Honden mee op vakantie is soms lastig.
Maar je hebt ze genomen en dat betekent dat je je aan de honden moet aanpassen. Neem Lupo en Mizar gewoon overal mee naar toe. Met mooi weer is het geen probleem blijf op het terras dan hebben de meesten restaurants er geen probleem mee. Toch een probleem ander restaurant,
Zelf gaan wij met de honden naar Tsjechie kan je heerlijk wandelen en zijn we nog nooit in een restaurant geweigerd. Okee je kan soms niet alle dingen doen die je zou willen maar aan de andere kant krijg je ook weer veel van je honden terug. Ben een keer zonder honden op vakantie geweest overdag was dat inderdaad gemakkelijk maar 's avonds waardeloos geen hond aan je voeten. Op de camping honden wel aan de ketting want een riem of een touw is echt niet tsjech bestendig. Gebruik je een grondpen deze regelmatig controleren of hij nog goed vast zit. Zorg dat de ketting niet te lang is zodat hij niet van je plaats af kan en houd hem altijd aan de lijn op de camping. Mocht een loslopende hond dan zo dom zijn te dicht bij te komen is het in ieder geval niet jou schuld als hij een stukje staart of oor mist.
Achter in de bus hebben wij twee transport kooien. Dus in de schaduw kunnen zij best even alleen blijven met de klep open. Er zijn ook haken te koop waarmee je de klep ook die van een hatchback een stukje kan open laten staan terwijl de klep toch op slot zit. Als je aan de parkeerwachters verteld dat je een hond in de auto hebt dan krijg je meestal een mooi plaatsje toegewezen en lette ze meestal ook nog voor je op de hond. Bij andere atracties hebben ze soms kennels. Even van tevoren informeren wat de mogelijkheden zijn.
Ga je in een pension neem dan een goede bench mee maar beter is het om een huisje te huren want dan is het geen probleem als hij tekeer gaat in de bench.
Gerard
|