View Single Post
Old 21-03-2008, 22:06   #6
tayanita
Junior Member
 
tayanita's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Location: Zlončice
Posts: 17
Send a message via ICQ to tayanita
Default

Quote:
Originally Posted by Mirkawolf View Post
Tak to bych urcite nedoporucila. Nevybavuju si snad jedineho psa CSV, ktereho jsem kdy osobne potkala a nebyl ochoten se okamzite servat s jakymkoli jinym psem - samcem
On by ten tvuj anatolec s tim stenatkem hezky hral, ale jen do te doby, nez by cevecko prislo do puberty a zacalo zkouset mu sefovat. A na to by 100% doslo a pak budes mit velky problem. Pokud by se ti podarilo udrzet rovnovahu tak, ze jeden pes bude alfa a druhy beta, tak by to mozna fungovalo. Pokud by se ti ale stalo, ze oba psi by byli stejne silni, velci a stejne rvavi a dominantni, tak se ti proste jednoho dne pobijou.
Budme uprimni, cevecka proste nejsou normalni psi a ve vetsine pripadu maji neustalou potrebu si mezi sebou neco dokazovat

Ja mam dve feny, vekovy rozdil maji 6 let, vychazi spolu vyborne a nervou se. Ale musime dodrzovat striktne pravidlo, ze starsi fena je alfa a ma ve vsem prednost a ma jiste vyhody a ulevy pred tou mladou. Treba smi kdykoli na gauc, mlada jen kdyz ji to dovolime. Mlada cuba to bere, ale ciha na svou prilezitost a jakmile pred ni jen pokaram tu starou, tak ji hned jde taky buzerovat. Takze si musim davat bacha, protoze na nejake pranice doma nejsem zvedava.
Takže, když si mladší na starší vyskakuje, "nadržujete" starší feně? Mám totiž fenku bígla ( a plánuju pořídit vlčandu, takže předpokládám, že v pubertě by se snažila zaujmout příčku bíglice. Moje fenka je submisivnější, ale všechno si zas líbit nenechá. Tak se chci zeptat, jestli v případě nějakých rozbrojů, bych se měla postavit za starší?
tayanita jest offline   Reply With Quote