View Single Post
Old 23-03-2009, 17:56   #40
wilczakrew
Senior Member
 
Join Date: Dec 2007
Posts: 1,265
Default

Quote:
Originally Posted by Fori View Post
Nie dziwię się ostrej reakcji Danusi i Krzyśka - moja byłaby podobna - bo najcenniejsze co mamy to swoje nazwiska. Są naszymi wizytówkami. Nazwisko jest kwintesencją życia i wyznawanych wartości i świadczy o nas kim jesteśmy.
Ja się bardzo dziwie Twojej reakcji i nie do końca ta wypowiedz jest dla mnie zrozumiała. Jestem młody, nie wykształcony i nie mam ogłady ale nigdzie nie widziałem , zadnego nazwiska. Małgosia nikomu nie ublizyła i do nikogo konretnie i wprost nie skierowała swojej wypowiedzi z problemami i hakerem. To, ze nastąpił pewien zbieg okolicznosci nie miało nic wspólnego z osobami z tego forum i raczej nikt tego tak nie postrzega.
Przynajmniej większosć.
Utrzymanie dalszej dyskusji w formie żartu nie było niczym nagannym.
Więc nie wiem skąd Twoja reakcja .
Jeszcze jedno bo to mi się bardzo nasuwa na myśl ale nazwisko kazdy moze miec różne i je dowolnie zmieniać i nigdy nie będzie ono swiadczyć o człowieku. Nikogo nie oceniasz po nazwisku ale po tym jakim jest człowiekiem, jakie wyznaje wartosci i jak postępuje w życiu.
To jest kwintesencją życia - szlachetnosć, wyrozumiałość, umiejętnosć wybaczania i zrozumienia, wiara w człowieka i wielki szacunek.
Z pewnoscią nie jest to nazwisko bo ile jest Kowalskich tyle też i osobowości.
wilczakrew jest offline   Reply With Quote