nadeel.
Misschien stroomdraden plaatsen, aan de buiten kant. Maar dit jochie zal het wel niet meer proberen! Misschien Bert geen gek idee eens vriendelijk na te vragen of hij geen pijn heeft. Misschien ouders vragen of een hot wheel de wonden heeld. Is net zo slijmen maar is beter als dat je toch nog gezeik achteraf krijgt. Stel je voor de ouders voelen zich niet genoeg betutteld en ze zeggen achteraf dat jij het kind dat liet verklaren en ze dienen een aanklacht in. Ik weet een pak slaag heeft hij eerder verdiend maar das minder verstandig.
Jos
Joswolf jest offline   Reply With Quote