View Single Post
Old 13-01-2009, 00:25   #5
mijke
Senior Member
 
mijke's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Location: Warnsveld
Posts: 2,033
Default

Leuke foto's!

Quote:
Originally Posted by jmvdwiel View Post
nou gewoon goede fotograaf , en flink wat fototjes maken , en blijven oefenen..... oh ja en paardenpoep.....
Nah, dan moet ik die paardenpoep misschien ook maar eens gaan proberen!
Wellicht komen die van mij dan ook ooit een keer wat meer "relaxt" op een foto te staan!

Na al die leuke sneeuwfoto's van iedereen, wilde ik ook wel eens wat winter foto's maken...
Maar vrieskou en vooral sneeuw werkt op die dames hier als een pilletje "speed"! (Je kan zo met ze door naar een dance party!)

Dus ik dacht deze keer slim te zijn door de een zich eerst eens te laten uitleven met "ijspret" nu er toch sneeuw op het ijs lag (die is nl totaal gestoord van schaatsen; rent met de kids mee en vind "slepen" in tuig helemaal Super Top!)


De ander mocht eerst "apekooien"in het bos (= donderjagen in ruig terrein in boswachterij met bergjes, stammetjes, takken bulten en door mij gecreerde tunneltjes)
En daarna gewoon ff lekker samen in de tuin voor de foto sessie
Tsja.... over dat "relaxte" hadden de dames toch echt een ander ideetje toen ze een bal ontdekten!!


En ze pauzeren alleen ff als ze vogelvoer kunnen jatten, voor de rest zijn het met sneeuw gewoon 2 ADHDtjes!

Tuurlijk blijven ze wel op commando zitten of liggen, maar.. dat ziet er dan ook echt weer Niet Uit! Treurig liggen ze dan ietwat "gedrukt" hun tijd uit te liggen/zitten totdat ze weer mogen keten!
En intussen kan ik voor ietwat "normalere foto's" beter gewoon Dooi afwachten!

Maar een volgende keer met sneeuw probeer ik ook de paardenpoep truc!
Want ik zag ze op jouw filmpje ook gewoon racen, maar daarna wel relaxt liggen voor mooie foto's!
__________________
Vriendelijke groeten,
Mijke

PS: I am not a moderator anymore!!
http://www.ursidaestee.wolfdog.org/voor%20wolfdog/handtekening/New%20format%20banner%20Wg.jpg
mijke jest offline   Reply With Quote