Voor show's of als we bij vrienden gaan logeren heb ik een gewone goedkope huis-tuin-keukenbench en die leeft nog altijd.
Sky heeft wel tijdens een nacht bij vrienden de kunstof binnenbak eruit gevreten wat ook te verwachten was, maar verder doet hij absoluut geen poging om de bench te slopen of uit te breken.
Nu krijgt hij er gewoon een paar dekens in, en klaar.
Voor de auto wilde ik absoluut geen bench zodat na een ongeluk od het eenvoudig zou zijn om de honden uit de auto te krijgen, vandaar dat wij dus een pick-up aangeschaft hebben waar de jongens gewoon ieder met een tuigje aan in de bak vast zitten.
De binnenbekleding is aan Sky zijn kant inmiddels verdwenen, maar als Tsjechenbaasje lig ik niet echt wakker van een beetje stof en zelf rijdt ik toch niet achter in de bak mee
Gr
Tatiana