View Single Post
Old 26-10-2008, 00:54   #6
mijke
Senior Member
 
mijke's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Warnsveld
Posts: 2,033
Default

Wat hartstikke fijn voor beide doggy's dat je de eigenaren gevonden hebt!

Hier in Nederland hebben we "Amivedi" (http://www.amivedi.nl/) een nationale organisatie die samenwerkt met politie, asiels, DA's om voor vermiste en gevonden honden de eigenaar weer op te sporen.
Hebben jullie zoiets niet in Belgie niet?

In Nederland worden gevonden honden in het algemeen direct in asiels geplaatst.
Maar aangezien ook hier meerdere mensen (zoals ik bv) dat wat triest voor een weglopertje vinden, kunnen de mensen die de hond gevonden hebben, ook zelf de hond als gastgezin even opnemen totdat de eigenaar is gevonden.
En ook dan blijft Amivedi z'n best doen om de eigenaar te vinden.

Soms duurt zo'n opvang helaas allemaal wat langer omdat een eigenaar zijn hond (of kat) niet heeft laten chippen, of geen verhuisgegevens heeft doorgegeven... Want dan is het heel lastig om een eigenaar te kunnen vinden!!

Maar de eigenaren van alle doggies die hier na verloop van tijd hun hond weer konden ophalen, waren altijd zo giga blij dat ze hem weer terug hadden, dat ik ze tot nu toe allemaal heb kunnen overreden om hun doggy direct te laten chippen

Dus @ iedereeen die dit forum topic leest:
- laat je hond chippen want dan is hij/zij altijd makkelijk terug te vinden
- en geef je evt. verhuisgevens of verandering van eigenaar door aan de:
Nederlandse Databank Gezelschapsdieren (www.databankgezelschapsdieren.nl)
__________________
Vriendelijke groeten,
Mijke

PS: I am not a moderator anymore!!
http://www.ursidaestee.wolfdog.org/voor%20wolfdog/handtekening/New%20format%20banner%20Wg.jpg
mijke jest offline   Reply With Quote