Citation:
Envoyé par ravalah
Rozsiruju trosku dotaz. Baba, co nam tu vyhrozovala ochrancema zvirat, kdyz si to nase stendo zvykalo na kotec, si vsimla, ze je pes vic zavreny nez byval a zase zacala po vsi roznaset, ze je zavola. Je vuci tomuto nejaka ucinna obrana?
Respektive co mi muze takova organizace vycist atd.
Ma s tim nekdo zkusenosti?
Jinak s tim zavrenim je ted vsechno lepsi. Chodime min.8km, max tak 12. Dvakrat az trikrat denne. Hrajeme si, rozmazlujeme tak pul hodiny. Kdyz je pekny pocasi, nechame ho i jit dovnitr k nam, ale stejne dlouho nevydrzi a zas jde ven. Nejaky zasadni problemy uz nemame.
Diky za radu 
|
Paráda
Osobní zkušenost nemám, ale tohle se už řešilo na jiném fóru.
S ženskou bych si starosti nedělala. Snaží se dělat bububu, ale ve výsledku, i kdyby na vás někoho poslala, nemůžou vám nic vytknout.
Pes potřebuje přístřešek (= kotec, bouda), neustálý přístup k čisté vodě, musí být dostatečně krmen, dostatečně venčen a psychicky/fyzicky zaměstnán. Samozřejmě, že kotec by neměl být nějak extra špinavý.
Hádám, že tohle všechno budete mít dobře "ošéfované".
Hodně štěstí s polovlčetem.