View Single Post
Old 02-06-2008, 00:09   #4
wolfwoman-stefanie
van 't Aelse Sluske
 
wolfwoman-stefanie's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Location: Andel
Posts: 1,625
Default

Alle info over de 'Speciale TWK-wandeling Ouwehands Dierenpark te Rhenen' nog even op een rijtje :


Op 29 juni 2008 organiseerd de TWK een "speciale" wandeling.
Deze vindt plaats in Ouwehands Dierenpark te Rhenen,
met onze (wolf)honden

Bij 20 mensen krijgen we een groepskorting en zijn de prijzen € 16,00 ipv € 18,00 per persoon. Kinderen onder de 9 en 65+ betalen minder. Natuurlijk gaan we ervoor om de groepskorting te krijgen en u met minstens 2 euro korting (voor niet leden) samen met ons een leuke dag te bezorgen.

Voor onze leden geven wij nog eens € 2,00 korting wat betekent dat u voor € 14,00 per persoon naar binnen mag. Ook hebben we een Quiz over de dierentuin waarvan de antwoorden zich in de dierentuin bevinden. De winnaar van de quiz krijgt een leuke prijs.

Heeft u zin in een Speciale wandeling in een dierentuin? Meld u dan aan, dit kan tot het laatste moment. Zorg ervoor dat u contant en het liefst gepast geld bij u heeft zodat het gemakkelijk is om te betalen.

Ouwehands Dierenpark Rhenen is midden in Nederland gevestigd. Waar je ook vandaan komt je bent altijd in een uur bij ons via de A12 [Utrecht-Arnhem] of de A15 [Rotterdam-Nijmegen].

Er is een zeer groot parkeerterrein bij de ingang. Ook met het openbaar vervoer is Ouwehands Dierenpark prima bereikbaar. Het NS Station Rhenen ligt op 800 meter loopafstand, daarnaast stoppen er verschillende bussen voor de deur, lijn 45 van Arriva, lijn 50 van Connexxion en lijn 80 van stadsvervoer Nederland.



Adres
Grebbeweg 111
3911 AV Rhenen

Postbus 9
3910 AA Rhenen
Tel:0317-650200


Wel verzoeken we u om plastic zakjes of iets dergelijks mee te nemen ivm ongelukjes die kunnen gebeuren. Ook zijn er speciale poepzakjes te verkrijgen in de dierentuin voor € 1,00

Mocht er iemand later aankomen of nog onderweg zijn en graag met ons mee lopen dan kan het volgende nummer gebeld worden; 0642114957


We verzamelen om 13,00 uur en we gaan om 13,30 uur de dierentuin binnen.
__________________

www.vantaelsesluske.nl
__ groetjes van Stefanie
wolfwoman-stefanie jest offline   Reply With Quote