Thread: Picie wody
View Single Post
Old 01-07-2012, 18:42   #13
makota
Member
 
makota's Avatar
 
Join Date: Mar 2011
Location: Świętokrzyskie/Kraków
Posts: 664
Default

Quote:
Originally Posted by Rona View Post
No nie powiesz chyba, że sznurowanie jest naturalnym sposobem poruszania się berneńczyków i większość z nich biega jak Bimbek, który od szczeniaka bawił się z Lorką? I chyba zapomniałaś od kogo Niteczka nauczyła się pyskować na namolnych samców ?

Naturalnie nie twierdzę, że ten mechanizm działa tylko w jedną stronę i wilczaki nie uczą się zachowań specyficznych dla innych ras!
Absolutnie tak nie uważam, te przykłady nawet nie przyszły mi do głowy szczerze mówiąc.
To, że psy uczą się od siebie nawzajem jest zresztą często spotykanym zjawiskiem, więc nie widzę w tym akurat nic dziwnego

Bardziej mi chodziło o wciąż powtarzające się pytania typu: "czy wasze wilczaki też grzebią w ziemi po załatwieniu się?" i inne podobne, brzmiące tak, jakby to było coś niespotykanego, tymczasem wystarczy popatrzeć na jakiegokolwiek, pierwszego lepszego z brzegu psa, żeby w ogóle nie wpaść na pomysł zadawania pytania tego typu

Niemniej jednak mam wrażenie, że mój post został odebrany jako swego rodzaju zarzut, a absolutnie nie miałam tego na myśli
Jak kogoś moja obserwacja uraziła, to przepraszam
__________________
CRESIL II z Peronówki - wd
Całe stadko: 2011 2012 2013
makota jest offline   Reply With Quote