Quote:
Originally Posted by kobesen
...................
Wel heeft het te maken, met persoonlijke vetes die hiet te pas en te onpas op het forum worden uitgevochten. Dingen die dan gezegd worden, die de rest van de wereld eigenlijk niets aan gaan enz. DAAR baal ik van. En blijf ik van balen.
Ik heb ook dingen waar ik pissig over ben of anders. Maar die ga ik hier niet breed uitmeten op het forum. Dat soort dingen vecht ik liever 1 op 1 uit. Wel zo netjes.
groetjes Kim
|
Hou nu toch op zeg!! Als er hier één een
persoonlijk vete aan het uitvechten is dan ben jij het wel. Namelijk naar mij toe!
En schrijven dat iemand je hond verkloot heeft op een forum is dan zeker zo'n voorbeeld van 1 op 1 en netjes zijn. En ook op andere forums laat je je kansen niet onbenut om mij even door het slijk te halen.
En dan nu even moedertje overste gaan spelen naar anderen toe, jij hebt wel lef zeg!!
Misschien moet je je eigen onderschrift eens proberen te begrijpen...........maar ja dat zal wel teveel gevraagd zijn.
En wat er op het forum gebeurd heeft in mijn ogen met niks anders te maken dan met het feit dat mensen niet kritisch mogen zijn op de van Goverwelle kennel en de TWK, want dat word genadeloos afgestraft. Opmerkingen richting andere fokkers en kennels is geen punt, maar owee!!
Andere aanleidingen voor minder prettige discussies zie ik niet op het forum.
Zolang mensen nog de reis uit Tsjechie maken om een beroep op ons te doen i.v.m gedragsproblemen van hun Tsjechoslowaakse Wolfhond hoef ik me ook geen zorgen te maken over wat wij te bieden hebben. Maar ik heb geen zin om hier mijn goede naam zwart te laten maken en dat is de reden dat ik hier ook al een tijd niet meer reageer en ook niet meer zal doen.
Verder wens ik iedereen heel veel plezier zowel thuis als op het forum. Maar bovenal geniet van je hond (-en)!!!!!!!!!!
Bert van Straten
Hondenschool Pack Leader
www.packleader.nl