Quote:
Originally Posted by Pavel
Pokud si pamatuji, tak s Danielou jsem o tom mluvil na poslední koferenci, ale pokud to chcete řešit i tady. Daniela se s Mutarou předvedla na jedné z výstav a vzhledem k tomu, jaké kolem nich stále byly tajnosti, vznikl dojem, že jednu vlastní nebo spoluvlastní. Tím to vše vzniklo. Pokud tedy považuješ za nutné, tak prohlašuji i tady, že pokud Daniela nebyla majitelkou ani spoluajitelkou Mutary, tak se jí ještě jednou omlouvám.
Demagogii jsem tady četl zatím jen od Tebe, Moniko. A jen k Tvé poznámce o rodičích - Ti jsou v případě Mutar podstatní. Protože byl zapsán celý vrh, tak musí být alespoň jeden rodič uveden, protože i tehdejší zápisní řád jasně stanovil, že pokud se zapisuke vrh do registru, musí mít alespoň jeden z rodičů PP. Pokud by se zapisovali jednotliví psi (kteří ovšem předtím splnili další podmínky, jak například ohodnocení apod.) pak máš pravdu. Ale každý se může přesvědčit z dokumentů, že Mutary byly zapsány jako celý vrh a tedy v rozporu se zápisním řádem.
Tohle je směšné. Nebudeme zavádět v databázi novou třídu označení kvůli Mutarám. Drtivá většina kříženců, jsou kříženci ČsV a SAV, proto se tak pojmenovala. Nic víc a nic míň.
Jinak jen na okraj - právě díky tomu "bulváru" se například chovatelé vůbec o Mutarách dozvěděli, protože ani Ty ani ostatní z té partičky, která to organizovala, jste nebyli ochotni vyjít s pravdou ven a informovat členy Klubu, co jejich jménem připravujete a děláte.
|
Nebudu se dohadovat s demagogem, kdo je větší demagog. Příspěvky většinou píši, když se vracím z "Tequila párty" a nebo včera "Halloween párty," tak jak se na bulvár sluší. Jinak je to opravdu ztráta času.
Tak ještě jednou, ale jen pro chápající (dejte si třeba tequilu

). Rodiče kříženců F1 zapsaných do registru ČMKU byli známy, to je všem jasné - že, ale do registrů - vlastního dokumentu -) nebyli zapsáni - vzniklý kříženec F1 - "A Mutara" je brán, jako zvíře bez původu, původ není doložen a tak je rodokmen prázdný. Historie se počítá až od F1. Doporučuji prostudovat vlastní rodokmen - registr -" A Mutara", který Hanuška, demagog, zapomněl a nebo nechtěl vložit. Žádná z F1 - nebyla hodnocena na DKK - C! To není demagogie, ale lež.
Jinak ať si píše co chce.
Hezkou neděli, Monika
http://www.wolfdogs.cz/